KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mamy swój plan i apeluję w tym momencie do mediów, by nie atakowały nas w okresie zimowym tak, jak medialnie niszczony był Lublin przed kilkoma laty i Ostrów przed rokiem. Będziemy w zimie na pewno intensywnie pracować nad tym, aby zbudować drużynę z zębem.
Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków

 

Terminarz:

09.05.2015 - Runda kwalifikacyjna (Landshut) - Niemcy, Włochy, Słowenia, Rosja

06.06.2015 - I Półfinał (Gniezno) - Polska, Szwecja, Rosja, Czechy

08.06.2015 - II Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Łotwa

11.06.2015 - Baraż (Vojens) - Polska, Wielka Brytania, USA, Łotwa

13.06.2015 - Finał (Vojens) - Dania, Szwecja, Australia, Polska
---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Landshut 09.05.2015

I. ROSJA: 40
1. Wiktor Kułakow (2,3,1,2,2) 8
2. Wadim Tarasienko (0,0,2,2,3) 7
3. Emil Sajfutdinow (3,3,3,3,NS) 12
4. Witalij Biełousow (2,3,2,2,2) 11

II. NIEMCY: 34

1. Martin Smolinski (3,3,2,6!,3,2) 19
2. Tobias Busch (0,NS,NS,NS,NS) 0
3. Christian Hefenbrock (3,0,3,D) 6
4. Michael Haertel (2,0,2,2,2) 8

III. SŁOWENIA: 32

1. Matej Zagar (3,2,3,6!,0,3) 17
2. Aleksander Conda (1,0,NS,-) 1
3. Ziga Kovacić (1,1,0,0,1) 3
4. Maks Gregoric (2,2,3,0,1) 8

IV. WŁOCHY: 19

1. Michele Paco Castagna (1,2,1,1,1,1) 7
2. Nicolas Vicentin (0,1,0,1,0) 2
3. Alessandro Milanese (0,1,2) 3
4. Nicolas Covatti (1,2,2!,1,1,0) 7

Bieg po biegu:
1. M. Zagar, M. Haertel, N. Covatti, W. Tarasienko (W)
2. Ch. Hefenbrock, W. Kułakow, A. Conda, A. Milanese
3. E. Sajfutdinow, M. Gregoric, M. P. Castagna, T. Busch (U)
4. M. Smolinski, W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Vicentin
5. W. Biełousow, M. P. Castagna,  M. Haertel (U), A. Conda (W)
6. E. Sajfutdinow, M. Zagar, N. Vicentin, Ch. Hefenbrock
7. W. Kułakow, N. Covatti, Z. Kovacić, T. Busch (NS)
8. M. Smolinski, Z. Kovacić, A. Milanese, W. Tarasienko (W)
9. M. Gregoric, M. Haertel, W. Kułakow, N. Vicentin
10. Ch. Hefenbrock, W. Tarasienko, M. P. Castagna, Z. Kovacić
11. M. Zagar, W. Biełousow, N. Covatti (2!), T.Busch (NS)
12. E. Sajfutdinow, M. Smolinski, N. Covatti, A. Conda (NS)
13. M. Smolinski (6!), W. Biełousow, N. Covatti, M. Gregoric
14. E. Sajfutdinow, M. Haertel, M. P. Castagna, Z. Kovacić
15. M. Zagar (6!), W. Tarasienko, N. Vicentin, T. Busch (NS)
16. M. Smolinski, W. Kułakow, M. P. Castagna, M. Zagar (U)
17. W. Tarasienko, M. Haertel, M. Gregoric, N. Vicentin
18. M.Zagar, W. Kułakow, M. P. Castagna, T. Busch (NS)
19. M. Smolinski,W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Covatti
20. M. Gregoric, A. Milanese, Ch. Hefenbrock (D), E. Sajfutdinow (NS)

Awans: Rosja
---------------


I Półfinał - Gniezno, 06.06.2015

I. SZWECJA: 40
1. Antonio Lindbaeck (2,1,3,3,2) 11
2. Andreas Jonsson (3,0,3,1,1) 8
3. Linus Sundstroem (3,2,1,3,3) 12
4. Peter Ljung (1,3,2,1,2) 9

II. POLSKA: 36

1. Jarosław Hampel (U/-) 0
2. Przemysław Pawlicki (3,3,2,2,3) 13
3. Maciej Janowski (2,3,2,3,3) 13
4.  Bartosz Zmarzlik (3,3,1,D,3) 10

III. ROSJA: 27

1. Andriej Kudriaszow (W,0,-.1,1,0) 2
2. Artem Łaguta (W,1,3,4!,3,-) 11
3. Renat Gafurow (0,2,-,2,1) 5
4. Witalij Biełousow (W,1,3,1,2,2) 9

IV. CZECHY: 20

1. Vaclav Milik (2,2,4!,0,2,2) 12
2.  Eduard Krcmar (2,0,0,0,0) 2
3. Tomas Suchanek (1,-,T,1,1) 3
4.  Matej Kus (1,1,1,0,0) 3

Bieg po biegu:
1. B. Zmarzlik, A. Linbaeck, M. Kus, A. Łaguta
2. A. Jonsson, M. Janowski, T. Suchanek, A. Kudriaszow (W)
3. Prz. Pawlicki, V. Milik, P. Ljung, R. Gafurow
4. L. Sundstroem, Eduard Krcmar, Witalij Biełousow (W), J. Hampel (U/-)
6. M. Janowski, R. Gafurow, A. Lindbaeck, E. Krcmar
7. Prz. Pawlicki, L. Sundstroem, M. Kus, A. Kudriaszow
8. P. Ljung, V. Milik (4!), A. Łaguta
9. W. Biełousow, P. Ljung, B. Zmarzlik, E. Krcmar
10. A. Łaguta, M. Janowski, L. Sundstroem, V. Milik
11. A. Lindbaeck, Prz. Pawlicki, W. Biełousow, T. Suchanek (T)
12. A. Jonsson, A. Łaguta (4!), M. Kus
14. L. Sundstroem, R. Gafurow, T. Suchanek, B. Zmarzlik (D)
15. A. Łaguta, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, E. Krcmar
16. A. Lindbaeck, V. Milik, A. Kudriaszow
17. M. Janowski, P. Ljung, R. Gafurow, M. Kus
18. B. Zmarzlik, A. Lindbaeck, A. Kudriaszow, E. Krcmar
19. L. Sundstroem, W. Biełousow, T. Suchanek
20. Prz. Pawlicki, V. Milik, A. Jonsson, A. Kudriaszow

Awans do finału: Szwecja
Baraż: Polska i Rosja
---------------

II Półfinał - King's Lynn, 08.06.2015

I. AUSTRALIA: 47
1. Chris Holder (3,3,1,2,2) 11
2. Nick Morris (2,2,3,2,3) 12
3. Troy Batchelor (2,2,1,3,3) 11
4. Jason Doyle (2,3,3,2,3) 13

II. WIELKA BRYTANIA: 43

1. Chris Harris (3,3,2,3,2) 13
2. Daniel King (2,2,2,3,1) 10
3. Tai Woffinden (3,1,3,3,3) 13
4. Robert Lambert (1,T,2,2,2) 7

III. USA: 22

1. Greg Hancock (3,3,2!,3,0,1) 12
2. Gino Manzares (1,1,1,1,0) 4
3. Ryan Fisher (1,T,2,1,1) 5
4. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1

IV. ŁOTWA: 9

1. Maksim Bogdanow (0,1,0,1,1) 3
2. Andrzej Lebiediew (D,2,1,0,0,2) 5
3. Kjastas Puodżuks (1,0,0,0,U) 1
4. Jewgienij Kostygow (0,-,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, J. Doyle, R. Lambert, A. Lebiediew (D)
2. T. Woffinden, T. Batchelor, G. Manzares, M. Bogdanow
3. Ch. Holder, D. King, K. Puodżuks, M. Ruml
4. Ch. Harris, N. Morris, R. Fisher, J. Kostygow
5. Ch. Holder, A. Lebiediew, G. Manzares, R. Lambert (T)
6. G. Hancock, N. Morris, T. Woffinden, K. Puodżuks
7. J. Doyle, D. King, M. Bogdanow, R. Fisher (T)
8. Ch. Harris, T. Batchelor, A. Lebiediew, M. Ruml
9. N. Morris, R. Lambert, G. Hancock (1!), M. Bogdanow
10. T. Woffinden, R. Fisher, Ch. Holder, A. Lebiediew
11. G. Hancock, D. King, T. Batchelor, J. Kostygow
12. J. Doyle, Ch. Harris, G. Manzares, K. Puodżuks
13. T. Woffinden, J. Doyle, M. Ruml, J. Kostygow
14. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, K. Puodżuks (0!)
15. D. King, N. Morris, G. Manzares, A. Lebiediew
16. CH. Harris, Ch. Holder, M. Bogdanow, G. Hancock
17. N. Morris, A. Lebiediew, D. King, G. Manzares
18. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, J. Kostygow
19. J. Doyle, Ch. Harris, G. Hancock, K. Puodżuks (U)
20. T. Woffinden, Ch. Holder, M. Bogdanow, M. Ruml

Awans do finału: Australia
Baraż: Wielka Brytania i USA

----------

Baraż - Vojens, 11.06.2015

I. POLSKA: 48
1. Maciej Janowski (2,3,3,3,3) 14
2. Przemysław Pawlicki (3,3,W,2,3) 11
3. Krzysztof Buczkowski (3,3,2,2,3) 13
4. Bartosz Zmarzlik (2,1,3,2,2) 10

II. WIELKA BRYTANIA: 43
1. Daniel King (1,2,2,0,2) 7
2. Tai Woffinden (3,3,3,6!,3,3) 21
3. Robert Lambert (3,1,-,3,1) 8
4. Chris Harris (2,2,0,1,2) 7

III. USA: 22
1. Gino Manzares (1,0,1,1,0) 3
2. Ryan Fisher (1,1,2,1,0) 5
3. Greg Hancock (2,2,2!,1,3,2) 12
4. Max Ruml (0,1,-,0,1) 2

ROSJA: 11
1. Renat Gafurow (0,W,0,2,D) 2
2. brak zawodnika
3. Witalij Biełousow (0,2,0!,1,1,1) 5
4. Andriej Kudriaszow (1,0,2,0,0,1) 4

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, M. Janowski, A. Kudriaszow, M. Ruml
2. Prz. Pawlicki, G. Hancock, D. King, W. Biełousow
3. R. Lambert, B. Zmarzlik, R. Fisher, R. Gafurow
4. K. Buczkowski, Ch. Harris, G. Manzares
5. Prz. Pawlicki, Ch. Harris, M. Ruml, R. Gafurow (W)
6. M. Janowski, G. Hancock, R. Lambert
7. K. Buczkowski, D. King, R. Fisher, A. Kudriaszow
8. T. Woffinden, W. Biełousow, B. Zmarzlik, G. Manzares
9. B. Zmarzlik, D. King, G. Hancock (1!), W. Biełousow (0!)
10. T. Woffinden, K. Buczkowski, G. Hancock, R. Gafurow
11. M. Janowski, R. Fisher, W. Biełousow, Ch. Harris
12. T. Woffinden (6!), A. Kudriaszow, G. Manzares, Prz. Pawlicki (W)
13. G. Hancock, B. Zmarzlik, Ch. Harris, A. Kudriaszow
14. R. Lambert, K. Buczkowski, W. Biełousow, M. Ruml
15. T. Woffinden, Prz. Pawlicki, R. Fisher, A. A. Kudriaszow
16. M. Janowski, R. Gafurow, G. Manzares, D. King
17. Prz. Pawlicki, G. Hancock, R. Lambert, R. Gafurow (D)
18. T. Woffinden, B. Zmarzlik, W. Biełousow, R. Fisher
19. K. Buczkowski, Ch. Harris, A. Kudriaszow, G. Manzares
20. M. Janowski, D. King, M. Ruml

Awans do finału: Polska
-----------


Finał - Vojens, 14.06.2015 (przeł. z 13.06.)

I. SZWECJA: 34
1. Antonio Lindback (0,2,3,0,2) 7
2. Andreas Jonsson (3,3,1,2,3) 12
3. Linus Sundstrom (0,W,2,1,1) 4
4. Fredrik Lindgren (3,2,1,2,3) 11

II. DANIA: 32

1. Peter Kildemand (3,1,3,3,3) 13
2. Nicki Pedersen (0,W/su,1,1,2) 4
3. Niels Kristian Iversen (2,3,3,1,W/u) 9
4. Kenneth Bjerre (3,1,0,2,D) 6

III. POLSKA: 27

1. Bartosz Zmarzlik (1,0,1,1,0) 3
2. Krzysztof Buczkowski (1,1,2,0,-) 4
3. Maciej Janowski (1,3,2,3,W,2) 11
4. Przemysław Pawlicki (2,3,2,0,2) 9

IV. AUSTRALIA: 26

1. Chris Holder (0,2,3,W!,2,1) 8
2. Jason Doyle (1,0,D,3,3,1) 8
3. Nick Morris (2,0,0,-,-) 2
4. Troy Batchelor (2,2,0,3,1) 8

Bieg po biegu:
1. K. Bjerre, Prz. Pawlicki, J. Doyle, A. Lindback
2. A. Jonsson, N. K. Iversen, M. Janowski, Ch. Holder
3. F. Lindgren, N. Morris, B. Zmarzlik, N. Pedersen
4. P. Kildemand, T. Batchelor, K. Buczkowski, L. Sundstroem
5. F. Lindgren, T. Batchelor, K. Bjerre, B. Zmarzlik
6. N. K. Iversen, A. Lindback, K. Buczkowski, N. Morris
7. Prz. Pawlicki, Ch. Holder, L. Sundstroem (W/su), N. Pedersen (W/su)
8. M. Janowski, F. Lindgren, P. Kildemand, J. Doyle
9. Ch. Holder, K. Buczkowski, F. Lindgren, K. Bjerre
10. N. K. Iversen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik, J. Doyle (D)
11. A. Lindback, M. Janowski, N. Pedersen, T. Batchelor
12. P. Kildemand, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, N. Morris
13. T. Batchelor, F. Lindgren, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki
14. M. Janowski, K. Bjerre, L. Sundstroem, Ch. Holder (0!) (w)
15. J. Doyle, A. Jonsson, N. Pedersen, K. Buczkowski
16. P. Kildemand, Ch. Holder, B. Zmarzlik, A. Lindback
17. J. Doyle, N. Pedersen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik
18. P. Kildemand, A. Lindback, J. Doyle, M. Janowski (W/su)
19. F. Lindgren, M. Janowski, T. Batchelor, K. Bjerre (D)
20. A. Jonsson, Prz. Pawlicki, J. Doyle, N. K. Iversen (W/u)


Końcowa klasyfkacja DPŚ 2015:

1. Szwecja
2. Dania
3. Polska
4. Australia
5. Wielka Brytania
6. USA
7. Rosja
8. Czechy
9. Łotwa
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Włochy


SWE


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mamy swój plan i apeluję w tym momencie do mediów, by nie atakowały nas w okresie zimowym tak, jak medialnie niszczony był Lublin przed kilkoma laty i Ostrów przed rokiem. Będziemy w zimie na pewno intensywnie pracować nad tym, aby zbudować drużynę z zębem.
Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja SGP 2022 (po 7/10 rund)

1. Bartosz Zmarzlik
108
2. Leon Madsen
92
3.  Daniel Bewley
84
4.  Patryk Dudek 76
5. Maciej Janowski 74
6. Fredrik Lindgren 70
7. Robert Lambert 68
8. Tai Woffinden 64
9.  Mikkel Michelsen 61
10.  Martin Vaculík 58
11.  Jason Doyle 57
12. Anders Thomsen 51
13. Jack Holder 50
14. Max Fricke 43
15. Paweł Przedpełski
25

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43