KALENDARIUM

26/2/2014

Przyszłość ukraińskiego speedwaya rysuje się obecnie niemal tak samo niepewnie jak przyszłość ukraińskiej państwowości. A jeszcze 2-3 lata temu te żużlowe nadzieje były spore, zwłaszcza we Lwowie i Równem. 26 lutego 2012 r. gwiazdą programu regionalnej TV Riwne1 był lider miejscowego Kaskadu, Stanisław Burza (video).

POWIEDZIELI...

poniedziałek, 26, luty 2018

sitera

sitera filipGdybym mógł cofnąć czas to pomimo mojego stanu zdrowia i tak zostałbym żużlowcem.

 

Filip Šitera (Przegląd Sportowy)

 

sportZ

Terminarz i wyniki Nice PLŻ 2016

Nice Polska Liga Zuzlowa biale

Runda zasadnicza

1. Runda - 28 marca 2016 (poniedziałek)
Kraków - Krosno 48:42
Rzeszów - Łódź 50:39
Piła - Częstochowa 61:29
Opole - Bydgoszcz 46:44
12 czerwca 2016 (niedziela)
Daugavpils - Gdańsk 56:34

2. Runda - 3 kwietnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Kraków 49:41
Łódź - Piła 47:43
Gdańsk - Rzeszów 62:28
Krosno - Daugavpils 33:57
Rawicz - Częstochowa 25:65 (przeł. 11.06.)

3. Runda - 10 kwietnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Łódź (przeł.)
Daugavpils - Bydgoszcz 49:41
Rzeszów - Krosno 54:36 (przeł. 06.05.)
Piła - Gdańsk 49:41
Opole - Kraków 47:41 (przeł.12.06.)

4. Runda - 17 kwietnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Rzeszów 43:47 (przeł. na 22.04.)
Kraków - Daugavpils 39:51
Gdańsk - Częstochowa 54:36 (przeł. na 22.04.)
Krosno - Piła 29:49 (po 13 biegach)
Rawicz - Łódź 23:31 po 9 biegach (przeł.15.05.)

5. Runda - 24 kwietnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Krosno 59:31
Łódź - Gdańsk 58:31
Rzeszów - Kraków 48:42 (przeł. 28.04.)
Piła - Bydgoszcz 51:39
Opole - Daugavpils 31:58

6. Runda - 1 maja 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Częstochowa 41:49
Kraków - Piła 52:38
Daugavpils - Rzeszów 52:37
Krosno - Łódź 39:51
Rawicz - Gdańsk 27:63

7. Runda - 8 maja 2016 (niedziela)
Częstochowa - Kraków 51:39
Łódź - Bydgoszcz 60:30
Gdańsk - Krosno 49:41
Piła - Daugavpils 40:49
Opole - Rzeszów 37:53

8. Runda - 22 maja 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Gdańsk 46:44
Kraków - Łódź 35:55
Daugavpils - Częstochowa 51:39
Rzeszów - Piła 51:36
Rawicz - Krosno 33:57

9. Runda - 29 maja 2016 (niedziela) - runda przełożona na 03.07.
Łódź - Daugavpils 56:34
Gdańsk - Kraków 44:46
Krosno - Bydgoszcz 47:43
Opole - Piła 33:57
Częstochowa - Rzeszów 50:40

10. Runda - 5 czerwca 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Krosno 48:42
Kraków - Gdańsk 49:41
Daugavpils - Łódź 42:47
Rzeszów - Częstochowa 50:40
Rawicz - Piła 30:57

11. Runda - 19 czerwca 2016 (niedziela)
Częstochowa - Daugavpils 54:36
Łódź - Kraków 52:38
Gdańsk - Bydgoszcz 59:31
Piła - Rzeszów 55:35
Opole - Krosno 35:55

12. Runda - 26 czerwca 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Łódź 41:49
Kraków - Częstochowa 46:44
Daugavpils - Piła 51:39
Krosno - Gdańsk 50:40
Rawicz - Rzeszów 35:55

13. Runda - 10 lipca 2016 (niedziela)
Częstochowa - Bydgoszcz 66:24
Łódź - Krosno 59:31
Rzeszów - Daugavpils 47:43
Piła - Kraków 49:41
Opole - Gdańsk 44:46

14. Runda - 5 sierpnia 2016 (piątek)
Bydgoszcz - Piła 46:44
Kraków - Rzeszów 51:39
Gdańsk - Łódź 40:50
Krosno - Częstochowa 41:49
31 lipca (niedziela):
Rawicz - Daugavpils 32:57

15. Runda - 21 sierpnia 2016 (niedziela)
Częstochowa - Gdańsk 53:37 (przeł. 4 września)
Daugavpils - Kraków 54:35
Rzeszów - Bydgoszcz 60:30
Piła - Krosno 53:37
Opole - Łódź 29:61 (przeł. 2 września)

16. Runda - 28 sierpnia 2016 (niedziela)
Bydgoszcz - Daugavpils 40:50
Łódź - Częstochowa 64:25
Gdańsk - Piła 45:44
Krosno - Rzeszów 42:48
Rawicz - Kraków 32:57

17. Runda - 4 września 2016 (niedziela)
Kraków - Bydgoszcz 50:40
Daugavpils - Krosno 59:31
Rzeszów - Gdańsk 30:59
Piła - Łódź 40:50
Opole - Częstochowa 33:57

18. Runda - 11 września 2016 (niedziela)
Częstochowa - Piła 60:30
Łódź - Rzeszów 62:28
Gdańsk - Daugavpils 55:35
Krosno - Kraków 48:42
Rawicz - Bydgoszcz 44:46


Runda finałowa

Finał - 18 września (niedziela)

Daugavpils - Łódź 47:43

Opole - Rawicz 57:33

Finał (rewanż) - 25 września (niedziela)

Łódź - Daugavpils 46:44

Rawicz - Opole 51:38

 

 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43