KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

630x120 baner speedway

Znalezione obrazy dla zapytania speedway of nations

TERMINARZ 2018:

2 czerwca - 1. półfinał (Bergring Teterow DE)
5 czerwca - 2. półfinał (National Stadium Manchester GBR)

8-9 czerwca - finał (Stadion Olimpijski Wrocław PL)

---------

2 czerwca - 1. półfinał (Bergring Teterow, DE)

I. Rosja: 25
1. Artiom Łaguta - 16 (3,1,3,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 9 (0,3,1,1,2,2)
3. Gleb Czugunow - ns.

II. Niemcy: 20
1. Kai Huckenbeck - 11 (3,2,0,3,3,U)
2. Martin Smolinski - 9 (1,3,2,1,1,1)
3. Michael Haertel - ns.

III. Dania: 18+3
1. Michael Jepsen Jensen - 10 (1,3,3,1,0,2) +1*
2. Kenneth Bjerre - 8 (2,1,1,2,1,1) +2
3. Frederik Jakobsen - ns.

IV. Słowenia: 17+3+3
1. Matej Zagar - 14 (2,1,3,3,2,3) +2, +3
2. Matic Ivacic - 2 (1,-,0,-,1,-)
3. Nick Skorja - 1 (0,0,1) +1, +0

V. USA: 17+3
1. Greg Hancock - 16 (3,3,2,3,2,3,3) +3
2. Gino Manzares - 1 (1,0,0,0,0,W) + ns.

VI. Ukraina: 15
1. Andriej Karpow - 7 (0,W,2,2,3,W)
2. Aleksandr Łoktajew - 8 (2,2,1,0,0,3)

VII. Łotwa: 14
1. Andzejs Lebedevs - 8 (0,2,2,0,2,2)
2. Kasts Puodzuks - 6 (2,0,1,2,1,0)
3. Olegs Mihailovs - ns.

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, A. Łoktajew, G. Manzares, A. Karpow 4:2
2. A. Łaguta, M. Zagar, M. Ivacic, E. Sajfutdinow 3:3
3. K. Huckenbeck, K. Puodzuks, M. Smolinski, A. Lebedevs 4:2
4. G. Hancock, K. Bjerre, M. J. Jensen, G. Manzares - 3:3
5. E. Sajfutdinow, A. Łoktajew, A. Łaguta, A. Karpow (W) 4:2
6. M. Smolinski, K. Huckenbeck, M. Zagar, N. Skorja 5:1
7. M. J. Jensen, A. Lebedevs, K. Bjerre, K. Puodzuks 4:2
8. A. Łaguta, G. Hancock, E. Sajfutdinow, G. Manzares 4:2
9. M. Zagar, A. Karpow, A. Łoktajew, M. Ivacic 3:3
10. M. J. Jensen, M. Smolinski, K. Bjerre, K. Huckenbeck 4:2
11. G. Hancock, A. Lebedevs, K. Puodzuks, G. Manzares 3:3
12. K. Huckenbeck, A. Karpow, M. Smolinski, A. Łoktajew 4:2
13. A. Łaguta, K. Puodzuks, E. Sajfutdinow, A. Lebedevs 4:2
14. M. Zagar, K. Bjerre, M. J. Jensen, N. Skorja 3:3
15. K. Huckenbeck, G. Hancock, M. Smolinski, G. Manzares 4:2
16. A. Karpow, A. Lebedevs, K. Puodzuks, A. Łoktajew 3:3
17. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, K. Bjerre, M. J. Jensen 5:1
18. G. Hancock, M. Zagar, M. Ivacic, G. Manzares (W) 3:3
19. A. Łoktajew, M. J. Jensen, K. Bjerre, A. Karpow (W) 3:3
20. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, M. Smolinski, K. Huckenbeck (U) 5:1
21. M. Zagar, A. Lebedevs, N. Skorja, K. Puodzuks 4:2

Bieg dodatkowy (drużyny z msc. 4-5):
22. G. Hancock, M. Zagar, N. Skorja, Manzares (ns) 3:3

Bieg dodatkowy o 3. miejsce dające awans:
23. M. Zagar, K. Bjerre, M. J. Jensen, N. Skorja 3:3

-----------

5 czerwca - 2. półfinał (National Stadium Manchester, GBR)


I. Szwecja: 26
1. Fredrik Lindgren - 15+2 (3,2*,3,2*,3,2)
2. Antonio Lindbaeck - 11+2 (2*,3,1,3,2*,0)
3. Joel Kling - ns.

II. Wielka Brytania: 23
1. Tai Woffinden - 14+2 (3,2*,2*,3,1,3)
2. Craig Cook - 1 (1,-,-,-,-,-)
3. Robert Lambert - 8 (3,3,1,0,1)

III. Australia: 21+3
1. Jason Doyle - 14+1 (2,3,2,3,3,1*) +1*
2. Max Fricke - 7+3 (1*,2*,U,0,2*,2) +2
3. Jaimon Lidsey - ns.

IV. Czechy: 20+4+3
1. Vaclav Milik - 13+1 (2*,3,1,3,1,3) +3+3
2. Josef Franc - 7+2 (3,0,0,2*,0,2*) +1+0
3. Jan Kvech - ns.

V. Francja: 14+2
1. David Bellego - 10+1 (2,1,2,1*,1,3) +2
2. Dimitri Berge - 4+1 (0,D,1*,2,0,1) +D

VI. Finlandia: 14
1. Timo Lahti - 7 (T,1,3,0,3,0)
2. Tero Aarnio - 7+1 (1,0,0,1,2*,3)

VII. Włochy: 8
1. Nicolas Covatti - 6 (1,D,0,2,1,2)
2. Michele Paco Castagna - 2 (0,1,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. J. Franc, V. Milik, T. Aarnio, T. Lahti (T) 5:1
2. T. Woffinden, D. Bellego, C. Cook, D. Berge 4:2
3. F. Lindgren, A. Lindbaeck, N. Covatti, P. Castagna 5:1
4. V. Milik, J. Doyle, M. Fricke, J. Franc 3:3
5. R. Lambert, T. Woffinden, T. Lahti, T. Aarnio 5:1
6. A. Lindbaeck, F. Lindgren, D. Bellego, D. Berge (D) 5:1
7. J. Doyle, M. Fricke, P. Castagna, N. Covatti (D) 5:1
8. R. Lambert, T. Woffinden, V. Milik, J. Franc 5:1
9. T. Lahti, D. Bellego, D. Berge, T. Aarnio 3:3
10. F. Lindgren, J. Doyle, A. Lindbaeck, M. Fricke (U) 4:2
11. V. Milik, J. Franc, P. Castagna, N. Covatti 5:1
12. A. Lindbaeck, F. Lindgren, T. Aarnio, T. Lahti 5:1
13. T. Woffinden, N. Covatti, R. Lambert, P. Castagna 4:2
14. J. Doyle, D. Berge, D. Bellego, M. Fricke 3:3
15. F. Lindgren, A. Lindbaeck, V. Milik, J. Franc 3:3
16. T. Lahti, T. Aarnio, N. Covatti, P. Castagna 5:1
17. J. Doyle, M. Fricke, T. Woffinden, R. Lambert 5:1
18. V. Milik, J. Franc, D. Bellego, D. Berge 5:1
19. T. Aarnio, M. Fricke, J. Doyle, T. Lahti 3:3
20. T. Woffinden, F. Lindgren, R. Lambert, A. Lindbaeck 4:2
21. D. Bellego, N. Covatti, D. Berge, P. Castagna -4:2

Bieg dodatkowy drużyn z miejsc 4-5:
22. V. Milik, D. Bellego, J. Franc, D. Berge (D) 4:2

Bieg dodatkowy o 3. msc dające awans:
23. V. Milik, M. Fricke, J. Doyle, J. Franc 3:3

------------

8 czerwca - finał, dzień 1. (Stadion Olimpijski Wrocław, PL)

I. Wielka Brytania: 25
1. Tai Woffinden - 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Craig Cook - 0 (-,0,-,-,-,-)
3. Robert Lambert - 7+2 (1,1,2*,2*,1)

II. Rosja: 23
1. Artiom Łaguta - 17 (3,3,2,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 6+2 (2*,1,0,-,1,2*)
3. Gleb Czugunow - 0 (0)

III. Dania: 20
1. Michael Jepsen Jensen - 12+2 (3,1*,2,2,3,1*)
2. Kenneth Bjerre - 8+2 (2*,2,0,1*,1,2)
3. Frederik Jakobsen - nie startował

IV. Szwecja: 16
1. Fredrik Lindgren - 13+1 (2,2,2,1*,3,3)
2. Antonio Linbaeck - 3+1 (D,0,1*,2,0,0)
3. Joel Kling - nie startował

V. Australia: 15
1. Jason Doyle - 13 (3,1,3,3,1,2)
2. Max Fricke - 2 (1,0,1,0,0,0)
3. Jaimon Lidsey

VI. Polska: 15
1. Maciej Janowski - 9+1 (2,3,3,0,1*,0)
2. Patryk Dudek - 3 (T,1,1,1,-,-)
3. Maksym Drabik - 3 (2,1)

VII. Niemcy: 12
1. Kai Huckenbeck - nie startował
2. Martin Smolinski - 11 (W,2,2,3,2,2)
3. Michael Hartel - 1 (1,0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. J. Doyle, M. Janowski, M. Fricke, P. Dudek (T) - 4:2
2. M. J. Jensen, K. Bjerre, M. Hartel, M. Smolinski (W) - 5:1
3. T. Woffinden, F. Lindgren, R. Lambert, A. Lindbaeck (D) - 4:2
4. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, J. Doyle, M. Fricke - 5:1
5. M. Janowski, M. Smolinski, P. Dudek, M. Hartel - 4:2
6. T. Woffinden, K. Bjerre, M. J. Jensen, C. Cook - 3:3
7. A. Łaguta, F. Lindgren, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck - 4:2
8. J. Doyle, M. Smolinski, M. Fricke, M. Hartel - 4:2
9. M. Janowski, M. J. Jensen, P. Dudek, K. Bjerre - 4:2
10. T. Woffinden, A. Łaguta, R. Lambert, E. Sajfutdinow - 4:2
11. J. Doyle, F. Lindgren, A. Lindbaeck, M. Fricke - 3:3
12. T. Woffinden, R. Lambert, P. Dudek, M. Janowski - 5:1
13. M. Smolinski, A. Lindbaeck, F. Lindgren, M. Hartel - 3:3
14. A. Łaguta, M. J. Jensen, K. Bjerre, G. Czugunow - 3:3
15. T. Woffinden, R. Lambert, J. Doyle, M. Fricke - 5:1
16. F. Lindgren, M. Drabik, M. Janowski, A. Lindbaeck - 3:3
17. A. Łaguta, M. Smolinski, E. Sajfutdinow, M. Hartel - 4:2
18. M. J. Jensen, J. Doyle, K. Bjerre, M. Fricke - 4:2
19. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, M. Drabik, M. Janowski - 5:1
20. T. Woffinden, M. Smolinski, R. Lambert, M. Hartel - 4:2
21. F. Lindgren, K. Bjerre, M. J. Jensen, A. Lindbaeck - 3:3

[punktacja za espeedway.pl]

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
11
21
+139
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 11 20 +59
3. Motor Lublin
11 17 +25
4. Fogo Unia Leszno 11 14 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 11 14 +14
6. eWinner Apator Toruń
11 7 -46
7. Marwis.pl Falubaz Z.G.
11 6 -96
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 11 5 -119
 eWinner 1. Liga 2021
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia
12 20 +96
2. ROW Rybnik 12 19 +71
3. Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4. Abramczyk Polonia Bdg. 12 17 +83
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6. Orzeł Łódź 12 13 -20
7. Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8. Unia Tarnów 12 0 -239
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 18 +161
2. Metalika Recycling Kolejarz  7 14 +37
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 12 +67
4. Trans MF Landshut Devils  8 7 +17
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  8 7 -43
6. SpecHouse PSŻ Poznań  9 6 -63
7. MSC Wölfe Wittstock  8 0 -196
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43