ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza:

1.runda - 8 kwietnia (piątek)
Leszno - Gorzów 42:48
9 kwietnia (sobota)
Grudziądz - Tarnów 57:33
10 kwietnia (niedziela)
Rybnik - Toruń 38:52 (przeł.12.06.)
Zielona Góra - Wrocław 48:42 (przeł. 06.05.)

2. runda - 15 kwietnia (piątek)
Gorzów - Grudziądz 56:34 (przeł. na 17.04.)
Tarnów - Leszno 48:42 (przeł. na 17.04.)
Toruń - Zielona Góra 51:39
Wrocław - Rybnik 51:39 (przeł. na 19.06)

3. runda - 22 kwietnia (piątek)
Leszno - Toruń 50:40
24 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Gorzów 42:48 (przeł. 12.06)
Zielona Góra - Rybnik 46:43
Grudziądz - Wrocław 47:43

4. runda - 1 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 55:35
Zielona Góra - Leszno 50:40
Wrocław - Gorzów 45:45
Toruń - Tarnów 48:42

5. runda - 8 maja (niedziela)
Grudziądz - Zielona Góra 46:44
Tarnów - Wrocław 41:49
Gorzów - Toruń 62:28
Leszno - Rybnik 45:45

6. runda - 22 maja (niedziela)
Rybnik - Tarnów (przerwany po upadku Krystiana Rempały)
Zielona Góra - Gorzów 44:46
Leszno - Grudziądz 55:35
Toruń - Wrocław 60:30
23 czerwca (czwartek)

Rybnik - Tarnów 48:42

7. runda - 27 maja (piątek) - runda przełożona na 03.07.
Gorzów - Rybnik 53:36
Wrocław - Leszno 58:32
Grudziądz - Toruń 51:39
15 lipca (piątek)
Tarnów - Zielona Góra 39:51

8. runda - 5 czerwca (niedziela)
Toruń - Rybnik 56:34
Tarnów - Grudziądz 47:43
Gorzów - Leszno 53:37
Wrocław - Zielona Góra 44:46

9. runda - 19 czerwca (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 53:37
Grudziądz - Gorzów 54:36
7 lipca (czwartek)
Rybnik - Wrocław 52:38
10 lipca (niedziela)
Leszno - Tarnów 52:38

10. runda - 26 czerwca (niedziela)
Gorzów - Tarnów 59:31
Wrocław - Grudziądz 47:43
Toruń - Leszno 48:41
17 lipca (niedziela)
Rybnik - Zielona Góra 36:54

11. runda - 31 lipca (niedziela)
Tarnów - Toruń 31:58
Gorzów - Wrocław 48:42
Grudziądz - Rybnik 54:36
11.08. (czwartek)
Leszno - Zielona Góra 45:45

12. runda - 7 sierpnia (niedziela)
Zielona Góra - Grudziądz 55:35
Rybnik - Leszno 54:35
Wrocław - Tarnów 59:31
Toruń - Gorzów 50:40

13. runda - 15 sierpnia (poniedziałek)
Tarnów - Rybnik 50:40
Gorzów - Zielona Góra 44:46
Wrocław - Toruń 50:40
Grudziądz - Leszno 56:34

14. runda - 21 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gorzów 43:47
Zielona Góra - Tarnów 59:31 (przeł.)
Leszno - Wrocław 43:47
Toruń - Grudziądz 59:31

Runda finałowa:

Półfinały - 4 września (niedziela)
Wrocław - Gorzów 29:49
Toruń - Zielona Góra 50:40

Półfinały (rewanże) - 11 września (niedziela)
Gorzów - Wrocław 56:33
Zielona Góra - Toruń 47:43

Finał - 18 września (niedziela)
Toruń - Gorzów 49:41

Mecz o 3. msc. 
Wrocław - Zielona Góra 42:48

Finał (rewanż) - 25 września (niedziela)
Gorzów - Toruń 51:39

Mecz o 3. msc. (rewanż)
Zielona Góra - Wrocław 49:41

 

 

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43