KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Chomski StanisławDziękuję kibicom, którzy w tym żarze przyjechali i nas wspierali, mimo fatalnego występu (...) Mogę ich tylko przeprosić. Jedziemy dalej, wiara umiera ostatnia.

Stanisław Chomski, Stal Gorzów

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2018

1. runda: 7.04.2018 (sobota)
Rybnik – Piła 57:33
08.04.2018 (niedziela)
Lublin – Łódź 45:45
Gdańsk – Kraków 64:26
Gniezno – Daugavpils 57:33

2. runda: 14.04.2018 (sobota)
Piła – Gdańsk 48:42
15.04.2018 (niedziela)
Lublin – Gniezno 54:35
Daugavpils – Rybnik 47:42
Kraków – Łódź 30:60

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Gdańsk – Lublin 43:47
22.04.2018 (niedziela)
Rybnik – Łódź 48:42
Daugavpils – Kraków 56:34
Gniezno – Piła 58:32

4. runda: 27.04.2019 (piątek)
Lublin – Rybnik 48:42
29.04.2018 (niedziela)
Gdańsk – Łódź 50:40
Kraków – Gniezno 16:44 (po 10 biegach)
Piła – Daugavpils 42:48 (przeł. 24.06. i 22.07.)

5. runda: 6.05.2018 (niedziela)
Rybnik – Gdańsk 50:40
Daugavpils – Lublin 42:48
Kraków – Piła 47:43
Gniezno – Łódź 58:31

6. runda: 18.05.2018 (piątek)
Piła - Łódź 49:41
20.05.2018 (niedziela)
Gdańsk – Daugavpils 44:46
Rybnik – Gniezno 68:22
Lublin – Kraków 69:21

7. runda: 26-27.05.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Łódź 51:39
Kraków – Rybnik 27:63 (przeł. 15.07.)
Piła – Lublin 41:49
Gniezno – Gdańsk 46:44

8. runda: 9-10.06.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Daugavpils 50:40 (przeł. 30.07.)
Rybnik – Kraków 68:22
Gdańsk – Gniezno 46:44
Lublin – Piła 64:26

9. runda: 15-17.06.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Gdańsk 48:42
Kraków – Lublin 26:64
Łódź – Piła 53:37 (przeł. 17.08.)
Gniezno – Rybnik 45:44

10. runda: 30.06-01.07.2018 (sobota - niedziela)
Łódź – Gniezno 45:45 (przeł. 10.08.)
Gdańsk – Rybnik 50:40
Piła – Kraków (przeł.)
Lublin – Daugavpils 61:29

11. runda: 24.06.2018 (niedziela)
Rybnik – Lublin 43:47
28-29.07.2018
Daugavpils – Piła 58:32
Łódź – Gdańsk (przeł.)
Gniezno – Kraków 56:34

12. runda: 11-12.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Rybnik 41:49
Kraków – Daugavpils 45:45
Piła – Gniezno 40:50
Lublin – Gdańsk 42:48

13. runda: 18-19.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Kraków 58:32
Rybnik – Daugavpils 56:34
Gdańsk – Piła 63:27
Gniezno – Lublin 47:43

14. runda: 25-26.08.2018 (sobota-niedziela)
Daugavpils – Gniezno 51:39
Kraków – Gdańsk 45:43 (przeł.)
Piła – Rybnik 40:49
Łódź – Lublin 48:42 (przeł.)

 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  14 26 +187
2. ROW Rybnik  14 23 +181
3. Car Gwarant Start Gniezno  14 23 +66
4. Lokomotiv Dyneburg  14 21 -4
5. Orzeł Łódź  14 18 +47
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 15 +40
7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -149
8. Arge Speedway Wanda
 14 5 -368



Runda finałowa:

31.08-2.9.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Daugavpils - Lublin 43:47
Gniezno - Rybnik 45:45

8-9.9.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Lublin - Daugavpils 55:35
Rybnik - Gniezno 52:38

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Rybnik - Lublin

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Lublin - Rybnik


Baraż:

30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

7.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Chomski StanisławDziękuję kibicom, którzy w tym żarze przyjechali i nas wspierali, mimo fatalnego występu (...) Mogę ich tylko przeprosić. Jedziemy dalej, wiara umiera ostatnia.

Stanisław Chomski, Stal Gorzów

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 10
22
+120
2. Betard Sparta Wrocław 10 17 +66
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 13 +24
4. MrGARDEN GKM Grudziądz 10 13 +13
5. forBET Włókniarz 10 9 -52
6. truly.work Stal Gorzów 10 8 -38
7. Speed Car Motor Lublin 10 7 -38
8. Get Well Toruń 10 3 -95
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 11 19 +104
2. Car Gwarant Start 10 16 +12
3. Unia Tarnów 10 14 +14
4. Arged Malesa TŻ Ostrovia 10 13 -20
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -30
6. Lokomotiv Daugavpils 11 8 -49
7. Orzeł Łódź 10 7 -29
2. Liga Żużlowa 2019
1. Power Duck Iveston PSŻ  11 23 +197
2. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  10 20 +97
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +97
4. Wilki Krosno  11 11 -55
5. Euro Finannce Polonia Piła  10 9 -52
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  9 3 -65
7. Speedway Wanda Kraków
 8 0 -233
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 4 z 10 rund)
1. flaga Danii Leon Madsen
47
2. flaga Polski Patryk Dudek
47
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 47
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
44
5. SVK Martin Vaculík 44
6. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
42
7. flaga Danii Niels Kristian Iversen 32
8. flaga Australii Jason Doyle 30
9. flaga Polski Janusz Kołodziej 29
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 27
11. flaga Australii Max Fricke 27
12. flaga Słowenii Matej Žagar 27
13. flaga Polski Maciej Janowski 24
14. flaga UK Robert Lambert 24
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 23
16. flaga UK Tai Woffinden 15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43