KALENDARIUM

26/2/2014

Przyszłość ukraińskiego speedwaya rysuje się obecnie niemal tak samo niepewnie jak przyszłość ukraińskiej państwowości. A jeszcze 2-3 lata temu te żużlowe nadzieje były spore, zwłaszcza we Lwowie i Równem. 26 lutego 2012 r. gwiazdą programu regionalnej TV Riwne1 był lider miejscowego Kaskadu, Stanisław Burza (video).

POWIEDZIELI...

poniedziałek, 26, luty 2018

sitera

sitera filipGdybym mógł cofnąć czas to pomimo mojego stanu zdrowia i tak zostałbym żużlowcem.

 

Filip Šitera (Przegląd Sportowy)

 

sportZ

Wyniki Elitserien 2016

 

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 03.05.2016
Piraterna – Lejonen 55:35
Ikaros Smederna – Masarna 43:47
VMS Elit Vetlanda – Indianerna 45:45
Rospiggarna – Dackarna 46:44

2. kolejka: 10.05.2016
Indianerna – Rospiggarna 45:45
Masarna – VMS Elit Vetlanda 50:40
Lejonen – Ikaros Smederna 65:25
Dackarna – Piraterna 44:46

3. kolejka: 17.05.2016
Ikaros Smederna – Piraterna 44:46
VMS Elit Vetlanda – Lejonen 50:40
Rospiggarna – Masarna 47:43
Indianerna – Dackarna 51:39

4. kolejka: 24.05.2016
Masarna – Indianerna 54:36
Lejonen – Rospiggarna 50:40
Piraterna – VMS Elit Vetlanda 46:44
Dackarna – Ikaros Smederna 51:39

5. kolejka: 31.05.2016
VMS Elit Vetlanda – Ikaros Smederna 52:38
Rospiggarna – Piraterna 52:38
Indianerna – Lejonen 56:34
Masarna – Dackarna 51:39

6. kolejka: 07.06.2016
Lejonen – Masarna 39:51
Piraterna – Indianerna 51:39
Ikaros Smederna – Rospiggarna 45:45
Dackarna – VMS Elit Vetlanda 43:47

7. kolejka: 14.06.2016
Rospiggarna – VMS Elit Vetlanda 55:35
Indianerna – Ikaros Smederna 55:35
Masarna – Piraterna 44:46
Lejonen – Dackarna 40:50

8. kolejka: 28.06.2016
VMS Elit Vetlanda – Rospiggarna 44:46 (79:101)
Ikaros Smederna – Indianerna 42:48 (77:103)
Piraterna – Masarna 51:39 (97:83)
Dackarna – Lejonen 47:43 (97:83)

9. kolejka: 5.07.2016
Masarna – Lejonen 48:42 (99:81)
Indianerna – Piraterna 50:40 (89:91)
Rospiggarna – Ikaros Smederna 57:33 (102:78)
VMS Elit Vetlanda – Dackarna 37:53 (84:96)

10. kolejka: 12.07.2016
Ikaros Smederna – VMS Elit Vetlanda 45:45 (83:97)
Piraterna – Rospiggarna 40:50 (78:102)
Lejonen – Indianerna 46:44 (80:100)
Dackarna – Masarna 46:44 (85:95)

11. kolejka: 19.07.2016
Indianerna – Masarna 47:43 (83:97)
Rospiggarna – Lejonen 62:28 (102:78)
VMS Elit Vetlanda – Piraterna 43:47 (87:93)
Ikaros Smederna – Dackarna 33:57 (72:108)

12. kolejka: 02.08.2016
Piraterna – Ikaros Smederna 56:34 (102:78)
Lejonen – VMS Elit Vetlanda 42:48 (82:98)
Masarna – Rospiggarna 37:53 (70:90)
Dackarna – Indianerna 39:50 (78:101)

13. kolejka: 09.08.2016
Rospiggarna – Indianerna 54:36 (99:81)
VMS Elit Vetlanda – Masarna 50:40 (90:90)
Ikaros Smederna – Lejonen 48:42 (73:107)
Piraterna – Dackarna 44:45 (90:89)

14. kolejka: 16.08.2016
Lejonen – Piraterna 52:37 (87:92)
Masarna – Ikaros Smederna 68:22 (115:65)
Indianerna – VMS Elit Vetlanda 45:44 (90:89)
Dackarna – Rospiggarna 46:44 (90:90)

Tabela po rundzie zasadniczej:

1 Rospiggarna Hallstavik 14 29 +136
2 Piraterna Motala 14 24 +28
3 Indianerna Kumla 14 22 +28
4 Dackarna Malilla 14 19 +28
5 Masarna Avesta 14 18 +62
6 VMS Elit Vetlanda 14 15 -11
7 Lejonen Gislaved 14 9 -63
8 Ikaros Smederna Eskilstuna 14 4 -208



Runda finałowa:


1. kolejka: 23.08.2016
Indianerna – Rospiggarna 42:48
Dackarna – Piraterna 52:38

2. kolejka: 30.08.2016
Piraterna – Dackarna 52:38
Rospiggarna – Indianerna 55:35

3. kolejka: 6.09.2016
Piraterna – Rospiggarna 35:55
Dackarna – Indianerna 52:38

4. kolejka: 7.09.2016
Rospiggarna – Piraterna 61:29
Indianerna – Dackarna 43:47

5. kolejka: 12.09.2016
Indianerna – Piraterna 47:42
Dackarna – Rospiggarna 44:46

6. kolejka: 13.09.2016
Piraterna – Indianerna 47:43
Rospiggarna – Dackarna 56:34


Finał:

27.09.2016
Dackarna - Rospiggarna 48:42

28.09.2016
Rospiggarna - Dackarna 59:31


Znalezione obrazy dla zapytania rospiggarna mastare 2016
Foto: sverigesradio.se

 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43