KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

630x120 baner speedway

 

Terminarz:

05.07.2014 - Runda kwalifikacyjna (Terenzano)

26.07.2014 - I Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Włochy

29.07.2014 - II Półfinał (Vastervik) - Dania, Czechy, Szwecja, Łotwa

31.07.2014 - Baraż (Bydgoszcz) - Australia, USA, Szwecja, Czechy

02.08.2014 - Finał (Bydgoszcz) - Polska, Wielka Brytania, Dania, Australia

---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Terenzano 05.07.2014

I. Włochy: 36
1. Mattia Carpanese (1,3,0,2,3) 9
2. Nicolas Covatti (2,3,2,6!,2,W) 15
3. Michele Paco Castagna (1,2,1,3,3) 10
4. Nicolas Vicentin (D,0,0,-,2) 2

II. Niemcy: 33
1. Martin Smolinski (3,3,3,W,2) 11
2. Tobias Kroner (3,0,1,1,2) 7
3. Tobias Busch (3,2,1,D,1) 7
4. Kai Huckenbeck (1,2,1,1,3) 8

III. Słowenia: 32
1. Matej Žagar (3,3,6!,3,3,3) 21
2. Aleksander Čonda (2,1,3,0,0) 6
3. Matic Voldrih (2,0,0,2,0) 4
4. Denis Štojs (0,0,-,0,1) 1

IV. Rosja: 26
1. Andriej Kudriaszow (0,1,2,2,D,2) 7
2. Witalij Biełousow (2,2,1,2,3,1) 11
3. Denis Gizatulin (1,1,4!,1,1) 8
4. Renat Gafurow (-,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, W. Biełousow, K. Huckenbeck, N. Vicentin (D)
2. T. Busch, A. Čonda, M. Castagna, A. Kudriaszow
3. M. Smoliński, N. Covatti, D. Gizatullin, D. Štojs
4. T. Kroner, M. Voldrih, M. Carpanese
5. M. Smoliński, W. Biełousow, A. Čonda, N. Vicentin
6. M. Žagar, M. Castagna, D. Gizatullin, T. Kroner
7. N. Covatti, K. Huckenbeck, A. Kudriaszow, M. Voldrih
8. M. Carpanese, T. Busch, W. Biełousow, D. Štojs
9. M. Žagar (6!), A. Kudriaszow, T. Kroner, N. Vicentin
10. M. Smoliński, W. Bielousow, M. Castagna, M. Voldrih
11. M. Žagar, N. Covatti, T. Busch
12. A. Čonda, D. Gizatullin (4!), K. Huckenbeck, M. Carpanese
13. M. Castagna, A. Kudriaszow, K. Huckenbeck, D. Štojs
14. N. Covatti (6!), M. Voldrih, D. Gizatullin, T. Busch
15. W. Biełousow, N. Covatti, T. Kroner, A. Čonda
16. M. Žagar, M. Carpanese, A. Kudriaszow (D), M. Smoliński (W)
17. M. Castagna, T. Kroner, D. Gizatullin, M. Voldrih
18. M. Žagar, M. Smoliński, W. Biełousow, N. Covatti (W)
19. M. Carpanese, A. Kudriaszow, T. Busch, A. Čonda
20. K. Huckenbeck, N. Vicentin, D. Štojs

Awans: WŁOCHY

---------


I Półfinał - King's Lynn, 26.07.

I. Wielka Brytania: 44
1. Tai Woffinden (1,3,3,2,3) 12
2. Danny King (3,2,2,2,2) 11
3. Chris Harris (2,2,1,3,3) 11
4. Simon Stead (3,3,2,1,1) 10

II. USA: 37
1. Greg Hancock (2,2,3,6!,3,3) 19
2. Gino Manzares (2,1,3,1,2) 9
3. Max Ruml (1,2,1,-,0) 4
4. Ricky Wells (1,1,1,1,1) 5

III. Australia: 36
1. Darcy Ward (2,3,D,1,W) 6
2. Jason Doyle (3,1,2,6!,3) 15
3. Troy Batchelor (3,3,2,2,2,2) 14
4. Cameron Woodward (D,1,W,0,-) 1
  
IV. Włochy: 10
1. Mattia Carpanese (0,0,0,-,1) 1
2. Nicolas Vicentin (0,0,W,W,-) 0
3. Michele Paco Castagna (1,0,0,0,1,0) 2
4. Nicolas Covatti (0,0,2!,3,2,W) 7

Bieg po biegu:
1. S. Stead, D. Ward, R. Wells, N. Vicentin
2. J. Doyle, Ch.Harris, M. Ruml, M. Carpanese
3. D. King, G. Hancock, M.P. Castagna, C. Woodward (D)
4. T. Batchelor, G. Manzares, T. Woffinden, N. Covatti
5. S. Stead, G. Hancock, J. Doyle, N. Covatti
6. D. Ward, Ch. Harris, G. Manzares, M.P. Castagna
7. T. Batchelor, D. King, R. Wells, M. Carpanese
8. T. Woffinden, M. Ruml, C. Woodward, N. Vicentin
9. G. Manzares, S. Stead, N. Covatti (2!), C. Woodward (W)
10. G. Hancock, T. Batchelor, Ch. Harris, N. Vicentin (W)
11. N. Covatti, D. King, M. Ruml, D. Ward (D)
12. T. Woffinden, J. Doyle, R. Wells, M.P. Castagna
13. Ch. Harris, N. Covatti, R. Wells, C. Woodward
14. G. Hancock (6!), T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
15. J. Doyle (6!), D. King, G. Manzares, N. Vicentin (U)
16. G. Hancock, T. Woffinden, D. Ward, M. Carpanese
17. T. Woffinden, T. Batchelor, M.P. Castagna, M. Ruml
18. Ch. Harris, G. Manzares, M. Carpanese, Darcy Ward (W)
19. G. Hancock, T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
20. J. Doyle, D. King, R. Wells, N. Covatti (W)

Awans: Wielka Brytania
Baraż: USA i Australia

-----------------

II Półfinał - Vastervik, 29.07.

I. Dania: 48
1. Hans Andersen (3,2,3,1,3) 12
2. Bjarne Pedersen (1,3,1,3,3) 11
3. Peter Kildemand (3,1,3,2,3) 12
4. Mads Korneliussen (3,3,3,2,2) 13

II. Szwecja: 43
1. Thomas H. Jonasson (W,2,3,3,3) 11
2. Oliver Berntzon (U,3,1,1,2) 7
3. Peter Ljung (2,2,2,1,2) 9
4. Andreas Jonsson (3,3,2,6!,2) 16

III. Czechy: 24
1. Vacláv Milík (2,2,0,2,1) 7
2. Aleš Dryml (1,0,D,4!,0) 5
3. Josef Franc (2,1,0,0,0) 3
4. Eduard Krčmář (2,1,2,3,1) 9

IV. Łotwa: 11
1. Maksim Bogdanow (1,U,1,2!,0,1) 5
2. Kjastas Puodżuks (1,0,0,1,0,0) 2
3. Andrzej Lebiediew (0,1,2,0,1,0) 4
4. Jewgienij Kostygow (0,W,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Korneliussen, E. Krčmář, M. Bogdanow, O. Berntzon (U)
2. P. Kildemand, J. Franc, K. Puodżuks, T. H. Jonasson (W)
3. H. Andersen, P. Ljung, A. Dryml, J. Kostygow
4. A. Jonsson, V. Milík, B. Pedersen, A. Lebiediew
5. A. Jonsson, H. Andersen, E. Krčmář, K. Puodżuks
6. B. Pedersen, P. Ljung, J. Franc, M. Bogdanow (U)
7. M. Korneliussen, T. H. Jonasson, A. Lebiediew, A. Dryml
8. O. Berntzon, V. Milik, P. Kildemand, J. Kostygow (W)
9. T. H. Jonasson, E. Krčmář, B. Pedersen, K. Puodżuks
10. H. Andersen, A. Lebiediew, O. Berntzon, J. Franc
11. P. Kildemand, A. Jonsson, M. Bogdanow, A. Dryml (D)
12. M. Korneliussen, P. Ljung, K. Puodżuks, V. Milík
13. A. Jonsson (6!), M. Korneliussen, M. Bogdanow (2!), J. Franc
14. E. Krčmář, P. Kildemand, P. Ljung, K. Puodżuks
15. B. Pedersen, A. Dryml (4!), O. Berntzon A. Lebiediew
16. T. H. Jonasson, V. Milík, H. Andersen, M. Bogdanow
17. H. Andersen, A. Jonsson, A. Lebiediew, J. Franc
18. T. H. Jonasson, M. Korneliussen, M. Bogdanow, A. Dryml
19. B. Pedersen, P. Ljung, E. Krčmář, K. Puodżuks
20. P. Kildemand, O. Berntzon, V. Milík, A. Lebiediew

Awans: Dania
Baraż: Szwecja i Czechy

-------------------------

Baraż - Bydgoszcz, 31.07.

I. Australia: 43
1. Darcy Ward (3,0,3,3,2) 11
2. Troy Batchelor (3,2,0,3,3) 11
3. Jason Doyle (2,3,0,2,3) 10
4. Chris Holder (1,3,1,3,3) 11

II. Szwecja: 32
1. Thomas H. Jonasson (3,2,2,2,2) 11
2. Kim Nilsson (2,1,1,W,0) 4
3. Oliver Berntzon (2,1,3,1,1) 8
4. Andreas Jonsson (2,2,2,2,1) 9

III. USA: 26
1. Gino Manzares (0,0,0,0,0) 0
2. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1
3. Ricky Wells (1,0,2,0,1) 4
4. Greg Hancock (3,3,3,6!,3,3) 21

IV. Czechy:  24
1. Vaclív Milík (0,3,1,1,2,2) 9
2. Eduard Krčmář (0,1,2,4!,1) 8
3. Josef Franc (1,1,0,0,-) 2
4. Aleš Dryml (1,2,1,1,0) 5

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Nilsson, Ch. Holder, V. Milik
2. T. H. Jonasson, J. Doyle, R Wells, E Krcmar
3. D Ward, O. Berntzon, A. Dryml, M. Ruml
4. T. Batchelor, A. Jonsson, J. Franc, G. Manzares
5. G. Hancock, A. Jonsson, E. Krcmar, D. Ward
6. V. Milik, T. Batchelor, O. Berntzon, R. Wells
7. Ch. Holder, T. H. Jonasson, J. Franc, M. Ruml
8. J. Doyle, A. Dryml, K. Nilsson, G. Manzares
9. G. Hancock, T. H. Jonasson, A. Dryml,  T. Batchelor
10. D. Ward, R. Wells, K. Nilsson, J. Franc
11. G. Hancock (Joker), A. Jonsson, V. Milik, J. Doyle
12. O. Berntzon, E. Krcmar, Ch. Holder, G. Manzares
13. Ch. Holder, A. Jonsson, A. Dryml, R. Wells
14. G. Hancock, J. Doyle, O. Berntzon, J. Franc
15. T. Batchelor, E. Krcmar (Joker), M. Ruml, K. Nilsson (W)
16. D. Ward, T. H. Jonasson, V. Milik, G. Manzares
17. Ch. Holder, V. Milik, O. Berntzon, M. Ruml
18. J. Doyle, T. H. Jonasson, R. Wells, A. Dryml
19. G. Hancock, D. Ward, E. Krcmar, K. Nilsson
20. T. Batchelor, V. Milik, A. Jonsson, G. Manzares

--------------

FINAŁ - Bydgoszcz, 02.08.

I. Dania: 38
1. Nicki Pedersen - 17 (2,3,6!,3,1,2)
2. Peter Kildemand - 7 (2,0,2,2,1)
3. Mads Korneliussen - 3 (1,0,-,2,0)
4. Niels Kristian Iversen - 11 (2,3,2,2,2)

II. Polska: 37
1. Piotr Protasiewicz - 9 (3,2,2,2,w)
2. Krzysztof Kasprzak - 11 (3,2,3,1,2)
3. Janusz Kołodziej - 6 (3,1,1,0,1)
4. Jarosław Hampel - 11 (3,1,1,3,3)

III. Australia: 36
1. Chris Holder - 11 (1,6!,3,0,1)
2. Darcy Ward - 10 (0,1,2,1,3,3)
3. Jason Doyle - 13 (1,3,0,3,3,3)
4. Troy Batchelor - 2 (0,2,d,-,-)

IV. Wielka Brytania: 16
1. Tai Woffinden - 12 (2,2,1,2!,3,2)
2. Simon Stead - 0 (0,d,-,0,0)
3. Chris Harris - 4 (1,1,0,1,1)
4. Daniel King - 0 (0,0,0,0,d)

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, N. K. Iversen, Ch. Holder, S. Stead
2. J. Kołodziej, T. Woffinden, M. Korneliussen, D. Ward
3. P. Protasiewicz, P. Kildemand, Ch. Harris, T. Batchelor
4. K. Kasprzak, N. Pedersen, J. Doyle, D. King
5. N. K. Iversen, P. Protasiewicz, D. Ward, D. King
6. Ch. Holder (6!), K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
7. J. Doyle, T. Woffinden, J. Hampel, P. Kildemand
8. N. Pedersen, T. Batchelor, J. Kołodziej, S. Stead (D)
9. K. Kasprzak, N. K. Iversen, T. Woffinden, T. Batchelor (D)
10. N. Pedersen (6!), P. Protasiewicz, T. Woffinden (2!), J. Doyle
11. Ch. Holder, P. Kildemand, J. Kołodziej, D. King
12. N. Pedersen, D. Ward, J. Hampel, Ch. Harris
13. J. Hampel, M. Korneliussen, D. Ward, D. King
14. J. Doyle, N. K. Iversen, Ch. Harris, J. Kołodziej
15. D. Ward, P. Kildemand, K. Kasprzak, S. Stead
16. T. Woffinden, P. Protasiewicz, N. Pedersen, Ch. Holder
17. J. Doyle, K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
18. J. Hampel, N. Pedersen, Ch. Holder, D. King (D)
19. J. Doyle, T. Woffinden, P. Kildemand, P. Protasiewicz (W)
20. D. Ward, N. K. Iversen, J. Kołodziej, S. Stead


Końcowa klasyfikacja Drużynowego Pucharu Świata 2014:

1. Dania
2. Polska
3. Australia
4. Wielka Brytania
5. Szwecja
6. USA
7. Czechy
8. Łotwa
9. Włochy
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Rosja

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

po kredzie 960x130px 03

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Świącik MichałBrian Karger robi sobie poligon doświadczalny z polskiej ligi. Może sobie robić taki w duńskiej kadrze, jeśli Leon będzie tam jeździł

 

Michał Świącik

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Moje Bermudy Stal Gorzów
4
8
+44
2. Motor Lublin
4 6 +10
3. Fogo Unia Leszno
3 4 +6
4. Betard Sparta Wrocław
4 4 +11
5. eWinner Apator
4 4 +16
6. Eltrox Włókniarz Cz-wa 4 2 -22
7. Marwis.pl Falubaz Z.G. 5 2 -20
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 4 2 -45
 eWinner 1. Liga 2021
1. Cellfast Wilki Krosno
4 6 -12
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 5 +19
3. Aforti Start GnieznoROW Rybnik 2 4 +17
4. Orzeł Łódź 3 4 +3
5. Abramczyk Polonia Bdg. 4 4 -2
6. ROW Rybnik
3 3 +34
7. Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 0 -4
8. Unia Tarnów 4 0 -55
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 9 22 +235
2. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +65
3. SpecHouse PSŻ Poznań  9 9 -22
4. RzTŻ Rzeszów  9 8 -16
5. Metalika Recycling Kolejarz  9 8 -77
6. MSC Wölfe Wittstock  9 4 -185
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43