ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

Runda zasadnicza:

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lokomotive Daugavpils 47:43 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Lechma Start Gniezno - Orzeł Łódź 50:40
24 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 51:39

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 54:36
GTŻ Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 61:29
Lokomotive Daugavpils - Lechma Start Gniezno 53:37

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 53:36
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 47:43
10 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - GTŻ Grudziądz 47:43

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 57:33
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 45:45
10 czerwca 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:32

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 55:35
GTŻ Grudziądz - Orzeł Łódź 46:44
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Lechma Start Gniezno 44:46

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)
Lechma Start Gniezno - Ostrovia Ostrów Wlkp. 57:33
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 58:32
Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz 61:29

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 48:42
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 45:44
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 41:48

8 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 41:49
GTŻ Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 53:37
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 50:40

9 runda: 15 lipca 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GTŻ Grudziądz 33:57
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 54:36
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 59:31

10 runda: 22 lipca 2012 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 56:34
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 49:40
Orzeł Łódź - Lechma Start Gniezno 46:44

Runda finałowa:

11 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
awansem 4 sierpnia:
Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 60:30

12 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
KMŻ Lublin - Lechma Start Gniezno 44:45
Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 40:50

13. runda: 19 sierpnia (niedziela)
Lechma Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 41:48
Lokomotiv Daugavpils - KMŻ Lublin 42:48

14 runda: 2 września 2012 (niedziela)
GTŻ Grudziądz - Lechma Start Gniezno 44:44
KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 57:33

15 runda: 9 września (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Lechma Start Gniezno 40:50
KMŻ Lublin - GTŻ Grudziądz 60:30

16 runda: 16 września (niedziela)
Lechma Start Gniezno - KMŻ Lublin 51:39
GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 51:39

Baraż o I ligę:
23 września 2012 (niedziela)
ROW Rybnik - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46

7 października 2012 (niedziela)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - ROW Rybnik 55:33

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43