KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Na pewno nie zamierzam być prezesem GKM, bo znakomicie z tej roli wywiązuje się Marcin Murawski. Na razie zwyczajnie odpoczywam.

 

Zbigniew Fiałkowski dla "Przeglądu Sportowego"

DSC 1864Żużlowa centrala zapowiadała, że prace nad terminarzami rozgrywek są na ukończeniu i do Świąt poznamy szczegóły - i słowa dotrzymali. Wiemy już kto będzie miał łatwiejsze wejście w sezon, a kogo już na samym początku czekają "mecze prawdy". Pełny terminarz obu lig poniżej:

 

 

2. LIGA 2022

1 runda
sobota, 9 kwietnia 2022 / niedziela, 10 kwietnia 2022
Tarnów – Poznań
Piła – Rawicz
Rzeszów – Opole
Daugavpils – pauzuje

2 runda
sobota, 16 kwietnia 2022 / niedziela, 17 kwietnia 2022
Rawicz – Rzeszów
Daugavpils – Tarnów
Poznań – Piła
Opole – pauzuje

Data rezerwowa
piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda
sobota, 23 kwietnia 2022 / niedziela, 24 kwietnia 2022
Opole – Rawicz
Piła – Daugavpils
Rzeszów – Poznań
Tarnów – pauzuje

4 runda
sobota, 30 kwietnia 2022 / niedziela, 1 maja 2022
Daugavpils – Rzeszów
Tarnów – Piła
Poznań – Opole
Rawicz – pauzuje

Data rezerwowa
wtorek, 3 maja 2022

5 runda
sobota, 7 maja 2022 / niedziela, 8 maja 2022
Rawicz – Poznań
Opole – Daugavpils
Rzeszów – Tarnów
Piła – pauzuje

Data rezerwowa
niedziela, 15 maja 2022

6 runda
sobota, 21 maja 2022 / niedziela, 22 maja 2022
Piła – Rzeszów
Daugavpils – Rawicz
Tarnów – Opole
Poznań – pauzuje

7 runda
sobota, 28 maja 2022 / niedziela, 29 maja 2022
Rawicz – Tarnów
Opole – Piła
Poznań – Daugavpils
Rzeszów – pauzuje

Data rezerwowa
piątek, 3 czerwca 2022

8 runda
sobota, 4 czerwca 2022 / niedziela, 5 czerwca 2022
Piła – Opole
Tarnów – Rawicz
Daugavpils – Poznań
Rzeszów – pauzuje

9 runda
sobota, 11 czerwca 2022 / niedziela, 12 czerwca 2022
Rawicz – Daugavpils
Opole – Tarnów
Rzeszów – Piła
Poznań – pauzuje

10 runda
sobota, 18 czerwca 2022 / niedziela, 19 czerwca 2022
Tarnów – Rzeszów
Poznań – Rawicz
Daugavpils – Opole
Piła – pauzuje

11 runda
sobota, 25 czerwca 2022 / niedziela, 26 czerwca 2022
Rzeszów – Daugavpils
Piła – Tarnów
Opole – Poznań
Rawicz – pauzuje

12 runda
sobota, 2 lipca 2022 / niedziela, 3 lipca 2022
Poznań – Rzeszów
Daugavpils – Piła
Rawicz – Opole
Tarnów – pauzuje

Data rezerwowa
sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda
sobota, 16 lipca 2022 / niedziela, 17 lipca 2022
Piła – Poznań
Tarnów – Daugavpils
Rzeszów – Rawicz
Opole – pauzuje

14 runda
sobota, 23 lipca 2022 / niedziela, 24 lipca 2022
Poznań – Tarnów
Rawicz – Piła
Opole – Rzeszów
Daugavpils – pauzuje

Data rezerwowa
niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

1 runda play off
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

2 runda play off
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022
sobota, 3 września 2022, niedziela, 4 września 2022

3 runda play off
niedziela, 11 września 2022
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022
piątek, 16 września 2022

4 runda play off
niedziela, 18 września 2022
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

eWinner 1. LIGA 2022

1 runda
sobota, 9 kwietnia 2022 / niedziela, 10 kwietnia 2022 / poniedziałek, 11 kwietnia 2022
Zielona Góra – Gniezno
Landshut – Bydgoszcz
Gdańsk – Krosno
Łódź – Rybnik

2 runda
sobota, 16 kwietnia 2022 / niedziela, 17 kwietnia 2022
Rybnik – Landshut
Bydgoszcz – Gdańsk
Gniezno – Łódź
2 runda
poniedziałek, 25 kwietnia 2022
Krosno – Zielona Góra

Data rezerwowa
piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda
sobota, 23 kwietnia 2022 / niedziela, 24 kwietnia 2022 / poniedziałek, 25 kwietnia 2022
Rybnik – Krosno
Landshut – Zielona Góra
Gdańsk – Gniezno
Łódź – Bydgoszcz

4 runda
niedziela, 1 maja 2022 / poniedziałek, 2 maja 2022
Zielona Góra – Gdańsk
Krosno – Łódź
Bydgoszcz – Rybnik
Gniezno – Landshut

Data rezerwowa
wtorek, 3 maja 2022

5 runda
sobota, 7 maja 2022 / niedziela, 8 maja 2022 / poniedziałek, 9 maja 2022
Rybnik – Gniezno
Landshut – Gdańsk
Krosno – Bydgoszcz
Łódź – Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 15 maja 2022

6 runda
sobota, 21 maja 2022 / niedziela, 22 maja 2022 / poniedziałek, 23 maja 2022
Zielona Góra – Bydgoszcz
Landshut – Łódź
Gdańsk – Rybnik
Gniezno – Krosno

7 runda
sobota, 28 maja 2022 / niedziela, 29 maja 2022 / poniedziałek, 30 maja 2022
Rybnik – Zielona Góra
Bydgoszcz – Gniezno
Łódź – Gdańsk

poniedziałek, 6 czerwca 2022
Krosno – Landshut

Data rezerwowa
piątek, 3 czerwca 2022

8 runda
sobota, 4 czerwca 2022 / niedziela, 5 czerwca 2022 / poniedziałek, 6 czerwca 2022
Zielona Góra – Rybnik
Landshut – Krosno
Gdańsk – Łódź
Gniezno – Bydgoszcz

9 runda
sobota, 11 czerwca 2022 / niedziela, 12 czerwca 2022 / poniedziałek, 13 czerwca 2022
Rybnik – Gdańsk
Krosno – Gniezno
Bydgoszcz – Zielona Góra
Łódź – Landshut

10 runda
sobota, 18 czerwca 2022 / niedziela, 19 czerwca 2022 / poniedziałek, 20 czerwca 2022
Zielona Góra – Łódź
Gdańsk – Landshut
Bydgoszcz – Krosno
Gniezno – Rybnik

11 runda
sobota, 25 czerwca 2022 / niedziela, 26 czerwca 2022 / poniedziałek, 27 czerwca 2022
Rybnik – Bydgoszcz
Landshut – Gniezno
Gdańsk – Zielona Góra
Łódź – Krosno

12 runda
sobota, 2 lipca 2022 / niedziela, 3 lipca 2022 / poniedziałek, 4 lipca 2022
Zielona Góra – Landshut
Krosno – Rybnik
Bydgoszcz – Łódź
Gniezno – Gdańsk

Data rezerwowa
sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda
sobota, 16 lipca 2022 / niedziela, 17 lipca 2022 / poniedziałek, 18 lipca 2022
Zielona Góra – Krosno
Landshut – Rybnik
Gdańsk – Bydgoszcz
Łódź – Gniezno

14 runda
sobota, 23 lipca 2022 / niedziela, 24 lipca 2022 / poniedziałek, 25 lipca 2022
Rybnik – Łódź
Krosno – Gdańsk
Bydgoszcz – Landshut
Gniezno – Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Część finałowa – Ćwierćfinały
15 runda
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

16 runda
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022

Część finałowa – Półfinały
17 runda
piątek, 2 września 2022

18 runda
niedziela, 4 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022

Część finałowa – Finał – Mecz o 1 miejsce
19 runda
niedziela, 11 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022

20 runda
niedziela, 18 września 2022

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022

 

[polskizuzel.pl]

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Na pewno nie zamierzam być prezesem GKM, bo znakomicie z tej roli wywiązuje się Marcin Murawski. Na razie zwyczajnie odpoczywam.

 

Zbigniew Fiałkowski dla "Przeglądu Sportowego"

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2023
1. Betard Sparta Wrocław  14 30 +124
2. Platinum Motor Lublin  14 28 +185
3. ebut.pl Stal Gorzów  14 20 +54
4. TAURON Włókniarz  14 18 +13
5. ForNature Solutions Apator  14 15 -42
6. FOGO Unia Leszno  14 11 -98
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  14 10 -61
8. Cellfast Wilki Krosno  14  7 -175
 1. Liga Żużlowa 2023
1. ENEA Falubaz Zielona Góra
 14  35 +232
2. Abramczyk Polonia Bdg.
 14  21 +18
3. Arged Malesa Ostrów  14  21 +22
4. ROW Rybnik  14  18 -28
5. Trans MF Landshut Devils
 14  15 -56
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 14  12 -45
7. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź  14  10 -93
8. InvestHouse Plus PSŻ  14  8 -50
2. Liga Żużlowa 2023
1. TEXOM Stal Rzeszów
 12  21 +137
2. Ultrapur Start Gniezno
 12
 20 +91
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12
 19 +43
4. Grupa Azoty Unia Tarnów  12
 14 +43
5. Optibet Lokomotiv
 12  14 -24
6. ENEA Polonia Piła  12  10 -111
7. Metalika Recycling Kolejarz  12
 5 -177

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43