Runda zasadnicza:

1. runda: 13 kwietnia 2014 (niedziela)
Rybnik - Bydgoszcz 46:44
Rzeszów - Łódź 55:35
Grudziądz - Gniezno 43:46
Daugavpils - Lublin 45:45


2. kolejka: 21 kwietnia (niedziela)
Lublin - Rzeszów 45:45
Gniezno - Rybnik 60:30
Łódź - Grudziądz 58:32
6 kwietnia (niedziela):
Bydgoszcz - Daugavpils 57:33

3. kolejka: 4 maja (niedziela)
Lublin - Gniezno 41:49
Rzeszów - Rybnik 62:28
Grudziądz - Bydgoszcz 53:37
Daugavpils - Łódź 52:37

4. kolejka: 11 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 44:46
Gniezno - Daugavpils 47:43
Łódź - Lublin 51:39
Bydgoszcz - Rzeszów 40:50

6. kolejka: 25 czerwca (niedziela)
Lublin - Bydgoszcz
48:42
Rzeszów - Grudziądz 54:36
Gniezno - Łódź 48:42
Daugavpils - Rybnik 54:36

6. kolejka: 1 czerwca (niedziela)
awansem 30 maja (piątek):
Rzeszów - Daugavpils
69:21
Rybnik - Łódź 45:45
Grudziądz - Lublin 44:46
Bydgoszcz - Gniezno 57:33

7. kolejka: 8 czerwca (niedziela)
Lublin - Rybnik 53:37
Gniezno - Rzeszów 51:39
Łódź - Bydgoszcz 52:38
Daugavpils - Grudziądz 42:48

8. kolejka: 15 czerwca (niedziela)
Rybnik - Lublin 48:42
Rzeszów - Gniezno 64:26
Grudziądz - Daugavpils 58:31
Bydgoszcz - Łódź 54:36

9. kolejka: 22 czerwca (niedziela)

Gniezno - Bydgoszcz 52:38
Łódź - Rybnik 43:47
11 lipca (piątek):
Daugavpils - Rzeszów 50:40
20 lipca (niedziela):
Lublin - Grudziądz
40:50

10. kolejka: 29 czerwca (niedziela)

Grudziądz - Rzeszów 50:40
Łódź - Gniezno 55:35
Bydgoszcz - Lublin 50:40
13 lipca (niedziela):
Rybnik - Daugavpils 53:37

11. kolejka: 3 sierpnia (niedziela)
Lublin - Łódź
34:56
Rzeszów - Bydgoszcz 57:33
Grudziądz - Rybnik 51:37
Daugavpils - Gniezno 53:37

12. kolejka: 10 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Rzeszów 48:42
Gniezno - Lublin 53:36
Łódź - Daugavpils 59:31
Bydgoszcz - Grudziądz 48:42

13. kolejka: 24 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gniezno 68:22
Grudziądz - Łódź 46:44
29 sierpnia (piątek):
Daugavpils - Bydgoszcz
57:33
31 sierpnia (niedziela):

Rzeszów - Lublin 49:41

14. kolejka: 7 września (niedziela)
Lublin - Daugavpils 42:48
Gniezno - Grudziądz 38:52
Łódź - Rzeszów 47:43
Bydgoszcz - Rybnik 58:32


Runda finałowa:


15. kolejka: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Carbon Start - PGE Marma 34:56
Półfinał II: Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 48:42


16. kolejka: 20 września (niedziela)

24 września (środa):
Półfinał II: GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 47:43
25 września (czwartek):
Półfinał I: PGE Marma - Carbon Start 61:28

17. kolejka: 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz:
Orzeł Łódź -
PGE Marma 48:42


18. kolejka: 5 października (niedziela)
Finał - rewanż:
PGE Marma - Orzeł Łódź 55:35

AWANS: PGE Marma Rzeszów



Mecze barażowe o PLŻ:
12 października  (niedziela)
- 1. mecz:
2.PLŻ - RKM ROW Rybnik

19 października (niedziela)
- rewanż:
RKM ROW Rybnik - 2.PLŻ


Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Odwiedź nasze social media

fb ikonkaX ikonkaInstagram ikonka

Typer 2024 - zmierz się z najlepszymi!

Najszybsze żużlowe newsy

SpeedwayNews logo

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2024
1. Orlen Oil Motor Lublin  8 17 +124
2. Betard Sparta Wrocław  8 9 +34
3. ebut.pl Stal Gorzów  7 9 -46
4. Krono-Plast Włókniarz  7 7 +4
5. KS Apator Toruń
 8 6 -9
6. NovyHotel Falubaz  7 6 -22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  8 4 -84
8. FOGO Unia Leszno  7 3 -81
 Metalkas 2. Ekstraliga 2024
1. Abramczyk Polonia  7  10 +75
2. Innpro ROW Rybnik  6  10 +28
3. Arged Malesa Ostrów
 6  8 +16
4. Cellfast Wilki Krosno  7  8 +2
5. #OrzechowaOsada PSŻ  6  7 -12
6. Texom Stal Rzeszów
 7  4 -6
7. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
 7  4 -46
8. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 6  1 -57
Krajowa Liga Żużlowa 2024
1. Ultrapur Start Gniezno
 4  6 +18
2. Trans MF Landshut Devils  5
 6 -25
3. Unia Tarnów  4
 4 +37
4. Optibet Lokomotiv  5
 4 -7
5. OK Bedmet Kolejarz Opole  4  4 -20
6. PKS Polonia Piła  4  2 -3

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43