KALENDARIUM

22/2/2014

Drabik MaksymDziś urodziny obchodzi:


Maksym Drabik (ur. 1998)

POWIEDZIELI...

czwartek, 22, luty 2018

sitera

sitera filipGdybym mógł cofnąć czas to pomimo mojego stanu zdrowia i tak zostałbym żużlowcem.

 

Filip Šitera (Przegląd Sportowy)

 

sportZ

Terminarz i wyniki PGE Ekstraligi 2017

PGE-Ekstraliga

 

Runda zasadnicza 2017:

1.runda: 16.04.2017 (niedziela)
Częstochowa - Rybnik 48:42 (przeł. 2.05.)
Leszno - Wrocław 44:46 (przeł. 5.05.)
17.04.2017 (poniedziałek)
Zielona Góra - Grudziądz 31:17 po 8 biegach (przeł. 24.07.)
Toruń - Gorzów 44:46

2. runda: 22.04.2017 (sobota)
Rybnik - Wrocław 45:45 (przeł. 16.07.)
Zielona Góra - Toruń 54:36
23.04 2017 (niedziela)
Częstochowa - Leszno 38:52 (przeł. 9.07.)
Grudziądz - Gorzów 49:41 (przeł. 16.07.)

3. runda: 30.04.2017 (niedziela)
Grudziądz - Częstochowa 55:35
Leszno - Zielona Góra 64:26
Gorzów - Rybnik 51:39
Wrocław - Toruń 51:39

4. runda: 5.05.2017 (piątek)
Rybnik - Grudziądz 57:33
7.05.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Częstochowa 53:37
(przeł. 08.06.)
Wrocław - Gorzów 44:45
Toruń - Leszno 44:46

5. runda: 21.05.2017 (niedziela)
Grudziądz - Wrocław 40:50
Rybnik - Zielona Góra 41:49 (przeł.12.07.)
Gorzów - Leszno 51:39
Częstochowa - Toruń 52:38 (przeł. 02.06.)

6. runda: 28.05.2017 (niedziela)
Toruń - Rybnik 53:37
Leszno - Grudziądz 52:38
Gorzów - Zielona Góra 45:45
Wrocław - Częstochowa 50:40

7. runda: 2.06.2017 (piątek)
Zielona Góra - Wrocław 48:42
4.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Toruń 33:45 (po 13 biegach)
Rybnik - Leszno 44:46 (przeł. 22.06.)
Częstochowa - Gorzów 46:44 (przeł. 22.06.)

8. runda: 11.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Zielona Góra 43:47
Rybnik - Częstochowa 49:41
Gorzów - Toruń 55:35
Wrocław - Leszno 51:39

9. runda: 16.06.2017 (piątek)
Gorzów - Grudziądz 54:35 (przeł. 18.06.)
18.06.2017 (niedziela)
Toruń - Zielona Góra 44:46
Leszno - Częstochowa 57:33
9.07.2017 (niedziela)
Wrocław - Rybnik 56:34

10. runda: 25.06.2017 (niedziela)
Rybnik - Gorzów 50:40
Zielona Góra - Leszno 42:48
Częstochowa - Grudziądz 45:45
Toruń - Wrocław 41:49

11. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Leszno - Toruń 53:37

Grudziądz - Rybnik 55:35
Gorzów - Wrocław 41:49
Częstochowa - Zielona Góra 50:40

12. runda: 4.08.2017 (piątek)
Wrocław - Grudziądz 52:38
6.08.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Rybnik 56:34
Leszno - Gorzów 41:49
Toruń - Częstochowa 41:49

13. runda: 13.08.2017 (niedziela)
Grudziądz - Leszno 48:40
Rybnik - Toruń 49:41
Zielona Góra - Gorzów 45:45
Częstochowa - Wrocław 47:43

14. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Toruń - Grudziądz 49:41
Leszno - Rybnik 51:39
Gorzów - Częstochowa 57:33
Wrocław - Zielona Góra 39:51

Faza play-off

1. runda: 03.09.2017 (niedziela)
Leszno - Zielona Góra 50:40
Wrocław - Gorzów 47:43

2. runda (rewanżowa): 10.09.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Leszno 45:45
Gorzów - Wrocław 45:45

3. runda - FinałMecz o 3. miejsce: 17.09.2017 (niedziela)
Leszno - Wrocław
Gorzów - Zielona Góra

4. runda - Finał (rewanż), o 3. miejsce (rewanż): 24.09.2017 (niedziela)
Wrocław - Leszno
Zielona Góra - Gorzów

 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43