KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

630x120 baner speedway

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2018

1. runda: 7.04.2018 (sobota)
Rybnik – Piła 57:33
08.04.2018 (niedziela)
Lublin – Łódź 45:45
Gdańsk – Kraków 64:26
Gniezno – Daugavpils 57:33

2. runda: 14.04.2018 (sobota)
Piła – Gdańsk 48:42
15.04.2018 (niedziela)
Lublin – Gniezno 54:35
Daugavpils – Rybnik 47:42
Kraków – Łódź 30:60

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Gdańsk – Lublin 43:47
22.04.2018 (niedziela)
Rybnik – Łódź 48:42
Daugavpils – Kraków 56:34
Gniezno – Piła 58:32

4. runda: 27.04.2019 (piątek)
Lublin – Rybnik 48:42
29.04.2018 (niedziela)
Gdańsk – Łódź 50:40
Kraków – Gniezno 16:44 (po 10 biegach)
Piła – Daugavpils 42:48 (przeł. 24.06. i 22.07.)

5. runda: 6.05.2018 (niedziela)
Rybnik – Gdańsk 50:40
Daugavpils – Lublin 42:48
Kraków – Piła 47:43
Gniezno – Łódź 58:31

6. runda: 18.05.2018 (piątek)
Piła - Łódź 49:41
20.05.2018 (niedziela)
Gdańsk – Daugavpils 44:46
Rybnik – Gniezno 68:22
Lublin – Kraków 69:21

7. runda: 26-27.05.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Łódź 51:39
Kraków – Rybnik 27:63 (przeł. 15.07.)
Piła – Lublin 41:49
Gniezno – Gdańsk 46:44

8. runda: 9-10.06.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Daugavpils 50:40 (przeł. 30.07.)
Rybnik – Kraków 68:22
Gdańsk – Gniezno 46:44
Lublin – Piła 64:26

9. runda: 15-17.06.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Gdańsk 48:42
Kraków – Lublin 26:64
Łódź – Piła 53:37 (przeł. 17.08.)
Gniezno – Rybnik 45:44

10. runda: 30.06-01.07.2018 (sobota - niedziela)
Łódź – Gniezno 45:45 (przeł. 10.08.)
Gdańsk – Rybnik 50:40
Piła – Kraków (przeł.)
Lublin – Daugavpils 61:29

11. runda: 24.06.2018 (niedziela)
Rybnik – Lublin 43:47
28-29.07.2018
Daugavpils – Piła 58:32
Łódź – Gdańsk (przeł.)
Gniezno – Kraków 56:34

12. runda: 11-12.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Rybnik 41:49
Kraków – Daugavpils 45:45
Piła – Gniezno 40:50
Lublin – Gdańsk 42:48

13. runda: 18-19.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Kraków 58:32
Rybnik – Daugavpils 56:34
Gdańsk – Piła 63:27
Gniezno – Lublin 47:43

14. runda: 25-26.08.2018 (sobota-niedziela)
Daugavpils – Gniezno 51:39
Kraków – Gdańsk 45:43 (przeł.)
Piła – Rybnik 40:49
Łódź – Lublin 48:42 (przeł.)

 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  14 26 +187
2. ROW Rybnik  14 23 +181
3. Car Gwarant Start Gniezno  14 23 +66
4. Lokomotiv Dyneburg  14 21 -4
5. Orzeł Łódź  14 18 +47
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 15 +40
7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -149
8. Arge Speedway Wanda
 14 5 -368



Runda finałowa:

31.08-2.9.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Daugavpils - Lublin 43:47
Gniezno - Rybnik 45:45

8-9.9.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Lublin - Daugavpils 55:35
Rybnik - Gniezno 52:38

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Rybnik - Lublin

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Lublin - Rybnik


Baraż:

30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

7.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
11
21
+139
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 11 20 +59
3. Motor Lublin
11 17 +25
4. Fogo Unia Leszno 11 14 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 11 14 +14
6. eWinner Apator Toruń
11 7 -46
7. Marwis.pl Falubaz Z.G.
11 6 -96
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 11 5 -119
 eWinner 1. Liga 2021
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia
12 20 +96
2. ROW Rybnik 12 19 +71
3. Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4. Abramczyk Polonia Bdg. 12 17 +83
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6. Orzeł Łódź 12 13 -20
7. Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8. Unia Tarnów 12 0 -239
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 18 +161
2. Metalika Recycling Kolejarz  7 14 +37
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 12 +67
4. Trans MF Landshut Devils  8 7 +17
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  8 7 -43
6. SpecHouse PSŻ Poznań  9 6 -63
7. MSC Wölfe Wittstock  8 0 -196
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43