aa960x130

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Nic to nie oznacza, bo od nowa się skupiamy, od nowa walczymy o najwyższe cele.

Bartosz Zmarzlik na pytanie TVP, ile dla niego znaczy sytuacja, gdy już w pierwszych dniach kwietnia ma na swoim koncie 4 wygrane turnieje


Runda zasadnicza:


1. runda: 19 maja 2013
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Kolejarz RAWAG Rawicz - Orzeł Łódź 40:49
Wybrzeże Gdańsk - KMŻ Lublin 47:43
pauzuje - Lokomotive Daugavpils

2. runda: 16 czerwca 2013
Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 47:43
Lokomotive Daugavpils - Kolejarz RAWAG Rawicz 62:28
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wybrzeże Gdańsk 39:51
pauzuje - KMŻ Lublin

3. runda: 14 kwietnia 2013
GKM Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 49:41
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 52:38
22 czerwca (sobota):
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 46:43
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

4. runda: 21 kwietnia 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - GKM Grudziądz 33:57
Lokomotive Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk 44:46
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 47:42
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

5. runda: 28 kwietnia 2013
Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz RAWAG Rawicz 52:38
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 46:43
13.06. (czwartek):
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 60:30
pauzuje - GKM Grudziądz

6 runda: 5 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - KMŻ Lublin 36:54
Lokomotive Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36
GKM Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk 42:48
pauzuje - Orzeł Łódź

7. runda: 12 maja 2013
KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 44:46
31.95. (piątek)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 41:48
17.05. (piątek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz RAWAG Rawicz 54:36
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

8. runda: 26 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 40:50
GKM Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 43:47
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

9. runda: 2 czerwca 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp - Lokomotive Daugavpils 47:43
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 43:47
KMŻ Lublin - Kolejarz RAWAG Rawicz 60:30
pauzuje - Orzeł Łódź

10. runda: 9 czerwca 2013
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 45:45
Kolejarz RAWAG Rawicz - Wybrzeże Gdańsk 50:39
4 lipca (czwartek):
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46
pauzuje - GKM Grudziądz

11. runda: 30 czerwca 2013
GKM Grudziądz - Kolejarz RAWAG Rawicz 57:30
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotive Daugavpils 50:39
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 44:46
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

12. runda: 7 lipca 2013
Lokomotive Daugavpils - GKM Grudziądz 52:38
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 45:45
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 40:50
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

13. runda: 21 lipca 2013
GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 52:37
Kolejarz RAWAG Rawicz - Lokomotive Daugavpils 37:53
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
pauzuje - KMŻ Lublin

14. runda: 4 sierpnia 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GKM Grudziądz 49:41
KMŻ Lublin - Wybrzeże Gdańsk 46:44
Orzeł Łódź - Kolejarz RAWAG Rawicz 63:27
pauzuje - Lokomotiv Daugavpils


Faza finałowa:

15. runda: 18 sierpnia 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 60:30
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 39:51

16. runda: 25 sierpnia 2013
GKM Grudziądz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Lokomotiv Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

17. runda: 1 września 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 65:25
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 45:45


18. runda: 8 września 2013

Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37:52
GKM Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 55:35

19. runda: 15 września 2013
Lokomotiv Daugavpils - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 34:56
19 września (czwartek):
GKM Grudziądz - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

29. runda: 22 września 2013
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 59:31
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 56:34


Awans do Ekstraligi: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk



Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Nic to nie oznacza, bo od nowa się skupiamy, od nowa walczymy o najwyższe cele.

Bartosz Zmarzlik na pytanie TVP, ile dla niego znaczy sytuacja, gdy już w pierwszych dniach kwietnia ma na swoim koncie 4 wygrane turnieje

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2023
1. Betard Sparta Wrocław  14 30 +124
2. Platinum Motor Lublin  14 28 +185
3. ebut.pl Stal Gorzów  14 20 +54
4. TAURON Włókniarz  14 18 +13
5. ForNature Solutions Apator  14 15 -42
6. FOGO Unia Leszno  14 11 -98
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  14 10 -61
8. Cellfast Wilki Krosno  14  7 -175
 1. Liga Żużlowa 2023
1. ENEA Falubaz Zielona Góra
 14  35 +232
2. Abramczyk Polonia Bdg.
 14  21 +18
3. Arged Malesa Ostrów  14  21 +22
4. ROW Rybnik  14  18 -28
5. Trans MF Landshut Devils
 14  15 -56
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 14  12 -45
7. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź  14  10 -93
8. InvestHouse Plus PSŻ  14  8 -50
2. Liga Żużlowa 2023
1. TEXOM Stal Rzeszów
 12  21 +137
2. Ultrapur Start Gniezno
 12
 20 +91
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12
 19 +43
4. Grupa Azoty Unia Tarnów  12
 14 +43
5. Optibet Lokomotiv
 12  14 -24
6. ENEA Polonia Piła  12  10 -111
7. Metalika Recycling Kolejarz  12
 5 -177

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43