KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

630x120 baner speedway

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza:

1.runda - 8 kwietnia (piątek)
Leszno - Gorzów 42:48
9 kwietnia (sobota)
Grudziądz - Tarnów 57:33
10 kwietnia (niedziela)
Rybnik - Toruń 38:52 (przeł.12.06.)
Zielona Góra - Wrocław 48:42 (przeł. 06.05.)

2. runda - 15 kwietnia (piątek)
Gorzów - Grudziądz 56:34 (przeł. na 17.04.)
Tarnów - Leszno 48:42 (przeł. na 17.04.)
Toruń - Zielona Góra 51:39
Wrocław - Rybnik 51:39 (przeł. na 19.06)

3. runda - 22 kwietnia (piątek)
Leszno - Toruń 50:40
24 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Gorzów 42:48 (przeł. 12.06)
Zielona Góra - Rybnik 46:43
Grudziądz - Wrocław 47:43

4. runda - 1 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 55:35
Zielona Góra - Leszno 50:40
Wrocław - Gorzów 45:45
Toruń - Tarnów 48:42

5. runda - 8 maja (niedziela)
Grudziądz - Zielona Góra 46:44
Tarnów - Wrocław 41:49
Gorzów - Toruń 62:28
Leszno - Rybnik 45:45

6. runda - 22 maja (niedziela)
Rybnik - Tarnów (przerwany po upadku Krystiana Rempały)
Zielona Góra - Gorzów 44:46
Leszno - Grudziądz 55:35
Toruń - Wrocław 60:30
23 czerwca (czwartek)

Rybnik - Tarnów 48:42

7. runda - 27 maja (piątek) - runda przełożona na 03.07.
Gorzów - Rybnik 53:36
Wrocław - Leszno 58:32
Grudziądz - Toruń 51:39
15 lipca (piątek)
Tarnów - Zielona Góra 39:51

8. runda - 5 czerwca (niedziela)
Toruń - Rybnik 56:34
Tarnów - Grudziądz 47:43
Gorzów - Leszno 53:37
Wrocław - Zielona Góra 44:46

9. runda - 19 czerwca (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 53:37
Grudziądz - Gorzów 54:36
7 lipca (czwartek)
Rybnik - Wrocław 52:38
10 lipca (niedziela)
Leszno - Tarnów 52:38

10. runda - 26 czerwca (niedziela)
Gorzów - Tarnów 59:31
Wrocław - Grudziądz 47:43
Toruń - Leszno 48:41
17 lipca (niedziela)
Rybnik - Zielona Góra 36:54

11. runda - 31 lipca (niedziela)
Tarnów - Toruń 31:58
Gorzów - Wrocław 48:42
Grudziądz - Rybnik 54:36
11.08. (czwartek)
Leszno - Zielona Góra 45:45

12. runda - 7 sierpnia (niedziela)
Zielona Góra - Grudziądz 55:35
Rybnik - Leszno 54:35
Wrocław - Tarnów 59:31
Toruń - Gorzów 50:40

13. runda - 15 sierpnia (poniedziałek)
Tarnów - Rybnik 50:40
Gorzów - Zielona Góra 44:46
Wrocław - Toruń 50:40
Grudziądz - Leszno 56:34

14. runda - 21 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gorzów 43:47
Zielona Góra - Tarnów 59:31 (przeł.)
Leszno - Wrocław 43:47
Toruń - Grudziądz 59:31

Runda finałowa:

Półfinały - 4 września (niedziela)
Wrocław - Gorzów 29:49
Toruń - Zielona Góra 50:40

Półfinały (rewanże) - 11 września (niedziela)
Gorzów - Wrocław 56:33
Zielona Góra - Toruń 47:43

Finał - 18 września (niedziela)
Toruń - Gorzów 49:41

Mecz o 3. msc. 
Wrocław - Zielona Góra 42:48

Finał (rewanż) - 25 września (niedziela)
Gorzów - Toruń 51:39

Mecz o 3. msc. (rewanż)
Zielona Góra - Wrocław 49:41

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
11
21
+139
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 11 20 +59
3. Motor Lublin
11 17 +25
4. Fogo Unia Leszno 11 14 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 11 14 +14
6. eWinner Apator Toruń
11 7 -46
7. Marwis.pl Falubaz Z.G.
11 6 -96
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 11 5 -119
 eWinner 1. Liga 2021
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia
12 20 +96
2. ROW Rybnik 12 19 +71
3. Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4. Abramczyk Polonia Bdg. 12 17 +83
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6. Orzeł Łódź 12 13 -20
7. Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8. Unia Tarnów 12 0 -239
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 18 +161
2. Metalika Recycling Kolejarz  7 14 +37
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 12 +67
4. Trans MF Landshut Devils  8 7 +17
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  8 7 -43
6. SpecHouse PSŻ Poznań  9 6 -63
7. MSC Wölfe Wittstock  8 0 -196
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43