ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

kirKażdego dnia narażają swoje zdrowie i życie nie tylko dla pieniędzy, ale także dla naszych klubów, dla naszych wzruszeń i dla naszych emocji. Pamiętajmy o tym na co dzień, nie tylko w chwili kolejnej tragedii.
Obyśmy nigdy więcej tej listy nie musieli już uzupełniać.

 

Stracili życie na polskich torach:


1952 Ostrów Wlkp. - Ryszard Pawlak

1953 Inowrocław - Franciszek Kutrowski

1957 Gorzów Wlkp - Włodzimierz Wolak

1957 Gniezno - Bolesław Puper

1958 Rzeszów - Stanisław Różański

1959 Rzeszów - Eugeniusz Nazimek

1960 Rybnik - Witold Świątkowski

1961 Częstochowa - Bronisław Idzikowski

1961 Rzeszów - Leszek Zienkiewicz

1962 Gniezno - Stanisław Domaniecki

1965 Rybnik - Alfred Oleś

1966 Lublin - Tadeusz Tkaczyk

1967 Piła - Andrzej Walicki

1970 Rzeszów - Marian Rose

1970 Toruń - Benedykt Błaszkiewicz

1971 Bydgoszcz - Jerzy Bildziukiewicz

1972 Rzeszów - Wiesław Kuźniar

1972 Rzeszów - Marek Czerny

1973 Toruń - Janusz Lipertowicz

1974 Chorzów - Zbigniew Malinowski

1974 Bydgoszcz - Janusz Lament

1974 Rzeszów - Jerzy Białek

1974 Opole - Gerard Stach

1976 Częstochowa - Kazimierz Araszewicz

1977 Tarnów - Marcin Rożak

1978 Rzeszów - Kazimierz Fornal

1978 Leszno - Jerzy Kowalski

1978 Rzeszów - Henryk Drozdek

1979 Tarnów - Ryszard Chrupek

1979 Ostrów Wlkp - Jerzy Suffner

1981 Zielona Góra - Bogdan Spławski

1987 Poznań - Grzegorz Smoliński

1987 Zielona Góra - Wiesław Pawlak

1992 Toruń - Grzegorz Kowszewicz

1993 Zielona Góra - Andrzej Zarzecki

1993 Zielona Góra - Artur Pawlak

1996 Ostrów Wlkp. - Rif Saitgariejew

1998 Gdańsk - Jacek Maraszek

2001 Krosno - Wojciech Kiełbasa

2007 Krosno - Michal Matula

2011 Gniezno - Arkadiusz Malinger

2012 Wrocław - Lee Richardson

2016 Rybnik - Krystian Rempała

 

Lee pamietamy


Pełna lista światowa [*]

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43