ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Dudek Patryk1Zawsze unikam próby toru. Wolę pojechać pierwszy bieg spod taśmy i dopiero potem szukać.


Patryk Dudek

 

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza 2018:

1. runda: 07.04.2018 (sobota)
Wrocław - Leszno 45:45
08.04.2018 (niedziela):
Grudziądz - Częstochowa 45:45
Gorzów - Toruń 54:35
Tarnów - Zielona Góra 47:43

2. runda: 13.04.2018 (piątek):
Częstochowa - Tarnów 54:36
14.04.2018 (sobota):
Toruń - Wrocław 47:43
15.04.2018 (niedziela):
Zielona Góra - Grudziądz 53:37
Leszno - Gorzów 48:42

3. runda: 21.04.2018 (sobota):
Grudziądz - Leszno 28:62
22.04.2018 (niedziela):
Tarnów - Toruń 51:39
Zielona Góra - Częstochowa 44:46
Wrocław - Gorzów 54:36

4. runda: 27.04.2018 (piątek)
Leszno - Zielona Góra 56:34
29.04.2018 (niedziela):
Gorzów - Tarnów 53:37
Częstochowa - Wrocław 49:41
Toruń
- Grudziądz 51:39

5. runda: 04.05.2018 (piątek):
Grudziądz - Gorzów 49:41
06.05.2018 (niedziela):
Leszno - Częstochowa 53:37
Tarnów - Wrocław 41:49
Zielona Góra - Toruń 50:40

6. runda: 18.05.2018 (piątek):
Toruń - Leszno 37:53
20.05.2018 (niedziela):
Tarnów - Grudziądz 49:41
Wrocław - Zielona Góra 48:42
Gorzów - Częstochowa 53:37

7. runda: 27.05.2018 (niedziela):
Częstochowa - Toruń 49:41
Leszno - Tarnów 55:35
Zielona Góra - Gorzów 43:47
Wrocław - Grudziądz 61:29

8. runda: 10.06.2018 (niedziela):
Gorzów - Zielona Góra
Grudziądz - Wrocław
Tarnów - Leszno
Toruń - Częstochowa

9. runda: 17.06.2018 (niedziela):
Zielona Góra – Wrocław
Leszno – Toruń
Częstochowa – Gorzów
Grudziądz – Tarnów

10. runda: 01.07.2018 (niedziela):
Gorzów – Grudziądz
Wrocław – Tarnów
Częstochowa – Leszno
Toruń – Zielona Góra

11. runda: 29.07.2018 (niedziela):
Wrocław – Częstochowa
Zielona Góra – Leszno
Tarnów – Gorzów
Grudziądz – Toruń

12. runda: 12.08.2018 (niedziela):
Gorzów – Wrocław
Leszno – Grudziądz
Częstochowa – Zielona Góra
Toruń – Tarnów

13. runda: 27.07.2018 (piątek):
Gorzów – Leszno
19.08.2018 (niedziela):
Tarnów – Częstochowa
Wrocław – Toruń
Grudziądz – Zielona Góra

14. runda: 26.08.2018 (niedziela):
Zielona Góra – Tarnów
Leszno – Wrocław
Częstochowa – Grudziądz
Toruń – Gorzów

Runda Finałowa:

02.09.2018 (niedziela) - 1. runda (półfinały)
4. - 1.
3. - 2.

09.09.2018 (niedziela): 2. runda finałowa (półfinały - rewanże)
1. - 4.
2. - 3.

16.09.2018 (niedziela) - 3. runda finałowa - finały
Mecz o złoto
Mecz o 3. msc.

23.09.2018 (niedziela) - 4. runda finałowa (finały - rewanże)

Mecz o złoto - rewanż
Mecz o 3. msc.
- rewanż

30.09.2018 (niedziela) -
Baraż o Ekstraligę

07.10.2018 (niedziela) -
Baraż (rewanż)

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Dudek Patryk1Zawsze unikam próby toru. Wolę pojechać pierwszy bieg spod taśmy i dopiero potem szukać.


Patryk Dudek

 

300x250pokredzie

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 27 maja
PGE EkstraligaFalubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal
16:30
Betard Sparta - MrGarden GKM
16:30
forBET Włókniarz - Get Well Toruń
19:00
Fogo Unia - Grupa Azoty Unia
19:00Nice Polska Liga Zuzlowa bialeEuro Finannce Polonia - Motor Lublin
14:45
Car Gwarant Start - Zdunek Wybrzeże
14:45
PLŻ2OK Kolejarz - Stainer Unia Kolejarz
17:00
KSM Krosno - Stal Rzeszów
17:15
MDM Komputery Ostrovia - Iveston PSŻ
17:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  7 13 +114
2. forBET Włókniarz Częstochowa  7 9   +4
3. Betard Sparta Wrocław  7 9 +52
4. Cash Broker Stal Gorzów  7 8 +23
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  7 6 -38
6. Falubaz Zielona Góra  7 4 -12
7. Get Well Toruń  7 4 -49
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  7 3 -94
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  7 13 +91
2. Car Gwarant Start Gniezno  7 10 +42
3. Lokomotiv Dyneburg  6 8 +11
4. ROW Rybnik  6 8 +75
5. Euro Finannce Polonia Piła  6 4 -48
6. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  7 4 +24
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  6 2 -162
2. Polska Liga Żużlowa
1. MDM Komputery TŻ Ostrovia  7 12 +83
2. Stal Rzeszów  5 9 +49
3. OK Kolejarz Opole  6 8 +26
4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  6 7 +53
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  5 2 -79
7. KSM Krosno  6 0 -86
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43