ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeChciałbym ten medal dedykować mojemu dziadkowi. My w rodzinie wiemy, że właśnie on na to zasługuje. Dziadku, to jest dla Ciebie!

Bartosz Zmarzlik - Wicemistrz Świata


RUNDA ZASADNICZA BRITISH ELITE LEAGUE 2013

BEL logo


SYSTEM PUNKTOWANIA ELITE LEAGUE 2013:

1. Porażka u siebie, bez względu na różnicę punktów = 0 pkt.
2. Remis u siebie = 1 pkt.
3. Wygrana u siebie pomiędzy 1 a 6 punktów = 2 pkt.
4. Wygrana u siebie 7 pkt. i więcej = 3 pkt.
5. Porażka na wyjeździe 7 pkt. i więcej = 0 pkt.
6. Porażka na wyjeździe pomiędzy 1 a 6 punktów = 1 pkt.
7. Remis na wyjeździe = 2 pkt.
8. Wygrana na wyjeździe pomiędzy 1 a 6 punktów = 3 pkt.
9. Wygrana na wyjeździe 7 pkt. i więcej = 4 pkt.


Marzec:
29.03. Coventry Bees - Birmingham Brummies 41:49
29.03. Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 49:40
29.03. Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers 52:41
29.03. King's Lynn Stars - Peterborough Panthers 41:33
29.03.Peterborough Panthers - King's Lynn Stars 40:50
29.03. Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves 43:47

Kwiecień:
02.04. Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 59:33
03.04. Poole Pirates - King's Lynn Stars 48:45
03.04. Birmingham Brummies - Coventry Bees 55:37
04.04. Swindon Robins - Lakeside Hammers 63:27
05.04. Coventry Bees - Belle Vue Aces 45:45
05.04. Lakeside Hammers - Swindon Robins 43:47
05.04. Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles 54:39
06.04. Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves 47:46
08.04. Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 45:44
08.04. Belle Vue Aces - Coventry Bees 52:41
08.04. Swindon Robins - Peterborough Panthers 54:38
10.04. Birmingham Brummies - Swindon Robins 43:47
10.04. King's Lynn Stars - Coventry Bees 49:41
12.04. Peterborough Panthers - Swindon Robins 40:50
15.04. Belle Vue Aces - Peterborough Panthers 54:39
15.04. Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 56:36
17.04. Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 42:48
17.04. King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles 51:39
22.04. Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles 59:34
23.04. Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 53:39
24.04. Birmingham Brummies - Lakeside Hammers 56:38
24.04. King's Lynn - Poole Pirates 49:41
25.04. Swindon Robins - Eastbourne Eagles 49:43
26.04. Peterborough Panthers - Belle Vue Aces 45:47
27.04. Eastbourne Eagles - Poole Pirates 53:42
29.04. Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 31:59

Maj:
01.05. King's Lynn Stars - Swindon Robins 54:40
01.05. Poole Pirates - Eastbourne Eagles 53:39
02.05. Swindon Robins - King's Lynn Stars 49:46
06.05. Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars 53:39
06.05. Coventry Bees - Lakeside Hammers 57:33
08.05. Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles 62:31
08.05. Poole Pirates - Lakeside Hammers 45:48
09.05. Peterborough Panthers - Poole Pirates 59:34
10.05. Coventry Bees - Eastbourne Eagles 52:38
10.05. Lakeside Hammers - Peterborough Panthers 51:39
11.05. Eastbourne Eagles - Coventry Bees 51:39
15.05. King's Lynn Stars - Poole Pirates 39:50
17.05. The Lakeside Hammers - Birmingham Brummies 48:42
20.05. Belle Vue Aces - Lakeside Hammers 50:43
22.05. Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves 46:44
23.05. Swindon Robins - Birmingham Brummies 45:47
25.05. Eastbourne Eagles - Swindon Robins 48:42
27.05. Peterborough Panthers - Coventry Bees 37:56
27.05. Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 41:49
27.05. Coventry Bees - Peterborough Panthers 50:40
27.05. Poole Pirates - King's Lynn Stars 47:43

Czerwiec:
03.06. Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 57:37
03.06. Lakeside Hammers - Coventry Bees 55:40
05.06. Birmingham Brummies - Belle Vue Aces 54:39
07.06. Lakeside Hammers - Poole Pirates 60:32
07.06. Coventry Bees - King's Lynn Stars 47:43
08.06. Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves 47:43
10.06. Belle Vue Aces - Peterborough Panthers 49:41
10.06. Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 50:40
12.06. King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves 53:37
13.06. Poole Pirates - Birmingham Brummies 46:46
13.06. Swindon Robins - Coventry Bees 59:36
14.06. Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles 53:42
17.06. Belle Vue Aces - Swindon Robins 46:44
17.06. Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers 51:43
19.06. Birmingham Brummies - Poole Pirates 54:40
21.06. Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 53:39
21.06. Coventry Bees - Swindon Robins 56:38
21.06. Eastbourne Eagles - Poole Pirates 35:55
24.06. Belle Vue Aces - Poole Pirates 40:50
24.06. Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles 55:38
26.06. Poole Pirates - Belle Vue Aces 53:39
26.06. King's Lynn Stars - Swindon Robins 39:51

Lipiec:
03.07. Birmingham Brummies - Swindon Robins 52:44
05.07. Lakeside Hammers - Belle Vue Aces 52:38
05.07. Coventry Bees - Poole Pirates 43:41
06.07. Eastbourne Eagles - Peterborouhg Panthers 54:36
08.07. Belle Vue Aces - Swindon Robins 42:47
08.07. Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 49:42
10.07. Birmingham Brummies - Lakeside Hammers 51:42
10.07. Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 46:44
11.07. Swindon Robins - Wolverhampton Wolves 54:38
12.07. Lakeside Hammers - Swindon Robins 43:47
12.07. Peterborough Panthers - King's Lynn Stars 54:39
12.07. Coventry Bees - Belle Vue Aces 51:39
22.07. Belle Vue Aces - King's Lynn Stars 50:40
22.07. Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 46:44
22.07. Peterborough Panthers - Birmingham Brummies 45:45
24.07. Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles 48:46
24.07. King's Lynn Stars - Peterborough Panthers 47:43
24.07. Poole Pirates - Belle Vue Aces 57:34
25.07. Swindon Robins - Belle Vue Aces 60:33
26.07. Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 50:43
26.07. Coventry Bees - Birmingham Brummies 40:49
29.07. Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies 51:41
29.07. Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 55:37
31.07. Poole Pirates - Coventry Bees 56:38

Sierpień:
01.08. Swindon Robins - Peterborough Panthers 44:49
02.08. Lakeside Hammers - Birmingham Brummies 50:40
05.08. Poole Pirates - Eastbourne Eagles 56:38
07.08. Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves 57:33
07.08. King’s Lynn Stars - Belle Vue Aces 52:38
08.08. Swindon Robins - Birmingham Brummies 52:40
09.08. Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 56:37
09.08. Peterborough Panthers - Swindon Robins 52:40
09.08. Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 50:43
10.08. Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers 49:41
12.08. Belle Vue Aces - Coventry Bees 59:35
12.08. Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 51:39
12.08. Swindon Robins - King's Lynn Stars 56:37
14.08. Poole Pirates - Peterborugh Panthers 39:51
19.08. Belle Vue Aces - Birmingham Brummies 49:41
19.08. Eastbourne Eagles - King’s Lynn Stars 53:39
19.08. Peterborough Panthers - Lakeside Hammers 58:36
21.08. Birmingham Brummies - Peterborough Panthers 46:44
21.08. King’s Lynn Stars - Coventry Bees 48:43
22.08. Swindon Robins - Belle Vue Aces 42:48
23.08. Lakeside Hammers - Poole Pirates 50:43
23.08. Peterborough Panthers - Coventry Bees 70:20
26.08. Poole Pirates - Swindon Robins 49:41
26.08. Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 42:48
26.08. Coventry Bees - Peterborough Panthers 40:50
28.08. Birmingham Brummies - Coventry Bees 61:35
28.08. King’s Lynn Stars - Lakeside Hammers 48:42
29.08. Swindon Robins - Poole Pirates 50:43
31.08. Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies 46:44
31.08. Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers  53:43

Wrzesień:
02.09. Poole Pirates - Lakeside Hammers 62:28
02.09. Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves 42:48
04.09. King’s Lynn Stars - Lakeside Hammers 53:40
06.09. Coventry Bees - King's Lynn Stars 48:46
09.09. Belle Vue Aces - Poole Pirates 28:35 (po 10 wyścigach)
09.09. Peterborough Panthers - Wolverhampton Wolves 55:38
16.09. Swindon Robins - Lakeside Hammers 54:38
16.09. Birmingham Brummies - King’s Lynn Stars 47:43
18.09. King’s Lynn Stars - Birmingham Brummies 50:40

Po cut off date:

11.10. Peterborough Panthers - Belle Vue Aces - 42:36 (po 13. wyścigach)
12.10. Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces 59:34

TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ

1. Birmingham Brummies  28  56  +126
2. Swindon Robins
 28  54  +137
3. Wolverhampton Wolves  28  51  +87
4. Poole Pirates  28  46  +55
5. King's Lynn Stars  28  43  -8
6. The Lakeside Hammers  28  43  -50
7. Peterborough Panthers  28  40  +48
8. Eastbourne Eagles
 28

 37

 -101
9.
Belle Vue Aces*
 28
 32 -103
10.
Coventry Bees
 28
 30 -191


PLAY - OFFS


23.09. Półfinały:

Swindon Robins - Poole Pirates  52:42
Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 44:46

30.09. Rewanże:
Poole Pirates - Swindon Robins 55:38
Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves 55:38


07.10. FINAŁ
Poole Pirates - Birmingham Brummies 57:36

14.10. Rewanż:
Birmingham Brummies - Poole Pirates 43:47

Poole-mistrzostwo2013-ward-middlo

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz małeChciałbym ten medal dedykować mojemu dziadkowi. My w rodzinie wiemy, że właśnie on na to zasługuje. Dziadku, to jest dla Ciebie!

Bartosz Zmarzlik - Wicemistrz Świata

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  14 29 +168
2. Cash Broker Stal Gorzów  14 21 +43
3. forBET Włókniarz  14 19 +2
4. Betard Sparta Wrocław  14 19 +54
5. Get Well Toruń  14 18 -19
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  14 12 -86
7. Falubaz Zielona Góra  14 10 -64
8. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 10 -98
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  14 26 +187
2. ROW Rybnik  14 23 +181
3. Car Gwarant Start Gniezno  14 23 +66
4. Lokomotiv Dyneburg  14 21 -4
5. Orzeł Łódź  14 18 +47
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 15 +40
7. Euro Finannce Polonia Piła  14 7 -149
8. Arge Speedway Wanda
 14 5 -368
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  12 29 +181
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  12 24 +137
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 16 +31
4. OK Kolejarz Opole  12 15 -29
5. Iveston PSŻ Poznań  12 11 -37
6. Polonia Bydgoszcz  12 8 -136
7. KSM Krosno  12 2 -147
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2018
1. flaga UK Tai Woffinden
139
2. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
129
3. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
109
4. flaga Polski Maciej Janowski
104
5. flaga USA Greg Hancock 102
6. flaga Rosji Artiom Łaguta 97
7. flaga Australii Jason Doyle 93
8. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 89
9. flaga Polski Patryk Dudek 84
10. flaga Słowenii Matej Žagar 79
11. flaga Danii Nicki Pedersen 74
12. flaga Australii Chris Holder 65
13. SVK Martin Vaculík 52
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki 36
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen 36
16. flaga UK Craig Cook 30

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43