ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

PGE-Ekstraliga

Runda zasadnicza:

1.runda - 8 kwietnia (piątek)
Leszno - Gorzów 42:48
9 kwietnia (sobota)
Grudziądz - Tarnów 57:33
10 kwietnia (niedziela)
Rybnik - Toruń 38:52 (przeł.12.06.)
Zielona Góra - Wrocław 48:42 (przeł. 06.05.)

2. runda - 15 kwietnia (piątek)
Gorzów - Grudziądz 56:34 (przeł. na 17.04.)
Tarnów - Leszno 48:42 (przeł. na 17.04.)
Toruń - Zielona Góra 51:39
Wrocław - Rybnik 51:39 (przeł. na 19.06)

3. runda - 22 kwietnia (piątek)
Leszno - Toruń 50:40
24 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Gorzów 42:48 (przeł. 12.06)
Zielona Góra - Rybnik 46:43
Grudziądz - Wrocław 47:43

4. runda - 1 maja (niedziela)
Rybnik - Grudziądz 55:35
Zielona Góra - Leszno 50:40
Wrocław - Gorzów 45:45
Toruń - Tarnów 48:42

5. runda - 8 maja (niedziela)
Grudziądz - Zielona Góra 46:44
Tarnów - Wrocław 41:49
Gorzów - Toruń 62:28
Leszno - Rybnik 45:45

6. runda - 22 maja (niedziela)
Rybnik - Tarnów (przerwany po upadku Krystiana Rempały)
Zielona Góra - Gorzów 44:46
Leszno - Grudziądz 55:35
Toruń - Wrocław 60:30
23 czerwca (czwartek)

Rybnik - Tarnów 48:42

7. runda - 27 maja (piątek) - runda przełożona na 03.07.
Gorzów - Rybnik 53:36
Wrocław - Leszno 58:32
Grudziądz - Toruń 51:39
15 lipca (piątek)
Tarnów - Zielona Góra 39:51

8. runda - 5 czerwca (niedziela)
Toruń - Rybnik 56:34
Tarnów - Grudziądz 47:43
Gorzów - Leszno 53:37
Wrocław - Zielona Góra 44:46

9. runda - 19 czerwca (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 53:37
Grudziądz - Gorzów 54:36
7 lipca (czwartek)
Rybnik - Wrocław 52:38
10 lipca (niedziela)
Leszno - Tarnów 52:38

10. runda - 26 czerwca (niedziela)
Gorzów - Tarnów 59:31
Wrocław - Grudziądz 47:43
Toruń - Leszno 48:41
17 lipca (niedziela)
Rybnik - Zielona Góra 36:54

11. runda - 31 lipca (niedziela)
Tarnów - Toruń 31:58
Gorzów - Wrocław 48:42
Grudziądz - Rybnik 54:36
11.08. (czwartek)
Leszno - Zielona Góra 45:45

12. runda - 7 sierpnia (niedziela)
Zielona Góra - Grudziądz 55:35
Rybnik - Leszno 54:35
Wrocław - Tarnów 59:31
Toruń - Gorzów 50:40

13. runda - 15 sierpnia (poniedziałek)
Tarnów - Rybnik 50:40
Gorzów - Zielona Góra 44:46
Wrocław - Toruń 50:40
Grudziądz - Leszno 56:34

14. runda - 21 sierpnia (niedziela)
Rybnik - Gorzów 43:47
Zielona Góra - Tarnów 59:31 (przeł.)
Leszno - Wrocław 43:47
Toruń - Grudziądz 59:31

Runda finałowa:

Półfinały - 4 września (niedziela)
Wrocław - Gorzów 29:49
Toruń - Zielona Góra 50:40

Półfinały (rewanże) - 11 września (niedziela)
Gorzów - Wrocław 56:33
Zielona Góra - Toruń 47:43

Finał - 18 września (niedziela)
Toruń - Gorzów 49:41

Mecz o 3. msc. 
Wrocław - Zielona Góra 42:48

Finał (rewanż) - 25 września (niedziela)
Gorzów - Toruń 51:39

Mecz o 3. msc. (rewanż)
Zielona Góra - Wrocław 49:41

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 20 czerwca
pzmDMPJ
Opole, Lublin, Gorzów (17:00)
DunskaLiga logoHolstebro - Holsted
Esbjerg - Grindsted SK

Team Fjelsted - Region Varde
UK.flag duzaRye House - Belle Vue
Somerset Rebels - Poole Pirates
20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43