ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

 Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 5 maja 2015
Indianerna - Dackarna 46:44
06.05.2015
Elit Vetlanda - Ikaros Smederna 56:34
15.06.2015
Lejonen - Rospiggarna 53:37
pauzuje - Piraterna

2. kolejka: 12 maja 2015
Dackarna - Rospiggarna 32:22 (po 9 biegach)
Ikaros Smederna - Indianerna 41:49
22.06.
Piraterna - Elit Vetlanda 42:48
pauzuje - Lejonen

3. kolejka: 19 maja 2015
Lejonen - Dackarna 44:46
Indianerna - Piraterna 48:42
przeł. 21.07.
Rospiggarna - Ikaros Smederna 30:30 (po 10 wyścigach)
pauzuje - Elit Vetlanda

4. kolejka: 26 maja 2015
Piraterna - Rospiggarna 46:38 (po 14 wyścigach)
Ikaros Smederna - Lejonen 53:37
Elit Vetlanda - Indianerna 59:31
pauzuje - Dackarna

5. kolejka: 2 czerwca 2015
Dackarna - Ikaros Smederna 53:37
Rospiggarna - Elit Vetlanda 50:40
przeł. 21.07.
Lejonen - Piraterna 39:51
pauzuje - Indianerna

6. kolejka: 16 czerwca 2015
Piraterna - Dackarna 50:40
Indianerna - Rospiggarna 50:40
Elit Vetlanda - Lejonen 57:33
pauzuje - Smederna

7. kolejka: 23 czerwca 2015
Ikaros Smederna - Piraterna 54:36
Lejonen - Indianerna 39:51
10.08. (poniedziałek)
Dackarna - Elit Vetlanda 43:47
pauzuje - Rospiggarna

8. kolejka: 30 czerwca 2015
Dackarna - Indianerna 45:45
Rospiggarna - Lejonen 47:42
Ikaros Smederna - Elit Vetlanda 41:49
pauzuje - Piraterna

9. kolejka: 7 lipca 2015
Rospiggarna - Dackarna 38:52
Indianerna - Ikaros Smederna 54:36
Elit Vetlanda - Piraterna 57:33
pauzuje - Lejonen

10. kolejka: 14 lipca 2015
Dackarna - Lejonen 59:31
Ikaros Smederna - Rospiggarna 39:51
28.07.2015
Piraterna - Indianerna 50:40
pauzuje - Elit Vetlanda

11. kolejka: 4 sierpnia 2015
Rospiggarna - Piraterna 39:51
Lejonen - Ikaros Smederna 35:55
Indianerna - Elit Vetlanda 44:46
pauzuje - Dackarna

12. kolejka: 11 sierpnia 2015
Piraterna - Lejonen 62:28
Ikaros Smederna - Dackarna 52:38
Elit Vetlanda - Rospiggarna 54:36
pauzuje - Indianerna

13. kolejka: 18 sierpnia 2015
Dackarna - Piraterna 44:46
Rospiggarna - Indianerna 42:48
Lejonen - Elit Vetlanda 41:49
pauzuje - Smederna

14. kolejka: 25 sierpnia 2015
Piraterna - Ikaros Smederna 46:44
Indianerna - Lejonen 66:24
Elit Vetlanda - Dackarna 43:47
pauzuje - Rospiggarna

Play-off:

1 września: Półfinały - 1.mecze
Dackarna Malilla - VMS Elit Vetlanda 32:58
02.09 (środa):
Piraterna Motala - Indianerna Kumla 49:41

8 września: rewanże
VMS Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 48:42
Indianerna Kumla - Piraterna Motala 51:39

15 września: Finał - 1.mecz
Indianerna Kumla - VME Elit Vetlanda 50:40

16 września: Finał - rewanż
VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 56:28 (po 14 biegach)

 

Vetlanda 20150916 Speedway Elitserien final Elit Vetlanda - Indianerna ( Foto: Matthias Lobsien, lobsienfoto.se) Nyckelord Keywords :

Foto: elitvetlanda.se (Matthias Lobsien, lobsienfoto.se)

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43