KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Chomski StanisławDziękuję kibicom, którzy w tym żarze przyjechali i nas wspierali, mimo fatalnego występu (...) Mogę ich tylko przeprosić. Jedziemy dalej, wiara umiera ostatnia.

Stanisław Chomski, Stal Gorzów

PLŻ2


Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Rawicz – Krosno 51:39
08.04.2018 (niedziela)
Poznań – Opole 43:47
03.06.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Rzeszów 29:61
Ostrów Wlkp. – pauzuje

2. runda: 15.04.2018 (niedziela)
Opole – Bydgoszcz 57:33
Krosno – Poznań 44:46
Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52:38 (po weryfikacji PZM 39:38)
Rawicz – pauzuje

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Rawicz – Bydgoszcz 62:28
22.04.2018 (niedziela)
Poznań – Rzeszów 45:45
Ostrów Wlkp. – Krosno 60:29
Opole – pauzuje

4. runda: 29.04.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Poznań 43:47
Opole – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Rawicz 44:43
Krosno – pauzuje

5. runda: 05.05.2018 (sobota)
Rawicz – Poznań 53:31 (po weryfikacji)
06.05.2018 (niedziela)
Opole – Krosno 57:33
Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz 59:31
Rzeszów – pauzuje

6. runda: 19–20.05.2018
Bydgoszcz – Krosno 50:39
Rawicz – Ostrów Wlkp. 45:45
Rzeszów - Opole 59:31
Poznań – pauzuje

7. runda: 26-27.05.2018
Opole – Rawicz 52:38
Krosno – Rzeszów 42:48
Ostrów Wlkp. – Poznań 54:36
Bydgoszcz – pauzuje

8. runda: 13.05.2018
Poznań - Ostrów Wlkp. 41:49
09-10.06.2018
Rawicz – Opole 52:37
Rzeszów – Krosno 55:35
Bydgoszcz – pauzuje

9. runda: 16-17.06.2018
Opole – Rzeszów 36:54
Krosno – Bydgoszcz 43:47
Ostrów Wlkp. – Rawicz 51:39
Poznań – pauzuje

10. runda: 30.06-01.07.2018
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 34:55
Poznań – Rawicz 43:47
Krosno – Opole 54:36
Rzeszów – pauzuje

11. runda: 28-29.07.2018
Rawicz – Rzeszów 42:47
Poznań – Bydgoszcz 54:36
Ostrów Wlkp. – Opole 51:39
KSM Krosno – pauzuje

12. runda: 11-12.08.2018
Bydgoszcz – Rawicz 40:0 (wo.)
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Poznań 59:31
Opole – pauzuje

13. runda: 18-19.08.2018
Bydgoszcz – Opole 43:47
Poznań – Krosno 58:31
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 37:53
Rawicz – pauzuje

14. runda: 25-26.08.2018
Opole – Poznań 47:43
Krosno – Rawicz (przeł.)
05.08.
Rzeszów – Bydgoszcz 58:32
Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  12 29 +181
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  12 24 +137
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 16 +31
4. OK Kolejarz Opole  12 15 -29
5. Iveston PSŻ Poznań  12 11 -37
6. Polonia Bydgoszcz  12 8 -136
7. KSM Krosno  12 2 -147



Runda finałowa 2018:

02.09.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Rawicz - Ostrów 47:43
Opole - Rzeszów 41:49

09.09.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Ostrów - Rawicz 49:41
Rzeszów - Opole 54:36

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Ostrów Wlkp. - Rzeszów

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Rzeszów - Ostrów Wlkp.


Baraże o 1. ligę


30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

07.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Chomski StanisławDziękuję kibicom, którzy w tym żarze przyjechali i nas wspierali, mimo fatalnego występu (...) Mogę ich tylko przeprosić. Jedziemy dalej, wiara umiera ostatnia.

Stanisław Chomski, Stal Gorzów

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 10
22
+120
2. Betard Sparta Wrocław 10 17 +66
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 13 +24
4. MrGARDEN GKM Grudziądz 10 13 +13
5. forBET Włókniarz 10 9 -52
6. truly.work Stal Gorzów 10 8 -38
7. Speed Car Motor Lublin 10 7 -38
8. Get Well Toruń 10 3 -95
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 11 19 +104
2. Car Gwarant Start 10 16 +12
3. Unia Tarnów 10 14 +14
4. Arged Malesa TŻ Ostrovia 10 13 -20
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -30
6. Lokomotiv Daugavpils 11 8 -49
7. Orzeł Łódź 10 7 -29
2. Liga Żużlowa 2019
1. Power Duck Iveston PSŻ  11 23 +197
2. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  10 20 +97
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +97
4. Wilki Krosno  11 11 -55
5. Euro Finannce Polonia Piła  10 9 -52
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  9 3 -65
7. Speedway Wanda Kraków
 8 0 -233
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 4 z 10 rund)
1. flaga Danii Leon Madsen
47
2. flaga Polski Patryk Dudek
47
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 47
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
44
5. SVK Martin Vaculík 44
6. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
42
7. flaga Danii Niels Kristian Iversen 32
8. flaga Australii Jason Doyle 30
9. flaga Polski Janusz Kołodziej 29
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 27
11. flaga Australii Max Fricke 27
12. flaga Słowenii Matej Žagar 27
13. flaga Polski Maciej Janowski 24
14. flaga UK Robert Lambert 24
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 23
16. flaga UK Tai Woffinden 15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43