ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

 

Elitserien logo
Runda zasadnicza:

1. kolejka: 6 maja 2014   
Ikaros Smederna - Västervik 56:34
Piraterna - Vargarna 41:49
Dackarna - Indianerna
49:41
Rospiggarna - Vetlanda 46:44
     
2. kolejka: 13 maja 2014   
Indianerna - Rospiggarna 42:47
Vargarna - Dackarna 42:45
Västervik - Piraterna 44:46 (przeł. 28.05)
Vetlanda - Ikaros Smederna 49:41
     
3. runda: 20 maja 2014   
Piraterna - Ikaros Smederna 49:41
Dackarna - Västervik 48:42
Rospiggarna - Vargarna 52:38
Indianerna - Elit Vetlanda 48:42

4. runda: 27 maja 2014 
Vargarna - Indianerna 49:41
Västervik - Rospiggarna 43:47
Ikaros Smederna - Dackarna 48:41
Elit Vetlanda - Piraterna 46:44
     
5. runda: 3 czerwca 2014 (runda odwołana)
16 czerwca (poniedziałek):
Indianerna - Västervik 62:28
Vargarna - Elit Vetlanda 42:48
23 czerwca (poniedziałek):
Dackarna - Piraterna 38:52
25 czerwca (środa):
Rospiggarna - Ikaros Smederna 56:34
     
6. runda: 10 czerwca 2014  
Västervik - Vargarna 48:42
Ikaros Smederna - Indianerna 50:40
Piraterna - Rospiggarna 45:45
Elit Vetlanda - Dackarna 64:26
     
7. runda: 17 czerwca 2014  
Rospiggarna - Dackarna 41:49
Indianerna - Piraterna 56:34
Vargarna - Ikaros Smederna
60:30
15 lipca (wtorek):
Västervik - Elit Vetlanda 37:53
     
8. runda: 24 czerwca 2014
Västervik - Ikaros Smederna 43:47
Vargarna - Piraterna 48:42
Indianerna - Dackarna 53:37
Elit Vetlanda - Rospiggarna 52:38

9. runda: 1 lipca 2014
Rospiggarna - Indianerna 50:40
Dackarna - Vargarna 44:46
Ikaros Smederna - Elit Vetlanda 39:51

21 lipca (poniedziałek):
Piraterna - Västervik 53:37

     
10. runda: 8 lipca 2014  
Västervik - Dackarna 45:45
Vargarna - Rospiggarna 44:45
Elit Vetlanda - Indianerna 49:41
15 lipca (wtorek):
Ikaros Smederna - Piraterna 43:47
    
11. runda: 22 lipca 2014
Indianerna - Vargarna 56:34
Rospiggarna - Västervik 55:35
Dackarna - Ikaros Smederna 46:43
Piraterna - Elit Vetlanda 47:43
     
12. runda: 5 sierpnia 2014
Piraterna - Dackarna 51:39
Ikaros Smederna - Rospiggarna 48:42
Västervik - Indianerna 42:48
Elit Vetlanda - Vargarna 58:32
     
13. runda: 12 sierpnia 2014  
Vargarna - Västervik 50:40
Indianerna - Ikaros Smederna 46:44
Rospiggarna - Piraterna 44:45
Dackarna - Elit Vetlanda 47:43

14. runda: 19 sierpnia 2014  
Dackarna - Rospiggarna 46:44
Piraterna - Indianerna 48:42
Elit Vetlanda - Västervik 32:16 (po 8 wyścigach)

Ikaros Smederna - Vargarna (przeł. 20.08. --> 45:0 wo.)

 Elitserien 2014 - tabela po fazie zasadniczej
1. VMS Elit Vetlanda  14 26 +128
2. Piraterna Motala  14 24 +29
3. Rospiggarna Hallstavik  14 21 +47
4. Indianerna Kumla  14 18 +53
5. Dackarna Målilla  14 18 -55
6. Ikaros Smederna Eskilstuna  14 16 +7
7. Vargarna Norrköping  14 14 -59
8. Västervik MSK  14 3 -150

 


Faza play-off:


26 sierpnia: Baraże - 1. mecze

Ikaros Smederna - Rospiggarna 41:49
Dackarna - Indianerna 47:43 (przeł. 01.09.)

2 września: rewanże

Indianerna - Dackarna 58:32
Rospiggarna - Ikaros Smederna 50:40

Półfinały:

9 września: 1. mecze
Piraterna Motala - Indianerna 46:44
Rospiggarna - VMS Elit Vetlanda 47:43


16-17 września: rewanże

VMS Elit Vetlanda - Rospiggarna 57:33
Indianerna - Piraterna Motala 56:34

Finał:
30 września - 1. mecz

Indianerna Kumla - VMS Elit Vetlanda 43:46

1 października - rewanż

VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 57:33




Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 20 czerwca
pzmDMPJ
Opole, Lublin, Gorzów (17:00)
DunskaLiga logoHolstebro - Holsted
Esbjerg - Grindsted SK

Team Fjelsted - Region Varde
UK.flag duzaRye House - Belle Vue
Somerset Rebels - Poole Pirates
20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43