Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2018

1. runda: 7.04.2018 (sobota)
Rybnik – Piła 57:33
08.04.2018 (niedziela)
Lublin – Łódź 45:45
Gdańsk – Kraków 64:26
Gniezno – Daugavpils 57:33

2. runda: 14.04.2018 (sobota)
Piła – Gdańsk 48:42
15.04.2018 (niedziela)
Lublin – Gniezno 54:35
Daugavpils – Rybnik 47:42
Kraków – Łódź 30:60

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Gdańsk – Lublin 43:47
22.04.2018 (niedziela)
Rybnik – Łódź 48:42
Daugavpils – Kraków 56:34
Gniezno – Piła 58:32

4. runda: 27.04.2019 (piątek)
Lublin – Rybnik 48:42
29.04.2018 (niedziela)
Gdańsk – Łódź 50:40
Kraków – Gniezno 16:44 (po 10 biegach)
Piła – Daugavpils 42:48 (przeł. 24.06. i 22.07.)

5. runda: 6.05.2018 (niedziela)
Rybnik – Gdańsk 50:40
Daugavpils – Lublin 42:48
Kraków – Piła 47:43
Gniezno – Łódź 58:31

6. runda: 18.05.2018 (piątek)
Piła - Łódź 49:41
20.05.2018 (niedziela)
Gdańsk – Daugavpils 44:46
Rybnik – Gniezno 68:22
Lublin – Kraków 69:21

7. runda: 26-27.05.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Łódź 51:39
Kraków – Rybnik 27:63 (przeł. 15.07.)
Piła – Lublin 41:49
Gniezno – Gdańsk 46:44

8. runda: 9-10.06.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Daugavpils 50:40 (przeł. 30.07.)
Rybnik – Kraków 68:22
Gdańsk – Gniezno 46:44
Lublin – Piła 64:26

9. runda: 15-17.06.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Gdańsk 48:42
Kraków – Lublin 26:64
Łódź – Piła 53:37 (przeł. 17.08.)
Gniezno – Rybnik 45:44

10. runda: 30.06-01.07.2018 (sobota - niedziela)
Łódź – Gniezno 45:45 (przeł. 10.08.)
Gdańsk – Rybnik 50:40
Piła – Kraków (przeł.)
Lublin – Daugavpils 61:29

11. runda: 24.06.2018 (niedziela)
Rybnik – Lublin 43:47
28-29.07.2018
Daugavpils – Piła 58:32
Łódź – Gdańsk (przeł.)
Gniezno – Kraków 56:34

12. runda: 11-12.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Rybnik 41:49
Kraków – Daugavpils 45:45
Piła – Gniezno 40:50
Lublin – Gdańsk 42:48

13. runda: 18-19.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Kraków 58:32
Rybnik – Daugavpils 56:34
Gdańsk – Piła 63:27
Gniezno – Lublin 47:43

14. runda: 25-26.08.2018 (sobota-niedziela)
Daugavpils – Gniezno 51:39
Kraków – Gdańsk 45:43 (przeł.)
Piła – Rybnik 40:49
Łódź – Lublin 48:42 (przeł.)

 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  14 26 +187
2. ROW Rybnik  14 23 +181
3. Car Gwarant Start Gniezno  14 23 +66
4. Lokomotiv Dyneburg  14 21 -4
5. Orzeł Łódź  14 18 +47
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 15 +40
7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -149
8. Arge Speedway Wanda
 14 5 -368



Runda finałowa:

31.08-2.9.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Daugavpils - Lublin 43:47
Gniezno - Rybnik 45:45

8-9.9.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Lublin - Daugavpils 55:35
Rybnik - Gniezno 52:38

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Rybnik - Lublin

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Lublin - Rybnik


Baraż:

30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

7.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43