Nice Polska Liga Zuzlowa - biale

Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Ostrów - Rybnik 48:41
Kraków - Gniezno 49:41
Bydgoszcz - Łódź 57:33
Daugavpils - pauza

2. runda: 12 kwietnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Ostrów 57:33
Gniezno - Bydgoszcz 42:48
Rybnik - Kraków 62:28
Łódź - pauza

3. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Łódź - Gniezno 49:40
Kraków - Daugavpils 41:49
Bydgoszcz - Rybnik 48:41
Ostrów - pauza

4. runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36
Ostrów - Kraków 52:38
Rybnik - Łódź 62:27
Gniezno - pauza

5. runda: 24 maja 2015 (niedziela)
Łódź - Daugavpils 40:50
Gniezno - Rybnik 42:48
Bydgoszcz - Ostrów 37:53
Kraków - pauza

6. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Daugavpils - Gniezno 61:29
Ostrów - Łódź 63:27
Kraków - Bydgoszcz 46:44
Rybnik - pauza

7. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Łódź - Kraków 48:42
Rybnik - Daugavpils 60:30
przeł. 02.08.
Gniezno - Ostrów 28:62
Bydgoszcz - pauza

8. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
Łódź - Bydgoszcz 50:40
Gniezno - Kraków 41:47
24.06. (środa)
Rybnik - Ostrów 60:30
Daugavpils - pauza

9. runda: 21 czerwca 2015 (niedziela)
Ostrów - Daugavpils 48:42
Kraków - Rybnik 32:58
Bydgoszcz - Gniezno 61:29
Łódź - pauza

10. runda: 28 czerwca 2015 (niedziela)
Daugavpils - Kraków 57:33
Gniezno - Łódź 45:45
Rybnik - Bydgoszcz 51:39
Ostrów - pauza

11. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Łódź - Rybnik 36:54
Kraków - Ostrów 36:54
Bydgoszcz - Daugavpils 43:47
Gniezno - pauza

12. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Łódź 58:32
Ostrów - Bydgoszcz 56:34
Rybnik - Gniezno 69:20
Kraków - pauza

13. runda: 16 sierpnia 2015 (niedziela)
Łódź - Ostrów 51:39
Gniezno - Daugavpils 36:54
Bydgoszcz - Kraków 58:32
Rybnik - pauza

14. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Rybnik 54:35
Ostrów - Gniezno 59:31
Kraków - Łódź 51:39
Bydgoszcz - pauza


PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
przeł. 11.09. (czwartek)
Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 45:45
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - ŻKS ROW Rybnik 54:36


Półfinały - 2. mecze: 13 września 2015 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz 50:40
ŻKS ROW Rybnik - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 49:41


Finał - 1. mecz: 20 września 2015 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 50:40

Finał - rewanż: 27 września 2015 r. (niedziela)
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils 49:41

Zwycięzca NICE PLŻ 2015 - SK Lokomotiv Daugavpils

Baraże:
4 października 2015
(niedziela)
Baraż o PLŻ - 1. mecz
Polonia Piła - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno 50:39

11 października 2015 (niedziela)
Baraż o PLŻ - rewanż
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Piła 55:35

Utrzymanie: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43