SEZON 2014

Runda zasadnicza:

1. runda: 12 kwietnia (sobota)
Zielona Góra - Tarnów 43:47
13 kwietnia (niedziela):
Leszno - Częstochowa52:38
Wrocław - Gorzów
40:50
Gdańsk - Toruń 46:44

2. runda: 20 kwietnia (niedziela)
Gorzów - Leszno 57:33
21 kwietnia (poniedziałek):
Tarnów - Gdańsk 63:27
Toruń - Wrocław
60:30
Częstochowa - Zielona Góra 40:50

3. runda:
4 maja (niedziela):
Zielona Góra - Toruń 53:37
Tarnów - Gorzów 59:31
Wrocław - Leszno
45:45
Gdańsk - Częstochowa34:56

4. runda: 10 maja (sobota)
Częstochowa - Wrocław 46:44
11 maja (niedziela):
Leszno - Zielona Góra44:46
Toruń - Tarnów
48:42
Gorzów - Gdańsk 60:30

5. runda: 25 maja (niedziela):
Gdańsk - Leszno 32:58
Toruń - Gorzów 55:35
Zielona Góra - Wrocław
51:39
Tarnów - Częstochowa 64:26

6. runda: 1 czerwca (niedziela)
Leszno - Tarnów 38:52
Wrocław - Gdańsk 59:31
Zielona Góra - Gorzów
50:40
Częstochowa - Toruń 43:47

7. runda: 8 czerwca (niedziela)
Tarnów - Wrocław 64:26
Toruń - Leszno
57:33
Gorzów - Częstochowa
50:40
Gdańsk - Zielona Góra 40:50

8. runda: 15 czerwca (niedziela)
Leszno - Toruń 48:41
Wrocław - Tarnów
41:49
Zielona Góra - Gdańsk
65:25
Częstochowa - Gorzów 42:48

9. runda: 22 czerwca (niedziela)
Tarnów - Leszno 51:39
Toruń - Częstochowa
54:36
Gorzów - Zielona Góra
50:40
Gdańsk - Wrocław 45:44

10. runda: 29 czerwca (niedziela)
Częstochowa -Tarnów 40:50
13 lipca (niedziela):
Leszno - Gdańsk
63:27
Wrocław - Zielona Góra
50:40
17 lipca (czwartek):
Gorzów - Toruń
53:37
 
Przerwa na Drużynowy Puchar Świata

11. runda: 3 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń 52:38
Wrocław - Częstochowa
45:32
Gdańsk - Gorzów 27:63
11 sierpnia (poniedziałek):
Zielona Góra - Leszno
44:46

12. runda: 10 sierpnia (niedziela)
Leszno - Wrocław 48:42
Toruń - Zielona Góra
47:42
Gorzów - Tarnów
42:48
Częstochowa - Gdańsk55:35

13. runda: 24 sierpnia (niedziela):
Zielona Góra - Częstochowa 69:21
Wrocław - Toruń
32:58
Leszno - Gorzów
45:45
Gdańsk - Tarnów 26:64

14. runda: 6 września (sobota)
Tarnów - Zielona Góra 45:45
7 września (niedziela):
Toruń - Gdańsk 74:16
Gorzów - Wrocław
57:33
Częstochowa - Leszno 35:55


Runda finałowa:

15. runda: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów 50:40
Półfinał II:
SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 49:41

16. runda: 21 września (niedziela)
Przeł. 24 września (środa):
Półfinał II:
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 62:28
Półfinał I: Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno 42:48


17. runda 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:

Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 46:44
Mecz o 3.
miejsce - 1. mecz:

SPAR Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 47:43

18. runda: 5 października (niedziela)
Mecz o 3. miejsce - rewanż:

Grupa Azoty Unia Tarnów -
SPAR Falubaz Zielona Góra 63:27
Finał
- rewanż:
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 49:41


DMP 2014: Stal Gorzów Wielkopolski

StalGorzów-DMP2014


Baraże o Ekstraligę:

12.10.2014 - 1 mecz:
Orzeł Łódź - Kantor Online ViperPrint Włókniarz

19.10.2014 - rewanż:
Kantor Online ViperPrint Włókniarz - Orzeł Łódź

pzm


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43