KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Baron Piotr ULNarzuciłem drużynie, żebyśmy poszli z przełożeniami w jedną stronę. Niestety, pierwsze dwie serie startów pokazały, że kompletnie się pomyliliśmy.
Piotr Baron po meczu w Lublinie

 

PLŻ2


Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Rawicz – Krosno 51:39
08.04.2018 (niedziela)
Poznań – Opole 43:47
03.06.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Rzeszów 29:61
Ostrów Wlkp. – pauzuje

2. runda: 15.04.2018 (niedziela)
Opole – Bydgoszcz 57:33
Krosno – Poznań 44:46
Rzeszów – Ostrów Wlkp. 52:38 (po weryfikacji PZM 39:38)
Rawicz – pauzuje

3. runda: 21.04.2018 (sobota)
Rawicz – Bydgoszcz 62:28
22.04.2018 (niedziela)
Poznań – Rzeszów 45:45
Ostrów Wlkp. – Krosno 60:29
Opole – pauzuje

4. runda: 29.04.2018 (niedziela)
Bydgoszcz – Poznań 43:47
Opole – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Rawicz 44:43
Krosno – pauzuje

5. runda: 05.05.2018 (sobota)
Rawicz – Poznań 53:31 (po weryfikacji)
06.05.2018 (niedziela)
Opole – Krosno 57:33
Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz 59:31
Rzeszów – pauzuje

6. runda: 19–20.05.2018
Bydgoszcz – Krosno 50:39
Rawicz – Ostrów Wlkp. 45:45
Rzeszów - Opole 59:31
Poznań – pauzuje

7. runda: 26-27.05.2018
Opole – Rawicz 52:38
Krosno – Rzeszów 42:48
Ostrów Wlkp. – Poznań 54:36
Bydgoszcz – pauzuje

8. runda: 13.05.2018
Poznań - Ostrów Wlkp. 41:49
09-10.06.2018
Rawicz – Opole 52:37
Rzeszów – Krosno 55:35
Bydgoszcz – pauzuje

9. runda: 16-17.06.2018
Opole – Rzeszów 36:54
Krosno – Bydgoszcz 43:47
Ostrów Wlkp. – Rawicz 51:39
Poznań – pauzuje

10. runda: 30.06-01.07.2018
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 34:55
Poznań – Rawicz 43:47
Krosno – Opole 54:36
Rzeszów – pauzuje

11. runda: 28-29.07.2018
Rawicz – Rzeszów 42:47
Poznań – Bydgoszcz 54:36
Ostrów Wlkp. – Opole 51:39
KSM Krosno – pauzuje

12. runda: 11-12.08.2018
Bydgoszcz – Rawicz 40:0 (wo.)
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51
Rzeszów – Poznań 59:31
Opole – pauzuje

13. runda: 18-19.08.2018
Bydgoszcz – Opole 43:47
Poznań – Krosno 58:31
Ostrów Wlkp. – Rzeszów 37:53
Rawicz – pauzuje

14. runda: 25-26.08.2018
Opole – Poznań 47:43
Krosno – Rawicz (przeł.)
05.08.
Rzeszów – Bydgoszcz 58:32
Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  12 29 +181
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  12 24 +137
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 16 +31
4. OK Kolejarz Opole  12 15 -29
5. Iveston PSŻ Poznań  12 11 -37
6. Polonia Bydgoszcz  12 8 -136
7. KSM Krosno  12 2 -147



Runda finałowa 2018:

02.09.2018 (niedziela) 1. runda: półfinały
Rawicz - Ostrów 47:43
Opole - Rzeszów 41:49

09.09.2018 (niedziela) 2. runda: półfinały - rewanże
Ostrów - Rawicz 49:41
Rzeszów - Opole 54:36

16.09.2018 (niedziela) 3. runda: finał
Ostrów Wlkp. - Rzeszów

23.09.2018 (niedziela) 4. runda: finał - rewanż
Rzeszów - Ostrów Wlkp.


Baraże o 1. ligę


30.09.2018 (niedziela) - 1. mecz

07.10.2018 (niedziela) - rewanż

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Baron Piotr ULNarzuciłem drużynie, żebyśmy poszli z przełożeniami w jedną stronę. Niestety, pierwsze dwie serie startów pokazały, że kompletnie się pomyliliśmy.
Piotr Baron po meczu w Lublinie

 

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
5
10
+62
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 5 7 +24
3. Fogo Unia Leszno 5 7 0
4. zielona-energia.com Włókniarz 5 4 +4
5. Betard Sparta Wrocław 5 4 +22
6. ZOOLeszcz GKM 5 4 -10
7. For Nature Solutions Apator 5 4 -16
8. Arged Malesa Ostrów Wlkp. 5 0 -86
 eWinner 1. Liga 2022
1. Cellfast Wilki Krosno
3 6 +54
2. Stelmet Falubaz ZG 4 6 +10
3. H. Skrzydlewska Orzeł 5 5 -12
4. ROW Rybnik 4 4 +22
5. AC Landshut Devils 4 4 -14
6. Abramczyk Polonia Bdg. 3 4 +22
7. Aforti Start Gniezno 4 3 -33
8. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 0 -49
2. Liga Żużlowa 2022
1. SpecHouse PSŻ Poznań
 5 8 +75
2. Optibet Lokomotiv Daugavpils  4 5 +17
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  3 4 +28
4. Unia Tarnów  3 4 -14
5. Metalika Recycling Kolejarz  3 2 -35
6. Budmax-Stal Polonia Piła  3 1 -54
7. TEXOM Stal Rzeszów  3 0 -15

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2021

1.  Artiom Łaguta 192
2.  Bartosz Zmarzlik 189
3.  Emil Sajfutdinow 149
4.  Fredrik Lindgren 129
5.  Maciej Janowski 129
6.  Tai Woffinden 122
7.  Leon Madsen 108
8.  Max Fricke 94
9.  Jason Doyle 87
10.  Robert Lambert 82
11.  Anders Thomsen 73
12.  Martin Vaculík 54
13. Matej Žagar 45
14. Dominik Kubera 44
15.  Oliver Berntzon 32
16.  Krzysztof Kasprzak 28

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43