KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

630x120 baner speedway

PLŻ2


Runda zasadnicza 2017:

1. runda: 9.04.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Krosno 50:40
Gniezno - Opole 53:37
Poznań - Rawicz 52:38
Lublin - pauzuje

2. runda: 15.04.2017 (sobota)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 39:51
14.05.2017 (niedziela)
Krosno - Gniezno 45:45 (przeł. 14.05.)
Opole - Lublin 41:49 (przeł. 14.05.)
Poznań - pauzuje

3. runda: 22.04.2017 (sobota)
Lublin - Ostrów Wlkp. 54:35
Poznań - Krosno 49:41 (przeł. 03.05.)
17.06.2017 (sobota)
Opole - Rawicz 63:27 (przeł. 25.06.)
Gniezno - pauzuje

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Poznań 54:36
Rawicz - Gniezno 32:58
30.04.2017 (niedziela)
Krosno - Lublin 43:46
Opole - pauzuje

5. runda: 6.05.2017 (sobota)
Lublin - Poznań 58:32
Gniezno - Ostrów Wlkp. 57:33 (przeł. 17.06.)
7.05.2017 (niedziela)
Opole - Krosno 44:45
Rawicz - pauzuje

6. runda: 20.05.2017 (sobota)
Poznań - Opole 47:43
21.05. 2017 (niedziela)
Krosno - Rawicz 56:34
Lublin - Gniezno 46:44
Ostrów Wlkp. - pauzuje

7. runda: 27.05.2017 (sobota)
Rawicz - Lublin 39:51
28.05.2017 (niedziela)
Opole - Ostrów Wlkp. 44:46
Gniezno - Poznań 56:34
Krosno - pauzuje

8. runda: 3.06.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Opole 52:38
Lublin - Rawicz 54:36
Poznań - Gniezno 42:48 (przeł.30.07.)
Krosno - pauzuje

9. runda: 10.06.2017 (sobota)
Rawicz - Krosno 42:48
11.06.2017 (niedziela)
Gniezno - Lublin 57:33
15.06.2017 (czwartek):
Opole - Poznań 54:35
Ostrów Wlkp. - pauzuje

10. runda: 17.06.2017 (sobota)
Poznań - Lublin 39:50 (przeł. 15.07.)
Ostrów Wlkp. - Gniezno 46:44 (25.06.)
18.06.2017 (niedziela)
Krosno - Opole 48:42
Rawicz - pauzuje

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Lublin - Krosno 52:38
Poznań - Ostrów Wlkp. 47:43
Gniezno - Rawicz 66:24
Opole - pauzuje

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Lublin 49:41
Rawicz - Opole 42:48
Krosno - Poznań 44:46
Gniezno - pauzuje

13. runda: 29.07.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Rawicz 59:31
Lublin - Opole 63:27
Gniezno - Krosno 68:22
Poznań - pauzuje

14. runda: 5.08.2017 (sobota)
Rawicz - Poznań 50:40
6.08.2017 (niedziela)
Opole - Gniezno 37:53
Krosno - Ostrów Wlkp. 30:48 (po 13 biegach)
Lublin - pauzuje

Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Ostrovia Ostrów - Speed Car Motor 46:44
Naturalna Medycyna PSŻ - Start Gniezno 40:49

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Start Gniezno - Naturalna Medycyna PSŻ 57:33
Speed Car Motor vs Ostrovia Ostrów 47:43 (przeł. 8.09)

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - HAWA Start Gniezno 50:40

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
HAWA Start Gniezno - Speed Car Motor 53:36


Baraż o NICE PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów 47:25

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Moje Bermudy Stal Gorzów
4
8
+44
2. Motor Lublin
4 6 +10
3. Fogo Unia Leszno
3 4 +6
4. Betard Sparta Wrocław
4 4 +11
5. eWinner Apator
4 4 +16
6. Eltrox Włókniarz Cz-wa 4 2 -22
7. Marwis.pl Falubaz Z.G. 5 2 -20
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 4 2 -45
 eWinner 1. Liga 2021
1. Cellfast Wilki Krosno
4 6 -12
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 5 +19
3. Aforti Start GnieznoROW Rybnik 2 4 +17
4. Orzeł Łódź 3 4 +3
5. Abramczyk Polonia Bdg. 4 4 -2
6. ROW Rybnik
3 3 +34
7. Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 0 -4
8. Unia Tarnów 4 0 -55
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 9 22 +235
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +65
3. SpecHouse PSŻ Poznań  9 9 -22
4. RzTŻ Rzeszów  9 8 -16
5. Metalika Recycling Kolejarz  9 8 -77
6. MSC Wölfe Wittstock  9 4 -185
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43