Terminarz:

05.07.2014 - Runda kwalifikacyjna (Terenzano)

26.07.2014 - I Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Włochy

29.07.2014 - II Półfinał (Vastervik) - Dania, Czechy, Szwecja, Łotwa

31.07.2014 - Baraż (Bydgoszcz) - Australia, USA, Szwecja, Czechy

02.08.2014 - Finał (Bydgoszcz) - Polska, Wielka Brytania, Dania, Australia

---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Terenzano 05.07.2014

I. Włochy: 36
1. Mattia Carpanese (1,3,0,2,3) 9
2. Nicolas Covatti (2,3,2,6!,2,W) 15
3. Michele Paco Castagna (1,2,1,3,3) 10
4. Nicolas Vicentin (D,0,0,-,2) 2

II. Niemcy: 33
1. Martin Smolinski (3,3,3,W,2) 11
2. Tobias Kroner (3,0,1,1,2) 7
3. Tobias Busch (3,2,1,D,1) 7
4. Kai Huckenbeck (1,2,1,1,3) 8

III. Słowenia: 32
1. Matej Žagar (3,3,6!,3,3,3) 21
2. Aleksander Čonda (2,1,3,0,0) 6
3. Matic Voldrih (2,0,0,2,0) 4
4. Denis Štojs (0,0,-,0,1) 1

IV. Rosja: 26
1. Andriej Kudriaszow (0,1,2,2,D,2) 7
2. Witalij Biełousow (2,2,1,2,3,1) 11
3. Denis Gizatulin (1,1,4!,1,1) 8
4. Renat Gafurow (-,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, W. Biełousow, K. Huckenbeck, N. Vicentin (D)
2. T. Busch, A. Čonda, M. Castagna, A. Kudriaszow
3. M. Smoliński, N. Covatti, D. Gizatullin, D. Štojs
4. T. Kroner, M. Voldrih, M. Carpanese
5. M. Smoliński, W. Biełousow, A. Čonda, N. Vicentin
6. M. Žagar, M. Castagna, D. Gizatullin, T. Kroner
7. N. Covatti, K. Huckenbeck, A. Kudriaszow, M. Voldrih
8. M. Carpanese, T. Busch, W. Biełousow, D. Štojs
9. M. Žagar (6!), A. Kudriaszow, T. Kroner, N. Vicentin
10. M. Smoliński, W. Bielousow, M. Castagna, M. Voldrih
11. M. Žagar, N. Covatti, T. Busch
12. A. Čonda, D. Gizatullin (4!), K. Huckenbeck, M. Carpanese
13. M. Castagna, A. Kudriaszow, K. Huckenbeck, D. Štojs
14. N. Covatti (6!), M. Voldrih, D. Gizatullin, T. Busch
15. W. Biełousow, N. Covatti, T. Kroner, A. Čonda
16. M. Žagar, M. Carpanese, A. Kudriaszow (D), M. Smoliński (W)
17. M. Castagna, T. Kroner, D. Gizatullin, M. Voldrih
18. M. Žagar, M. Smoliński, W. Biełousow, N. Covatti (W)
19. M. Carpanese, A. Kudriaszow, T. Busch, A. Čonda
20. K. Huckenbeck, N. Vicentin, D. Štojs

Awans: WŁOCHY

---------


I Półfinał - King's Lynn, 26.07.

I. Wielka Brytania: 44
1. Tai Woffinden (1,3,3,2,3) 12
2. Danny King (3,2,2,2,2) 11
3. Chris Harris (2,2,1,3,3) 11
4. Simon Stead (3,3,2,1,1) 10

II. USA: 37
1. Greg Hancock (2,2,3,6!,3,3) 19
2. Gino Manzares (2,1,3,1,2) 9
3. Max Ruml (1,2,1,-,0) 4
4. Ricky Wells (1,1,1,1,1) 5

III. Australia: 36
1. Darcy Ward (2,3,D,1,W) 6
2. Jason Doyle (3,1,2,6!,3) 15
3. Troy Batchelor (3,3,2,2,2,2) 14
4. Cameron Woodward (D,1,W,0,-) 1
  
IV. Włochy: 10
1. Mattia Carpanese (0,0,0,-,1) 1
2. Nicolas Vicentin (0,0,W,W,-) 0
3. Michele Paco Castagna (1,0,0,0,1,0) 2
4. Nicolas Covatti (0,0,2!,3,2,W) 7

Bieg po biegu:
1. S. Stead, D. Ward, R. Wells, N. Vicentin
2. J. Doyle, Ch.Harris, M. Ruml, M. Carpanese
3. D. King, G. Hancock, M.P. Castagna, C. Woodward (D)
4. T. Batchelor, G. Manzares, T. Woffinden, N. Covatti
5. S. Stead, G. Hancock, J. Doyle, N. Covatti
6. D. Ward, Ch. Harris, G. Manzares, M.P. Castagna
7. T. Batchelor, D. King, R. Wells, M. Carpanese
8. T. Woffinden, M. Ruml, C. Woodward, N. Vicentin
9. G. Manzares, S. Stead, N. Covatti (2!), C. Woodward (W)
10. G. Hancock, T. Batchelor, Ch. Harris, N. Vicentin (W)
11. N. Covatti, D. King, M. Ruml, D. Ward (D)
12. T. Woffinden, J. Doyle, R. Wells, M.P. Castagna
13. Ch. Harris, N. Covatti, R. Wells, C. Woodward
14. G. Hancock (6!), T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
15. J. Doyle (6!), D. King, G. Manzares, N. Vicentin (U)
16. G. Hancock, T. Woffinden, D. Ward, M. Carpanese
17. T. Woffinden, T. Batchelor, M.P. Castagna, M. Ruml
18. Ch. Harris, G. Manzares, M. Carpanese, Darcy Ward (W)
19. G. Hancock, T. Batchelor, S. Stead, M.P. Castagna
20. J. Doyle, D. King, R. Wells, N. Covatti (W)

Awans: Wielka Brytania
Baraż: USA i Australia

-----------------

II Półfinał - Vastervik, 29.07.

I. Dania: 48
1. Hans Andersen (3,2,3,1,3) 12
2. Bjarne Pedersen (1,3,1,3,3) 11
3. Peter Kildemand (3,1,3,2,3) 12
4. Mads Korneliussen (3,3,3,2,2) 13

II. Szwecja: 43
1. Thomas H. Jonasson (W,2,3,3,3) 11
2. Oliver Berntzon (U,3,1,1,2) 7
3. Peter Ljung (2,2,2,1,2) 9
4. Andreas Jonsson (3,3,2,6!,2) 16

III. Czechy: 24
1. Vacláv Milík (2,2,0,2,1) 7
2. Aleš Dryml (1,0,D,4!,0) 5
3. Josef Franc (2,1,0,0,0) 3
4. Eduard Krčmář (2,1,2,3,1) 9

IV. Łotwa: 11
1. Maksim Bogdanow (1,U,1,2!,0,1) 5
2. Kjastas Puodżuks (1,0,0,1,0,0) 2
3. Andrzej Lebiediew (0,1,2,0,1,0) 4
4. Jewgienij Kostygow (0,W,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Korneliussen, E. Krčmář, M. Bogdanow, O. Berntzon (U)
2. P. Kildemand, J. Franc, K. Puodżuks, T. H. Jonasson (W)
3. H. Andersen, P. Ljung, A. Dryml, J. Kostygow
4. A. Jonsson, V. Milík, B. Pedersen, A. Lebiediew
5. A. Jonsson, H. Andersen, E. Krčmář, K. Puodżuks
6. B. Pedersen, P. Ljung, J. Franc, M. Bogdanow (U)
7. M. Korneliussen, T. H. Jonasson, A. Lebiediew, A. Dryml
8. O. Berntzon, V. Milik, P. Kildemand, J. Kostygow (W)
9. T. H. Jonasson, E. Krčmář, B. Pedersen, K. Puodżuks
10. H. Andersen, A. Lebiediew, O. Berntzon, J. Franc
11. P. Kildemand, A. Jonsson, M. Bogdanow, A. Dryml (D)
12. M. Korneliussen, P. Ljung, K. Puodżuks, V. Milík
13. A. Jonsson (6!), M. Korneliussen, M. Bogdanow (2!), J. Franc
14. E. Krčmář, P. Kildemand, P. Ljung, K. Puodżuks
15. B. Pedersen, A. Dryml (4!), O. Berntzon A. Lebiediew
16. T. H. Jonasson, V. Milík, H. Andersen, M. Bogdanow
17. H. Andersen, A. Jonsson, A. Lebiediew, J. Franc
18. T. H. Jonasson, M. Korneliussen, M. Bogdanow, A. Dryml
19. B. Pedersen, P. Ljung, E. Krčmář, K. Puodżuks
20. P. Kildemand, O. Berntzon, V. Milík, A. Lebiediew

Awans: Dania
Baraż: Szwecja i Czechy

-------------------------

Baraż - Bydgoszcz, 31.07.

I. Australia: 43
1. Darcy Ward (3,0,3,3,2) 11
2. Troy Batchelor (3,2,0,3,3) 11
3. Jason Doyle (2,3,0,2,3) 10
4. Chris Holder (1,3,1,3,3) 11

II. Szwecja: 32
1. Thomas H. Jonasson (3,2,2,2,2) 11
2. Kim Nilsson (2,1,1,W,0) 4
3. Oliver Berntzon (2,1,3,1,1) 8
4. Andreas Jonsson (2,2,2,2,1) 9

III. USA: 26
1. Gino Manzares (0,0,0,0,0) 0
2. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1
3. Ricky Wells (1,0,2,0,1) 4
4. Greg Hancock (3,3,3,6!,3,3) 21

IV. Czechy:  24
1. Vaclív Milík (0,3,1,1,2,2) 9
2. Eduard Krčmář (0,1,2,4!,1) 8
3. Josef Franc (1,1,0,0,-) 2
4. Aleš Dryml (1,2,1,1,0) 5

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Nilsson, Ch. Holder, V. Milik
2. T. H. Jonasson, J. Doyle, R Wells, E Krcmar
3. D Ward, O. Berntzon, A. Dryml, M. Ruml
4. T. Batchelor, A. Jonsson, J. Franc, G. Manzares
5. G. Hancock, A. Jonsson, E. Krcmar, D. Ward
6. V. Milik, T. Batchelor, O. Berntzon, R. Wells
7. Ch. Holder, T. H. Jonasson, J. Franc, M. Ruml
8. J. Doyle, A. Dryml, K. Nilsson, G. Manzares
9. G. Hancock, T. H. Jonasson, A. Dryml,  T. Batchelor
10. D. Ward, R. Wells, K. Nilsson, J. Franc
11. G. Hancock (Joker), A. Jonsson, V. Milik, J. Doyle
12. O. Berntzon, E. Krcmar, Ch. Holder, G. Manzares
13. Ch. Holder, A. Jonsson, A. Dryml, R. Wells
14. G. Hancock, J. Doyle, O. Berntzon, J. Franc
15. T. Batchelor, E. Krcmar (Joker), M. Ruml, K. Nilsson (W)
16. D. Ward, T. H. Jonasson, V. Milik, G. Manzares
17. Ch. Holder, V. Milik, O. Berntzon, M. Ruml
18. J. Doyle, T. H. Jonasson, R. Wells, A. Dryml
19. G. Hancock, D. Ward, E. Krcmar, K. Nilsson
20. T. Batchelor, V. Milik, A. Jonsson, G. Manzares

--------------

FINAŁ - Bydgoszcz, 02.08.

I. Dania: 38
1. Nicki Pedersen - 17 (2,3,6!,3,1,2)
2. Peter Kildemand - 7 (2,0,2,2,1)
3. Mads Korneliussen - 3 (1,0,-,2,0)
4. Niels Kristian Iversen - 11 (2,3,2,2,2)

II. Polska: 37
1. Piotr Protasiewicz - 9 (3,2,2,2,w)
2. Krzysztof Kasprzak - 11 (3,2,3,1,2)
3. Janusz Kołodziej - 6 (3,1,1,0,1)
4. Jarosław Hampel - 11 (3,1,1,3,3)

III. Australia: 36
1. Chris Holder - 11 (1,6!,3,0,1)
2. Darcy Ward - 10 (0,1,2,1,3,3)
3. Jason Doyle - 13 (1,3,0,3,3,3)
4. Troy Batchelor - 2 (0,2,d,-,-)

IV. Wielka Brytania: 16
1. Tai Woffinden - 12 (2,2,1,2!,3,2)
2. Simon Stead - 0 (0,d,-,0,0)
3. Chris Harris - 4 (1,1,0,1,1)
4. Daniel King - 0 (0,0,0,0,d)

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, N. K. Iversen, Ch. Holder, S. Stead
2. J. Kołodziej, T. Woffinden, M. Korneliussen, D. Ward
3. P. Protasiewicz, P. Kildemand, Ch. Harris, T. Batchelor
4. K. Kasprzak, N. Pedersen, J. Doyle, D. King
5. N. K. Iversen, P. Protasiewicz, D. Ward, D. King
6. Ch. Holder (6!), K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
7. J. Doyle, T. Woffinden, J. Hampel, P. Kildemand
8. N. Pedersen, T. Batchelor, J. Kołodziej, S. Stead (D)
9. K. Kasprzak, N. K. Iversen, T. Woffinden, T. Batchelor (D)
10. N. Pedersen (6!), P. Protasiewicz, T. Woffinden (2!), J. Doyle
11. Ch. Holder, P. Kildemand, J. Kołodziej, D. King
12. N. Pedersen, D. Ward, J. Hampel, Ch. Harris
13. J. Hampel, M. Korneliussen, D. Ward, D. King
14. J. Doyle, N. K. Iversen, Ch. Harris, J. Kołodziej
15. D. Ward, P. Kildemand, K. Kasprzak, S. Stead
16. T. Woffinden, P. Protasiewicz, N. Pedersen, Ch. Holder
17. J. Doyle, K. Kasprzak, Ch. Harris, M. Korneliussen
18. J. Hampel, N. Pedersen, Ch. Holder, D. King (D)
19. J. Doyle, T. Woffinden, P. Kildemand, P. Protasiewicz (W)
20. D. Ward, N. K. Iversen, J. Kołodziej, S. Stead


Końcowa klasyfikacja Drużynowego Pucharu Świata 2014:

1. Dania
2. Polska
3. Australia
4. Wielka Brytania
5. Szwecja
6. USA
7. Czechy
8. Łotwa
9. Włochy
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Rosja

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43