ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

RUNDA ZASADNICZA BRITISH ELITE LEAGUE 2014

BEL logo


SYSTEM PUNKTOWANIA ELITE LEAGUE 2014:

1. Porażka u siebie, bez względu na różnicę punktów = 0 pkt.
2. Remis u siebie = 1 pkt.
3. Wygrana u siebie pomiędzy 1 a 6 punktów = 2 pkt.
4. Wygrana u siebie 7 pkt. i więcej = 3 pkt.
5. Porażka na wyjeździe 7 pkt. i więcej = 0 pkt.
6. Porażka na wyjeździe pomiędzy 1 a 6 punktów = 1 pkt.
7. Remis na wyjeździe = 2 pkt.
8. Wygrana na wyjeździe pomiędzy 1 a 6 punktów = 3 pkt.
9. Wygrana na wyjeździe 7 pkt. i więcej = 4 pkt.


Marzec:
24.03. Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies 58:35
28.03. Lakeside Hammers - Swindon Robins 47:44
29.03. Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies 62:30
29.03. Leicester Lions - Wolverhampton Wolves 44:46

Kwiecień:
02.04. Birmingham Brummies - Lakeside Hammers 37:56
03.04. Swindon Robins - Coventry Bees 26:36 (po 10. biegach)
04.04. Lakeside Hammers - Leicester Lions 52:42
05.04. Eastbourne Eagles - Leicester Lions 52:37
09.04. Birmingham Brummies - Coventry Bees 46:44
09.04. King's Lynn Stars - Lakeside Hammers 51:39
09.04. Poole Pirates - Eastbourne Eagles 52:37
10.04. Swindon Robins - Belle Vue Aces 57:36
11.04. Coventry Bees - King's Lynn Stars 42:48
11.04. Lakeside Hammers - Birmingham Brummies 69:21
12.04. Eastbourne Hammers - Belle Vue Aces 50:43
12.04. Leicester Lions - Lakeside Hammers 48:41
14.04. Belle Vue Aces - Leicester Lions 56:35
14.04. Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars 47:42
14.04. Poole Pirates - Coventry Bees 49:41
16.04. King's Lynn Stars - Belle Vue Aces 52:38
18.04. Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves 50:39
18.04. Birmingham Brummies - King's Lynn Stars 30:60
18.04. Coventry Bees - Leicester Lions 48:42
18.04. Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers 48:42
18.04. Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 55:41
18.04. Poole Pirates - Swindon Robins 56:34
18.04. Swindon Robins - Poole Pirates 45:47
19.04. Leicester Lions - Coventry Bees 40:50
22.04. Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 45:45
23.04. King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves 49:41
24.04. Swindon Robins - Eastbourne Eagles 46:44
25.04. Lakeside Hammers - Swindon Robins 56:38
26.04. Leicester Lions - Eastbourne Eagles 49:41
28.04. Belle Vue Aces - Poole Pirates 51:39
28.04. Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 48:42
30.04. King's Lynn Stars - Leicester Lions 53:43
30.04. Poole Pirates - Birmingham Brummies 48:42

Maj:
03.05. Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves 59:31
03.05. Lakeside Hammers - Coventry Bees 51:44
03.05. Leicester Lions - Belle Vue Aces 50:43
05.05. Coventry Bees - Lakeside Hammers 49:41
05.05. Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 45:45
07.05. Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves 46:44
07.05. Poole Pirates - Belle Vue Aces 53:40
09.05. Coventry Bees - Swindon Robins 41:49
09.05. Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 53:40 
12.05. Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 52:38
14.05. Poole Pirates - Lakeside Hammers 50:40
14.05. King's Lynn Stars - Swindon Robins 48:42
15.05. Birmingham Brummies - King's Lynn Stars 42:48
17.05. Eastbourne Eagles - Coventry Bees 61:30
19.05. Belle Vue Aces - Birmingham Brummies 51:39
19.05. Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 47:43
19.05. Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 45:47
21.05. Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles 52:44
21.05. Poole Pirates - Coventry Bees 47:48
22.05. King's Lynn Stars - Poole Pirates 47:43
24.05. Eastbourne Eagles - Swindon Robins 54:37
26.05. Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles 61:32
26.05. Swindon Robins - Belle Vue Aces 42:33 (po 12 biegach)
28.05. Poole Pirates - King's Lynn Stars 44:46
29.05. King's Lynn Stars - Coventry Bees 54:35
30.05. Coventry Bees - Birmingham Brummies 46:44
31.05. Eastbourne Eagles - Leicester Lions 55:36

Czerwiec:
05.06. Swindon Robins - Leicester Lions 48:40
05.06. King's Lynn Stars - Birmingham Brummies 60:32
06.06. Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 48:42
06.06. Lakeside Hammers - Belle Vue Aces 58:32
07.06. Leicester Lions - King's Lynn Stars 42:47
07.06. Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces 57:35
09.06. Belle Vue Aces - Lakeside Hammers 45:45
11.06. Birmingham Brummies - Belle Vue Aces 50:40
11.06. King's Lynn Stars - Wolverhampton Wolves 54:39
12.06. Swindon Robins - Wolverhampton Wolves 46:47
13.06. Coventry Bees - Belle Vue Aces 52:40
13.06. Lakeside Hammers - Leicester Lions 59:36
18.06. King's Lynn Stars - Belle Vue Aces 50:40
18.06. Poole Pirates - Leicester Lions 59:34
20.06. Coventry Bees - Poole Pirates 47:43
20.06. Lakeside Hammers - King's Lynn Stars 47:43
21.06. Leicester Lions - Swindon Robins 45:47
23.06. Wolverhampton Wolves - King's Lynn Stars 37:53
25.06. Poole Pirates - Birmingham Brummies 60:32
26.06. King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles 60:32
30.06. Eastbourne Eagles - Poole Pirates 45:45
30.06. Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 51:41
30.06. Belle Vue Aces - Birmingham Brummies 56:39

Lipiec:
02.07. Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 49:41 
02.07. King's Lynn Stars - Coventry Bees 61:31
03.07. Swindon Robins - King's Lynn Stars 50:40
04.07. Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 57:35
05.07. Leicester Lions - Belle Vue Aces 56:36
05.07. Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars 49:40
07.07. Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 44:46
07.07. Belle Vue Aces - Poole Pirates 54:38
09.07. Poole Pirates - Belle Bue Aces 57:37
10.07. Swindon Robins - Poole Pirates 46:43
14.07. Wolverhampton Wolves - Belle Bue Aces 48:45
14.07. Leicester Lions - Eastbourne Eagles 45:44
16.07. King's Lynn Stars - Leicester Lions 48:42
16.07. Belle Bue Aces - Wolverhampton Wolves 55:38
17.07. Swindon Robins - Leicester Lions 47:43
18.07. Coventry Bees - Belle Bue Aces 52:39
18.07. Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 47:43
19.07. Eastbourne Eagles - Poole Pirates 50:40
21.07. Belle Bue Aces  - Swindon Robins 41:49
21.07. Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 44:46
23.07. Poole Pirates - King's Lynn Stars 48:42

Sierpień:
04.08. Belle Bue Aces - King's Lynn Stars 39:54
04.08. Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 36:59
06.08. Poole Pirates - Swindon Robins 56:35
07.08. Swindon Robins - Lakeside Hammers 55:37         
09.08. Leicester Lions - Wolverhampton Wolves 47:45
11.08. Eastbourne Eagles - Swindon Robins 53:40
13.08. Poole Pirates - Lakeside Hammers 53:37
14.08. King's Lynn Stars - Poole Pirates 41:49
14.08. Swindon Robins - Eastbourne Eagles 56:36
15.08. Lakeside Hammers - Belle Bue Aces 59:31
16.08. Eastbourne Eagles - Coventry Bees 49:44
16.08. Leicester Lions - Lakeside Hammers 48:42
18.08. Belle Bue Aces - Lakeside Hammers 42:33 (po 12 wyścigach)
18.08. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 56:37
18.08. Coventry Bees - Swindon Robins 53:40
20.08. Poole Pirates - Leicester Lions 59:31
21.08. Swindon Robins - King's Lynn Stars 52:41
22.08. Coventry Bees - Lakeside Hammers 55:35
22.08. King's Lynn Stars - Eastbourne Eagles 39:24 (po 10 wyścigach)
23.08. Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves 55:35
23.08. Lakeside Hammers - Coventry Bees 39:56
23.08. Leicester Lions - Poole Pirates 45:45   
27.08. King's Lynn Stars - Swindon Robins 44:43
28.08. Swindon Robins - Lakeside Hammers 57:35
30.08. Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers 50:40
31.08. Coventry Bees - Leicester Lions 50:42
31.08. Leicester Lions - Coventry Bees 54:38

Wrzesień:
01.09. Belle Bue Aces - Coventry Bees 36:56
01.09. Lakeside Hammers - Poole Pirates 35:26 (po 10 wyścigach)
01.09. Wolverhampton Wolves - Leicester Lions 50:42
03.09. Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 48:42
04.09. Coventry Bees - King's Lynn Stars 52:38
04.09. Swindon Robins - Wolverhampton Wolves 59:36
05.09. Lakeside Hammers - Poole Pirates 45:45
06.09. Eastbourne Eagles - King's Lynn Stars 49:44
06.09. Leicester Lions - Swindon Robins 37:52
08.09. Swindon Robins - Coventry Bees 60:31
08.09. Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles 56:37
08.09. Belle Vue Aces - Leicester Lions 55:38
10.09. Poole Pirates - Eastbourne Eagles 56:35
10.09. Belle Vue Aces - Swindon Robins 48:44
11.09. Leicester Lions - King's Lynn Stars 39:51
12.09. Coventry Bees - Eastbourne Eagles 60:32
12.09. Coventry Bees - Eastbourne Eagles 60:33
15.09. Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 52:40
15.09. Coventry Bees - Poole Pirates 40:50
15.09. Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 47:43
16.09. King's Lynn Stars - Lakeside Hammers 59:35
17.09. Leicester Lions - Poole Pirates 41:49
22.09. Belle Vue Aces - King's Lynn Stars 48:42
22.09. Belle Vue Aces - Coventry Bees 40:53

25.09. Indywidualne Mistrzostwa Elite League w King's Lynn - wyniki (za speedwayupdates)


British Elite League 2014 - tabela po rundzie zasadniczej
1. Poole Pirates
 32  70  +209
2. King's Lynn Stars
 32  70  +182
3. Coventry Bees
 31  61  +59
4. Swindon Robins
 32  55  +58
5. Eastbourne Eagles
 32  47  -30
6. The Lakeside Hammers
 32  45  -10
7. Wolverhampton Wolves
 31  37  -102
8. Belle Vue Aces  32

 34

 -152
9.
Leicester Lions  32
 25 -214
10.
Birmingham Brummies  -
 - -

 * Drużyna Birmingham Brummies wycofała się z rozgrywek. Wszystkie mecze z jej udziałem oraz wszystkie zdobyte punkty decyzją BSPA zostały anulowane.

 

Faza play-off

29.09. Półfinały - 1. mecze:

King's Lynn Stars - Poole Pirates 44:45
Coventry Bees - Swindon Robins 49:41

06.10. Półfinały - rewanże:

16.10. Poole Pirates - King's Lynn Stars 47:43
Swindon Robins - Coventry Bees 45:50

Finał:

17.10. - 1. mecz
Coventry Bees - Poole Pirates 34:37

20.10. - rewanż
Poole Pirates - Coventry Bees 53:37


Poole-BELchamps2014

 


 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

ProtasiewiczPiotrRobiłem, co mogłem. Na liderów rywali byłem dziś za słaby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z meczów, jakie nam pozostały, będzie dla nas meczem o życie.

Piotr Protasiewicz po meczu Włókniarz-Falubaz 52:38 / nSport+

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Piątek, 17 sierpnia
MACECPuchar MACEC w Rawiczu
17:00

Nice Polska Liga Zuzlowa bialeKŻ Orzeł- Euro Finannce Polonia

17:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  13 26 +148
2. Cash Broker Stal Gorzów  13 21 +63
3. Betard Sparta Wrocław  12 18 +74
4. forBET Włókniarz
 12 17 +14
5. Get Well Toruń  12 13 -39
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  12 8 -106
7. Grupa Azoty Unia Tarnów  12 8 -98
8. Falubaz Zielona Góra  12 7 -56
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  12 25 +197
2. Car Gwarant Start Gniezno  12 20 +73
3. Lokomotiv Dyneburg  12 19 +7
4. ROW Rybnik  12 17 +150
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  11 11 +36
6. Orzeł Łódź  10 6 -31
7. Euro Finannce Polonia Piła  10 4 -128
8. Arge Speedway Wanda
 11 3 -304
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  11 26 +165
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  11 24 +153
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  11 13 +15
4. OK Kolejarz Opole  10 9 -37
5. Iveston PSŻ Poznań  10 8 -60
6. Polonia Bydgoszcz  11 8 -132
7. KSM Krosno  10 2 -104
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 6/10)
1. flaga UK Tai Woffinden
91
2. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
74
3. flaga Polski Maciej Janowski
70
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
69
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 62
6. flaga USA Greg Hancock
56
7. flaga Polski Patryk Dudek 56
8. flaga Rosji Artiom Łaguta 53
9. flaga Słowenii Matej Žagar 50
10. flaga Danii Nicki Pedersen 46
11. flaga Australii Jason Doyle 44
12. flaga Australii Chris Holder 43
13. flaga Polski Przemysław Pawlicki 27
14. flaga UK Craig Cook 21
15.  SVK Martin Vaculík 17
16. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43