KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Nie dyskutuję o numerze, jest mi to obojętne, co mam na plecach. Odbyliśmy spotkanie w klubie, szczerze porozmawialiśmy. Wiedzieliśmy po co jedziemy do Torunia. Pojadę też w SGP wśród elity.

Oskar Fajfer dla C+

ranking bukmacherow kto jest najlepszy w 2023[Artykuł Partnera Serwisu] Na rynku polskich zakładów bukmacherskich pojawia się coraz więcej podmiotów, dlatego też konkurencja wzrasta. Kto jest najlepszym bukmacherem w rankingu na 2023 rok? Jak prezentuje się sytuacja po zakończonych Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Katarze?

Ranking bukmacherów – kluczowe czynniki

Na początek warto zacząć od tego, jakie są kluczowe czynniki, które wpływają na ranking bukmacherów. Przede wszystkim w tym zestawieniu brane są pod uwagę opinie graczy. Oceniają oni poszczególnych bukmacherów przez pryzmat takich aspektów, jak chociażby oferta powitalna liczba dostępnych zdarzeń na konkretne wydarzenie, czy też obsługa klienta.

W związku z rozwojem technologii i zachowań graczy w perspektywie ostatnich lat kluczowa jest również aplikacja mobilna i jej funkcje. Obecnie większość klientów obstawiających zakłady bukmacherskie online obstawia za pośrednictwem swojego telefonu.

Ranking bukmacherów w 2023 roku!

Na pierwszej pozycji w rankingu bukmacherów ze 2023 rok uplasował się Superbet. Mowa tutaj o firmie, która od 3 lat buduje swoją pozycję na rynku zakładów bukmacherskich online, a wcześniej pojawiła się w naszym kraju i oferowała zakłady w punktach naziemnych. Superbet od 2020 roku stale powiększa swój udział rynkowa. Obecnie z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest to bukmacher zbierający najbardziej pozytywne opinie spośród wszystkich operatorów na terenie naszego kraju. Odbija się to również na udziale rynkowym, który w tym momencie wynosi już ponad 10%. Superbet jest tym samym na dobrej drodze, aby w perspektywie kilku lat rzucić poważne wyzwanie największym graczom, czyli STS i Fortunie i zdominować ranking bukmacherów.

Co wpływa na tak dobre opinie wśród graczy? Superbet ma prawdopodobnie jedne z najlepszych promocji okolicznościowych na rynku. Jest to bukmacher, który praktycznie przed każdym ważnym wydarzeniem oferuje swoim klientom specjalną promocję dla nowych graczy, ale również dla tych, którzy posiadają już konto. Nic więc dziwnego, że właśnie ta firma może się pochwalić jedną z najlepszych retencji na rynku. Warto również podkreślić znakomitą aplikację mobilną, w której gracze znajdą wszystko, czego tak naprawdę potrzebują. Superbet został również określony przez graczy najlepszym bukmacherem w okresie Mistrzostw Świata w Katarze, gdzie zaoferował swoim klientom najwięcej ciekawych możliwości.

Na 2. pozycji w rankingu bukmacherów uplasowała się Fortuna, która również ma za sobą bardzo dobre Mistrzostwa Świata w Katarze. Mowa tutaj o operatorze, który złamał wcześniejsze schematy i przygotował naprawdę mnóstwo interesujących promocji dla swoich klientów. Fortuna zauważyła, że pozycja w czołówce sama się nie obroni, a udział rynkowy będzie spadać, jeśli nie dostarczy graczom nowych możliwości. Jest to również operator, który w ostatnim czasie skupił się na inwestycji w młodszych graczy pozyskiwanych poprzez kanały społecznościowe związane z walkami influencerów.

Wysoko w notowaniu rankingu bukmacherskiego w 2023 roku musi się również znaleźć Betclic. Jest to firma, która w tym momencie ma podobną strategię co Fortuna, czyli inwestycję w graczy, którzy dopiero ukończyli 18 rok życia i interesują się obstawianiem walk z udziałem influencerów. Betclic inwestuje we współprace z youtuberami, a także gwiazdami polskiego Internetu, aby zwróciło się to w przyszłości, gdy młodsi widzowie poszczególnych kanałów ukończą 18 lat i będą mieli możliwość wyboru bukmachera. Taka strategia na podstawie wyników z ostatnich lat zdaje się sprawdzać. Istotnym czynnikiem wpływającym również na wysoką pozycję tego bukmachera jest znakomita aplikacja mobilna, która zdaniem graczy rywalizuje obecnie o prymat z Superbetem.

Sprawdź najnowsze artykuły żużlowe.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Nie dyskutuję o numerze, jest mi to obojętne, co mam na plecach. Odbyliśmy spotkanie w klubie, szczerze porozmawialiśmy. Wiedzieliśmy po co jedziemy do Torunia. Pojadę też w SGP wśród elity.

Oskar Fajfer dla C+

Odwiedź nasze social media

fb ikonkaX ikonkaInstagram ikonka

Typer 2024 - zmierz się z najlepszymi!

Najszybsze żużlowe newsy

SpeedwayNews logo

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2024
1. Orlen Oil Motor Lublin  8 17 +124
2. Betard Sparta Wrocław  8 9 +34
3. ebut.pl Stal Gorzów  7 9 -46
4. Krono-Plast Włókniarz  7 7 +4
5. KS Apator Toruń
 8 6 -9
6. NovyHotel Falubaz  7 6 -22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  8 4 -84
8. FOGO Unia Leszno  7 3 -81
 Metalkas 2. Ekstraliga 2024
1. Abramczyk Polonia  7  10 +75
2. Innpro ROW Rybnik  6  10 +28
3. Arged Malesa Ostrów
 6  8 +16
4. Cellfast Wilki Krosno  7  8 +2
5. #OrzechowaOsada PSŻ  6  7 -12
6. Texom Stal Rzeszów
 7  4 -6
7. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
 7  4 -46
8. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 6  1 -57
Krajowa Liga Żużlowa 2024
1. Ultrapur Start Gniezno
 4  6 +18
2. Trans MF Landshut Devils  5
 6 -25
3. Unia Tarnów  4
 4 +37
4. Optibet Lokomotiv  5
 4 -7
5. OK Bedmet Kolejarz Opole  4  4 -20
6. PKS Polonia Piła  4  2 -3

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43