KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mamy swój plan i apeluję w tym momencie do mediów, by nie atakowały nas w okresie zimowym tak, jak medialnie niszczony był Lublin przed kilkoma laty i Ostrów przed rokiem. Będziemy w zimie na pewno intensywnie pracować nad tym, aby zbudować drużynę z zębem.
Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków

Runda zasadnicza:

1. runda: 13 kwietnia 2014 (niedziela)
Rybnik - Bydgoszcz 46:44
Rzeszów - Łódź 55:35
Grudziądz - Gniezno 43:46
Daugavpils - Lublin 45:45


2. kolejka: 21 kwietnia (niedziela)
Lublin - Rzeszów 45:45
Gniezno - Rybnik 60:30
Łódź - Grudziądz 58:32
6 kwietnia (niedziela):
Bydgoszcz - Daugavpils 57:33

3. kolejka: 4 maja (niedziela)
Lublin - Gniezno 41:49
Rzeszów - Rybnik 62:28
Grudziądz - Bydgoszcz 53:37
Daugavpils - Łódź 52:37

4. kolejka: 11 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 44:46
Gniezno - Daugavpils 47:43
Łódź - Lublin 51:39
Bydgoszcz - Rzeszów 40:50

6. kolejka: 25 czerwca (niedziela)
Lublin - Bydgoszcz
48:42
Rzeszów - Grudziądz 54:36
Gniezno - Łódź 48:42
Daugavpils - Rybnik 54:36

6. kolejka: 1 czerwca (niedziela)
awansem 30 maja (piątek):
Rzeszów - Daugavpils
69:21
Rybnik - Łódź 45:45
Grudziądz - Lublin 44:46
Bydgoszcz - Gniezno 57:33

7. kolejka: 8 czerwca (niedziela)
Lublin - Rybnik 53:37
Gniezno - Rzeszów 51:39
Łódź - Bydgoszcz 52:38
Daugavpils - Grudziądz 42:48

8. kolejka: 15 czerwca (niedziela)
Rybnik - Lublin 48:42
Rzeszów - Gniezno 64:26
Grudziądz - Daugavpils 58:31
Bydgoszcz - Łódź 54:36

9. kolejka: 22 czerwca (niedziela)

Gniezno - Bydgoszcz 52:38
Łódź - Rybnik 43:47
11 lipca (piątek):
Daugavpils - Rzeszów 50:40
20 lipca (niedziela):
Lublin - Grudziądz
40:50

10. kolejka: 29 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Rzeszów 50:40
Łódź - Gniezno 55:35
Bydgoszcz - Lublin 50:40
13 lipca (niedziela):
Rybnik - Daugavpils 53:37

11. kolejka: 3 sierpnia (niedziela)
Lublin - Łódź
34:56
Rzeszów - Bydgoszcz 57:33
Grudziądz - Rybnik 51:37
Daugavpils - Gniezno 53:37

12. kolejka: 10 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Rzeszów 48:42
Gniezno - Lublin 53:36
Łódź - Daugavpils 59:31
Bydgoszcz - Grudziądz 48:42

13. kolejka: 24 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gniezno 68:22
Grudziądz - Łódź 46:44
29 sierpnia (piątek):
Daugavpils - Bydgoszcz
57:33
31 sierpnia (niedziela):

Rzeszów - Lublin 49:41

14. kolejka: 7 września (niedziela)
Lublin - Daugavpils 42:48
Gniezno - Grudziądz 38:52
Łódź - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Rybnik 58:32


Runda finałowa:


15. kolejka: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Carbon Start - PGE Marma 34:56
Półfinał II: Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 48:42


16. kolejka: 20 września (niedziela)

24 września (środa):
Półfinał II: GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 47:43
25 września (czwartek):
Półfinał I: PGE Marma - Carbon Start 61:28

17. kolejka: 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:
Orzeł Łódź -
PGE Marma 48:42


18. kolejka: 5 października (niedziela)
Finał - rewanż:
PGE Marma - Orzeł Łódź 55:35

AWANS: PGE Marma Rzeszów



Mecze barażowe o PLŻ:
12 października  (niedziela)
- 1. mecz:
2.PLŻ - RKM ROW Rybnik

19 października (niedziela)
- rewanż:
RKM ROW Rybnik - 2.PLŻ


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mamy swój plan i apeluję w tym momencie do mediów, by nie atakowały nas w okresie zimowym tak, jak medialnie niszczony był Lublin przed kilkoma laty i Ostrów przed rokiem. Będziemy w zimie na pewno intensywnie pracować nad tym, aby zbudować drużynę z zębem.
Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilków

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
14 31 +168
2. zielona-energia.com Włókniarz
14 24 +124
3. Moje Bermudy Stal Gorzów 14 20 +55
4. For Nature Solutions Apator 14 18 +2
5. Betard Sparta Wrocław 14 17 +58
6. Fogo Unia Leszno 14 15 -12
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 14 12 -136
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
14 0 -259
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
14 30 +77
2. Stelmet Falubaz ZG 14 24 +153
3. Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4. Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5. H. Skrzydlewska Orzeł 14 14 -29
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7. ROW Rybnik
14 11 -62
8. Aforti Start Gniezno 
14 11 -122
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 12 21 +130
2. SpecHouse PSŻ Poznań  12 21 +109
3. Metalika Recycling Kolejarz  12 21 +68
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils  12 18 +44
5. TEXOM Stal Rzeszów  12 11 +12
6. Unia Tarnów  12 10 -132
7. Budmax-Stal Polonia Piła  12 3 -229

Klasyfikacja SGP 2022 (po 7/10 rund)

1. Bartosz Zmarzlik
108
2. Leon Madsen
92
3.  Daniel Bewley
84
4.  Patryk Dudek 76
5. Maciej Janowski 74
6. Fredrik Lindgren 70
7. Robert Lambert 68
8. Tai Woffinden 64
9.  Mikkel Michelsen 61
10.  Martin Vaculík 58
11.  Jason Doyle 57
12. Anders Thomsen 51
13. Jack Holder 50
14. Max Fricke 43
15. Paweł Przedpełski
25

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43