Runda zasadnicza:


1. runda: 5 maja 2013
Kolejarz Opole - Wanda Instal Kraków 53:37
Victoria Piła - MIR Równe 69:21
KSM Krosno - ROW Rybnik 46:43

2. runda: 19 maja 2013
ROW Rybnik - Kolejarz Opole 53:37
7 lipca (niedziela):
Speedway Wanda Kraków - Victoria Piła 54:36

3. runda: 21 kwietnia 2013
ROW Rybnik - MIR Równe 71:19
Victoria Piła - Kolejarz Opole 47:42
KSM Krosno - Wanda Instal Kraków 46:44

4. runda: 28 kwietnia 2013
Kolejarz Opole - KSM Krosno 54:36
Wanda Instal Kraków - MIR Równe 67:23
ROW Rybnik - Victoria Piła 49:41

5. runda: 12 maja 2013
Victoria Piła - KSM Krosno 37:53
Speedway Wanda Kraków - ROW Rybnik 47:43
pauzuje - Kolejarz Opole

6. runda: 26 maja 2013
KSM Krosno - Victoria Piła 51:39
ROW Rybnik - Speedway Wanda Kraków 50:40
Kolejarz Opole - pauza

7. runda: 9 czerwca 2013
Victoria Piła - ROW Rybnik 42:48
KSM Krosno - Kolejarz Opole 46:43
pauzuje - Speedway Wanda Kraków


8. runda: 30 czerwca 2013
Kolejarz Opole - Victoria Piła 55:35
Speedway Wanda Kraków - KSM Krosno 51:39
ROW Rybnik - pauzuje

9. runda: 21 lipca 2013
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 45:45
Victoria Piła - Speedway Wanda Kraków 60:30
pauzuje - KSM Krosno

10. runda: 4 sierpnia 2013
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz Opole 60:30
ROW Rybnik - KSM Krosno 66:17
pauzuje - Victoria Piła


Faza finałowa:

11. runda: 18 sierpnia 2013
ŻKS ROW Rybnik - Kolejarz Opole 65:25
Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 54:36

12. runda: 25 sierpnia 2013
KSM Krosno - ŻKS ROW Rybnik 49:40
Kolejarz Opole - Wanda Instal Kraków 42:48

13. runda: 1 września 2013
ŻKS ROW Rybnik – Wanda Instal Kraków 56:33
Kolejarz Opole – KSM Krosno 50:40

14. runda: 8 września 2013
Wanda Instal Kraków - ŻKS ROW Rybnik 43:47
KSM Krosno - Kolejarz Opole 44:46

15. runda: 15 września 2013
Kolejarz Opole - ŻKS ROW Rybnik 52:38
KSM Krosno - Wanda Instal Kraków 52:38

16. runda: 22 września 2013

ŻKS ROW Rybnik - KSM Krosno 65:25
Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole 51:39


Awans do I ligi: ŻKS ROW Rybnik

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
10 22 +108
2. Moje Bermudy Stal Gorzów
10 14 +65
3. For Nature Solutions Apator 10 12 +14
4. Fogo Unia Leszno 10 12 -20
5. zielona-energia.com Włókniarz 10 12 +52
6. Betard Sparta Wrocław 10 10 +22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz 10 9 -60
8. Arged Malesa TŻ Ostrovia
10 0 -181
 eWinner 1. Liga 2022
1. Abramczyk Polonia Bdg.
11 21 +61
2. Stelmet Falubaz ZG 11 18 +104
3. Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4. Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5. H. Skrzydlewska Orzeł 11 10 -38
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 10 -18
7. Aforti Start Gniezno
10 7 -95
8. ROW Rybnik
10 6 -46
2. Liga Żużlowa 2022
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 16 +136
2. Metalika Recycling Kolejarz  9 15 +38
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  8 10 +12
4. Unia Tarnów  9 9 -79
5. SpecHouse PSŻ Poznań  8 9 +148
6. TEXOM Stal Rzeszów  8 7 -11
7. Budmax-Stal Polonia Piła  9 3 -163

Klasyfikacja SGP 2022 (po 4 rundach)

1. Bartosz Zmarzlik
62
2. Maciej Janowski
51
3. Leon Madsen
50
4.  Fredrik Lindgren 46
5. Tai Woffinden 43
6. Robert Lambert 36
7.  Martin Vaculík 35
8. Patryk Dudek
35
9.  Jason Doyle 35
10. Mikkel Michelsen 34
11. Max Fricke
32
12. Daniel Bewley
32
13.  Anders Thomsen 29
14. Jack Holder
26
15. Paweł Przedpełski
15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43