ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

PLŻ2


Runda zasadnicza 2017:

1. runda: 9.04.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Krosno 50:40
Gniezno - Opole 53:37
Poznań - Rawicz 52:38
Lublin - pauzuje

2. runda: 15.04.2017 (sobota)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 39:51
14.05.2017 (niedziela)
Krosno - Gniezno 45:45 (przeł. 14.05.)
Opole - Lublin 41:49 (przeł. 14.05.)
Poznań - pauzuje

3. runda: 22.04.2017 (sobota)
Lublin - Ostrów Wlkp. 54:35
Poznań - Krosno 49:41 (przeł. 03.05.)
17.06.2017 (sobota)
Opole - Rawicz 63:27 (przeł. 25.06.)
Gniezno - pauzuje

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Poznań 54:36
Rawicz - Gniezno 32:58
30.04.2017 (niedziela)
Krosno - Lublin 43:46
Opole - pauzuje

5. runda: 6.05.2017 (sobota)
Lublin - Poznań 58:32
Gniezno - Ostrów Wlkp. 57:33 (przeł. 17.06.)
7.05.2017 (niedziela)
Opole - Krosno 44:45
Rawicz - pauzuje

6. runda: 20.05.2017 (sobota)
Poznań - Opole 47:43
21.05. 2017 (niedziela)
Krosno - Rawicz 56:34
Lublin - Gniezno 46:44
Ostrów Wlkp. - pauzuje

7. runda: 27.05.2017 (sobota)
Rawicz - Lublin 39:51
28.05.2017 (niedziela)
Opole - Ostrów Wlkp. 44:46
Gniezno - Poznań 56:34
Krosno - pauzuje

8. runda: 3.06.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Opole 52:38
Lublin - Rawicz 54:36
Poznań - Gniezno 42:48 (przeł.30.07.)
Krosno - pauzuje

9. runda: 10.06.2017 (sobota)
Rawicz - Krosno 42:48
11.06.2017 (niedziela)
Gniezno - Lublin 57:33
15.06.2017 (czwartek):
Opole - Poznań 54:35
Ostrów Wlkp. - pauzuje

10. runda: 17.06.2017 (sobota)
Poznań - Lublin 39:50 (przeł. 15.07.)
Ostrów Wlkp. - Gniezno 46:44 (25.06.)
18.06.2017 (niedziela)
Krosno - Opole 48:42
Rawicz - pauzuje

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Lublin - Krosno 52:38
Poznań - Ostrów Wlkp. 47:43
Gniezno - Rawicz 66:24
Opole - pauzuje

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Lublin 49:41
Rawicz - Opole 42:48
Krosno - Poznań 44:46
Gniezno - pauzuje

13. runda: 29.07.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Rawicz 59:31
Lublin - Opole 63:27
Gniezno - Krosno 68:22
Poznań - pauzuje

14. runda: 5.08.2017 (sobota)
Rawicz - Poznań 50:40
6.08.2017 (niedziela)
Opole - Gniezno 37:53
Krosno - Ostrów Wlkp. 30:48 (po 13 biegach)
Lublin - pauzuje

Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Ostrovia Ostrów - Speed Car Motor 46:44
Naturalna Medycyna PSŻ - Start Gniezno 40:49

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Start Gniezno - Naturalna Medycyna PSŻ 57:33
Speed Car Motor vs Ostrovia Ostrów 47:43 (przeł. 8.09)

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - HAWA Start Gniezno 50:40

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
HAWA Start Gniezno - Speed Car Motor 53:36


Baraż o NICE PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów 47:25

 

Dodaj komentarz

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43