ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Dudek Patryk1Zawsze unikam próby toru. Wolę pojechać pierwszy bieg spod taśmy i dopiero potem szukać.


Patryk Dudek

 

GrandPrix-logo

1. runda: 12 maja 2018 Warszawa - PGE Narodowy

1. Tai Woffinden (2,0,2,3,3,2,3) 15
2. Maciej Janowski (1,2,2,3,1,2,2) 13
3. Fredrik Lindgren (2,3,3,1,3,3,1) 16
4. Artiom Łaguta (3,3,3,0,1,3,0) 13
5. Chris Holder (2,2,2,3,0,1) 10
6. Patryk Dudek (2,2,1,2,3,0) 10
7. Bartosz Zmarzlik (3,1,3,0,1,1) 9
8. Matej Žagar (3,0,0,3,3,0) 9
9. Greg Hancock (0,3,2,1,2) 8
10. Emil Sajfutdinow (0,1,3,2,2) 8
11. Krzysztof Kasprzak (3,3,W,1,0) 7
12. Jason Doyle (W,2,T,1,2) 5
13. Niels Kristian Iversen (1,0,1,2,0) 4
14. Przemysław Pawlicki (1,0,1,W,1) 3
15. Maksym Drabik (0,2) 2
16. Bartosz Smektała (2) 2
17. Craig Cook (0,1,1,0,0) 2
18. Nicki Pedersen (1,1,D,W,-) 2

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, T. Woffinden, P. Pawlicki, J. Doyle (W)
2. K. Kasprzak, P. Dudek, M. Janowski, C. Cook
3. A. Łaguta, F. Lindgren, N. Pedersen, G. Hancock
4. B. Zmarzlik, Ch. Holder, N. K. Iversen, E. Sajfutdinow
5. K. Kasprzak, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Žagar
6. A. Łaguta, M. Janowski, B. Zmarzlik, P. Pawlicki
7. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden
8. G. Hancock, J. Doyle, C. Cook, N. K. Iversen
9. F. Lindgren, M. Janowski, N. K. Iversen, M. Žagar
10. E. Sajfutdinow, G. Hancock, P. Pawlicki, K. Kasprzak (W)
11. B. Zmarzlik, T. Woffinden, C. Cook, N. Pedersen (D)
12. M. Drabik, A. Łaguta, Ch. Holder, P. Dudek
13. M. Žagar, P. Dudek, G. Hancock, B. Zmarzlik
14. Ch. Holder, B. Smektała, F. Lindgren, C. Cook
15. T. Woffinden, N. K. Iversen, K. Kasprzak, A. Łaguta
16. M. Janowski, E. Sajfutdinow, J. Doyle, N. Pedersen (W)
17. M. Žagar, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, C. Cook
18. P. Dudek, M. Drabik, P. Pawlicki, N. K. Iversen
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Janowski, Ch. Holder
20. F. Lindgren, J. Doyle, B. Zmarzlik, K. Kasprzak

Półfinał I:
21. F. Lindgren, M. Janowski, Ch. Holder, P. Dudek
Półfinał II:
22. A. Łaguta, T. Woffinden, B. Zmarzlik, M. Žagar

Finał:
23. T. Woffinden, M. Janowski, F. Lindgren, A. Łaguta

-----------

2. runda: 26 maja 2018 Praga - Markéta

1. Fredrik Lindgren (2,2,1,2,3,3,3) 16
2. Patryk Dudek (0,2,1,3,3,3,2) 14
3. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,2,2,1) 15
4. Tai Woffinden (3,3,3,2,3,2,D) 16
5. Maciej Janowski (3,3,3,0,2,W) 11
6. Jason Doyle (1,1,2,3,1,1) 9
7. Nicki Pedersen (3,0,D,2,3,W) 8
8. Artiom Łaguta (2,0,2,3,0,1) 8
9. Matej Žagar (1,1,3,1,1) 7
10. Greg Hancock (2,1,1,1,2) 7
11. Václav Milík (0,3,0,2,1) 6
12. Niels Kristian Iversen (1,0,3,0,1) 5
13. Przemysław Pawlicki (0,3,1,1,D) 5
14. Chris Holder (1,1,2,1,0) 5
15. Bartosz Zmarzlik (0,2,0,0,2) 4
16. Craig Cook (2,0,0,0,0) 2
17. Josef Franc - ns.
18. Eduard Krcmar - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, F. Lindgren, N. K. Iversen, V. Milik
2. E. Sajfutdinow, C. Cook, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
3. N. Pedersen, A. Łaguta, M. Žagar, B. Zmarzlik
4. M. Janowski, G. Hancock, J. Doyle, P. Dudek
5. Prz. Pawlicki, F. Lindgren, G. Hancock, N. Pedersen
6. V. Milik, P. Dudek, Ch. Holder, A. Łaguta
7. T. Woffinden, B. Zmarzlik, J. Doyle, C. Cook
8. M. Janowski, E. Sajfutdinow, M. Žagar, N. K. Iversen
9. M. Janowski, Ch. Holder, F. Lindgren, B. Zmarzlik
10. M. Žagar, J. Doyle, Prz. Pawlicki, V. Milik
11. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, P. Dudek, N. Pedersen (D)
12. N. K. Iversen, A. Łaguta, G. Hancock, C. Cook
13. P. Dudek, F. Lindgren, M. Žagar, C. Cook
14. E. Sajfutdinow, V. Milik, G. Hancock, B. Zmarzlik
15. A. Łaguta, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, M. Janowski
16. J. Doyle, N. Pedersen, Ch. Holder, N. K. Iversen
17. F. Lindgren, E. Sajfutdinow, J. Doyle, A. Laguta
18. N. Pedersen, M. Janowski, V. Milik, C. Cook
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Žagar, Ch. Holder
20. P. Dudek, B. Zmarzlik, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki (D)

Półfinał I:
21. F. Lindgren, T. Woffinden, J. Doyle, N. Pedersen (W)
Półfinał II:
22. P. Dudek, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, M. Janowski (W)

Finał:
23. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden (D)

---------

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Dudek Patryk1Zawsze unikam próby toru. Wolę pojechać pierwszy bieg spod taśmy i dopiero potem szukać.


Patryk Dudek

 

300x250pokredzie

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 27 maja
PGE EkstraligaFalubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal
16:30
Betard Sparta - MrGarden GKM
16:30
forBET Włókniarz - Get Well Toruń
19:00
Fogo Unia - Grupa Azoty Unia
19:00Nice Polska Liga Zuzlowa bialeEuro Finannce Polonia - Motor Lublin
14:45
Car Gwarant Start - Zdunek Wybrzeże
14:45
PLŻ2OK Kolejarz - Stainer Unia Kolejarz
17:00
KSM Krosno - Stal Rzeszów
17:15
MDM Komputery Ostrovia - Iveston PSŻ
17:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  6 11 +94
2. forBET Włókniarz Częstochowa  6 7   -4
3. Betard Sparta Wrocław  6 7 +20
4. Cash Broker Stal Gorzów  6 6 +19
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  6 6 -18
6. Falubaz Zielona Góra  6 4   -8
7. Get Well Toruń  6 4 -41
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  6 3 -62
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  6 11 +83
2. ROW Rybnik  6 8 +75
3. Car Gwarant Start Gniezno  6 8 +40
4. Lokomotiv Dyneburg  5 6   -1
5. Euro Finannce Polonia Piła  5 4 -40
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  6 4 +26
7. Orzeł Łódź  6 3 -21
8. Arge Speedway Wanda Kraków  6 2 -162
2. Polska Liga Żużlowa
1. MDM Komputery TŻ Ostrovia  6 9 +65
2. Stal Rzeszów  4 7 +43
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  5 7 +67
4. OK Kolejarz Opole  5 6 +12
5. Iveston PSŻ Poznań  6 5 -28
6. Polonia Bydgoszcz  5 2 -79
7. KSM Krosno  5 0 -80
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43