KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mamy swój plan i apeluję w tym momencie do mediów, by nie atakowały nas w okresie zimowym tak, jak medialnie niszczony był Lublin przed kilkoma laty i Ostrów przed rokiem. Będziemy w zimie na pewno intensywnie pracować nad tym, aby zbudować drużynę z zębem.
Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków

PLŻ2


Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Rawicz – Krosno 51:39
08.04.2018 (niedziela)
Poznań – Opole 43:47
03.06.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Rzeszów 29:61
Ostrów Wlkp. – pauzuje

2. runda: 15.04.2018 (niedziela)
Opole – Bydgoszcz 57:33
Krosno – Poznań 44:46
Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52:38 (po weryfikacji PZM 39:38)
Rawicz – pauzuje

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Rawicz – Bydgoszcz 62:28
22.04.2018 (niedziela)
Poznań – Rzeszów 45:45
Ostrów Wlkp. – Krosno 60:29
Opole – pauzuje

4. runda: 29.04.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Poznań 43:47
Opole – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Rawicz 44:43
Krosno – pauzuje

5. runda: 05.05.2018 (sobota)
Rawicz – Poznań 53:31 (po weryfikacji)
06.05.2018 (niedziela)
Opole – Krosno 57:33
Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz 59:31
Rzeszów – pauzuje

6. runda: 19–20.05.2018
Bydgoszcz – Krosno 50:39
Rawicz – Ostrów Wlkp. 45:45
Rzeszów - Opole 59:31
Poznań – pauzuje

7. runda: 26-27.05.2018
Opole – Rawicz 52:38
Krosno – Rzeszów 42:48
Ostrów Wlkp. – Poznań 54:36
Bydgoszcz – pauzuje

8. runda: 13.05.2018
Poznań - Ostrów Wlkp. 41:49
09-10.06.2018
Rawicz – Opole 52:37
Rzeszów – Krosno 55:35
Bydgoszcz – pauzuje

9. runda: 16-17.06.2018
Opole – Rzeszów 36:54
Krosno – Bydgoszcz 43:47
Ostrów Wlkp. – Rawicz 51:39
Poznań – pauzuje

10. runda: 30.06-01.07.2018
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 34:55
Poznań – Rawicz 43:47
Krosno – Opole 54:36
Rzeszów – pauzuje

11. runda: 28-29.07.2018
Rawicz – Rzeszów 42:47
Poznań – Bydgoszcz 54:36
Ostrów Wlkp. – Opole 51:39
KSM Krosno – pauzuje

12. runda: 11-12.08.2018
Bydgoszcz – Rawicz 40:0 (wo.)
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Poznań 59:31
Opole – pauzuje

13. runda: 18-19.08.2018
Bydgoszcz – Opole 43:47
Poznań – Krosno 58:31
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 37:53
Rawicz – pauzuje

14. runda: 25-26.08.2018
Opole – Poznań 47:43
Krosno – Rawicz (przeł.)
05.08.
Rzeszów – Bydgoszcz 58:32
Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  12 29 +181
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  12 24 +137
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 16 +31
4. OK Kolejarz Opole  12 15 -29
5. Iveston PSŻ Poznań  12 11 -37
6. Polonia Bydgoszcz  12 8 -136
7. KSM Krosno  12 2 -147



Runda finałowa 2018:

02.09.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Rawicz - Ostrów 47:43
Opole - Rzeszów 41:49

09.09.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Ostrów - Rawicz 49:41
Rzeszów - Opole 54:36

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Ostrów Wlkp. - Rzeszów

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Rzeszów - Ostrów Wlkp.


Baraże o 1. ligę


30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

07.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mamy swój plan i apeluję w tym momencie do mediów, by nie atakowały nas w okresie zimowym tak, jak medialnie niszczony był Lublin przed kilkoma laty i Ostrów przed rokiem. Będziemy w zimie na pewno intensywnie pracować nad tym, aby zbudować drużynę z zębem.
Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja SGP 2022 (po 7/10 rund)

1. Bartosz Zmarzlik
108
2. Leon Madsen
92
3.  Daniel Bewley
84
4.  Patryk Dudek 76
5. Maciej Janowski 74
6. Fredrik Lindgren 70
7. Robert Lambert 68
8. Tai Woffinden 64
9.  Mikkel Michelsen 61
10.  Martin Vaculík 58
11.  Jason Doyle 57
12. Anders Thomsen 51
13. Jack Holder 50
14. Max Fricke 43
15. Paweł Przedpełski
25

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43