SEZON 2014

Runda zasadnicza:

1. runda: 13 kwietnia (niedziela)
Piła - Kraków 50:39
Krosno - Opole
65:25
Ostrów - Rawicz 58:32

2. kolejka: 21 kwietnia (niedziela)
Opole - Ostrów 41:49
Kraków - Krosno
55:34
Rawicz - Piła 48:42

3. kolejka: 4 maja (niedziela)
Opole - Rawicz 52:38
Krosno - Piła
61:29
Ostrów - Kraków 52:38

4. kolejka: 25 maja (niedziela)
Piła - Ostrów 40:49
Kraków - Opole
51:38
Rawicz - Krosno 39:51

5. kolejka: 1 czerwca (niedziela)
Opole - Piła 43:47
Krosno - Ostrów
48:42
Kraków - Rawicz 62:28

6. kolejka: 15 czerwca (niedziela)
Piła - Opole 55:35
Ostrów - Krosno
54:36
Rawicz - Kraków
44:46

7. kolejka: 29 czerwca (niedziela)
Opole - Kraków 33:57
Krosno - Rawicz
51:39
Ostrów - Piła 56:34

8. kolejka: 3 sierpnia (niedziela)
Kraków - Ostrów
44:46
Rawicz - Opole 58:32
4 sierpnia (poniedziałek):
Piła - Krosno
45:45

9. kolejka: 10 sierpnia (niedziela)
Piła - Rawicz 54:35
Krosno - Kraków
42:48
23 sierpnia (sobota):
Ostrów - Opole 63:27

10. kolejka: 24 sierpnia (niedziela)
Opole - Krosno 37:52
Rawicz - Ostrów 38:51
7 września (niedziela):
Kraków - Piła 51:39


Runda finałowa:

11. kolejka: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Victoria Piła -
MDM Komputery ŻKS Ostrovia 51:39
Półfinał II: KSM Krosno -
Speedway Wanda Instal Kraków 42:48

12. kolejka: 20 września (niedziela)
Półfinał I:
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Victoria Piła 65:25
Półfinał II:
Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 62:28


13. kolejka: 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz

Speedway Wanda Instal Kraków - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 54:36

14. kolejka: 5 października (niedziela)
Finał - rewanż

MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków


Mecze barażowe: 12 października (niedziela)
Baraż - 1. mecz

Mecze barażowe: 19 października (niedziela)
Baraż - rewanż


pzm


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43