ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

Runda zasadnicza:

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)

Speedway Wanda Kraków - KSM Krosno 44:45 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 54:36
Kolejarz RAWAG Rawicz - Victoria Piła 40:0 (w.o.) - w powtórce 66:24

2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela)
KSM Krosno - Victoria Piła 47:43
3 maja 2012 (czwartek)
Kolejarz RAWAG Rawicz - Kolejarz Opole 51:39
12 maja 2012 (sobota)
ROW Rybnik - Speedway Wanda Kraków 53:36

3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela)
ROW Rybnik - Victoria Piła 54:36
KSM Krosno - Kolejarz RAWAG Rawicz 44:46
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz Opole 47:42

4 runda: 6 maja 2012 (niedziela)
Kolejarz RAWAG Rawicz - Speedway Wanda Kraków 50:40
ROW Rybnik - KSM Krosno 43:47
Kolejarz Opole - Victoria Piła 43:47

5 runda: 13 maja 2012 (niedziela)
Kolejarz RAWAG Rawicz - ROW Rybnik 48:41
Speedway Wanda Kraków - Victoria Piła 49:41
KSM Krosno - Kolejarz Opole 39:51

6 runda: 20 maja 2012 (niedziela)
ROW Rybnik - Kolejarz RAWAG Rawicz 56:34
Victoria Piła - Speedway Wanda Kraków 51:39

7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela)
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz RAWAG Rawicz 53:37
Victoria Piła - Kolejarz Opole 47:43

8 runda: 10 czerwca 2012 (niedziela)
Kolejarz Opole - Speedway Wanda Kraków 44:46
Victoria Piła - ROW Rybnik 51:38

9 runda: 17 czerwca 2012 (niedziela)
Kolejarz Opole - Kolejarz RAWAG Rawicz 53:37
Speedway Wanda Kraków - ROW Rybnik 49:41

10 runda: 1 lipca 2012 (niedziela)
Victoria Piła - Kolejarz RAWAG Rawicz 50:40
24 czerwca 2012 (niedziela)
ROW Rybnik - Kolejarz Opole 50:40

Runda finałowa:

11 runda: 29 lipca 2012 (niedziela)
Kolejarz Opole - Speedway Wanda Kraków 50:40 (+4 pkt.)
Kolejarz Rawag Rawicz - ROW Rybnik 63:27 (+4 pkt.)

12 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela)
Speedway Wanda Kraków - Kolejarz Opole 43:47
ROW Rybnik - Kolejarz RAWAG Rawicz 52:38

13 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela)
(4.) ROW Rybnik - (1.) Victoria Piła 57:33
(3.) Kolejarz Opole -  (2.) Kolejarz RAWAG Rawicz 51:39

14 runda: 19 sierpnia 2012 (niedziela)
(1.) Victoria Piła - (4.) ROW Rybnik 38:40
(2.) Kolejarz RAWAG Rawicz - (3.) Kolejarz Opole 52:36

15 runda: 2 września 2012 (niedziela)
Finał

Kolejarz RAWAG Rawicz - ROW Rybnik 62:28

16 runda: 9 września 2012 (niedziela)
Finał -
rewanż

ROW Rybnik - Kolejarz RAWAG Rawicz 54:36


Wyciąg z Regulaminu Rozgrywek PZM dla II ligi odnośnie do fazy finałowej:


1. We wszystkich rundach części finałowej, gospodarzem pierwszego meczu jest drużyna niżej sklasyfikowana w tabeli po części zasadniczej rozgrywek;

2. We wszystkich rundach części finałowej, końcowy wynik każdego meczu z udziałem drużyny Klubu Żużlowego Victoria Piła jest ustalany w ten sposób, że od sumy punktów biegowych zdobytych na torze przez tę drużynę odejmuje się 12 lub całą sumę punktów biegowych zdobytych na torze w przypadku, gdy jest ona mniejsza od liczby 12;

3. W 11. i 12. rundzie rozgrywek, drużynom sklasyfikowanym na 1, 2 i 3 miejscu po części zasadniczej, w wynikach dwumeczów z ich udziałem, do sumy punktów biegowych dodaje się 4 punkty biegowe, z uwzględnieniem uwagi 2.

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43