KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Tarasenko WadimOstatni trening odjechałem tydzień temu, a na próbie toru się nie pojawiłem, bo koledzy mieli silniki do sprawdzenia. Musiałem wybrać w ciemno...

Wadim Tarasienko po meczu w Ostrowie (WP SF)

630x120

Znalezione obrazy dla zapytania speedway of nations

TERMINARZ 2018:

2 czerwca - 1. półfinał (Bergring Teterow DE)
5 czerwca - 2. półfinał (National Stadium Manchester GBR)

8-9 czerwca - finał (Stadion Olimpijski Wrocław PL)

---------

2 czerwca - 1. półfinał (Bergring Teterow, DE)

I. Rosja: 25
1. Artiom Łaguta - 16 (3,1,3,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 9 (0,3,1,1,2,2)
3. Gleb Czugunow - ns.

II. Niemcy: 20
1. Kai Huckenbeck - 11 (3,2,0,3,3,U)
2. Martin Smolinski - 9 (1,3,2,1,1,1)
3. Michael Haertel - ns.

III. Dania: 18+3
1. Michael Jepsen Jensen - 10 (1,3,3,1,0,2) +1*
2. Kenneth Bjerre - 8 (2,1,1,2,1,1) +2
3. Frederik Jakobsen - ns.

IV. Słowenia: 17+3+3
1. Matej Zagar - 14 (2,1,3,3,2,3) +2, +3
2. Matic Ivacic - 2 (1,-,0,-,1,-)
3. Nick Skorja - 1 (0,0,1) +1, +0

V. USA: 17+3
1. Greg Hancock - 16 (3,3,2,3,2,3,3) +3
2. Gino Manzares - 1 (1,0,0,0,0,W) + ns.

VI. Ukraina: 15
1. Andriej Karpow - 7 (0,W,2,2,3,W)
2. Aleksandr Łoktajew - 8 (2,2,1,0,0,3)

VII. Łotwa: 14
1. Andzejs Lebedevs - 8 (0,2,2,0,2,2)
2. Kasts Puodzuks - 6 (2,0,1,2,1,0)
3. Olegs Mihailovs - ns.

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, A. Łoktajew, G. Manzares, A. Karpow 4:2
2. A. Łaguta, M. Zagar, M. Ivacic, E. Sajfutdinow 3:3
3. K. Huckenbeck, K. Puodzuks, M. Smolinski, A. Lebedevs 4:2
4. G. Hancock, K. Bjerre, M. J. Jensen, G. Manzares - 3:3
5. E. Sajfutdinow, A. Łoktajew, A. Łaguta, A. Karpow (W) 4:2
6. M. Smolinski, K. Huckenbeck, M. Zagar, N. Skorja 5:1
7. M. J. Jensen, A. Lebedevs, K. Bjerre, K. Puodzuks 4:2
8. A. Łaguta, G. Hancock, E. Sajfutdinow, G. Manzares 4:2
9. M. Zagar, A. Karpow, A. Łoktajew, M. Ivacic 3:3
10. M. J. Jensen, M. Smolinski, K. Bjerre, K. Huckenbeck 4:2
11. G. Hancock, A. Lebedevs, K. Puodzuks, G. Manzares 3:3
12. K. Huckenbeck, A. Karpow, M. Smolinski, A. Łoktajew 4:2
13. A. Łaguta, K. Puodzuks, E. Sajfutdinow, A. Lebedevs 4:2
14. M. Zagar, K. Bjerre, M. J. Jensen, N. Skorja 3:3
15. K. Huckenbeck, G. Hancock, M. Smolinski, G. Manzares 4:2
16. A. Karpow, A. Lebedevs, K. Puodzuks, A. Łoktajew 3:3
17. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, K. Bjerre, M. J. Jensen 5:1
18. G. Hancock, M. Zagar, M. Ivacic, G. Manzares (W) 3:3
19. A. Łoktajew, M. J. Jensen, K. Bjerre, A. Karpow (W) 3:3
20. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, M. Smolinski, K. Huckenbeck (U) 5:1
21. M. Zagar, A. Lebedevs, N. Skorja, K. Puodzuks 4:2

Bieg dodatkowy (drużyny z msc. 4-5):
22. G. Hancock, M. Zagar, N. Skorja, Manzares (ns) 3:3

Bieg dodatkowy o 3. miejsce dające awans:
23. M. Zagar, K. Bjerre, M. J. Jensen, N. Skorja 3:3

-----------

5 czerwca - 2. półfinał (National Stadium Manchester, GBR)


I. Szwecja: 26
1. Fredrik Lindgren - 15+2 (3,2*,3,2*,3,2)
2. Antonio Lindbaeck - 11+2 (2*,3,1,3,2*,0)
3. Joel Kling - ns.

II. Wielka Brytania: 23
1. Tai Woffinden - 14+2 (3,2*,2*,3,1,3)
2. Craig Cook - 1 (1,-,-,-,-,-)
3. Robert Lambert - 8 (3,3,1,0,1)

III. Australia: 21+3
1. Jason Doyle - 14+1 (2,3,2,3,3,1*) +1*
2. Max Fricke - 7+3 (1*,2*,U,0,2*,2) +2
3. Jaimon Lidsey - ns.

IV. Czechy: 20+4+3
1. Vaclav Milik - 13+1 (2*,3,1,3,1,3) +3+3
2. Josef Franc - 7+2 (3,0,0,2*,0,2*) +1+0
3. Jan Kvech - ns.

V. Francja: 14+2
1. David Bellego - 10+1 (2,1,2,1*,1,3) +2
2. Dimitri Berge - 4+1 (0,D,1*,2,0,1) +D

VI. Finlandia: 14
1. Timo Lahti - 7 (T,1,3,0,3,0)
2. Tero Aarnio - 7+1 (1,0,0,1,2*,3)

VII. Włochy: 8
1. Nicolas Covatti - 6 (1,D,0,2,1,2)
2. Michele Paco Castagna - 2 (0,1,1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. J. Franc, V. Milik, T. Aarnio, T. Lahti (T) 5:1
2. T. Woffinden, D. Bellego, C. Cook, D. Berge 4:2
3. F. Lindgren, A. Lindbaeck, N. Covatti, P. Castagna 5:1
4. V. Milik, J. Doyle, M. Fricke, J. Franc 3:3
5. R. Lambert, T. Woffinden, T. Lahti, T. Aarnio 5:1
6. A. Lindbaeck, F. Lindgren, D. Bellego, D. Berge (D) 5:1
7. J. Doyle, M. Fricke, P. Castagna, N. Covatti (D) 5:1
8. R. Lambert, T. Woffinden, V. Milik, J. Franc 5:1
9. T. Lahti, D. Bellego, D. Berge, T. Aarnio 3:3
10. F. Lindgren, J. Doyle, A. Lindbaeck, M. Fricke (U) 4:2
11. V. Milik, J. Franc, P. Castagna, N. Covatti 5:1
12. A. Lindbaeck, F. Lindgren, T. Aarnio, T. Lahti 5:1
13. T. Woffinden, N. Covatti, R. Lambert, P. Castagna 4:2
14. J. Doyle, D. Berge, D. Bellego, M. Fricke 3:3
15. F. Lindgren, A. Lindbaeck, V. Milik, J. Franc 3:3
16. T. Lahti, T. Aarnio, N. Covatti, P. Castagna 5:1
17. J. Doyle, M. Fricke, T. Woffinden, R. Lambert 5:1
18. V. Milik, J. Franc, D. Bellego, D. Berge 5:1
19. T. Aarnio, M. Fricke, J. Doyle, T. Lahti 3:3
20. T. Woffinden, F. Lindgren, R. Lambert, A. Lindbaeck 4:2
21. D. Bellego, N. Covatti, D. Berge, P. Castagna -4:2

Bieg dodatkowy drużyn z miejsc 4-5:
22. V. Milik, D. Bellego, J. Franc, D. Berge (D) 4:2

Bieg dodatkowy o 3. msc dające awans:
23. V. Milik, M. Fricke, J. Doyle, J. Franc 3:3

------------

8 czerwca - finał, dzień 1. (Stadion Olimpijski Wrocław, PL)

I. Wielka Brytania: 25
1. Tai Woffinden - 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Craig Cook - 0 (-,0,-,-,-,-)
3. Robert Lambert - 7+2 (1,1,2*,2*,1)

II. Rosja: 23
1. Artiom Łaguta - 17 (3,3,2,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow - 6+2 (2*,1,0,-,1,2*)
3. Gleb Czugunow - 0 (0)

III. Dania: 20
1. Michael Jepsen Jensen - 12+2 (3,1*,2,2,3,1*)
2. Kenneth Bjerre - 8+2 (2*,2,0,1*,1,2)
3. Frederik Jakobsen - nie startował

IV. Szwecja: 16
1. Fredrik Lindgren - 13+1 (2,2,2,1*,3,3)
2. Antonio Linbaeck - 3+1 (D,0,1*,2,0,0)
3. Joel Kling - nie startował

V. Australia: 15
1. Jason Doyle - 13 (3,1,3,3,1,2)
2. Max Fricke - 2 (1,0,1,0,0,0)
3. Jaimon Lidsey

VI. Polska: 15
1. Maciej Janowski - 9+1 (2,3,3,0,1*,0)
2. Patryk Dudek - 3 (T,1,1,1,-,-)
3. Maksym Drabik - 3 (2,1)

VII. Niemcy: 12
1. Kai Huckenbeck - nie startował
2. Martin Smolinski - 11 (W,2,2,3,2,2)
3. Michael Hartel - 1 (1,0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. J. Doyle, M. Janowski, M. Fricke, P. Dudek (T) - 4:2
2. M. J. Jensen, K. Bjerre, M. Hartel, M. Smolinski (W) - 5:1
3. T. Woffinden, F. Lindgren, R. Lambert, A. Lindbaeck (D) - 4:2
4. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, J. Doyle, M. Fricke - 5:1
5. M. Janowski, M. Smolinski, P. Dudek, M. Hartel - 4:2
6. T. Woffinden, K. Bjerre, M. J. Jensen, C. Cook - 3:3
7. A. Łaguta, F. Lindgren, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck - 4:2
8. J. Doyle, M. Smolinski, M. Fricke, M. Hartel - 4:2
9. M. Janowski, M. J. Jensen, P. Dudek, K. Bjerre - 4:2
10. T. Woffinden, A. Łaguta, R. Lambert, E. Sajfutdinow - 4:2
11. J. Doyle, F. Lindgren, A. Lindbaeck, M. Fricke - 3:3
12. T. Woffinden, R. Lambert, P. Dudek, M. Janowski - 5:1
13. M. Smolinski, A. Lindbaeck, F. Lindgren, M. Hartel - 3:3
14. A. Łaguta, M. J. Jensen, K. Bjerre, G. Czugunow - 3:3
15. T. Woffinden, R. Lambert, J. Doyle, M. Fricke - 5:1
16. F. Lindgren, M. Drabik, M. Janowski, A. Lindbaeck - 3:3
17. A. Łaguta, M. Smolinski, E. Sajfutdinow, M. Hartel - 4:2
18. M. J. Jensen, J. Doyle, K. Bjerre, M. Fricke - 4:2
19. A. Łaguta, E. Sajfutdinow, M. Drabik, M. Janowski - 5:1
20. T. Woffinden, M. Smolinski, R. Lambert, M. Hartel - 4:2
21. F. Lindgren, K. Bjerre, M. J. Jensen, A. Lindbaeck - 3:3

[punktacja za espeedway.pl]

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Tarasenko WadimOstatni trening odjechałem tydzień temu, a na próbie toru się nie pojawiłem, bo koledzy mieli silniki do sprawdzenia. Musiałem wybrać w ciemno...

Wadim Tarasienko po meczu w Ostrowie (WP SF)

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2020
1. Fogo Unia Leszno 
8
16
+90
2. RM SOLAR Falubaz Z.G.   9 14 +43
3. Motor Lublin
9 11 +32
4. Eltrox Włókniarz Cz-wa
8 11 +52
5. Betard Sparta Wrocław 8 10 +30
6. MrGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
7. Moje Bermudy Stal Gorzów 8 4 -48
8. PGG ROW Rybnik 9 2 -171
2. Liga Żużlowa 2020
1. Wilki Krosno
 2 4 +49
2. SpecHouse PSŻ Poznań  2 2 +26
3. RzTŻ Rzeszów  2 2 +26
4. Metalika Recycling Kolejarz  2 2 -24
5. MSC Wölfe Wittstock  2 2 -38
6. OK Bedmet Kolejarz Opole  2 0 -39
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2019
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
132
2. flaga Danii Leon Madsen
130
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
126
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 105
5. SVK Martin Vaculík 95
6. flaga Polski Maciej Janowski
87
7. flaga Australii Jason Doyle 84
8. flaga Polski Patryk Dudek 79
9. flaga Słowenii Matej Žagar 78
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 77
11. flaga Rosji Artiom Łaguta
66
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck
63
13. flaga UK Tai Woffinden 60
14. flaga Polski Janusz Kołodziej 57
15. flaga UK Robert Lambert 39
16. flaga Australii Max Fricke 36

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43