ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Tor jest naprawdę świetny! Przyznam, że jestem pod dużym wrażeniem. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że to pierwsze kółka, to trzeba otwarcie powiedzieć, że nawierzchnia zachowuje się naprawdę znakomicie.

Jakub Miśkowiak KŻ Orzeł Łódź

GrandPrix-logo

1. runda: 12 maja 2018 Warszawa - PGE Narodowy

1. Tai Woffinden (2,0,2,3,3,2,3) 15
2. Maciej Janowski (1,2,2,3,1,2,2) 13
3. Fredrik Lindgren (2,3,3,1,3,3,1) 16
4. Artiom Łaguta (3,3,3,0,1,3,0) 13
5. Chris Holder (2,2,2,3,0,1) 10
6. Patryk Dudek (2,2,1,2,3,0) 10
7. Bartosz Zmarzlik (3,1,3,0,1,1) 9
8. Matej Žagar (3,0,0,3,3,0) 9
9. Greg Hancock (0,3,2,1,2) 8
10. Emil Sajfutdinow (0,1,3,2,2) 8
11. Krzysztof Kasprzak (3,3,W,1,0) 7
12. Jason Doyle (W,2,T,1,2) 5
13. Niels Kristian Iversen (1,0,1,2,0) 4
14. Przemysław Pawlicki (1,0,1,W,1) 3
15. Maksym Drabik (0,2) 2
16. Bartosz Smektała (2) 2
17. Craig Cook (0,1,1,0,0) 2
18. Nicki Pedersen (1,1,D,W,-) 2

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, T. Woffinden, P. Pawlicki, J. Doyle (W)
2. K. Kasprzak, P. Dudek, M. Janowski, C. Cook
3. A. Łaguta, F. Lindgren, N. Pedersen, G. Hancock
4. B. Zmarzlik, Ch. Holder, N. K. Iversen, E. Sajfutdinow
5. K. Kasprzak, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Žagar
6. A. Łaguta, M. Janowski, B. Zmarzlik, P. Pawlicki
7. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden
8. G. Hancock, J. Doyle, C. Cook, N. K. Iversen
9. F. Lindgren, M. Janowski, N. K. Iversen, M. Žagar
10. E. Sajfutdinow, G. Hancock, P. Pawlicki, K. Kasprzak (W)
11. B. Zmarzlik, T. Woffinden, C. Cook, N. Pedersen (D)
12. M. Drabik, A. Łaguta, Ch. Holder, P. Dudek
13. M. Žagar, P. Dudek, G. Hancock, B. Zmarzlik
14. Ch. Holder, B. Smektała, F. Lindgren, C. Cook
15. T. Woffinden, N. K. Iversen, K. Kasprzak, A. Łaguta
16. M. Janowski, E. Sajfutdinow, J. Doyle, N. Pedersen (W)
17. M. Žagar, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, C. Cook
18. P. Dudek, M. Drabik, P. Pawlicki, N. K. Iversen
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Janowski, Ch. Holder
20. F. Lindgren, J. Doyle, B. Zmarzlik, K. Kasprzak

Półfinał I:
21. F. Lindgren, M. Janowski, Ch. Holder, P. Dudek
Półfinał II:
22. A. Łaguta, T. Woffinden, B. Zmarzlik, M. Žagar

Finał:
23. T. Woffinden, M. Janowski, F. Lindgren, A. Łaguta

-----------

2. runda: 26 maja 2018, Praga - Markéta

1. Fredrik Lindgren (2,2,1,2,3,3,3) 16
2. Patryk Dudek (0,2,1,3,3,3,2) 14
3. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,2,2,1) 15
4. Tai Woffinden (3,3,3,2,3,2,D) 16
5. Maciej Janowski (3,3,3,0,2,W) 11
6. Jason Doyle (1,1,2,3,1,1) 9
7. Nicki Pedersen (3,0,D,2,3,W) 8
8. Artiom Łaguta (2,0,2,3,0,1) 8
9. Matej Žagar (1,1,3,1,1) 7
10. Greg Hancock (2,1,1,1,2) 7
11. Václav Milík (0,3,0,2,1) 6
12. Niels Kristian Iversen (1,0,3,0,1) 5
13. Przemysław Pawlicki (0,3,1,1,D) 5
14. Chris Holder (1,1,2,1,0) 5
15. Bartosz Zmarzlik (0,2,0,0,2) 4
16. Craig Cook (2,0,0,0,0) 2
17. Josef Franc - ns.
18. Eduard Krcmar - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, F. Lindgren, N. K. Iversen, V. Milik
2. E. Sajfutdinow, C. Cook, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
3. N. Pedersen, A. Łaguta, M. Žagar, B. Zmarzlik
4. M. Janowski, G. Hancock, J. Doyle, P. Dudek
5. Prz. Pawlicki, F. Lindgren, G. Hancock, N. Pedersen
6. V. Milik, P. Dudek, Ch. Holder, A. Łaguta
7. T. Woffinden, B. Zmarzlik, J. Doyle, C. Cook
8. M. Janowski, E. Sajfutdinow, M. Žagar, N. K. Iversen
9. M. Janowski, Ch. Holder, F. Lindgren, B. Zmarzlik
10. M. Žagar, J. Doyle, Prz. Pawlicki, V. Milik
11. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, P. Dudek, N. Pedersen (D)
12. N. K. Iversen, A. Łaguta, G. Hancock, C. Cook
13. P. Dudek, F. Lindgren, M. Žagar, C. Cook
14. E. Sajfutdinow, V. Milik, G. Hancock, B. Zmarzlik
15. A. Łaguta, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, M. Janowski
16. J. Doyle, N. Pedersen, Ch. Holder, N. K. Iversen
17. F. Lindgren, E. Sajfutdinow, J. Doyle, A. Laguta
18. N. Pedersen, M. Janowski, V. Milik, C. Cook
19. T. Woffinden, G. Hancock, M. Žagar, Ch. Holder
20. P. Dudek, B. Zmarzlik, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki (D)

Półfinał I:
21. F. Lindgren, T. Woffinden, J. Doyle, N. Pedersen (W)
Półfinał II:
22. P. Dudek, E. Sajfutdinow, A. Łaguta, M. Janowski (W)

Finał:
23. F. Lindgren, P. Dudek, E. Sajfutdinow, T. Woffinden (D)

---------

3. runda: 30 czerwca 2018, Horsens - CASA Arena

1. Tai Woffinden (2,3,1,3,3,3,3) 18
2. Artiom Łaguta (0,3,2,2,1,2,2) 12
3. Greg Hancock (2,3,2,3,2,3,1) 16
4. Jason Doyle (2,0,3,2,3,2,W) 12
5. Nicki Pedersen (3,2,0,3,3,1) 12
6. Emil Sajfutdinow (3,2,2,2,1,1) 11
7. Bartosz Zmarzlik (1,1,3,3,2,W) 10
8. Chris Holder (1,3,3,1,1,0) 9
9. Fredrik Lindgren (3,1,T,1,2) 7
10. Patryk Dudek (0,2,1,0,3) 6
11. Matej Zagar (0,0,3,0,2) 5
12. Maciej Janowski (1,2,1,1,0) 5
13. Przemysław Pawlicki (1,1,2,1,0) 5
14. Michael Jepsen Jensen (2,1,0,W,1) 4
15. Martin Vaculík (3,0,0,0) 3
16. Craig Cook (0,0,0,2,0) 2
17. Mikkel Michelsen (1) 1
18. Mikkel Bech (0) 0

Bieg po biegu:
1. N. Pedersen, J. Doyle, M. Janowski, P. Dudek
2. F. Lindgren, M. J. Jensen, B. Zmarzlik, M. Zagar
3. E. Sajfutdinow, T. Woffinden, Prz. Pawlicki, C. Cook
4. M. Vaculik, G. Hancock, Ch. Holder, A. Łaguta
5. Ch. Holder, N. Pedersen, F. Lindgren, C. Cook
6. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, B. Zmarzlik, J. Doyle
7. T. Woffinden, P. Dudek, M. J. Jensen, M. Vaculik
8. G. Hancock, M. Janowski, Prz. Pawlicki, M. Zagar
9. B. Zmarzlik, G. Hancock, T. Woffinden, N. Pedersen
10. M. Michelsen, J. Doyle, Prz. Pawlicki, M. Vaculik
11. M. Zagar, A. Łaguta, P. Dudek, C. Cook
12. Ch. Holder, E. Sajfutdinow, M. Janowski, M. J. Jensen
13. N. Pedersen, A. Łaguta, Prz. Pawlicki, M. J. Jensen (W)
14. T. Woffinden, J. Doyle, Ch. Holder, M. Zagar
15. G. Hancock, E. Sajfutdinow, F. Lindgren, P. Dudek
16. B. Zmarzlik, C. Cook, M. Janowski, M. Vaculik
17. N. Pedersen, M. Zagar, E. Sajfutdinow, M. Bech
18. J. Doyle, G. Hancock, M. J. Jensen, C. Cook
19. P. Dudek, B. Zmarzlik, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
20. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Łaguta, M. Janowski

Półfinał I:
21. T. Woffinden, J. Doyle, E. Sajfutdinow, Ch. Holder
Półfinał II:

22. G. Hancock, A. Łaguta, N. Pedersen, B. Zmarzlik (W)

Finał:
23. T. Woffinden, A. Łaguta, G. Hancock, J. Doyle (W)

-------------

4. runda: 7 lipca 2018, Hallstavik


1. Maciej Janowski (0,3,3,3,3,3,3) 18
2. Fredrik Lindgren (3,1,2,3,2,2,2) 15
3. Bartosz Zmarzlik (3,2,3,1,1,2,1) 13
4. Tai Woffinden (3,3,2,2,3,3,0) 16
5. Emil Sajfutdinow (3,2,2,3,3,1) 14
6. Greg Hancock (1,0,3,2,3,1) 10
7. Jason Doyle (2,1,1,3,2,0) 9
8. Artiom Łaguta (0,3,3,2,0,W) 8
9. Matej Zagar (2,3,1,0,1) 7
10. Andreas Jonsson (1,2,1,1,2) 7
11. Chris Holder (2,1,1,2,1) 7
12. Patryk Dudek (2,2,2,0,0) 6
13. Craig Cook (0,0,0,1,2) 3
14. Nicki Pedersen (1,1,0,1,0) 3
15. Przemysław Pawlicki (0,0,0,0,1) 1
16. Martin Vaculik (1,0,0,0,0) 1
17. Oliver Berntzon - ns.
18. Linus Sundstroem - ns.

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, Ch. Holder, G. Hancock, M. Janowski
2. B. Zmarzlik, J. Doyle, A. Jonsson, A. Łaguta
3. F. Lindgren, M. Zagar, N. Pedersen, Prz. Pawlicki
4. E. Sajfutdinow, P. Dudek, M. Vaculik, C. Cook
5. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, J. Doyle, Prz. Pawlicki
6. A. Łaguta, P. Dudek, N. Pedersen, G. Hancock
7. M. Zagar, A. Jonsson, Ch. Holder, C. Cook
8. M. Janowski, B. Zmarzlik, F. Lindgren, M. Vaculik
9. A. Łaguta, T. Woffinden, M. Zagar, M. Vaculik
10. G. Hancock, F. Lindgren, J. Doyle, C. Cook
11. B. Zmarzlik, P. Dudek, Ch. Holder, Prz. Pawlicki
12. M. Janowski, E. Sajfutdinow, A. Jonsson, N. Pedersen
13. F. Lindgren, T. Woffinden, A. Jonsson, P. Dudek
14. E. Sajfutdinow, G. Hancock, B. Zmarzlik, M. Zagar
15. J. Doyle, Ch. Holder, N. Pedersen, M. Vaculik
16. M. Janowski, A. Łaguta, C. Cook, Prz. Pawlicki
17. T. Woffinden, C. Cook, B. Zmarzlik, N. Pedersen
18. G. Hancock, A. Jonsson, Prz. Pawlicki, M. Vaculik
19. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, Ch. Holder, A. Łaguta
20. M. Janowski, J. Doyle, M. Zagar, P. Dudek

Półfinał I:
21. T. Woffinden, F. Lindgren, G. Hancock, J. Doyle
Półfinał II:
22. M. Janowski, B. Zmarzlik, E. Sajfutdinow, A. Łaguta (W)

Finał:
23. M. Janowski, F. Lindgren, B. Zmarzlik, T. Woffinden

--------

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Tor jest naprawdę świetny! Przyznam, że jestem pod dużym wrażeniem. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że to pierwsze kółka, to trzeba otwarcie powiedzieć, że nawierzchnia zachowuje się naprawdę znakomicie.

Jakub Miśkowiak KŻ Orzeł Łódź

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 18 lipca
Elitserien logoMasarna - Indianerna
Vetlanda - Dackarna
Västervik - Lejonen
Rospiggarna - Smederna

19:00
Live: svemo

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  10 18 +124
2. Betard Sparta Wrocław  10 15 +70
3. Cash Broker Stal Gorzów  10 15 +47
4. forBET Włókniarz
 10 13 +6
5. Get Well Toruń  10 10 -43
6. Grupa Azoty Unia Tarnów  10 8 -72
7. Falubaz Zielona Góra  10 7 -28
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  10 6 -104
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  11 25 +203
2. ROW Rybnik  11 14 +142
3. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
4. Lokomotiv Dyneburg  8 11 -15
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  10 8 +30
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda
 8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. MDM Komputery TŻ Ostrovia  9 18 +129
2. Stal Rzeszów  8 17 +106
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  9 13 +60
4. OK Kolejarz Opole  9 9 -25
5. Iveston PSŻ Poznań  8 5 -50
6. Polonia Bydgoszcz  8 5 -128
7. KSM Krosno  9 2 -92
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 4/10)
1. flaga UK Tai Woffinden
65
2. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
54
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
48
4. flaga Polski Maciej Janowski
47
5. flaga USA Greg Hancock 41
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
41
7. flaga Polski Patryk Dudek 36
8. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 36
9. flaga Australii Jason Doyle 35
10. flaga Australii Chris Holder 31
11. flaga Słowenii Matej Žagar 28
12. flaga Danii Nicki Pedersen 25
13. flaga Polski Przemysław Pawlicki 14
14. flaga UK Craig Cook  8
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  7
16.  SVK Martin Vaculík  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43