Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 03.05.2016
Piraterna – Lejonen 55:35
Ikaros Smederna – Masarna 43:47
VMS Elit Vetlanda – Indianerna 45:45
Rospiggarna – Dackarna 46:44

2. kolejka: 10.05.2016
Indianerna – Rospiggarna 45:45
Masarna – VMS Elit Vetlanda 50:40
Lejonen – Ikaros Smederna 65:25
Dackarna – Piraterna 44:46

3. kolejka: 17.05.2016
Ikaros Smederna – Piraterna 44:46
VMS Elit Vetlanda – Lejonen 50:40
Rospiggarna – Masarna 47:43
Indianerna – Dackarna 51:39

4. kolejka: 24.05.2016
Masarna – Indianerna 54:36
Lejonen – Rospiggarna 50:40
Piraterna – VMS Elit Vetlanda 46:44
Dackarna – Ikaros Smederna 51:39

5. kolejka: 31.05.2016
VMS Elit Vetlanda – Ikaros Smederna 52:38
Rospiggarna – Piraterna 52:38
Indianerna – Lejonen 56:34
Masarna – Dackarna 51:39

6. kolejka: 07.06.2016
Lejonen – Masarna 39:51
Piraterna – Indianerna 51:39
Ikaros Smederna – Rospiggarna 45:45
Dackarna – VMS Elit Vetlanda 43:47

7. kolejka: 14.06.2016
Rospiggarna – VMS Elit Vetlanda 55:35
Indianerna – Ikaros Smederna 55:35
Masarna – Piraterna 44:46
Lejonen – Dackarna 40:50

8. kolejka: 28.06.2016
VMS Elit Vetlanda – Rospiggarna 44:46 (79:101)
Ikaros Smederna – Indianerna 42:48 (77:103)
Piraterna – Masarna 51:39 (97:83)
Dackarna – Lejonen 47:43 (97:83)

9. kolejka: 5.07.2016
Masarna – Lejonen 48:42 (99:81)
Indianerna – Piraterna 50:40 (89:91)
Rospiggarna – Ikaros Smederna 57:33 (102:78)
VMS Elit Vetlanda – Dackarna 37:53 (84:96)

10. kolejka: 12.07.2016
Ikaros Smederna – VMS Elit Vetlanda 45:45 (83:97)
Piraterna – Rospiggarna 40:50 (78:102)
Lejonen – Indianerna 46:44 (80:100)
Dackarna – Masarna 46:44 (85:95)

11. kolejka: 19.07.2016
Indianerna – Masarna 47:43 (83:97)
Rospiggarna – Lejonen 62:28 (102:78)
VMS Elit Vetlanda – Piraterna 43:47 (87:93)
Ikaros Smederna – Dackarna 33:57 (72:108)

12. kolejka: 02.08.2016
Piraterna – Ikaros Smederna 56:34 (102:78)
Lejonen – VMS Elit Vetlanda 42:48 (82:98)
Masarna – Rospiggarna 37:53 (70:90)
Dackarna – Indianerna 39:50 (78:101)

13. kolejka: 09.08.2016
Rospiggarna – Indianerna 54:36 (99:81)
VMS Elit Vetlanda – Masarna 50:40 (90:90)
Ikaros Smederna – Lejonen 48:42 (73:107)
Piraterna – Dackarna 44:45 (90:89)

14. kolejka: 16.08.2016
Lejonen – Piraterna 52:37 (87:92)
Masarna – Ikaros Smederna 68:22 (115:65)
Indianerna – VMS Elit Vetlanda 45:44 (90:89)
Dackarna – Rospiggarna 46:44 (90:90)

Tabela po rundzie zasadniczej:

1 Rospiggarna Hallstavik 14 29 +136
2 Piraterna Motala 14 24 +28
3 Indianerna Kumla 14 22 +28
4 Dackarna Malilla 14 19 +28
5 Masarna Avesta 14 18 +62
6 VMS Elit Vetlanda 14 15 -11
7 Lejonen Gislaved 14 9 -63
8 Ikaros Smederna Eskilstuna 14 4 -208



Runda finałowa:


1. kolejka: 23.08.2016
Indianerna – Rospiggarna 42:48
Dackarna – Piraterna 52:38

2. kolejka: 30.08.2016
Piraterna – Dackarna 52:38
Rospiggarna – Indianerna 55:35

3. kolejka: 6.09.2016
Piraterna – Rospiggarna 35:55
Dackarna – Indianerna 52:38

4. kolejka: 7.09.2016
Rospiggarna – Piraterna 61:29
Indianerna – Dackarna 43:47

5. kolejka: 12.09.2016
Indianerna – Piraterna 47:42
Dackarna – Rospiggarna 44:46

6. kolejka: 13.09.2016
Piraterna – Indianerna 47:43
Rospiggarna – Dackarna 56:34


Finał:

27.09.2016
Dackarna - Rospiggarna 48:42

28.09.2016
Rospiggarna - Dackarna 59:31


Znalezione obrazy dla zapytania rospiggarna mastare 2016
Foto: sverigesradio.se

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43