ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

PLŻ2


Runda zasadnicza 2017:

1. runda: 9.04.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Krosno 50:40
Gniezno - Opole 53:37
Poznań - Rawicz 52:38
Lublin - pauzuje

2. runda: 15.04.2017 (sobota)
Rawicz - Ostrów Wlkp. 39:51
14.05.2017 (niedziela)
Krosno - Gniezno 45:45 (przeł. 14.05.)
Opole - Lublin 41:49 (przeł. 14.05.)
Poznań - pauzuje

3. runda: 22.04.2017 (sobota)
Lublin - Ostrów Wlkp. 54:35
Poznań - Krosno 49:41 (przeł. 03.05.)
17.06.2017 (sobota)
Opole - Rawicz 63:27 (przeł. 25.06.)
Gniezno - pauzuje

4. runda: 29.04.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Poznań 54:36
Rawicz - Gniezno 32:58
30.04.2017 (niedziela)
Krosno - Lublin 43:46
Opole - pauzuje

5. runda: 6.05.2017 (sobota)
Lublin - Poznań 58:32
Gniezno - Ostrów Wlkp. 57:33 (przeł. 17.06.)
7.05.2017 (niedziela)
Opole - Krosno 44:45
Rawicz - pauzuje

6. runda: 20.05.2017 (sobota)
Poznań - Opole 47:43
21.05. 2017 (niedziela)
Krosno - Rawicz 56:34
Lublin - Gniezno 46:44
Ostrów Wlkp. - pauzuje

7. runda: 27.05.2017 (sobota)
Rawicz - Lublin 39:51
28.05.2017 (niedziela)
Opole - Ostrów Wlkp. 44:46
Gniezno - Poznań 56:34
Krosno - pauzuje

8. runda: 3.06.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Opole 52:38
Lublin - Rawicz 54:36
Poznań - Gniezno 42:48 (przeł.30.07.)
Krosno - pauzuje

9. runda: 10.06.2017 (sobota)
Rawicz - Krosno 42:48
11.06.2017 (niedziela)
Gniezno - Lublin 57:33
15.06.2017 (czwartek):
Opole - Poznań 54:35
Ostrów Wlkp. - pauzuje

10. runda: 17.06.2017 (sobota)
Poznań - Lublin 39:50 (przeł. 15.07.)
Ostrów Wlkp. - Gniezno 46:44 (25.06.)
18.06.2017 (niedziela)
Krosno - Opole 48:42
Rawicz - pauzuje

11. runda: 9.07.2017 (niedziela)
Lublin - Krosno 52:38
Poznań - Ostrów Wlkp. 47:43
Gniezno - Rawicz 66:24
Opole - pauzuje

12. runda: 16.07.2017 (niedziela)
Ostrów Wlkp. - Lublin 49:41
Rawicz - Opole 42:48
Krosno - Poznań 44:46
Gniezno - pauzuje

13. runda: 29.07.2017 (sobota)
Ostrów Wlkp. - Rawicz 59:31
Lublin - Opole 63:27
Gniezno - Krosno 68:22
Poznań - pauzuje

14. runda: 5.08.2017 (sobota)
Rawicz - Poznań 50:40
6.08.2017 (niedziela)
Opole - Gniezno 37:53
Krosno - Ostrów Wlkp. 30:48 (po 13 biegach)
Lublin - pauzuje

Faza play-off

1. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Ostrovia Ostrów - Speed Car Motor 46:44
Naturalna Medycyna PSŻ - Start Gniezno 40:49

2. runda (rewanżowa): 3.09.2017 (niedziela)
Start Gniezno - Naturalna Medycyna PSŻ 57:33
Speed Car Motor vs Ostrovia Ostrów 47:43 (przeł. 8.09)

3. runda - Finał: 10.09.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - HAWA Start Gniezno 50:40

4. runda - Finał (rewanż): 17.09.2017 (niedziela)
HAWA Start Gniezno - Speed Car Motor 53:36


Baraż o NICE PLŻ: 1.10.2017 (niedziela)
Stal Rzeszów - Speed Car Motor 38:52

Baraż (rewanż): 8.10.2017 (niedziela)
Speed Car Motor - Stal Rzeszów 47:25

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 20 czerwca
pzmDMPJ
Opole, Lublin, Gorzów (17:00)
DunskaLiga logoHolstebro - Holsted
Esbjerg - Grindsted SK

Team Fjelsted - Region Varde
UK.flag duzaRye House - Belle Vue
Somerset Rebels - Poole Pirates
20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43