PGE-Ekstraliga

 

Runda zasadnicza 2017:

1.runda: 16.04.2017 (niedziela)
Częstochowa - Rybnik 48:42 (przeł. 2.05.)
Leszno - Wrocław 44:46 (przeł. 5.05.)
17.04.2017 (poniedziałek)
Zielona Góra - Grudziądz 31:17 po 8 biegach (przeł. 24.07.)
Toruń - Gorzów 44:46

2. runda: 22.04.2017 (sobota)
Rybnik - Wrocław 45:45 (przeł. 16.07.)
Zielona Góra - Toruń 54:36
23.04 2017 (niedziela)
Częstochowa - Leszno 38:52 (przeł. 9.07.)
Grudziądz - Gorzów 49:41 (przeł. 16.07.)

3. runda: 30.04.2017 (niedziela)
Grudziądz - Częstochowa 55:35
Leszno - Zielona Góra 64:26
Gorzów - Rybnik 51:39
Wrocław - Toruń 51:39

4. runda: 5.05.2017 (piątek)
Rybnik - Grudziądz 57:33
7.05.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Częstochowa 53:37
(przeł. 08.06.)
Wrocław - Gorzów 44:45
Toruń - Leszno 44:46

5. runda: 21.05.2017 (niedziela)
Grudziądz - Wrocław 40:50
Rybnik - Zielona Góra 41:49 (przeł.12.07.)
Gorzów - Leszno 51:39
Częstochowa - Toruń 52:38 (przeł. 02.06.)

6. runda: 28.05.2017 (niedziela)
Toruń - Rybnik 53:37
Leszno - Grudziądz 52:38
Gorzów - Zielona Góra 45:45
Wrocław - Częstochowa 50:40

7. runda: 2.06.2017 (piątek)
Zielona Góra - Wrocław 48:42
4.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Toruń 33:45 (po 13 biegach)
Rybnik - Leszno 44:46 (przeł. 22.06.)
Częstochowa - Gorzów 46:44 (przeł. 22.06.)

8. runda: 11.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Zielona Góra 43:47
Rybnik - Częstochowa 49:41
Gorzów - Toruń 55:35
Wrocław - Leszno 51:39

9. runda: 16.06.2017 (piątek)
Gorzów - Grudziądz 54:35 (przeł. 18.06.)
18.06.2017 (niedziela)
Toruń - Zielona Góra 44:46
Leszno - Częstochowa 57:33
9.07.2017 (niedziela)
Wrocław - Rybnik 56:34

10. runda: 25.06.2017 (niedziela)
Rybnik - Gorzów 50:40
Zielona Góra - Leszno 42:48
Częstochowa - Grudziądz 45:45
Toruń - Wrocław 41:49

11. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Leszno - Toruń 53:37

Grudziądz - Rybnik 55:35
Gorzów - Wrocław 41:49
Częstochowa - Zielona Góra 50:40

12. runda: 4.08.2017 (piątek)
Wrocław - Grudziądz 52:38
6.08.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Rybnik 56:34
Leszno - Gorzów 41:49
Toruń - Częstochowa 41:49

13. runda: 13.08.2017 (niedziela)
Grudziądz - Leszno 48:40
Rybnik - Toruń 49:41
Zielona Góra - Gorzów 45:45
Częstochowa - Wrocław 47:43

14. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Toruń - Grudziądz 49:41
Leszno - Rybnik 51:39
Gorzów - Częstochowa 57:33
Wrocław - Zielona Góra 39:51

Faza play-off

1. runda: 03.09.2017 (niedziela)
Leszno - Zielona Góra 50:40
Wrocław - Gorzów 47:43

2. runda (rewanżowa): 10.09.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Leszno 45:45
Gorzów - Wrocław 45:45

3. runda - FinałMecz o 3. miejsce: 17.09.2017 (niedziela)
Leszno - Wrocław 49:41
Gorzów - Zielona Góra 52:38

4. runda - Finał (rewanż), o 3. miejsce (rewanż): 24.09.2017 (niedziela)
Wrocław - Leszno 45:45
Zielona Góra - Gorzów 44:46

Drużynowy Mistrz Polski 2017 - Fogo Unia Leszno

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43