KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka - 8.05.2018
Vetlanda - Masarna 53:37
Västervik - Indianerna 48:42
Smederna - Dackarna 46:44
Lejonen - Rospiggarna 39:51

2. runda
- 15.05.2018
Dackarna - Lejonen 54:36
Indianerna - Smederna 35:55
Masarna - Västervik 48:42
Rospiggarna - Vetlanda 54:35

3. runda
- 22.05.2018
Västervik - Vetlanda 49:41
Smederna - Masarna 55:35
Lejonen - Indianerna 41:49
Dackarna - Rospiggarna 51:39

4. runda
- 29.05.2018
Indianerna - Dackarna 46:44
Masarna - Lejonen 36:54
Vetlanda - Smederna 45:45
Rospiggarna - Västervik 48:42

5. runda - 12.06.2018
Smederna - Västervik 60:30
Lejonen - Vetlanda 45:45
Dackarna - Masarna 56:34
Indianerna - Rospiggarna 47:43

6. runda - 19.06.2018
Västervik - Smederna 40:50
Vetlanda - Lejonen 48:42
Masarna - Dackarna 41:49
Rospiggarna - Indianerna 61:29

7. runda - 03.07.2018
Lejonen - Smederna 46:44
Västervik - Dackarna 45:45
Indianerna - Vetlanda 44:46
Masarna - Rospiggarna 31:59

8. runda - 10.07.2018
Smederna - Lejonen 45:45
Dackarna - Västervik 56:34
Vetlanda - Indianerna 57:33
Rospiggarna - Masarna 49:41

9. runda - 17.07.2018
Indianerna - Masarna 46:44
Dackarna - Vetlanda 44:46
Lejonen - Västervik 44:46
Smederna - Rospiggarna 54:36

10. runda - 18.07.2018
Masarna - Indianerna 43:46
Vetlanda - Dackarna 43:47
Västervik - Lejonen 51:39
Rospiggarna - Smederna 47:43

11. runda - 31.07.2018
Dackarna - Indianerna 49:41
Lejonen - Masarna 49:41
Smederna - Vetlanda 45:45
Västervik - Rospiggarna 36:54

12. runda - 07.08.2018
Vetlanda - Västervik 54:36
Masarna - Smederna 45:45
Indianerna - Lejonen 46:44
Rospiggarna - Dackarna 38:52

13. runda - 14.08.2018
Lejonen - Dackarna 42:48
Smederna - Indianerna 47:42
Västervik - Masarna 48:41
Vetlanda - Rospiggarna 61:29 (przeł. 20.08.)

14. runda - 21.08.2018
Masarna - Vetlanda 43:47
Indianerna - Västervik 37:53
Dackarna - Smederna 49:41
Rospiggarna - Lejonen 59:30

 

 Elitserien 2018
1. Dackarna Målilla   14 28 +116
2. Rospiggarna Hallstavik   14 23 +101
3. Smederna Eskilstuna   14 23 +91
4. Vetlanda   14 23 +48
5. Västervik Speedway   14 16 -34
6. Indianerna Kumla   14 14 -92
7. Lejonen Gislaved   14 10  -67
8. Masarna Avesta   14 3 -163

 

Runda finałowa:

28.08.2018 - ćwierćfinały
Indianerna - Smederna 39:51
Vetlanda - Västervik 45:45

04.09.2018 - rewanże
Smederna - Indianerna
Västervik - Vetlanda


11.09.2018 - półfinały
Dackarna
Rospiggarna

12.09.2018 - rewanże
Dackarna
Rospiggarna


25.09.2018 - Finał

26.09.2018 - rewanż

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

zmarzlik bartosz duże Dziękuję Wam za doping bo niesiecie mnie od pierwszego do ostatniego biegu👊

Bartosz Zmarzlik po triumfie w GP Danii

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 14
32
+188
2. Betard Sparta Wrocław 14 26 +69
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 20 +46
4. forBET Włókniarz 14 19 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 14 16 -2
6. Speed Car Motor Lublin 14 11 -54
7. truly.work Stal Gorzów 14 11 -70
8. Get Well Toruń 14 5 -153
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 8 z 10 rund)
1. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
103
2. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
94
3. flaga Danii Leon Madsen
92
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 87
5. SVK Martin Vaculík 79
6. flaga Polski Maciej Janowski
73
7. flaga Polski Patryk Dudek 72
8. flaga Słowenii Matej Žagar 65
9. flaga Rosji Artiom Łaguta 63
10. flaga Danii Niels Kristian Iversen 61
11. flaga Australii Jason Doyle 60
12. flaga Polski Janusz Kołodziej
50
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 47
14. flaga UK Tai Woffinden 46
15. flaga Australii Max Fricke 36
16. flaga UK Robert Lambert 31

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43