KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

630x120 baner speedway

SEZON 2014

Runda zasadnicza:

1. runda: 12 kwietnia (sobota)
Zielona Góra - Tarnów 43:47
13 kwietnia (niedziela):
Leszno - Częstochowa52:38
Wrocław - Gorzów
40:50
Gdańsk - Toruń 46:44

2. runda: 20 kwietnia (niedziela)
Gorzów - Leszno 57:33
21 kwietnia (poniedziałek):
Tarnów - Gdańsk 63:27
Toruń - Wrocław
60:30
Częstochowa - Zielona Góra 40:50

3. runda:
4 maja (niedziela):
Zielona Góra - Toruń 53:37
Tarnów - Gorzów 59:31
Wrocław - Leszno
45:45
Gdańsk - Częstochowa34:56

4. runda: 10 maja (sobota)
Częstochowa - Wrocław 46:44
11 maja (niedziela):
Leszno - Zielona Góra44:46
Toruń - Tarnów
48:42
Gorzów - Gdańsk 60:30

5. runda: 25 maja (niedziela):
Gdańsk - Leszno 32:58
Toruń - Gorzów 55:35
Zielona Góra - Wrocław
51:39
Tarnów - Częstochowa 64:26

6. runda: 1 czerwca (niedziela)
Leszno - Tarnów 38:52
Wrocław - Gdańsk 59:31
Zielona Góra - Gorzów
50:40
Częstochowa - Toruń 43:47

7. runda: 8 czerwca (niedziela)
Tarnów - Wrocław 64:26
Toruń - Leszno
57:33
Gorzów - Częstochowa
50:40
Gdańsk - Zielona Góra 40:50

8. runda: 15 czerwca (niedziela)
Leszno - Toruń 48:41
Wrocław - Tarnów
41:49
Zielona Góra - Gdańsk
65:25
Częstochowa - Gorzów 42:48

9. runda: 22 czerwca (niedziela)
Tarnów - Leszno 51:39
Toruń - Częstochowa
54:36
Gorzów - Zielona Góra
50:40
Gdańsk - Wrocław 45:44

10. runda: 29 czerwca (niedziela)
Częstochowa -Tarnów 40:50
13 lipca (niedziela):
Leszno - Gdańsk
63:27
Wrocław - Zielona Góra
50:40
17 lipca (czwartek):
Gorzów - Toruń
53:37
 
Przerwa na Drużynowy Puchar Świata

11. runda: 3 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń 52:38
Wrocław - Częstochowa
45:32
Gdańsk - Gorzów 27:63
11 sierpnia (poniedziałek):
Zielona Góra - Leszno
44:46

12. runda: 10 sierpnia (niedziela)
Leszno - Wrocław 48:42
Toruń - Zielona Góra
47:42
Gorzów - Tarnów
42:48
Częstochowa - Gdańsk55:35

13. runda: 24 sierpnia (niedziela):
Zielona Góra - Częstochowa 69:21
Wrocław - Toruń
32:58
Leszno - Gorzów
45:45
Gdańsk - Tarnów 26:64

14. runda: 6 września (sobota)
Tarnów - Zielona Góra 45:45
7 września (niedziela):
Toruń - Gdańsk 74:16
Gorzów - Wrocław
57:33
Częstochowa - Leszno 35:55


Runda finałowa:

15. runda: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów 50:40
Półfinał II:
SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 49:41

16. runda: 21 września (niedziela)
Przeł. 24 września (środa):
Półfinał II:
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 62:28
Półfinał I: Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno 42:48


17. runda 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:

Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 46:44
Mecz o 3.
miejsce - 1. mecz:

SPAR Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 47:43

18. runda: 5 października (niedziela)
Mecz o 3. miejsce - rewanż:

Grupa Azoty Unia Tarnów -
SPAR Falubaz Zielona Góra 63:27
Finał
- rewanż:
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 49:41


DMP 2014: Stal Gorzów Wielkopolski

StalGorzów-DMP2014


Baraże o Ekstraligę:

12.10.2014 - 1 mecz:
Orzeł Łódź - Kantor Online ViperPrint Włókniarz

19.10.2014 - rewanż:
Kantor Online ViperPrint Włókniarz - Orzeł Łódź

pzm


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
11
21
+139
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 11 20 +59
3. Motor Lublin
11 17 +25
4. Fogo Unia Leszno 11 14 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 11 14 +14
6. eWinner Apator Toruń
11 7 -46
7. Marwis.pl Falubaz Z.G.
11 6 -96
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 11 5 -119
 eWinner 1. Liga 2021
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia
12 20 +96
2. ROW Rybnik 12 19 +71
3. Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4. Abramczyk Polonia Bdg. 12 17 +83
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6. Orzeł Łódź 12 13 -20
7. Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8. Unia Tarnów 12 0 -239
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 18 +161
2. Metalika Recycling Kolejarz  7 14 +37
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 12 +67
4. Trans MF Landshut Devils  8 7 +17
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  8 7 -43
6. SpecHouse PSŻ Poznań  9 6 -63
7. MSC Wölfe Wittstock  8 0 -196
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43