KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

630x120 baner speedway


Runda zasadnicza Elitserien 2012:


1 runda: 1 maja 2012

Piraterna - Dackarna 41:49 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Indianerna - Vargarna 42:48
Vastervik - Valsarna 40:50
9 maja 2012 (środa)
Hammarby - Elit Vetlanda 44:46

2 runda: 8 maja 2012 (wtorek)
Elit Vetlanda - Indianerna 49:41
Vargarna - Vastervik 43:47
Valsarna - Piraterna 44:46
Dackarna - Hammarby 52:38

3 runda: 15 maja 2012 (wtorek)
Piraterna - Indianerna 46:44
Valsarna - Elit Vetlanda 35:49
Dackarna - Vastervik 46:44
4 czerwca 2012 (poniedziałek)
Hammarby - Vargarna 52:38

4 runda: 22 maja 2012 (wtorek)
Hammarby - Piraterna 31:59
Vargarna - Dackarna 42:48
Indianerna - Valsarna 52:38
Elit Vetlanda - Vastervik 57:33

5 runda: 29 maja 2012 (wtorek)
Vastervik - Indianerna 48:42
Valsarna - Hammarby 44:46
Dackarna - Elit Vetlanda 47:43
Piraterna - Vargarna 58:31

6 runda: 5 czerwca 2012 (wtorek)
Indianerna - Dackarna 45:43
Vastervik - Hammarby 40:50
Valsarna - Vargarna 48:42
Elit Vetlanda - Piraterna 51:39

7 runda: 12 czerwca 2012 (wtorek)
Piraterna - Vastervik 46:44
Dackarna - Valsarna 48:42
Vargarna - Elit Vetlanda 40:50
Hammarby - Indianerna 43:47

Rewanże:

8 runda: 26 czerwca 2012 (wtorek)
Dackarna - Piraterna 55:35
Elit Vetlanda - Hammarby 49:41
Vargarna - Indianerna 43:47
Valsarna - Vastervik 48:42

9 runda: 3 lipca 2012 (wtorek)
Hammarby - Dackarna 46:44
Indianerna - Elit Vetlanda 42:48
Vastervik - Vargarna 48:42
Piraterna - Valsarna 40:0 (wo.)

10 runda: 17 lipca 2012 (wtorek)
Vargarna - Hammarby 46:44
Indianerna - Piraterna 44:46
Elit Vetlanda - Valsarna 52:38
Vastervik - Dackarna 35:55

11 runda: 24 lipca 2012 (wtorek)
Piraterna - Hammarby 56:34
Dackarna - Vargarna 44:46
Valsarna - Indianerna 45:45
Vastervik - Elit Vetlanda 48:42

12 runda: 31 lipca 2012 (wtorek)
Indianerna - Vastervik 54:36
Hammarby - Valsarna 52:38
Elit Vetlanda - Dackarna 53:37
Vargarna - Piraterna 38:51

13 runda: 14 sierpnia 2012 (wtorek)
Dackarna - Indianerna 49:41
Hammarby - Vastervik 60:30
Vargarna - Valsarna 49:41
Piraterna - Elit Vetlanda 46:44

14 runda: 21 sierpnia 2012 (wtorek)
Indianerna - Hammarby 68:22
Vastervik - Piraterna 48:42
Valsarna - Dackarna 48:41
Elit Vetlanda - Vargarna 48:42

Faza play-off:

Awans - 6 najlepszych drużyn po fazie zasadniczej.
Dwie najlepsze - bezpośredni awans do półfinałów (w nich wybierają sobie rywala).
Cztery kolejne - ćwierćfinały.

Ćwierćfinały:
28 sierpnia 2012 (wtorek)
Dackarna - Vastervik 53:37
Hammarby - Indianerna 46:44

4 września 2012 (wtorek) - rewanże 1/4 finału
Vastervik - Dackarna 43:47
5 września (środa)
Indianerna - Hammarby 56:34

Półfinały:
11 września 2012 (wtorek)
Dackarna Malilla - Piraterna Motala 44:46
Indianerna Kumla - VMS Elit Vetlanda 50:40


18 września 2012 (wtorek) - rewanże 1/2 finału
VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla
58:32
19 września (środa)
Piraterna Motala - Dackarna Malilla 51:39

Finał:
2 października 2012 (wtorek)
Piraterna Motala - VMS Elit Vetlanda 46:44

3 października 2012 (środa) - rewanż
VMS Elit Vetlanda - Piraterna Motala 52:37


VMS ELIT VETLANDA - DRUŻYNOWY MISTRZ SZWECJI 2012

Crump-SvenskMastar

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeW końcu mówię: A, idę w płot i tnę na prostej. Jak widać - udało się.

Bartosz Zmarzlik po finale GP we Wrocławiu

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2021
1. Betard Sparta Wrocław
11
21
+139
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 11 20 +59
3. Motor Lublin
11 17 +25
4. Fogo Unia Leszno 11 14 +24
5. Eltrox Włókniarz Cz-wa 11 14 +14
6. eWinner Apator Toruń
11 7 -46
7. Marwis.pl Falubaz Z.G.
11 6 -96
8. ZOOLeszcz DPV Logistic GKM 11 5 -119
 eWinner 1. Liga 2021
1. Arged Malesa TŻ Ostrovia
12 20 +96
2. ROW Rybnik 12 19 +71
3. Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4. Abramczyk Polonia Bdg. 12 17 +83
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6. Orzeł Łódź 12 13 -20
7. Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8. Unia Tarnów 12 0 -239
2. Liga Żużlowa 2021
1. OK Bedmet Kolejarz Opole
 9 18 +161
2. Metalika Recycling Kolejarz  7 14 +37
3. Optibet Lokomotiv Daugavpils  7 12 +67
4. Trans MF Landshut Devils  8 7 +17
5. 7R Stolaro Stal Rzeszów  8 7 -43
6. SpecHouse PSŻ Poznań  9 6 -63
7. MSC Wölfe Wittstock  8 0 -196
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
133
2. flaga UK Tai Woffinden
117
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
117
4. flaga Polski Maciej Janowski
107
5. flaga Danii Leon Madsen
89
6. flaga Australii Jason Doyle
87
7. flaga Rosji Artiom Łaguta
84
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
81
9. SVK Martin Vaculík
78
10. flaga Australii Max Fricke 64
11. flaga Słowenii Matej Žagar 46
12. flaga Polski Patryk Dudek
39
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen
32
14. flaga Danii Mikkel Michelsen 32
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
22

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43