KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Baron Piotr ULNarzuciłem drużynie, żebyśmy poszli z przełożeniami w jedną stronę. Niestety, pierwsze dwie serie startów pokazały, że kompletnie się pomyliliśmy.
Piotr Baron po meczu w Lublinie

 

PGE-Ekstraliga

 

Runda zasadnicza 2017:

1.runda: 16.04.2017 (niedziela)
Częstochowa - Rybnik 48:42 (przeł. 2.05.)
Leszno - Wrocław 44:46 (przeł. 5.05.)
17.04.2017 (poniedziałek)
Zielona Góra - Grudziądz 31:17 po 8 biegach (przeł. 24.07.)
Toruń - Gorzów 44:46

2. runda: 22.04.2017 (sobota)
Rybnik - Wrocław 45:45 (przeł. 16.07.)
Zielona Góra - Toruń 54:36
23.04 2017 (niedziela)
Częstochowa - Leszno 38:52 (przeł. 9.07.)
Grudziądz - Gorzów 49:41 (przeł. 16.07.)

3. runda: 30.04.2017 (niedziela)
Grudziądz - Częstochowa 55:35
Leszno - Zielona Góra 64:26
Gorzów - Rybnik 51:39
Wrocław - Toruń 51:39

4. runda: 5.05.2017 (piątek)
Rybnik - Grudziądz 57:33
7.05.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Częstochowa 53:37
(przeł. 08.06.)
Wrocław - Gorzów 44:45
Toruń - Leszno 44:46

5. runda: 21.05.2017 (niedziela)
Grudziądz - Wrocław 40:50
Rybnik - Zielona Góra 41:49 (przeł.12.07.)
Gorzów - Leszno 51:39
Częstochowa - Toruń 52:38 (przeł. 02.06.)

6. runda: 28.05.2017 (niedziela)
Toruń - Rybnik 53:37
Leszno - Grudziądz 52:38
Gorzów - Zielona Góra 45:45
Wrocław - Częstochowa 50:40

7. runda: 2.06.2017 (piątek)
Zielona Góra - Wrocław 48:42
4.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Toruń 33:45 (po 13 biegach)
Rybnik - Leszno 44:46 (przeł. 22.06.)
Częstochowa - Gorzów 46:44 (przeł. 22.06.)

8. runda: 11.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Zielona Góra 43:47
Rybnik - Częstochowa 49:41
Gorzów - Toruń 55:35
Wrocław - Leszno 51:39

9. runda: 16.06.2017 (piątek)
Gorzów - Grudziądz 54:35 (przeł. 18.06.)
18.06.2017 (niedziela)
Toruń - Zielona Góra 44:46
Leszno - Częstochowa 57:33
9.07.2017 (niedziela)
Wrocław - Rybnik 56:34

10. runda: 25.06.2017 (niedziela)
Rybnik - Gorzów 50:40
Zielona Góra - Leszno 42:48
Częstochowa - Grudziądz 45:45
Toruń - Wrocław 41:49

11. runda: 30.07.2017 (niedziela)
Leszno - Toruń 53:37

Grudziądz - Rybnik 55:35
Gorzów - Wrocław 41:49
Częstochowa - Zielona Góra 50:40

12. runda: 4.08.2017 (piątek)
Wrocław - Grudziądz 52:38
6.08.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Rybnik 56:34
Leszno - Gorzów 41:49
Toruń - Częstochowa 41:49

13. runda: 13.08.2017 (niedziela)
Grudziądz - Leszno 48:40
Rybnik - Toruń 49:41
Zielona Góra - Gorzów 45:45
Częstochowa - Wrocław 47:43

14. runda: 20.08.2017 (niedziela)
Toruń - Grudziądz 49:41
Leszno - Rybnik 51:39
Gorzów - Częstochowa 57:33
Wrocław - Zielona Góra 39:51

Faza play-off

1. runda: 03.09.2017 (niedziela)
Leszno - Zielona Góra 50:40
Wrocław - Gorzów 47:43

2. runda (rewanżowa): 10.09.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Leszno 45:45
Gorzów - Wrocław 45:45

3. runda - FinałMecz o 3. miejsce: 17.09.2017 (niedziela)
Leszno - Wrocław 49:41
Gorzów - Zielona Góra 52:38

4. runda - Finał (rewanż), o 3. miejsce (rewanż): 24.09.2017 (niedziela)
Wrocław - Leszno 45:45
Zielona Góra - Gorzów 44:46

Drużynowy Mistrz Polski 2017 - Fogo Unia Leszno

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Baron Piotr ULNarzuciłem drużynie, żebyśmy poszli z przełożeniami w jedną stronę. Niestety, pierwsze dwie serie startów pokazały, że kompletnie się pomyliliśmy.
Piotr Baron po meczu w Lublinie

 

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
5
10
+62
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 5 7 +24
3. Fogo Unia Leszno 5 7 0
4. zielona-energia.com Włókniarz 5 4 +4
5. Betard Sparta Wrocław 5 4 +22
6. ZOOLeszcz GKM 5 4 -10
7. For Nature Solutions Apator 5 4 -16
8. Arged Malesa Ostrów Wlkp. 5 0 -86
 eWinner 1. Liga 2022
1. Cellfast Wilki Krosno
3 6 +54
2. Stelmet Falubaz ZG 4 6 +10
3. H. Skrzydlewska Orzeł 5 5 -12
4. ROW Rybnik 4 4 +22
5. AC Landshut Devils 4 4 -14
6. Abramczyk Polonia Bdg. 3 4 +22
7. Aforti Start Gniezno 4 3 -33
8. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 0 -49
2. Liga Żużlowa 2022
1. SpecHouse PSŻ Poznań
 5 8 +75
2. Optibet Lokomotiv Daugavpils  4 5 +17
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  3 4 +28
4. Unia Tarnów  3 4 -14
5. Metalika Recycling Kolejarz  3 2 -35
6. Budmax-Stal Polonia Piła  3 1 -54
7. TEXOM Stal Rzeszów  3 0 -15

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2021

1.  Artiom Łaguta 192
2.  Bartosz Zmarzlik 189
3.  Emil Sajfutdinow 149
4.  Fredrik Lindgren 129
5.  Maciej Janowski 129
6.  Tai Woffinden 122
7.  Leon Madsen 108
8.  Max Fricke 94
9.  Jason Doyle 87
10.  Robert Lambert 82
11.  Anders Thomsen 73
12.  Martin Vaculík 54
13. Matej Žagar 45
14. Dominik Kubera 44
15.  Oliver Berntzon 32
16.  Krzysztof Kasprzak 28

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43