ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Dudek Patryk1Zawsze unikam próby toru. Wolę pojechać pierwszy bieg spod taśmy i dopiero potem szukać.


Patryk Dudek

 

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza 2018

1. runda: 7.04.2018 (sobota)
Rybnik – Piła 57:33
08.04.2018 (niedziela)
Lublin – Łódź 45:45
Gdańsk – Kraków 64:26
Gniezno – Daugavpils 57:33

2. runda: 14.04.2018 (sobota)
Piła – Gdańsk 48:42
15.04.2018 (niedziela)
Lublin – Gniezno 54:35
Daugavpils – Rybnik 47:42
Kraków – Łódź 30:60

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Gdańsk – Lublin 43:47
22.04.2018 (niedziela)
Rybnik – Łódź 48:42
Daugavpils – Kraków 56:34
Gniezno – Piła 58:32

4. runda: 27.04.2019 (piątek)
Lublin – Rybnik 48:42
29.04.2018 (niedziela)
Gdańsk – Łódź 50:40
Kraków – Gniezno 16:44 (po 10 biegach)
Piła – Daugavpils (przeł. 24.06.)

5. runda: 6.05.2018 (niedziela)
Rybnik – Gdańsk 50:40
Daugavpils – Lublin 42:48
Kraków – Piła 47:43
Gniezno – Łódź 58:31

6. runda: 18.05.2018 (piątek)
Piła - Łódź 49:41
20.05.2018 (niedziela)
Gdańsk – Daugavpils 44:46
Rybnik – Gniezno 68:22
Lublin – Kraków 69:21

7. runda: 26-27.05.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Łódź
Kraków – Rybnik
Piła – Lublin
Gniezno – Gdańsk

8. runda: 9-10.06.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Daugavpils
Rybnik – Kraków
Gdańsk – Gniezno
Lublin – Piła

9. runda: 16-17.06.2018 (sobota - niedziela)
Daugavpils – Gdańsk
Kraków – Lublin
Łódź – Piła
Gniezno – Rybnik

10. runda: 30.06-01.07.2018 (sobota - niedziela)
Łódź – Gniezno
Gdańsk – Rybnik
Piła – Kraków
Lublin – Daugavpils

11. runda: 24.06.2018 (niedziela)
Rybnik – Lublin
28-29.07.2018
Daugavpils – Piła
Łódź – Gdańsk
Gniezno – Kraków

12. runda: 11-12.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Rybnik
Kraków – Daugavpils
Piła – Gniezno
Lublin – Gdańsk

13. runda: 18-19.08.2018 (sobota-niedziela)
Łódź – Kraków
Rybnik – Daugavpils
Gdańsk – Piła
Gniezno – Lublin

14. runda: 25-26.08.2018 (sobota-niedziela)
Daugavpils – Gniezno
Kraków – Gdańsk
Piła – Rybnik
Łódź – Lublin

Runda finałowa:

2.9.2018 (niedziela)
1. runda: półfinały (4 vs 1, 3 vs 2)

9.9.2018 (niedziela)
2. runda: półfinały - rewanże

16.09.2018 (niedziela)
3. runda: finał

23.09.2018 (niedziela)
4. runda: finał - rewanż


Baraż:

30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

7.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Dudek Patryk1Zawsze unikam próby toru. Wolę pojechać pierwszy bieg spod taśmy i dopiero potem szukać.


Patryk Dudek

 

300x250pokredzie

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 27 maja
PGE EkstraligaFalubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal
16:30
Betard Sparta - MrGarden GKM
16:30
forBET Włókniarz - Get Well Toruń
19:00
Fogo Unia - Grupa Azoty Unia
19:00Nice Polska Liga Zuzlowa bialeEuro Finannce Polonia - Motor Lublin
14:45
Car Gwarant Start - Zdunek Wybrzeże
14:45
PLŻ2OK Kolejarz - Stainer Unia Kolejarz
17:00
KSM Krosno - Stal Rzeszów
17:15
MDM Komputery Ostrovia - Iveston PSŻ
17:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  6 11 +94
2. forBET Włókniarz Częstochowa  6 7   -4
3. Betard Sparta Wrocław  6 7 +20
4. Cash Broker Stal Gorzów  6 6 +19
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  6 6 -18
6. Falubaz Zielona Góra  6 4   -8
7. Get Well Toruń  6 4 -41
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  6 3 -62
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  6 11 +83
2. ROW Rybnik  6 8 +75
3. Car Gwarant Start Gniezno  6 8 +40
4. Lokomotiv Dyneburg  5 6   -1
5. Euro Finannce Polonia Piła  5 4 -40
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  6 4 +26
7. Orzeł Łódź  6 3 -21
8. Arge Speedway Wanda Kraków  6 2 -162
2. Polska Liga Żużlowa
1. MDM Komputery TŻ Ostrovia  6 9 +65
2. Stal Rzeszów  4 7 +43
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  5 7 +67
4. OK Kolejarz Opole  5 6 +12
5. Iveston PSŻ Poznań  6 5 -28
6. Polonia Bydgoszcz  5 2 -79
7. KSM Krosno  5 0 -80
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43