Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 5 maja 2015
Indianerna - Dackarna 46:44
06.05.2015
Elit Vetlanda - Ikaros Smederna 56:34
15.06.2015
Lejonen - Rospiggarna 53:37
pauzuje - Piraterna

2. kolejka: 12 maja 2015
Dackarna - Rospiggarna 32:22 (po 9 biegach)
Ikaros Smederna - Indianerna 41:49
22.06.
Piraterna - Elit Vetlanda 42:48
pauzuje - Lejonen

3. kolejka: 19 maja 2015
Lejonen - Dackarna 44:46
Indianerna - Piraterna 48:42
przeł. 21.07.
Rospiggarna - Ikaros Smederna 30:30 (po 10 wyścigach)
pauzuje - Elit Vetlanda

4. kolejka: 26 maja 2015
Piraterna - Rospiggarna 46:38 (po 14 wyścigach)
Ikaros Smederna - Lejonen 53:37
Elit Vetlanda - Indianerna 59:31
pauzuje - Dackarna

5. kolejka: 2 czerwca 2015
Dackarna - Ikaros Smederna 53:37
Rospiggarna - Elit Vetlanda 50:40
przeł. 21.07.
Lejonen - Piraterna 39:51
pauzuje - Indianerna

6. kolejka: 16 czerwca 2015
Piraterna - Dackarna 50:40
Indianerna - Rospiggarna 50:40
Elit Vetlanda - Lejonen 57:33
pauzuje - Smederna

7. kolejka: 23 czerwca 2015
Ikaros Smederna - Piraterna 54:36
Lejonen - Indianerna 39:51
10.08. (poniedziałek)
Dackarna - Elit Vetlanda 43:47
pauzuje - Rospiggarna

8. kolejka: 30 czerwca 2015
Dackarna - Indianerna 45:45
Rospiggarna - Lejonen 47:42
Ikaros Smederna - Elit Vetlanda 41:49
pauzuje - Piraterna

9. kolejka: 7 lipca 2015
Rospiggarna - Dackarna 38:52
Indianerna - Ikaros Smederna 54:36
Elit Vetlanda - Piraterna 57:33
pauzuje - Lejonen

10. kolejka: 14 lipca 2015
Dackarna - Lejonen 59:31
Ikaros Smederna - Rospiggarna 39:51
28.07.2015
Piraterna - Indianerna 50:40
pauzuje - Elit Vetlanda

11. kolejka: 4 sierpnia 2015
Rospiggarna - Piraterna 39:51
Lejonen - Ikaros Smederna 35:55
Indianerna - Elit Vetlanda 44:46
pauzuje - Dackarna

12. kolejka: 11 sierpnia 2015
Piraterna - Lejonen 62:28
Ikaros Smederna - Dackarna 52:38
Elit Vetlanda - Rospiggarna 54:36
pauzuje - Indianerna

13. kolejka: 18 sierpnia 2015
Dackarna - Piraterna 44:46
Rospiggarna - Indianerna 42:48
Lejonen - Elit Vetlanda 41:49
pauzuje - Smederna

14. kolejka: 25 sierpnia 2015
Piraterna - Ikaros Smederna 46:44
Indianerna - Lejonen 66:24
Elit Vetlanda - Dackarna 43:47
pauzuje - Rospiggarna

Play-off:

1 września: Półfinały - 1.mecze
Dackarna Malilla - VMS Elit Vetlanda 32:58
02.09 (środa):
Piraterna Motala - Indianerna Kumla 49:41

8 września: rewanże
VMS Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 48:42
Indianerna Kumla - Piraterna Motala 51:39

15 września: Finał - 1.mecz
Indianerna Kumla - VME Elit Vetlanda 50:40

16 września: Finał - rewanż
VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 56:28 (po 14 biegach)

 

Vetlanda 20150916 Speedway Elitserien final Elit Vetlanda - Indianerna ( Foto: Matthias Lobsien, lobsienfoto.se) Nyckelord Keywords :

Foto: elitvetlanda.se (Matthias Lobsien, lobsienfoto.se)

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43