KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

630x120 baner speedway

GrandPrix-logo

1. runda: 12 maja 2018 Warszawa - PGE Narodowy

1. Tai Woffinden (2,0,2,3,3,2,3) 15
2. Maciej Janowski (1,2,2,3,1,2,2) 13
3. Fredrik Lindgren (2,3,3,1,3,3,1) 16
4. Artiom Łaguta (3,3,3,0,1,3,0) 13
5. Chris Holder (2,2,2,3,0,1) 10
6. Patryk Dudek (2,2,1,2,3,0) 10
7. Bartosz Zmarzlik (3,1,3,0,1,1) 9
8. Matej Žagar (3,0,0,3,3,0) 9
9. Greg Hancock (0,3,2,1,2) 8
10. Emil Sajfutdinow (0,1,3,2,2) 8
11. Krzysztof Kasprzak (3,3,W,1,0) 7
12. Jason Doyle (W,2,T,1,2) 5
13. Niels Kristian Iversen (1,0,1,2,0) 4
14. Przemysław Pawlicki (1,0,1,W,1) 3
15. Maksym Drabik (0,2) 2
16. Bartosz Smektała (2) 2
17. Craig Cook (0,1,1,0,0) 2
18. Nicki Pedersen (1,1,D,W,-) 2

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, T. Woffinden, P. Pawlicki, J. Doyle (W)
2. K. Kasprzak, P. Dudek, M. Janowski, C. Cook
3. A. Łaguta, F. Lindgren, N. Pedersen, G. Hancock
4. B. Zmarzlik, Ch. Holder, N. K. Iversen, E. Sajfutdinow
5. K. Kasprzak, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Žagar
6. A. Łaguta, M. Janowski, B. Zmarzlik, P. Pawlicki
7. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden
8. G. Hancock, J. Doyle, C. Cook, N. K. Iversen
9. F. Lindgren, M. Janowski, N. K. Iversen, M. Žagar
10. E. Sajfutdinow, G. Hancock, P. Pawlicki, K. Kasprzak (W)
11. B. Zmarzlik, T. Woffinden, C. Cook, N. Pedersen (D)
12. M. Drabik, A. Łaguta, Ch. Holder, P. Dudek
13. M. Žagar, P. Dudek, G. Hancock, B. Zmarzlik
14. Ch. Holder, B. Smektała, F. Lindgren, C. Cook
15. T. Woffinden, N. K. Iversen, K. Kasprzak, A. Łaguta
16. M. Janowski, E. Sajfutdinow, J. Doyle, N. Pedersen (W)
17. M. Žagar, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, C. Cook
18. P. Dudek, M. Drabik, P. Pawlicki, N. K. Iversen
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Janowski, Ch. Holder
20. F. Lindgren, J. Doyle, B. Zmarzlik, K. Kasprzak

Półfinał I:
21. F. Lindgren, M. Janowski, Ch. Holder, P. Dudek
Półfinał II:
22. A. Łaguta, T. Woffinden, B. Zmarzlik, M. Žagar

Finał:
23. T. Woffinden, M. Janowski, F. Lindgren, A. Łaguta

-----------

2. runda: 26 maja 2018, Praga - Markéta

1. Fredrik Lindgren (2,2,1,2,3,3,3) 16
2. Patryk Dudek (0,2,1,3,3,3,2) 14
3. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,2,2,1) 15
4. Tai Woffinden (3,3,3,2,3,2,D) 16
5. Maciej Janowski (3,3,3,0,2,W) 11
6. Jason Doyle (1,1,2,3,1,1) 9
7. Nicki Pedersen (3,0,D,2,3,W) 8
8. Artiom Łaguta (2,0,2,3,0,1) 8
9. Matej Žagar (1,1,3,1,1) 7
10. Greg Hancock (2,1,1,1,2) 7
11. Václav Milík (0,3,0,2,1) 6
12. Niels Kristian Iversen (1,0,3,0,1) 5
13. Przemysław Pawlicki (0,3,1,1,D) 5
14. Chris Holder (1,1,2,1,0) 5
15. Bartosz Zmarzlik (0,2,0,0,2) 4
16. Craig Cook (2,0,0,0,0) 2
17. Josef Franc - ns.
18. Eduard Krcmar - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, F. Lindgren, N. K. Iversen, V. Milik
2. E. Sajfutdinow, C. Cook, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
3. N. Pedersen, A. Łaguta, M. Žagar, B. Zmarzlik
4. M. Janowski, G. Hancock, J. Doyle, P. Dudek
5. Prz. Pawlicki, F. Lindgren, G. Hancock, N. Pedersen
6. V. Milik, P. Dudek, Ch. Holder, A. Łaguta
7. T. Woffinden, B. Zmarzlik, J. Doyle, C. Cook
8. M. Janowski, E. Sajfutdinow, M. Žagar, N. K. Iversen
9. M. Janowski, Ch. Holder, F. Lindgren, B. Zmarzlik
10. M. Žagar, J. Doyle, Prz. Pawlicki, V. Milik
11. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, P. Dudek, N. Pedersen (D)
12. N. K. Iversen, A. Łaguta, G. Hancock, C. Cook
13. P. Dudek, F. Lindgren, M. Žagar, C. Cook
14. E. Sajfutdinow, V. Milik, G. Hancock, B. Zmarzlik
15. A. Łaguta, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, M. Janowski
16. J. Doyle, N. Pedersen, Ch. Holder, N. K. Iversen
17. F. Lindgren, E. Sajfutdinow, J. Doyle, A. Laguta
18. N. Pedersen, M. Janowski, V. Milik, C. Cook
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Žagar, Ch. Holder
20. P. Dudek, B. Zmarzlik, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki (D)

Półfinał I:
21. F. Lindgren, T. Woffinden, J. Doyle, N. Pedersen (W)
Półfinał II:
22. P. Dudek, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, M. Janowski (W)

Finał:
23. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden (D)

---------

3. runda: 30 czerwca 2018, Horsens - CASA Arena

1. Tai Woffinden (2,3,1,3,3,3,3) 18
2. Artiom Łaguta (0,3,2,2,1,2,2) 12
3. Greg Hancock (2,3,2,3,2,3,1) 16
4. Jason Doyle (2,0,3,2,3,2,W) 12
5. Nicki Pedersen (3,2,0,3,3,1) 12
6. Emil Sajfutdinow (3,2,2,2,1,1) 11
7. Bartosz Zmarzlik (1,1,3,3,2,W) 10
8. Chris Holder (1,3,3,1,1,0) 9
9. Fredrik Lindgren (3,1,T,1,2) 7
10. Patryk Dudek (0,2,1,0,3) 6
11. Matej Zagar (0,0,3,0,2) 5
12. Maciej Janowski (1,2,1,1,0) 5
13. Przemysław Pawlicki (1,1,2,1,0) 5
14. Michael Jepsen Jensen (2,1,0,W,1) 4
15. Martin Vaculík (3,0,0,0) 3
16. Craig Cook (0,0,0,2,0) 2
17. Mikkel Michelsen (1) 1
18. Mikkel Bech (0) 0

Bieg po biegu:
1. N. Pedersen, J. Doyle, M. Janowski, P. Dudek
2. F. Lindgren, M. J. Jensen, B. Zmarzlik, M. Zagar
3. E. Sajfutdinow, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, C. Cook
4. M. Vaculik, G. Hancock, Ch. Holder, A. Łaguta
5. Ch. Holder, N. Pedersen, F. Lindgren, C. Cook
6. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, B. Zmarzlik, J. Doyle
7. T. Woffinden, P. Dudek, M. J. Jensen, M. Vaculik
8. G. Hancock, M. Janowski, Prz. Pawlicki, M. Zagar
9. B. Zmarzlik, G. Hancock, T. Woffinden, N. Pedersen
10. M. Michelsen, J. Doyle, Prz. Pawlicki, M. Vaculik
11. M. Zagar, A. Łaguta, P. Dudek, C. Cook
12. Ch. Holder, E. Sajfutdinow, M. Janowski, M. J. Jensen
13. N. Pedersen, A. Łaguta, Prz. Pawlicki, M. J. Jensen (W)
14. T. Woffinden, J. Doyle, Ch. Holder, M. Zagar
15. G. Hancock, E. Sajfutdinow, F. Lindgren, P. Dudek
16. B. Zmarzlik, C. Cook, M. Janowski, M. Vaculik
17. N. Pedersen, M. Zagar, E. Sajfutdinow, M. Bech
18. J. Doyle, G. Hancock, M. J. Jensen, C. Cook
19. P. Dudek, B. Zmarzlik, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
20. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Łaguta, M. Janowski

Półfinał I:
21. T. Woffinden, J. Doyle, E. Sajfutdinow, Ch. Holder
Półfinał II:

22. G. Hancock, A. Łaguta, N. Pedersen, B. Zmarzlik (W)

Finał:
23. T. Woffinden, A. Łaguta, G. Hancock, J. Doyle (W)

-------------

4. runda: 7 lipca 2018, Hallstavik


1. Maciej Janowski (0,3,3,3,3,3,3) 18
2. Fredrik Lindgren (3,1,2,3,2,2,2) 15
3. Bartosz Zmarzlik (3,2,3,1,1,2,1) 13
4. Tai Woffinden (3,3,2,2,3,3,0) 16
5. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,3,1) 14
6. Greg Hancock (1,0,3,2,3,1) 10
7. Jason Doyle (2,1,1,3,2,0) 9
8. Artiom Łaguta (0,3,3,2,0,W) 8
9. Matej Zagar (2,3,1,0,1) 7
10. Andreas Jonsson (1,2,1,1,2) 7
11. Chris Holder (2,1,1,2,1) 7
12. Patryk Dudek (2,2,2,0,0) 6
13. Craig Cook (0,0,0,1,2) 3
14. Nicki Pedersen (1,1,0,1,0) 3
15. Przemysław Pawlicki (0,0,0,0,1) 1
16. Martin Vaculik (1,0,0,0,0) 1
17. Oliver Berntzon - ns.
18. Linus Sundstroem - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, Ch. Holder, G. Hancock, M. Janowski
2. B. Zmarzlik, J. Doyle, A. Jonsson, A. Łaguta
3. F. Lindgren, M. Zagar, N. Pedersen, Prz. Pawlicki
4. E. Sajfutdinow, P. Dudek, M. Vaculik, C. Cook
5. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, J. Doyle, Prz. Pawlicki
6. A. Łaguta, P. Dudek, N. Pedersen, G. Hancock
7. M. Zagar, A. Jonsson, Ch. Holder, C. Cook
8. M. Janowski, B. Zmarzlik, F. Lindgren, M. Vaculik
9. A. Łaguta, T. Woffinden, M. Zagar, M. Vaculik
10. G. Hancock, F. Lindgren, J. Doyle, C. Cook
11. B. Zmarzlik, P. Dudek, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
12. M. Janowski, E. Sajfutdinow, A. Jonsson, N. Pedersen
13. F. Lindgren, T. Woffinden, A. Jonsson, P. Dudek
14. E. Sajfutdinow, G. Hancock, B. Zmarzlik, M. Zagar
15. J. Doyle, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Vaculik
16. M. Janowski, A. Łaguta, C. Cook, Prz. Pawlicki
17. T. Woffinden, C. Cook, B. Zmarzlik, N. Pedersen
18. G. Hancock, A. Jonsson, Prz. Pawlicki, M. Vaculik
19. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, Ch. Holder, A. Łaguta
20. M. Janowski, J. Doyle, M. Zagar, P. Dudek

Półfinał I:
21. T. Woffinden, F. Lindgren, G. Hancock, J. Doyle
Półfinał II:
22. M. Janowski, B. Zmarzlik, E. Sajfutdinow, A. Łaguta (W)

Finał:
23. M. Janowski, F. Lindgren, B. Zmarzlik, T. Woffinden

--------

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
11
21
+139
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 11 20 +59
3. Motor Lublin
11 17 +25
4. Fogo Unia Leszno 11 14 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 11 14 +14
6. eWinner Apator Toruń
11 7 -46
7. Marwis.pl Falubaz Z.G.
11 6 -96
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 11 5 -119
 eWinner 1. Liga 2021
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia
12 20 +96
2. ROW Rybnik 12 19 +71
3. Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4. Abramczyk Polonia Bdg. 12 17 +83
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6. Orzeł Łódź 12 13 -20
7. Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8. Unia Tarnów 12 0 -239
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 18 +161
2. Metalika Recycling Kolejarz  7 14 +37
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 12 +67
4. Trans MF Landshut Devils  8 7 +17
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  8 7 -43
6. SpecHouse PSŻ Poznań  9 6 -63
7. MSC Wölfe Wittstock  8 0 -196
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43