KALENDARIUM

26/2/2014

Przyszłość ukraińskiego speedwaya rysuje się obecnie niemal tak samo niepewnie jak przyszłość ukraińskiej państwowości. A jeszcze 2-3 lata temu te żużlowe nadzieje były spore, zwłaszcza we Lwowie i Równem. 26 lutego 2012 r. gwiazdą programu regionalnej TV Riwne1 był lider miejscowego Kaskadu, Stanisław Burza (video).

POWIEDZIELI...

poniedziałek, 26, luty 2018

sitera

sitera filipGdybym mógł cofnąć czas to pomimo mojego stanu zdrowia i tak zostałbym żużlowcem.

 

Filip Šitera (Przegląd Sportowy)

 

sportZ

Wyniki GP 2014

 

1. runda: 5 kwietnia 2014 - GRAND PRIX NOWEJ ZELANDII

Auckland - Western Springs Stadium

Flaga-nowej-zelandii

1. Martin Smolinski (2,3,3,W,2,2,3) 15
2. Nicki Pedersen (3,3,3,3,3,2,2) 19
3. Krzysztof Kasprzak (3,3,3,2,2,3,1) 17
4. Fredrik Lindgren (1,2,3,1,3,3,0) 13
5. Kenneth Bjerre (3,1,2,3,1,1) 11
6. Chris Holder (2,2,2,3,1,0) 10
7. Jarosław Hampel (1,1,1,2,3,0) 8
8. Andreas Jonsson (2,0,2,1,2,0) 7
9. Tai Woffinden (0,1,2,2,2) 7
10. Greg Hancock (0,0,0,3,3) 6
11. Matej Žagar (0,3,1,2,0) 6
12. Niels Kristian Iversen (3,0,1,1,1) 6
13. Darcy Ward (2,2,W,1,-) 5
14. Troy Batchelor (1,1,W,0,1) 3
15. Jaspn Bunyan (1,1,0,0,0) 2
16. Chris Harris (0,0,0,W,0) 0
17. Andrew Aldridge (0) 0

Bieg po biegu:

1. K. Bjerre, D. Ward, J. Bunyan, Ch. Harris
2. N. Pedersen, Ch. Holder, T. Batchelor, M. Žagar
3. N. K. Iversen, M. Smolinski, F. Lindgren, G. Hancock
4. K. Kasprzak, A. Jonsson, J. Hampel, T. Woffinden
5. K. Kasprzak, T. Batchelor, J. Bunyan, G. Hancock
6. M. Žagar, D. Ward, J. Hampel, N. K. Iversen
7. M. Smolinski, Ch. Holder, K. Bjerre, A. Jonsson
8. N. Pedersen, F. Lindgren, T. Woffinden, Ch. Harris
9. M. Smolinski, T. Woffinden, M. Žagar, J. Bunyan
10. F. Lindgren, A. Jonsson, T. Batchelor (W), D. Ward (W)
11. N. Pedersen, K. Bjerre, J. Hampel, G. Hancock
12. K. Kasprzak, Ch. Holder, N. K. Iversen, Ch. Harris
13. Ch. Holder, J. Hampel, F. Lindgren, J. Bunyan
14. N. Pedersen, K. Kasprzak, D. Ward, M. Smolinski (W)
15. K. Bjerre, T. Woffinden, N. K. Iversen, T. Batchelor
16. G. Hancock, M. Žagar, A. Jonsson, Ch. Harris (W)
17. N. Pedersen, A. Jonsson, N. K. Iversen, J. Bunyan
18. G. Hancock, T. Woffinden, Ch. Holder, A. Aldridge
19. F. Lindgren, K. Kasprzak, K. Bjerre, M. Žagar
20. J. Hampel, M. Smolinski, T. Batchelor, Ch. Harris

21. Półfinał I: F. Lindgren, N. Pedersen, Ch. Holder, J. Hampel
22. Półfinał II: K. Kasprzak, M. Smolinski, K. Bjerre, A. Jonsson
Finał:
23. M. Smolinski, N. Pedersen, K. Kasprzak, F. Lindgren
----------------

2. runda: 26 kwietnia 2014 - GRAND PRIX EUROPY

Bydgoszcz - Stadion Polonii
flagaUE

1. Krzysztof Kasprzak (3,3,3,1,3,2,3) 18
2. Darcy Ward (2,1,3,3,3,2,2) 16
3. Jarosław Hampel (3,1,2,3,1,3,1) 14
4. Greg Hancock (3,3,3,2,2,3,0) 16
5. Chris Holder (1,2,2,3,2,1) 11
6. Andreas Jonsson (1,3,2,3,0,1) 10
7. Niels Kristian Iversen (2,2,2,2,2,0) 10
8. Martin Smolinski (1,3,1,0,2,0) 7
9. Matej Zagar (2,0,1,2,1) 6
10 Adrian Miedziński (3,2,W,W,0) 5
11. Tai Woffinden (0,0,1,1,3) 5
12. Nicki Pedersen (0,1,W,1,3) 5
13. Fredrik Lindgren (2,1,0,2,0) 5
14. Troy Batchelor (0,0,3,1,0) 4
15. Kenneth Bjerre (0,2,1,0,1) 4
16. Chris Harris (1,0,0,0,1) 2

Bieg po biegu:
1. K. Kasprzak, F. Lindgren, Ch. Harris, N. Pedersen
2. G. Hancock, M. Zagar, A. Jonsson, T. Woffinden
3. A. Miedziński, N. K. Iversen, Ch. Holder, K. Bjerre
4. J. Hampel, D. Ward, M. Smolinski, T. Batchelor
5. G. Hancock, N. K. Iversen, J. Hampel, Ch. Harris
6. A. Jonsson, A. Miedziński, F. Lindgren, T. Batchelor
7. M. Smolinski, K. Bjerre, N. Pedersen, M. Zagar
8. K. Kasprzak, Ch. Holder, D. Ward, T. Woffinden
9. D. Ward, A. Jonsson, K. Bjerre, Ch. Harris
10. G. Hancock, Ch. Holder, M. Smolinski, F. Lindgren
11. T. Batchelor, N. K. Iversen, T. Woffinden, N. Pedersen (W)
12. K. Kasprzak, J. Hampel, M. Zagar, A. Miedziński (W)
13. Ch. Holder, M. Zagar, T. Batchelor, Ch. Harris
14. J. Hampel, F. Lindgren, T. Woffinden, K. Bjerre
15. D. Ward, G. Hancock, N. Pedersen, A. Miedziński (W)
16. A. Jonsson, N. K. Iversen, K. Kasprzak, M. Smolinski
17. T. Woffinden, M. Smolinski, Ch. Harris, A. Miedziński
18. D. Ward, N. K. Iversen, M. Zagar, F. Lindgren
19. N. Pedersen, Ch. Holder, J. Hampel, A. Jonsson
20. K. Kasprzak, G. Hancock, K. Bjerre, T. Batchelor

21. Półfinał I: J. Hampel, K. Kasprzak, A. Jonsson, N. K. Iversen
22. Półfinał II: G. Hancock, D. Ward, Ch. Holder, M. Smolinski
Finał:
23.  K. Kasprzak, D. Ward, J. Hampel, G. Hancock
-----------------

3. runda: 17 maja 2014 - GRAND PRIX FINLANDII

Tampere - Ratina
Finlandia-flaga






1. Matej
Žagar (3,1,2,3,1,2,3) 15
2. Tai Woffinden (3,2,3,0,3,3,2) 16
3. Fredrik Lindgren (2,2,U,3,2,2,1) 12
4. Greg Hancock (D,0,3,3,3,3,0) 12
5. Chris Holder (3,3,2,2,0,0) 10
6. Nicki Pedersen (1,3,2,1,3,0) 10
7. Troy Batchelor (3,1,1,1,3,1) 10
8. Martin Smolinski (1,3,0,2,2,1) 9
9. Darcy Ward (1,2,1,2,2) 8
10. Andreas Jonsson (2,3,0,1,1) 7
11. Jarosław Hampel (1,1,3,1,1) 7
12. Niels Kristian Iversen (0,0,2,2,2) 6
13. Joonas Kylmaekorpi (2,0,0,3,0) 5
14. Kauko Nieminen (0,2,1,0,1) 4
15. Chris Harris (2,1,1,0,0) 4
16. Kenneth Bjerre (0,D,3,0,0) 3

Bieg po biegu:
1. T. Batchelor, Ch. Harris, J. Hampel, G. Hancock (D)
2. M. Žagar, J. Kylmaekorpi, N. Pedersen, K. Nieminen
3. Ch. Holder, A. Jonsson, D. Ward, N.K. Iversen
4. T. Woffinden, F. Lindgren, M. Smolinski, K. Bjerre
5. Ch. Holder, T. Woffinden, M. Žagar, G. Hancock
6. A. Jonsson, K. Nieminen, J. Hampel, K. Bjerre (D)
7. N. Pedersen, F. Lindgren, Ch. Harris, N.K. Iversen
8. M. Smolinski, D. Ward, T. Batchelor, J. Kylmaekorpi
9. G. Hancock, N.K. Iversen, K. Nieminen, M. Smolinski
10. J. Hampel, M. Žagar, D. Ward, F. Lindgren (U)
11. K. Bjerre, Ch. Holder, Ch. Harris, J. Kylmaekorpi
12. T. Woffinden, N. Pedersen, T. Batchelor, A. Jonsson
13. G. Hancock, D. Ward, N. Pedersen, K. Bjerre
14. J. Kylmaekorpi, N.K. Iversen, J. Hampel, T. Woffinden
15. M. Žagar, M. Smolinski, A. Jonsson, Ch. Harris
16. F. Lindgren, Ch. Holder, T. Batchelor, K. Nieminen
17. G. Hancock, F. Lindgren, A. Jonsson, J. Kylmaekorpi
18. N. Pedersen, M. Smolinski, J. Hampel, Ch. Holder
19. T. Woffinden, D. Ward, K. Nieminen, Ch. Harris
20. T. Batchelor, N.K. Iversen, M. Žagar, K. Bjerre

21. Półfinał I: T. Woffinden, F. Lindgren, T. Batchelor, N. Pedersen
22. Półfinał II: G. Hancock, M. Žagar, M. Smolinski, Ch. Holder
Finał:
23. M. Žagar, T. Woffinden, F. Lindgren, G. Hancock

-----------------

4. runda: 31 maja 2014 - GRAND PRIX CZECH

Praga - Marketa
Czechy-duzaFlaga

1. Tai Woffinden (3,3,1,2,3,3,3) 18
2. Greg Hancock (3,0,2,3,0,2,2) 12
3. Matej Žagar (2,3,2,3,2,3,1) 16
4. Nicki Pedersen (2,2,3,0,1,2,0) 10
5. Darcy Ward (3,3,3,3,3,1) 16
6. Niels Kristian Iversen (3,2,3,1,3,1) 13
7. Chris Holder (1,3,1,0,3,0) 8
8. Fredrik Lindgren (1,0,2,3,2,0) 8
9. Krzysztof Kasprzak (1,1,3,2,0) 7
10. Andreas Jonsson (2,0,2,2,1) 7
11. Chris Harris (D,1,1,2,2) 6
12. Martin Smolinski (2,1,0,1,2) 6
13. Kenneth Bjerre (1,2,0,1,0) 4
14. Troy Batchelor (0,W,1,1,1) 3
15. Vacláv Milík (0,2,0,0,0) 2
16. Jarosław Hampel (0,1,0,D,1) 2

Bieg po biegu:
1. N.K. Iversen , A. Jonsson, K. Kasprzak, J. Hampel
2. T. Woffinden, N. Pedersen, K. Bjerre, Ch. Harris (D)
3. D. Ward, M. Smolinski, F. Lindgren, T. Batchelor
4. G. Hancock, M. Zagar, Ch. Holder, V. Milik
5. M. Žagar, N.K. Iversen , Ch. Harris, F. Lindgren
6. Ch. Holder, K. Bjerre, M. Smolinski, A. Jonsson
7. T. Woffinden, V. Milik, J. Hampel, T. Batchelor (W)
8. D. Ward, N. Pedersen, K. Kasprzak, G. Hancock
9. N.K. Iversen , G. Hancock, T. Batchelor, K. Bjerre
10. D. Ward, A. Jonsson, Ch. Harris, V. Milik
11. N. Pedersen, F. Lindgren, Ch. Holder, J. Hampel
12. K. Kasprzak, M. Žagar, T. Woffinden, M. Smolinski
13. D. Ward, T. Woffinden, N.K. Iversen , Ch. Holder
14. M. Žagar, A. Jonsson, T. Batchelor, N. Pedersen
15. G. Hancock, Ch. Harris, M. Smolinski, J. Hampel (D)
16. F. Lindgren, K. Kasprzak, K. Bjerre, V. Milik
17. N.K. Iversen , M. Smolinski, N. Pedersen, V. Milik
18. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Jonsson, G. Hancock
19. D. Ward, M. Žagar, J. Hampel, K. Bjerre
20. Ch. Holder, Ch. Harris, T. Batchelor, K. Kasprzak

21. Półfinał I: M. Žagar, N. Pedersen, D. Ward, Ch. Holder
22. Półfinał II: T. Woffinden, G. Hancock, N.K. Iversen , F. Lindgren
Finał:
23. T. Woffinden, G. Hancock, M. Žagar, N. Pedersen

--------------------

5. runda: 14 czerwca 2014 - GRAND PRIX SZWECJI

Malilla - G&B Arena
szwecja-duzaFlaga

 

 

1. Tai Woffinden (3,1,2,3,2,3,3) 17
2. Greg Hancock (1,3,3,2,3,2,2) 16
3. Chris Holder (2,2,3,2,3,2,1) 15
4. Jarosław Hampel (3,1,3,3,0,3,0) 13
5. Niels K. Iversen (3,3,1,0,3,1) 11
6. Nicki Pedersen (1,3,2,2,3,W) 11
7. Matej Zagar (2,1,2,3,1,1) 10
8. Kenneth Bjerre (3,2,2,1,2,0) 10
9. Peter Ljung (2,0,3,1,1) 7
10. Darcy Ward (0,2,1,2,1) 6
11. Troy Batchelor (0,0,0,3,2) 5
12. Chris Harris (1,3,0,0,1) 5
13. Fredrik Lindgren (0,1,1,1,2) 5
14. Andreas Jonsson (2,2,0,0,0) 4
15. Martin Smolinski (1,T,1,1,0) 3
16. Krzysztof Kasprzak (T,0,0,D,0) 0
17. Linus Sundstroem (0) 0
18. Dennis Andersson (0) 0

Bieg po biegu:
1. K. Bjerre, Ch. Holder, N. Pedersen, L. Sundstroem, K. Kasprzak (T)
2. T. Woffinden, A. Jonsson, M. Smolinski, T. Batchelor
3. J. Hampel, P. Ljung, G. Hancock, D. Ward
4. N. K. Iversen, M. Zagar, Ch. Harris, F. Lindgren
5. N. Pedersen, D. Ward, F. Lindgren, D. Andersson, M. Smolinski (T)
6. Ch. Harris, A. Jonsson, J. Hampel, K. Kasprzak
7. G. Hancock, Ch. Holder, M. Zagar, T. Batchelor
8. N. K. Iversen, K. Bjerre, T. Woffinden, P. Ljung
9. G. Hancock, N. Pedersen, N. K. Iversen, A. Jonsson
10. P. Ljung, M. Zagar, M. Smolinski, K. Kasprzak
11. Ch. Holder, T. Woffinden, D. Ward, Ch. Harris
12. J. Hampel, K. Bjerre, F. Lindgren, T. Batchelor
13. T. Batchelor, N. Pedersen, P. Ljung, Ch. Harris
14. T. Woffinden, G. Hancock, F. Lindgren, K. Kasprzak (D)
15. J. Hampel, Ch. Holder, M. Smolinski, N. K. Iversen
16. M. Zagar, D. Ward, K. Bjerre, A. Jonsson
17. N. Pedersen, T. Woffinden, M. Zagar, J. Hampel
18. N. K. Iversen, T. Batchelor, D. Ward, K. Kasprzak
19. Ch. Holder, F. Lindgren, P. Ljung, A. Jonsson
20. G. Hancock, K. Bjerre, Ch. Harris, M. Smolinski

22. Półfinał I:  T. Woffinden, G. Hancock, N. K. Iversen, K. Bjerre
22. Półfinał II: J. Hampel, Ch. Holder, M. Zagar, N. Pedersen (W)
Finał:
23. T. Woffinden, G. Hancock, Ch. Holder, J. Hampel

-------------

6. runda: 28 czerwca 2014 - GRAND PRIX DANII

Kopenhaga - Parken
Dania-flagaDuza

 


1. Niels Kristian Iversen (3,3,1,3,1,2,3) 16
2. Troy Batchelor (3,3,3,3,3,3,2) 20
3. Greg Hancock (2,0,2,1,3,2,1) 11
4. Peter Kildemand (3,2,2,3,2,3,0) 15
5. Jarosław Hampel (1,2,3,1,3,0) 10
6. Tai Woffinden (1,0,1,3,3,1) 9
7. Darcy Ward (1,3,2,2,0,1) 9
8. Michael Jepsen Jensen (2,2,2,2,0,0) 8
9. Matej Žagar (1,3,0,1,2) 7
10. Krzysztof Kasprzak (2,1,3,0,1) 7
11. Andreas Jonsson (3,1,0,0,2) 6
12. Nicki Pedersen (0,1,1,1,2) 5
13. Martin Smolinski (0,1,1,2,1) 5
14. Fredrik Lindgren (2,2,0,0,0) 4
15. Kenneth Bjerre (0,T,3,0,0) 3
16. Chris Harris (0,0,0,2,1) 3
17. Mikkel Michelsen (0) 0

Bieg po biegu:
1. P. Kildemand, F. Lindgren, M. Žagar, N. Pedersen
2. A. Jonsson, M. J. Jensen, D. Ward, Ch. Harris
3. N. K. Iversen, K. Kasprzak, T. Woffinden, K. Bjerre
4. T. Batchelor, G. Hancock, J. Hampel, M. Smolinski
5. T. Batchelor, P. Kildemand, A. Jonsson, T. Woffinden
6. N. K. Iversen, J. Hampel, N. Pedersen, Ch. Harris
7. M. Žagar, M. J. Jensen, K. Kasprzak, G. Hancock
8. D. Ward, F. Lindgren, M. Smolinski, M. Michelsen (K. Bjerre - T)
9. K. Kasprzak, P. Kildemand, M. Smolinski, Ch. Harris
10. K. Bjerre, G. Hancock, N. Pedersen, A. Jonsson
11. J. Hampel, D. Ward, T. Woffinden, M. Žagar
12. T. Batchelor, M. J. Jensen, N. K. Iversen, F. Lindgren
13. P. Kildemand, M. J. Jensen, J. Hampel, K. Bjerre
14. T. Batchelor, D. Ward, N. Pedersen, K. Kasprzak
15. N. K. Iversen, M. Smolinski, M. Žagar, A. Jonsson
16. T. Woffinden, Ch. Harris, G. Hancock, F. Lindgren
17. G. Hancock, P. Kildemand, N. K. Iversen, D. Ward
18. T. Woffinden, N. Pedersen, M. Smolinski, M. J. Jensen
19. T. Batchelor, M. Žagar, Ch. Harris, K. Bjerre
20. J. Hampel, A. Jonsson, K. Kasprzak, F. Lindgren

21. Półfinał I: T. Batchelor, G. Hancock, D. Ward, J. Hampel
22. Półfinał II: P. Kildemand, N. K. Iversen, T. Woffinden, M. J. Jensen
Finał:
23. N. K. Iversen, T. Batchelor, G. Hancock, P. Kildemand

-------------------------


7. runda: 12 lipca 2014 - GRAND PRIX WIELKIEJ BRYTANII

Cardiff - Millenium Stadium
UK.flag duza

 

 

1. Greg Hancock (1,1,3,3,1,2,3) 14
2. Tai Woffinden (3,3,1,3,3,3,2) 18
3. Darcy Ward (3,U,2,3,3,3,1) 15
4. Krzysztof Kasprzak (2,1,3,1,1,2,0) 10
5. Niels Kristian Iversen (3,2,0,3,3,1) 12
6. Fredrik Lindgren (1,3,2,2,1,1) 10
7. Michael Jepsen Jensen (2,2,3,2,0,U) 9
8. Martin Smolinski (2,2,1,0,3,0) 8
9. Andreas Jonsson (1,3,2,1,1) 8
10. Nicki Pedersen (3,1,1,1,2) 8
11. Chris Harris (1,3,2,0,D) 6
12. Matej Žagar (0,1,1,2,2) 6
13. Jarosław Hampel (0,2,3,0,0) 5
14. Kenneth Bjerre (0,0,0,2,2) 4
15. Troy Batchelor (0,0,0,1,2) 3
16. Craig Cook (2,0,0,0,0) 2

Bieg po biegu:
1. D. Ward, M. J. Jensen, A. Jonsson, M. Žagar
2. N. Pedersen, C. Cook, F. Lindgren, J. Hampel
3. N. K. Iversen, K. Kasprzak, Ch. Harris, T. Batchelor
4. T. Woffinden, M. Smolinski, G. Hancock, K. Bjerre
5. T. Woffinden, M. J. Jensen, N. Pedersen, T. Batchelor
6. A. Jonsson, N. K. Iversen, G. Hancock, C. Cook
7. Ch. Harris, J. Hampel, M. Žagar, K. Bjerre
8. F. Lindgren, M. Smolinski, K. Kasprzak, D. Ward (U)
9. M. J. Jensen, Ch. Harris, M. Smolinski, C. Cook
10. K. Kasprzak, A. Jonsson, N. Pedersen, K. Bjerre
11. G. Hancock, F. Lindgren, M. Žagar, T. Batchelor
12. J. Hampel, D. Ward, T. Woffinden, N. K. Iversen
13. G. Hancock, M. J. Jensen, K. Kasprzak, J. Hampel
14. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Jonsson, Ch. Harris
15. N. K. Iversen, M. Žagar, N. Pedersen, M. Smolinski
16. D. Ward, K. Bjerre, T. Batchelor, C. Cook
17. N. K. Iversen, K. Bjerre, F. Lindgren, M. J. Jensen
18. M. Smolinski, T. Batchelor, A. Jonsson, J. Hampel
19. T. Woffinden, M. Žagar, K. Kasprzak, C. Cook
20. D. Ward, N. Pedersen, G. Hancock, Ch. Harris (D)

21. Półfinał I: T. Woffinden, G. Hancock, F. Lindgren, M. Smolinski
22. Półfinał II: D. Ward, K. Kasprzak, N. K. Iversen, M. J. Jensen (U)
Finał:
23. G. Hancock, T. Woffinden, D. Ward, K. Kasprzak

----------------


8. runda: 17 sierpnia 2014 - GRAND PRIX ŁOTWY

Dyneburg - Stadion Lokomotivu (zawody przeniesione z Rygi, 16.08.)
Łotwa-duża

 

 

1. Krzysztof Kasprzak (3,2,2,3,2,2,3) 17
2. Nicki Pedersen (2,2,3,3,3,3,2) 18
3. Greg Hancock (3,1,3,3,2,3,1) 16
4. Kenneth Bjerre (3,0,1,2,3,2,0) 11
5. Kjastas Puodżuks* (2,3,1,2,1,1) 10
6. Matej Žagar (1,2,1,3,1,1) 9
7. Tai Woffinden (0,3,1,1,3,0) 8
8. Troy Batchelor (1,1,2,2,2,0) 8
9. Niels Kristian Iversen (0,3,2,2,D) 7
10. Chris Holder (2,0,3,1,0) 6
11. Fredrik Lindgren (1,2,3,0,0) 6
12. Andreas Jonsson (0,0,2,1,3) 6
13. Martin Smolinski (2,1,0,1,2) 6
14. Jarosław Hampel (3,0,0,0,1) 4
15. Chris Harris (0,3,0,0,D) 3
16. Andrzej Lebiediew (1,1,0,0,1) 3

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, M. Smolinski, M. Žagar, N. K. Iversen
2. K. Bjerre, N. Pedersen, T. Batchelor, T. Woffinden
3. K. Kasprzak, Ch. Holder, F. Lindgren, Ch. Harris
4. J. Hampel, K. Puodżuks, A. Lebiediew, A. Jonsson
5. N. K. Iversen, F. Lindgren, T. Batchelor, J. Hampel
6. T. Woffinden, K. Kasprzak, G. Hancock, A. Jonsson
7. K. Puodżuks, N. Pedersen, M. Smolinski, Ch. Holder
8. Ch. Harris, M. Žagar, A. Lebiediew, K. Bjerre
9. Ch. Holder, N. K. Iversen, T. Woffinden, A. Lebiediew
10. G. Hancock, T. Batchelor, K. Puodżuks, Ch. Harris
11. F. Lindgren, A. Jonsson, K. Bjerre, M. Smolinski
12. N. Pedersen, K. Kasprzak, M. Žagar, J. Hampel
13. N. Pedersen, N. K. Iversen, A. Jonsson, Ch. Harris
14. G. Hancock, K. Bjerre, Ch. Holder, J. Hampel
15. K. Kasprzak, T. Batchelor, M. Smolinski, A. Lebiediew
16. M. Žagar, K. Puodżuks, T. Woffinden, F. Lindgren
17. K. Bjerre, K. Kasprzak, K. Puodżuks, N. K. Iversen (D)
18. N. Pedersen, G. Hancock, A. Lebiediew, F. Lindgren
19. T. Woffinden, M. Smolinski, J. Hampel, Ch. Harris (D)
20. A. Jonsson, T. Batchelor, M. Žagar, Ch. Holder

Kjastas Puodżuks* wystartował w miejsce wykluczonego przed zawodami Darcy'ego Warda.

21. Półfinał I: N. Pedersen, K. Bjerre, T. Woffinden, M. Žagar
22. Półfinał II: G. Hancock, K. Kasprzak, K. Puodżuks, T. Batchelor
Finał:
23. K. Kasprzak, N. Pedersen, G. Hancock, K. Bjerre

------------


9. runda: 30 sierpnia 2014 - GRAND PRIX POLSKI

Gorzów Wlkp. - Stadion im. Edwarda Jancarza
polska flaga godloflaga

 

 
1. Bartosz Zmarzlik (3,2,1,3,2,3,3) 17

2. Matej Žagar (3,0,2,3,3,3,2) 16
3. Krzysztof Kasprzak (3,3,2,3,2,2,1) 16
4. Michael Jepsen Jensen (2,1,3,3,3,2,0) 14
5. Kenneth Bjerre (1,3,3,0,2,1) 10
6. Greg Hancock (3,3,3) 9
7. Chris Holder (1,2,1,2,3,0) 9
8. Troy Batchelor (1,2,2,2,1,1) 9
9. Nicki Pedersen (2,3,0,2,W) 7
10. Niels Kristian Iversen (2,1,3,W) 6
11. Chris Harris (2,0,0,2,2) 6
12. Fredrik Lindgren (1,2,2,1,0) 6
13. Martin Smolinski (0,1,1,0,3) 5
14. Andreas Jonsson (0,1,1,1,1) 4
15. Adrian Cyfer (0,D,0,1,1) 2
16. Łukasz Kaczmarek (1,1,0) 2
17. Jarosław Hampel (0,0,0,0,D) 0

Bieg po biegu:
1. B. Zmarzlik, N. K. Iversen, Ch. Holder, A. Jonsson
2. G. Hancock, N. Pedersen, K. Bjerre, M. Smolinski
3. M. Žagar, Ch. Harris, T. Batchelor, A. Cyfer
4. K. Kasprzak, M. J. Jensen, F. Lindgren, J. Hampel
5. K. Kasprzak, Ch. Holder, M. Smolinski, A. Cyfer (D)
6. N. Pedersen, F. Lindgren, N. K. Iversen, Ch. Harris
7. K. Bjerre, T. Batchelor, A. Jonsson, J. Hampel
8. G. Hancock, B. Zmarzlik, M. J. Jensen, M. Žagar
9. M. J. Jensen, T. Batchelor, Ch. Holder, N. Pedersen
10. N. K. Iversen, M. Žagar, M. Smolinski, J. Hampel
11. G. Hancock, F. Lindgren, A. Jonsson, A. Cyfer
12. K. Bjerre, K. Kasprzak, B. Zmarzlik, Ch. Harris
13. M. Žagar, Ch. Holder, F. Lindgren, K. Bjerre
14. K. Kasprzak, T. Batchelor, Ł. Kaczmarek, N. K. Iversen (W)
15. M. J. Jensen, Ch. Harris, A. Jonsson, M. Smolinski
16. B. Zmarzlik, N. Pedersen, A. Cyfer, J. Hampel
17. Ch. Holder, Ch. Harris, Ł. Kaczmarek, J. Hampel (D)
18. M. J. Jensen, K. Bjerre, A. Cyfer, Ł. Kaczmarek
19. M. Žagar, K. Kasprzak, A. Jonsson, N. Pedersen (W)
20. M. Smolinski, B. Zmarzlik, T. Batchelor, F. Lindgren

21. Półfinał I: B. Zmarzlik, K. Kasprzak, K. Bjerre, Ch. Holder
22. Półfinał II: M. Žagar, M. J. Jensen, T. Batchelor
Finał:
23. B. Zmarzlik, M. Žagar, K. Kasprzak, M. J. Jensen

---------------

10. runda: 13 września 2014 - GRAND PRIX NORDYCKIE

Vojens - Vojens Speedway Centre
Dania-flagaDuza

 

 

1. Andreas Jonsson (1,3,2,1,2,3,3) 15
2. Peter Kildemand (3,3,3,1,3,3,2) 18
3. Krzysztof Kasprzak (2,3,1,0,3,2,1) 12
4. Troy Batchelor (0,3,3,2,3,2,0) 13
5. Kenneth Bjerre (2,2,3,2,1,W) 10
6. Chris Holder (2,1,1,3,2,1) 10
7. Fredrik Lindgren (1,2,2,2,2,0) 9
8. Nicki Pedersen (3,1,W,3,1,W) 8
9. Tai Woffinden (T,0,2,3,2) 7
10. Michael Jepsen Jensen (2,0,2,3,0) 7
11. Mikkel Bech Jensen (1,2,0,1,3) 7
12. Matej Žagar (3,2,0,0,1) 6
13. Martin Smolinski (3,1,1,0,1) 6
14. Chris Harris (0,1,3,1,D) 5
15. Jarosław Hampel (0,0,1,2,0) 3
16. Lasse Bjerre (1) 1
17. Nikolaj Busk Jakobsen (0,0,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. M. Smolinski, Ch. Holder, L. Bjerre, N. B. Jakobsen, (T. Woffinden - T)
2. N. Pedersen, K. Bjerre, A. Jonsson, J. Hampel
3. M. Žagar, K. Kasprzak, M. B. Jensen, Ch. Harris
4. P. Kildemand, M. J. Jensen, F. Lindgren, T. Batchelor
5. K. Kasprzak, F. Lindgren, M. Smolinski, J. Hampel
6. T. Batchelor, K. Bjerre, Ch. Harris, T. Woffinden
7. P. Kildemand, M. Žagar, N. Pedersen, N. B. Jakobsen
8. A. Jonsson, M. B. Jensen, Ch. Holder, M. J. Jensen
9. K. Bjerre, M. J. Jensen, M. Smolinski, M. Žagar
10. P. Kildemand, T. Woffinden, J. Hampel, M. B. Jensen
11. T. Batchelor, A. Jonsson, K. Kasprzak, N. B. Jakobsen
12. Ch. Harris, F. Lindgren, Ch. Holder, N. Pedersen (W)
13. N. Pedersen, T. Batchelor, M. B. Jensen, M. Smolinski
14. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Jonsson, M. Žagar
15. M. J. Jensen, J. Hampel, Ch. Harris, N. B. Jakobsen
16. Ch. Holder, K. Bjerre, P. Kildemand, K. Kasprzak
17. P. Kildemand, A. Jonsson, M. Smolinski, Ch. Harris (D)
18. K. Kasprzak, T. Woffinden, N. Pedersen, M. J. Jensen
19. M. B. Jensen, F. Lindgren, K. Bjerre, N. B. Jakobsen
20. T. Batchelor, Ch. Holder, M. Žagar, J. Hampel

21. Półfinał I: P. Kildemand, K. Kasprzak, Ch. Holder, F. Lindgren
22. Półfinał II: A. Jonsson, T. Batchelor, N. Pedersen (W/SU), K. Bjerre (W/2m)
Finał:
23. A. Jonsson, P. Kildemand, K. Kasprzak, T. Batchelor

--------------------

11. runda: 28 września 2014 - GRAND PRIX SKANDYNAWSKIE

Sztokholm - Friends Arena
szwecja-duzaFlaga

 
 

1. Jarosław Hampel (3,3,3,3,3,3,3) 21
2. Greg Hancock (0,3,2,3,3,2,2) 15
3. Krzysztof Kasprzak (3,3,1,0,1,2,1) 11
4. Chris Holder (2,2,3,0,3,3,0) 13
5. Matej Zagar (2,1,2,3,3,1) 12
6. Andreas Jonsson (1,3,2,3,2,1) 12
7. Fredrik Lindgren (2,2,3,2,0,0) 9
8. Tai Woffinden (3,2,0,2,0,0) 7
9. Martin Smolinski (3,1,1,1,1) 7
10. Thomas H. Jonasson (2,1,0,2,2) 7
11. Troy Batchelor (0,0,3,1,2) 6
12. Nicki Pedersen (1,2,0,1,2) 6
13. Michael Jepsen Jensen (1,0,2,1,W) 4
14. Chris Harris (1,1,1,0,1) 4
15. Kim Nilsson (0,0,0,2,1) 3
16. Kenneth Bjerre (0,0,1,0,W) 1

Bieg po biegu:
1. K. Kasprzak, M. Zagar, M. J. Jensen, T. Batchelor
2. M. Smolinski, T. H. Jonasson, Ch. Harris, K. Bjerre
3. J. Hampel, Ch. Holder, A. Jonsson, G. Hancock
4. T. Woffinden, F. Lindgren, N. Pedersen, K. Nilsson
5. G. Hancock, F. Lindgren, M. Zagar, K. Bjerre
6. A. Jonsson, N. Pedersen, M. Smolinski, M. J. Jensen
7. J. Hampel, T. Woffinden, T. H. Jonasson, T. Batchelor
8. K. Kasprzak, Ch. Holder, Ch. Harris, K. Nilsson
9. J. Hampel, M. Zagar, M. Smolinski, K. Nilsson
10. Ch. Holder, M. J. Jensen, K. Bjerre, T. Woffinden
11. T. Batchelor, G. Hancock, Ch. Harris, N. Pedersen
12. F. Lindgren, A. Jonsson, K. Kasprzak, T. H. Jonasson
13. M. Zagar, T. H. Jonasson, N. Pedersen, Ch. Holder
14. J. Hampel, F. Lindgren, M. J. Jensen, Ch. Harris
15. A. Jonsson, K. Nilsson, T. Batchelor, K. Bjerre
16. G. Hancock, T. Woffinden, M. Smolinski, K. Kasprzak
17. M. Zagar, A. Jonsson, Ch. Harris, T. Woffinden
18. G. Hancock, T. H. Jonasson, K. Nilsson, M. J. Jensen (W)
19. Ch. Holder, T. Batchelor, M. Smolinski, F. Lindgren
20. J. Hampel, N. Pedersen, K. Kasprzak, K. Bjerre (W)

21. Półfinał I: J. Hampel, K. Kasprzak, A. Jonsson, F. Lindgren
22. Półfinał II: Ch. Holder, G. Hancock, M. Zagar, T. Woffinden
Finał:
23. J. Hampel, G. Hancock, K. Kasprzak, Ch. Holder

--------------

12. runda: 11 października 2014 - GRAND PRIX POLSKI

Toruń - Moto Arena im. Mariana Rosego
polska flaga godloflaga

 

 

1. Krzysztof Kasprzak (2,2,2,3,3,2,3) 17
2. Andreas Jonsson (2,3,3,2,2,3,2) 17
3. Jarosław Hampel (3,0,1,3,1,2,1) 11
4. Nicki Pedersen (2,2,3,3,1,3,W) 14
5. Greg Hancock (3,3,2,2,3,D) 13
6. Tai Woffinden (1,1,0,3,3,1) 9
7. Adrian Miedziński (W,3,2,1,2,1) 9
8. Kenneth Bjerre (0,0,3,2,3,0) 8
9. Maciej Janowski (D,2,3,1,1) 7
10. Chris Holder (2,3,1,1,0) 7
11. Troy Batchelor (1,1,2,2,0) 6
12. Matej Zagar (3,1,1,0,0) 5
13. Paweł Przedpełski (3,1,0) 4
14. Martin Smolinski (1,0,0,1,2) 4
15. Chris Harris (1,1,0,0,2) 4
16. Fredrik Lindgren (W,2,0,0,1) 3
17. Oskar Fajfer (0,0) 0
18. Michael Jepsen Jensen (U/-,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Zagar, N. Pedersen, M. Smolinski, M. Janowski (D)
2. G. Hancock, A. Jonsson, T. Batchelor, K. Bjerre
3. J. Hampel, K. Kasprzak, T. Woffinden, A. Miedziński (W)
4. P. Przedpełski, Ch. Holder, Ch. Harris, F. Lindgren (W), (M. J. Jensen U/-)
5. G. Hancock, K. Kasprzak, M. Zagar, O. Fajfer
6. Ch. Holder, N. Pedersen, T. Woffinden, K. Bjerre
7. A. Miedziński, F. Lindgren, T. Batchelor, M. Smolinski
8. A. Jonsson, M. Janowski, Ch. Harris, J. Hampel
9. K. Bjerre, A. Miedziński, M. Zagar, Ch. Harris
10. N. Pedersen, G. Hancock, J. Hampel, F. Lindgren
11. A. Jonsson, K. Kasprzak, Ch. Holder, M. Smolinski
12. M. Janowski, T. Batchelor, P. Przedpełski, T. Woffinden
13. J. Hampel, T. Batchelor, Ch. Holder, M. Zagar
14. N. Pedersen, A. Jonsson, A. Miedziński, O. Fajfer
15. T. Woffinden, G. Hancock, M. Smolinski, Ch. Harris
16. K. Kasprzak, K. Bjerre, M. Janowski, F. Lindgren
17. T. Woffinden, A. Jonsson, F. Lindgren, M. Zagar
18. K. Kasprzak, Ch. Harris, N. Pedersen, T. Batchelor
19. K. Bjerre, M. Smolinski, J. Hampel, P. Przedpełski
20. G. Hancock, A. Miedziński, M. Janowski, Ch. Holder

21. Półfinał I: N. Pedersen, J. Hampel, T. Woffinden, G. Hancock (D)
22. Półfinał II: A. Jonsson, K. Kasprzak, A. Miedziński, K. Bjerre
Finał:
23. K. Kasprzak, A. Jonsson, J. Hampel, N. Pedersen (W)
Wyścig dodatkowy o brązowy medal:
24.  N. Pedersen, T. Woffinden

 

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2014
1. flaga USA Greg Hancock
 140
2. flaga Polski Krzysztof Kasprzak
132
3. flaga Danii Nicki Pedersen
121+3
4. flaga UK Tai Woffinden  121+2
5. flaga Słowenii Matej Žagar  114
6. flaga Szwecji Andreas Jonsson  103
7. flaga Australii Chris Holder 100
8. flaga Polski Jarosław Hampel 98
9. flaga Australii Troy Batchelor 91
10. flaga Szwecji Fredrik Lindgren  90
11. flaga Danii Niels Kristian Iversen  87
12. flaga-niemiec Martin Smolinski 81
13. flaga Danii Kenneth Bjerre 79
14. flaga Australii Darcy Ward  75
15. flaga UK Chris Harris 48

 

Hancock-Kasprzak-Torun2014

 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43