KALENDARIUM

22/2/2014

Drabik MaksymDziś urodziny obchodzi:


Maksym Drabik (ur. 1998)

POWIEDZIELI...

czwartek, 22, luty 2018

sitera

sitera filipGdybym mógł cofnąć czas to pomimo mojego stanu zdrowia i tak zostałbym żużlowcem.

 

Filip Šitera (Przegląd Sportowy)

 

sportZ

Terminarz i wyniki 2014

SEZON 2014

Runda zasadnicza:

1. runda: 12 kwietnia (sobota)
Zielona Góra - Tarnów 43:47
13 kwietnia (niedziela):
Leszno - Częstochowa52:38
Wrocław - Gorzów
40:50
Gdańsk - Toruń 46:44

2. runda: 20 kwietnia (niedziela)
Gorzów - Leszno 57:33
21 kwietnia (poniedziałek):
Tarnów - Gdańsk 63:27
Toruń - Wrocław
60:30
Częstochowa - Zielona Góra 40:50

3. runda:
4 maja (niedziela):
Zielona Góra - Toruń 53:37
Tarnów - Gorzów 59:31
Wrocław - Leszno
45:45
Gdańsk - Częstochowa34:56

4. runda: 10 maja (sobota)
Częstochowa - Wrocław 46:44
11 maja (niedziela):
Leszno - Zielona Góra44:46
Toruń - Tarnów
48:42
Gorzów - Gdańsk 60:30

5. runda: 25 maja (niedziela):
Gdańsk - Leszno 32:58
Toruń - Gorzów 55:35
Zielona Góra - Wrocław
51:39
Tarnów - Częstochowa 64:26

6. runda: 1 czerwca (niedziela)
Leszno - Tarnów 38:52
Wrocław - Gdańsk 59:31
Zielona Góra - Gorzów
50:40
Częstochowa - Toruń 43:47

7. runda: 8 czerwca (niedziela)
Tarnów - Wrocław 64:26
Toruń - Leszno
57:33
Gorzów - Częstochowa
50:40
Gdańsk - Zielona Góra 40:50

8. runda: 15 czerwca (niedziela)
Leszno - Toruń 48:41
Wrocław - Tarnów
41:49
Zielona Góra - Gdańsk
65:25
Częstochowa - Gorzów 42:48

9. runda: 22 czerwca (niedziela)
Tarnów - Leszno 51:39
Toruń - Częstochowa
54:36
Gorzów - Zielona Góra
50:40
Gdańsk - Wrocław 45:44

10. runda: 29 czerwca (niedziela)
Częstochowa -Tarnów 40:50
13 lipca (niedziela):
Leszno - Gdańsk
63:27
Wrocław - Zielona Góra
50:40
17 lipca (czwartek):
Gorzów - Toruń
53:37
 
Przerwa na Drużynowy Puchar Świata

11. runda: 3 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń 52:38
Wrocław - Częstochowa
45:32
Gdańsk - Gorzów 27:63
11 sierpnia (poniedziałek):
Zielona Góra - Leszno
44:46

12. runda: 10 sierpnia (niedziela)
Leszno - Wrocław 48:42
Toruń - Zielona Góra
47:42
Gorzów - Tarnów
42:48
Częstochowa - Gdańsk55:35

13. runda: 24 sierpnia (niedziela):
Zielona Góra - Częstochowa 69:21
Wrocław - Toruń
32:58
Leszno - Gorzów
45:45
Gdańsk - Tarnów 26:64

14. runda: 6 września (sobota)
Tarnów - Zielona Góra 45:45
7 września (niedziela):
Toruń - Gdańsk 74:16
Gorzów - Wrocław
57:33
Częstochowa - Leszno 35:55


Runda finałowa:

15. runda: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów 50:40
Półfinał II:
SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 49:41

16. runda: 21 września (niedziela)
Przeł. 24 września (środa):
Półfinał II:
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 62:28
Półfinał I: Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno 42:48


17. runda 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:

Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 46:44
Mecz o 3.
miejsce - 1. mecz:

SPAR Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 47:43

18. runda: 5 października (niedziela)
Mecz o 3. miejsce - rewanż:

Grupa Azoty Unia Tarnów -
SPAR Falubaz Zielona Góra 63:27
Finał
- rewanż:
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 49:41


DMP 2014: Stal Gorzów Wielkopolski

StalGorzów-DMP2014


Baraże o Ekstraligę:

12.10.2014 - 1 mecz:
Orzeł Łódź - Kantor Online ViperPrint Włókniarz

19.10.2014 - rewanż:
Kantor Online ViperPrint Włókniarz - Orzeł Łódź

pzm


 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43