PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Grudziądz - Tarnów 37:52
Gorzów - Toruń 42:48
Rzeszów - Leszno 42:48
Wrocław - Zielona Góra 42:48

2. runda: 12 kwietnia 2015 (niedziela)
Toruń - Wrocław 45:45
Zielona Góra - Rzeszów 50:40
Leszno - Grudziądz 54:36
Tarnów - Gorzów 50:40

3. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 47:43
Rzeszów - Wrocław 52:37
Leszno - Tarnów 52:38
Grudziądz - Gorzów 50:40

4. runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Grudziądz 63:27
Gorzów - Leszno 38:51
Toruń - Rzeszów 48:42
przeł. na 06.08.2015 (czwartek)
Tarnów - Zielona Góra 53:37

5. runda: 24 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Tarnów 52:38
Zielona Góra - Gorzów 48:42
Leszno - Toruń 44:46
Grudziądz - Rzeszów 45:44

6. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Wrocław - Gorzów 50:40
Zielona Góra - Leszno 36:54
Rzeszów - Tarnów 47:43
Toruń - Grudziądz 59:31

7. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Wrocław - Leszno 57:32
Tarnów - Toruń 50:40
Gorzów - Rzeszów 55:35
Grudziądz - Zielona Góra 47:43

8. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
przeł. na 19.07.2015 (niedziela)
Tarnów - Grudziądz 55:35
Zielona Góra - Wrocław 50:40
Leszno - Rzeszów 57:32
Toruń - Gorzów 56:33

9. runda: 21 czerwca 2015 (niedziela)
Wrocław - Toruń 51:39
Gorzów - Tarnów 61:29
Grudziądz - Leszno 44:46
przeł. 22.07.
Rzeszów - Zielona Góra 45:45

10. runda: 26 czerwca 2015 (piątek)
Tarnów - Leszno 43:47
28 czerwca 2015 (niedziela)
Wrocław - Rzeszów 56:34
Gorzów - Grudziądz 63:27
Toruń - Zielona Góra 46:43

11. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Tarnów 43:47
Rzeszów - Toruń 49:40
Leszno - Gorzów 48:42
Grudziądz - Wrocław 47:43

12. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Tarnów - Wrocław 47:43
Gorzów - Zielona Góra 48:42
Rzeszów - Grudziądz 61:29
Toruń - Leszno 44:46

13. runda: 14 sierpnia 2015 (piątek)
Leszno - Zielona Góra 48:42
16 sierpnia 2015 (niedziela)
Gorzów - Wrocław 50:40
Grudziądz - Toruń 49:41
Tarnów - Rzeszów 48:42

14. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Zielona Góra - Grudziądz 57:33
Rzeszów - Gorzów 50:40
Leszno - Wrocław 46:44
Toruń - Tarnów 45:45


 PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
K.S. Toruń - Fogo Unia Leszno 49:41
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów 54:36


Półfinały - 2. mecze: 13 września 2015 (niedziela)
Fogo Unia Leszno - K.S. Toruń 53:37
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 50:40


20 września 2015 (niedziela)
Finał - 1. mecz
Betard Sparta - Fogo Unia 41:49

Mecz o brąz DMP - 1. mecz
KS Toruń - Unia Tarnów 40:50

27 września 2015 (niedziela)
Finał - rewanż
Fogo Unia - Betard Sparta 45:45

Mecz o brąz DMP - rewanż
Unia Tarnów - KS Toruń 53:37

Mistrz PGE Ekstraligi 2015: Fogo Unia Leszno
Wicemistrz: Betard Sparta Wrocław
III Miejsce: Unia Tarnów


4 października 2015 (niedziela)
Baraż o Ekstraligę - 1. mecz
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - PGE Stal Rzeszów 40:50


11 października 2015 (niedziela)
Baraż - rewanż:
PGE Stal Rzeszów - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 62:28

Utrzymanie: PGE Stal Rzeszów

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43