KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Arbitrzy powinni być całkowicie niezależni, a obecnie nie są, bo coraz ważniejszy staje się interes podmiotu zarządzającego. Mecz Krosno - Gorzów został zaliczony po rozegraniu 9. biegów. A prawda jest taka, że wszystko, co się wtedy wydarzyło, w ogóle nie mieści się w ramach regulaminu.

Remigiusz Substyk dla SF.WP.PL

 

 

Terminarz:

09.05.2015 - Runda kwalifikacyjna (Landshut) - Niemcy, Włochy, Słowenia, Rosja

06.06.2015 - I Półfinał (Gniezno) - Polska, Szwecja, Rosja, Czechy

08.06.2015 - II Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Łotwa

11.06.2015 - Baraż (Vojens) - Polska, Wielka Brytania, USA, Łotwa

13.06.2015 - Finał (Vojens) - Dania, Szwecja, Australia, Polska
---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Landshut 09.05.2015

I. ROSJA: 40
1. Wiktor Kułakow (2,3,1,2,2) 8
2. Wadim Tarasienko (0,0,2,2,3) 7
3. Emil Sajfutdinow (3,3,3,3,NS) 12
4. Witalij Biełousow (2,3,2,2,2) 11

II. NIEMCY: 34

1. Martin Smolinski (3,3,2,6!,3,2) 19
2. Tobias Busch (0,NS,NS,NS,NS) 0
3. Christian Hefenbrock (3,0,3,D) 6
4. Michael Haertel (2,0,2,2,2) 8

III. SŁOWENIA: 32

1. Matej Zagar (3,2,3,6!,0,3) 17
2. Aleksander Conda (1,0,NS,-) 1
3. Ziga Kovacić (1,1,0,0,1) 3
4. Maks Gregoric (2,2,3,0,1) 8

IV. WŁOCHY: 19

1. Michele Paco Castagna (1,2,1,1,1,1) 7
2. Nicolas Vicentin (0,1,0,1,0) 2
3. Alessandro Milanese (0,1,2) 3
4. Nicolas Covatti (1,2,2!,1,1,0) 7

Bieg po biegu:
1. M. Zagar, M. Haertel, N. Covatti, W. Tarasienko (W)
2. Ch. Hefenbrock, W. Kułakow, A. Conda, A. Milanese
3. E. Sajfutdinow, M. Gregoric, M. P. Castagna, T. Busch (U)
4. M. Smolinski, W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Vicentin
5. W. Biełousow, M. P. Castagna,  M. Haertel (U), A. Conda (W)
6. E. Sajfutdinow, M. Zagar, N. Vicentin, Ch. Hefenbrock
7. W. Kułakow, N. Covatti, Z. Kovacić, T. Busch (NS)
8. M. Smolinski, Z. Kovacić, A. Milanese, W. Tarasienko (W)
9. M. Gregoric, M. Haertel, W. Kułakow, N. Vicentin
10. Ch. Hefenbrock, W. Tarasienko, M. P. Castagna, Z. Kovacić
11. M. Zagar, W. Biełousow, N. Covatti (2!), T.Busch (NS)
12. E. Sajfutdinow, M. Smolinski, N. Covatti, A. Conda (NS)
13. M. Smolinski (6!), W. Biełousow, N. Covatti, M. Gregoric
14. E. Sajfutdinow, M. Haertel, M. P. Castagna, Z. Kovacić
15. M. Zagar (6!), W. Tarasienko, N. Vicentin, T. Busch (NS)
16. M. Smolinski, W. Kułakow, M. P. Castagna, M. Zagar (U)
17. W. Tarasienko, M. Haertel, M. Gregoric, N. Vicentin
18. M.Zagar, W. Kułakow, M. P. Castagna, T. Busch (NS)
19. M. Smolinski,W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Covatti
20. M. Gregoric, A. Milanese, Ch. Hefenbrock (D), E. Sajfutdinow (NS)

Awans: Rosja
---------------


I Półfinał - Gniezno, 06.06.2015

I. SZWECJA: 40
1. Antonio Lindbaeck (2,1,3,3,2) 11
2. Andreas Jonsson (3,0,3,1,1) 8
3. Linus Sundstroem (3,2,1,3,3) 12
4. Peter Ljung (1,3,2,1,2) 9

II. POLSKA: 36

1. Jarosław Hampel (U/-) 0
2. Przemysław Pawlicki (3,3,2,2,3) 13
3. Maciej Janowski (2,3,2,3,3) 13
4.  Bartosz Zmarzlik (3,3,1,D,3) 10

III. ROSJA: 27

1. Andriej Kudriaszow (W,0,-.1,1,0) 2
2. Artem Łaguta (W,1,3,4!,3,-) 11
3. Renat Gafurow (0,2,-,2,1) 5
4. Witalij Biełousow (W,1,3,1,2,2) 9

IV. CZECHY: 20

1. Vaclav Milik (2,2,4!,0,2,2) 12
2.  Eduard Krcmar (2,0,0,0,0) 2
3. Tomas Suchanek (1,-,T,1,1) 3
4.  Matej Kus (1,1,1,0,0) 3

Bieg po biegu:
1. B. Zmarzlik, A. Linbaeck, M. Kus, A. Łaguta
2. A. Jonsson, M. Janowski, T. Suchanek, A. Kudriaszow (W)
3. Prz. Pawlicki, V. Milik, P. Ljung, R. Gafurow
4. L. Sundstroem, Eduard Krcmar, Witalij Biełousow (W), J. Hampel (U/-)
6. M. Janowski, R. Gafurow, A. Lindbaeck, E. Krcmar
7. Prz. Pawlicki, L. Sundstroem, M. Kus, A. Kudriaszow
8. P. Ljung, V. Milik (4!), A. Łaguta
9. W. Biełousow, P. Ljung, B. Zmarzlik, E. Krcmar
10. A. Łaguta, M. Janowski, L. Sundstroem, V. Milik
11. A. Lindbaeck, Prz. Pawlicki, W. Biełousow, T. Suchanek (T)
12. A. Jonsson, A. Łaguta (4!), M. Kus
14. L. Sundstroem, R. Gafurow, T. Suchanek, B. Zmarzlik (D)
15. A. Łaguta, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, E. Krcmar
16. A. Lindbaeck, V. Milik, A. Kudriaszow
17. M. Janowski, P. Ljung, R. Gafurow, M. Kus
18. B. Zmarzlik, A. Lindbaeck, A. Kudriaszow, E. Krcmar
19. L. Sundstroem, W. Biełousow, T. Suchanek
20. Prz. Pawlicki, V. Milik, A. Jonsson, A. Kudriaszow

Awans do finału: Szwecja
Baraż: Polska i Rosja
---------------

II Półfinał - King's Lynn, 08.06.2015

I. AUSTRALIA: 47
1. Chris Holder (3,3,1,2,2) 11
2. Nick Morris (2,2,3,2,3) 12
3. Troy Batchelor (2,2,1,3,3) 11
4. Jason Doyle (2,3,3,2,3) 13

II. WIELKA BRYTANIA: 43

1. Chris Harris (3,3,2,3,2) 13
2. Daniel King (2,2,2,3,1) 10
3. Tai Woffinden (3,1,3,3,3) 13
4. Robert Lambert (1,T,2,2,2) 7

III. USA: 22

1. Greg Hancock (3,3,2!,3,0,1) 12
2. Gino Manzares (1,1,1,1,0) 4
3. Ryan Fisher (1,T,2,1,1) 5
4. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1

IV. ŁOTWA: 9

1. Maksim Bogdanow (0,1,0,1,1) 3
2. Andrzej Lebiediew (D,2,1,0,0,2) 5
3. Kjastas Puodżuks (1,0,0,0,U) 1
4. Jewgienij Kostygow (0,-,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, J. Doyle, R. Lambert, A. Lebiediew (D)
2. T. Woffinden, T. Batchelor, G. Manzares, M. Bogdanow
3. Ch. Holder, D. King, K. Puodżuks, M. Ruml
4. Ch. Harris, N. Morris, R. Fisher, J. Kostygow
5. Ch. Holder, A. Lebiediew, G. Manzares, R. Lambert (T)
6. G. Hancock, N. Morris, T. Woffinden, K. Puodżuks
7. J. Doyle, D. King, M. Bogdanow, R. Fisher (T)
8. Ch. Harris, T. Batchelor, A. Lebiediew, M. Ruml
9. N. Morris, R. Lambert, G. Hancock (1!), M. Bogdanow
10. T. Woffinden, R. Fisher, Ch. Holder, A. Lebiediew
11. G. Hancock, D. King, T. Batchelor, J. Kostygow
12. J. Doyle, Ch. Harris, G. Manzares, K. Puodżuks
13. T. Woffinden, J. Doyle, M. Ruml, J. Kostygow
14. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, K. Puodżuks (0!)
15. D. King, N. Morris, G. Manzares, A. Lebiediew
16. CH. Harris, Ch. Holder, M. Bogdanow, G. Hancock
17. N. Morris, A. Lebiediew, D. King, G. Manzares
18. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, J. Kostygow
19. J. Doyle, Ch. Harris, G. Hancock, K. Puodżuks (U)
20. T. Woffinden, Ch. Holder, M. Bogdanow, M. Ruml

Awans do finału: Australia
Baraż: Wielka Brytania i USA

----------

Baraż - Vojens, 11.06.2015

I. POLSKA: 48
1. Maciej Janowski (2,3,3,3,3) 14
2. Przemysław Pawlicki (3,3,W,2,3) 11
3. Krzysztof Buczkowski (3,3,2,2,3) 13
4. Bartosz Zmarzlik (2,1,3,2,2) 10

II. WIELKA BRYTANIA: 43
1. Daniel King (1,2,2,0,2) 7
2. Tai Woffinden (3,3,3,6!,3,3) 21
3. Robert Lambert (3,1,-,3,1) 8
4. Chris Harris (2,2,0,1,2) 7

III. USA: 22
1. Gino Manzares (1,0,1,1,0) 3
2. Ryan Fisher (1,1,2,1,0) 5
3. Greg Hancock (2,2,2!,1,3,2) 12
4. Max Ruml (0,1,-,0,1) 2

ROSJA: 11
1. Renat Gafurow (0,W,0,2,D) 2
2. brak zawodnika
3. Witalij Biełousow (0,2,0!,1,1,1) 5
4. Andriej Kudriaszow (1,0,2,0,0,1) 4

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, M. Janowski, A. Kudriaszow, M. Ruml
2. Prz. Pawlicki, G. Hancock, D. King, W. Biełousow
3. R. Lambert, B. Zmarzlik, R. Fisher, R. Gafurow
4. K. Buczkowski, Ch. Harris, G. Manzares
5. Prz. Pawlicki, Ch. Harris, M. Ruml, R. Gafurow (W)
6. M. Janowski, G. Hancock, R. Lambert
7. K. Buczkowski, D. King, R. Fisher, A. Kudriaszow
8. T. Woffinden, W. Biełousow, B. Zmarzlik, G. Manzares
9. B. Zmarzlik, D. King, G. Hancock (1!), W. Biełousow (0!)
10. T. Woffinden, K. Buczkowski, G. Hancock, R. Gafurow
11. M. Janowski, R. Fisher, W. Biełousow, Ch. Harris
12. T. Woffinden (6!), A. Kudriaszow, G. Manzares, Prz. Pawlicki (W)
13. G. Hancock, B. Zmarzlik, Ch. Harris, A. Kudriaszow
14. R. Lambert, K. Buczkowski, W. Biełousow, M. Ruml
15. T. Woffinden, Prz. Pawlicki, R. Fisher, A. A. Kudriaszow
16. M. Janowski, R. Gafurow, G. Manzares, D. King
17. Prz. Pawlicki, G. Hancock, R. Lambert, R. Gafurow (D)
18. T. Woffinden, B. Zmarzlik, W. Biełousow, R. Fisher
19. K. Buczkowski, Ch. Harris, A. Kudriaszow, G. Manzares
20. M. Janowski, D. King, M. Ruml

Awans do finału: Polska
-----------


Finał - Vojens, 14.06.2015 (przeł. z 13.06.)

I. SZWECJA: 34
1. Antonio Lindback (0,2,3,0,2) 7
2. Andreas Jonsson (3,3,1,2,3) 12
3. Linus Sundstrom (0,W,2,1,1) 4
4. Fredrik Lindgren (3,2,1,2,3) 11

II. DANIA: 32

1. Peter Kildemand (3,1,3,3,3) 13
2. Nicki Pedersen (0,W/su,1,1,2) 4
3. Niels Kristian Iversen (2,3,3,1,W/u) 9
4. Kenneth Bjerre (3,1,0,2,D) 6

III. POLSKA: 27

1. Bartosz Zmarzlik (1,0,1,1,0) 3
2. Krzysztof Buczkowski (1,1,2,0,-) 4
3. Maciej Janowski (1,3,2,3,W,2) 11
4. Przemysław Pawlicki (2,3,2,0,2) 9

IV. AUSTRALIA: 26

1. Chris Holder (0,2,3,W!,2,1) 8
2. Jason Doyle (1,0,D,3,3,1) 8
3. Nick Morris (2,0,0,-,-) 2
4. Troy Batchelor (2,2,0,3,1) 8

Bieg po biegu:
1. K. Bjerre, Prz. Pawlicki, J. Doyle, A. Lindback
2. A. Jonsson, N. K. Iversen, M. Janowski, Ch. Holder
3. F. Lindgren, N. Morris, B. Zmarzlik, N. Pedersen
4. P. Kildemand, T. Batchelor, K. Buczkowski, L. Sundstroem
5. F. Lindgren, T. Batchelor, K. Bjerre, B. Zmarzlik
6. N. K. Iversen, A. Lindback, K. Buczkowski, N. Morris
7. Prz. Pawlicki, Ch. Holder, L. Sundstroem (W/su), N. Pedersen (W/su)
8. M. Janowski, F. Lindgren, P. Kildemand, J. Doyle
9. Ch. Holder, K. Buczkowski, F. Lindgren, K. Bjerre
10. N. K. Iversen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik, J. Doyle (D)
11. A. Lindback, M. Janowski, N. Pedersen, T. Batchelor
12. P. Kildemand, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, N. Morris
13. T. Batchelor, F. Lindgren, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki
14. M. Janowski, K. Bjerre, L. Sundstroem, Ch. Holder (0!) (w)
15. J. Doyle, A. Jonsson, N. Pedersen, K. Buczkowski
16. P. Kildemand, Ch. Holder, B. Zmarzlik, A. Lindback
17. J. Doyle, N. Pedersen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik
18. P. Kildemand, A. Lindback, J. Doyle, M. Janowski (W/su)
19. F. Lindgren, M. Janowski, T. Batchelor, K. Bjerre (D)
20. A. Jonsson, Prz. Pawlicki, J. Doyle, N. K. Iversen (W/u)


Końcowa klasyfkacja DPŚ 2015:

1. Szwecja
2. Dania
3. Polska
4. Australia
5. Wielka Brytania
6. USA
7. Rosja
8. Czechy
9. Łotwa
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Włochy


SWE


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Arbitrzy powinni być całkowicie niezależni, a obecnie nie są, bo coraz ważniejszy staje się interes podmiotu zarządzającego. Mecz Krosno - Gorzów został zaliczony po rozegraniu 9. biegów. A prawda jest taka, że wszystko, co się wtedy wydarzyło, w ogóle nie mieści się w ramach regulaminu.

Remigiusz Substyk dla SF.WP.PL

 

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2023
1. Betard Sparta Wrocław  14 30 +124
2. Platinum Motor Lublin  14 28 +185
3. ebut.pl Stal Gorzów  14 20 +54
4. TAURON Włókniarz  14 18 +13
5. ForNature Solutions Apator  14 15 -42
6. FOGO Unia Leszno  14 11 -98
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  14 10 -61
8. Cellfast Wilki Krosno  14  7 -175
 1. Liga Żużlowa 2023
1. ENEA Falubaz Zielona Góra
 14  35 +232
2. Abramczyk Polonia Bdg.
 14  21 +18
3. Arged Malesa Ostrów  14  21 +22
4. ROW Rybnik  14  18 -28
5. Trans MF Landshut Devils
 14  15 -56
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 14  12 -45
7. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź  14  10 -93
8. InvestHouse Plus PSŻ  14  8 -50
2. Liga Żużlowa 2023
1. TEXOM Stal Rzeszów
 12  21 +137
2. Ultrapur Start Gniezno
 12
 20 +91
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12
 19 +43
4. Grupa Azoty Unia Tarnów  12
 14 +43
5. Optibet Lokomotiv
 12  14 -24
6. ENEA Polonia Piła  12  10 -111
7. Metalika Recycling Kolejarz  12
 5 -177

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43