fim-logoKALENDARZ SPORTU ŻUŻLOWEGO 2018  pzm


Marzec:

27.03. (wtorek) - Eliminacje Złotego Kasku - Gdańsk, Poznań, Ostrów Wlkp.
31.03. (sobota) - Finał Złotego Kasku - Piła

Kwiecień:
02.04. (pon.) - mecz Reprezentacji Polski
10.04. (wt.) - Nice Cup - Gniezno
17.04. (wt.) - Eliminacje Brązowego Kasku - Lublin, Rybnik, Gniezno
20.04. (pt.) - Eliminacje Srebrnego Kasku - Opole, Rzeszów
24.04. (wt.) - Nice Cup - Rybnik

Maj:
01.05. (wt.) - Finał Brązowego Kasku - Gniezno
02.05. (śr.) - termin zarezerwowany na mecz Reprezentacji Polski
03.05. (czw.) - Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - brak potwierdzenia
07.05. (pon.) - Nice Cup - Kraków
13.05. (niedz.) - mecz Reprezentacji Polski
22.05. (wt.) - Nice Cup - Gdańsk
25.05. (pt.) - Finał Srebrnego Kasku - Lublin
28.05. (pon.) - Nice Cup - Lublin
31.05. (czw.) - mecz Reprezentacji Polski

Czerwiec:
01.06. (pt.) - 1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski - Krosno, Rawicz, Opole, Kraków
05.06. (wt.) - 1. runda DMPJ
06.06. (śr.) - 2. runda DMPJ
08.06. (pt.) - El. Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par - Ostrów, Krosno, Poznań
12.06. (wt.) - 3. runda DMPJ
13.06. (śr.) - 4. runda DMPJ
16.06. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
19.06. (wt.) - 5. runda DMPJ
20.06. (śr.) - 6. runda DMPJ
26.06. (wt.) - 7. runda DMPJ
27.06. (śr.) - 8. runda DMPJ

Lipiec:
03.07. (wt.) - El. Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Rybnik, Rawicz, Krosno
05.07. (czw.) - Nice Cup - Piła
06.07. (pt.) - Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Gniezno, Bydgoszcz
10.07. (wt.) - 1. runda półfinałowa DMPJ
11.07. (śr.) - 2. runda półfinałowa DMPJ
17.07. (wt.) - 3. runda półfinałowa DMPJ
18.07. (śr.) - 4. runda półfinałowa DMPJ
20.07. (pt.) - Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych - Wrocław
24.07. (wt.) - 5. runda półfinałowa DMPJ
25.07. (śr.) - 6. runda półfinałowa DMPJ
28.07. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
31.07. (wt.) - 7. runda półfinałowa DMPJ

Sierpień:
01.08. (śr.) - 8. runda półfinałowa DMPJ
03.08. (pt.) - Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa
04.08. (sob.) - Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno
05.08. (nd.) - PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi - Gdańsk
05.08. (nd.) - Puchar Polskiej Ligi Żużlowej - brak potwierdzenia
07.08. (wt.) - 9. runda półfinałowa DMPJ
08.08. (śr.) - 10. runda półfinałowa DMPJ
21.08. (wt.) - 11. runda półfinałowa DMPJ
22.08. (śr.) - 12. runda półfinałowa DMPJ
28.08. (wt.) - 13. runda półfinałowa DMPJ
29.08. (śr.) - 14. runda półfinałowa DMPJ

Wrzesień:
07.09. (pt.) - Nice Cup - Chorzów
08.09. (sob.) - Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
18.09. (wt.) - Nice Cup - Łódź

Październik:
13.10. (sob.) - Nice Challenge - Toruń

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43