KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Chomski StanisławDziękuję kibicom, którzy w tym żarze przyjechali i nas wspierali, mimo fatalnego występu (...) Mogę ich tylko przeprosić. Jedziemy dalej, wiara umiera ostatnia.

Stanisław Chomski, Stal Gorzów

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Wrocław - Leszno 45:45
08.04.2018 (niedziela):
Grudziądz - Częstochowa 45:45
Gorzów - Toruń 54:35
Tarnów - Zielona Góra 47:43

2. runda: 13.04.2018 (piątek):
Częstochowa - Tarnów 54:36
14.04.2018 (sobota):
Toruń - Wrocław 47:43
15.04.2018 (niedziela):
Zielona Góra - Grudziądz 53:37
Leszno - Gorzów 48:42

3. runda: 21.04.2018 (sobota):
Grudziądz - Leszno 28:62
22.04.2018 (niedziela):
Tarnów - Toruń 51:39
Zielona Góra - Częstochowa 44:46
Wrocław - Gorzów 54:36

4. runda: 27.04.2018 (piątek)
Leszno - Zielona Góra 56:34
29.04.2018 (niedziela):
Gorzów - Tarnów 53:37
Częstochowa - Wrocław 49:41
Toruń
- Grudziądz 51:39

5. runda: 04.05.2018 (piątek):
Grudziądz - Gorzów 49:41
06.05.2018 (niedziela):
Leszno - Częstochowa 53:37
Tarnów - Wrocław 41:49
Zielona Góra - Toruń 50:40

6. runda: 18.05.2018 (piątek):
Toruń - Leszno 37:53
20.05.2018 (niedziela):
Tarnów - Grudziądz 49:41
Wrocław - Zielona Góra 48:42
Gorzów - Częstochowa 53:37

7. runda: 27.05.2018 (niedziela):
Częstochowa - Toruń 49:41
Leszno - Tarnów 55:35
Zielona Góra - Gorzów 43:47
Wrocław - Grudziądz 61:29

8. runda: 10.06.2018 (niedziela):
Gorzów - Zielona Góra 49:35 (po 14. biegach)
Grudziądz - Wrocław 42:48
Tarnów - Leszno 47:43
Toruń - Częstochowa 50:40

9. runda: 17.06.2018 (niedziela):
Zielona Góra – Wrocław 51:39
Leszno – Toruń 54:36
Częstochowa – Gorzów 49:41
Grudziądz – Tarnów 52:38

10. runda: 01.07.2018 (niedziela):
Gorzów – Grudziądz 54:36
Wrocław – Tarnów 57:33
Częstochowa – Leszno 47:43
Toruń – Zielona Góra 52:38

11. runda: 29.07.2018 (niedziela):
Wrocław – Częstochowa 48:42
Zielona Góra – Leszno 38:52
Tarnów – Gorzów 38:52
Grudziądz – Toruń 49:41

12. runda: 12.08.2018 (niedziela):
Gorzów – Wrocław 46:44
Leszno – Grudziądz 50:40
Częstochowa – Zielona Góra 52:38
Toruń – Tarnów 51:39

13. runda: 27.07.2018 (piątek):
Gorzów – Leszno 45:45
19.08.2018 (niedziela):
Tarnów – Częstochowa 51:39
Wrocław – Toruń 45:45
Grudziądz – Zielona Góra 55:35

14. runda: 26.08.2018 (niedziela):
Zielona Góra – Tarnów 51:39
Leszno – Wrocław 55:35
Częstochowa – Grudziądz 45:45 (przeł. 31.08.)
Toruń – Gorzów 55:35

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  14 29 +168
2. Cash Broker Stal Gorzów  14 21 +43
3. forBET Włókniarz  14 19 +2
4. Betard Sparta Wrocław  14 19 +54
5. Get Well Toruń  14 18 -19
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  14 12 -86
7. Falubaz Zielona Góra  14 10 -64
8. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 10 -98

 


Runda Finałowa:

02.09.2018 (niedziela) - 1. runda (półfinały)
Wrocław - Leszno 42:48
Częstochowa - Gorzów 41:49

09.09.2018 (niedziela): 2. runda finałowa (półfinały - rewanże)
Leszno - Wrocław 48:42
Gorzów - Częstochowa 51:39

16.09.2018 (niedziela) - 3. runda finałowa - finały
Mecz o złoto:
Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno


Mecz o 3. msc.
Betard Sparta - forBET Włókniarz

23.09.2018 (niedziela) - 4. runda finałowa (finały - rewanże)

Mecz o złoto - rewanż
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów

Mecz o 3. msc.
- rewanż
Betard Sparta - forBET Włókniarz


30.09.2018 (niedziela) -
Baraż o Ekstraligę
2. drużyna Nice PLŻ - Falubaz Zielona Góra

07.10.2018 (niedziela) -
Baraż (rewanż)
Falubaz Zielona Góra - 2. drużyna Nice PLŻ

 

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Chomski StanisławDziękuję kibicom, którzy w tym żarze przyjechali i nas wspierali, mimo fatalnego występu (...) Mogę ich tylko przeprosić. Jedziemy dalej, wiara umiera ostatnia.

Stanisław Chomski, Stal Gorzów

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 10
22
+120
2. Betard Sparta Wrocław 10 17 +66
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 13 +24
4. MrGARDEN GKM Grudziądz 10 13 +13
5. forBET Włókniarz 10 9 -52
6. truly.work Stal Gorzów 10 8 -38
7. Speed Car Motor Lublin 10 7 -38
8. Get Well Toruń 10 3 -95
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 11 19 +104
2. Car Gwarant Start 10 16 +12
3. Unia Tarnów 10 14 +14
4. Arged Malesa TŻ Ostrovia 10 13 -20
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -30
6. Lokomotiv Daugavpils 11 8 -49
7. Orzeł Łódź 10 7 -29
2. Liga Żużlowa 2019
1. Power Duck Iveston PSŻ  11 23 +197
2. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  10 20 +97
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  9 15 +97
4. Wilki Krosno  11 11 -55
5. Euro Finannce Polonia Piła  10 9 -52
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  9 3 -65
7. Speedway Wanda Kraków
 8 0 -233
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 4 z 10 rund)
1. flaga Danii Leon Madsen
47
2. flaga Polski Patryk Dudek
47
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 47
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
44
5. SVK Martin Vaculík 44
6. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
42
7. flaga Danii Niels Kristian Iversen 32
8. flaga Australii Jason Doyle 30
9. flaga Polski Janusz Kołodziej 29
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 27
11. flaga Australii Max Fricke 27
12. flaga Słowenii Matej Žagar 27
13. flaga Polski Maciej Janowski 24
14. flaga UK Robert Lambert 24
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 23
16. flaga UK Tai Woffinden 15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43