ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

 

SEZON 2013

Runda zasadnicza:

1. runda - 1 kwietnia (poniedziałek) - przełożona:
9 czerwca (niedziela):
Rzeszów - Bydgoszcz 48:42

Częstochowa - Zielona Góra 42:48

27 kwietnia (sobota):

Gorzów - Leszno 43:47
26 kwietnia (piątek)

Toruń - Tarnów 57:33
18 kwietnia (czwartek):
Gniezno - Wrocław 49:41

2. runda - 7 kwietnia (niedziela) - przełożona:
6 czerwca (czwartek):
Bydgoszcz - Gniezno 50:40

9 czerwca (niedziela):
Wrocław - Gorzów 42:48

Leszno - Toruń 45:45
21 czerwca (piątek):
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów 46:44

1 lipca (poniedziałek):
Tarnów - Częstochowa 54:36

3. runda - 14 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Leszno 53:37
Gorzów - Rzeszów 42:48
Toruń - Wrocław 50:40
Częstochowa - Bydgoszcz 47:42
Gniezno - Zielona Góra 30:60

4. runda - 21 kwietnia (niedziela)
Rzeszów - Częstochowa 42:48
Zielona Góra - Bydgoszcz 48:42
Toruń - Gorzów 54:36
Wrocław - Tarnów 45:44
Leszno - Gniezno 49:41

5. runda - 27 kwietnia (sobota)*, 28 kwietnia (niedziela)
Tarnów - Gorzów 42:47
Zielona Góra - Toruń 43:46
Bydgoszcz - Wrocław 54:36
Częstochowa - Leszno 40:50
Gniezno - Rzeszów 44:46

6. runda - 5 maja (niedziela)
Rzeszów - Tarnów 41:49
Gorzów - Gniezno 48:42
Toruń - Częstochowa 50:40
Wrocław - Zielona Góra 45:45
Leszno - Bydgoszcz 60:30

7. runda - 12 maja (niedziela)
Rzeszów - Wrocław 48:42
Zielona Góra - Leszno 58:32
29 maja (środa):
Bydgoszcz - Toruń 37:53

9 czerwca (niedziela):
Gniezno - Tarnów 50:40
24 czerwca (poniedziałek):

Częstochowa - Gorzów 48:42

8. runda - 19 maja (niedziela)
Tarnów - Bydgoszcz 54:36
Gorzów - Zielona Góra 50:40
Toruń - Rzeszów 54:36
Częstochowa - Gniezno 50:40
Leszno - Wrocław 43:47


9. runda - 26 maja (niedziela)
Zielona Góra - Tarnów 54:36
Bydgoszcz - Gorzów 47:43
Wrocław - Częstochowa 58:32
Gniezno - Toruń 46:44
4 lipca (czwartek):
Rzeszów - Leszno 51:39

10. runda - 2 czerwca (niedziela)
Tarnów - Zielona Góra 58:32
Gorzów - Bydgoszcz 52:38
Toruń - Gniezno 62:28
Częstochowa - Wrocław 54:36

Leszno - Rzeszów 75:0

11. runda - 16 czerwca (niedziela)
Rzeszów - Toruń 50:40
Zielona Góra - Gorzów 50:40
Bydgoszcz - Tarnów 49:41
Wrocław - Leszno 38:51
Gniezno - Częstochowa 35:55

12. runda - 30 czerwca (niedziela)
Tarnów - Gniezno 49:41
Gorzów - Częstochowa 43:47
Toruń - Bydgoszcz 57:33
Wrocław - Rzeszów 48:41
Leszno - Zielona Góra 45:45

13. runda - 7 lipca (niedziela)
Tarnów - Rzeszów 53:37
Zielona Góra - Wrocław 49:41
Bydgoszcz - Leszno 38:52
Częstochowa - Toruń 54:36
Gniezno - Gorzów 45:45

14. runda - 21 lipca (niedziela)
Rzeszów - Gniezno 53:37
Gorzów - Tarnów 55:35
Toruń - Zielona Góra 44:46
Wrocław - Bydgoszcz 58:32
Leszno - Częstochowa 39:51

15. runda - 28 lipca (niedziela)
Tarnów - Wrocław 57:33
Gorzów - Toruń 53:37
Bydgoszcz - Zielona Góra 38:52
Częstochowa - Rzeszów 57:33
Gniezno - Leszno 44:46

16. runda - 4 sierpnia (niedziela)
Rzeszów - Gorzów 45:45
Zielona Góra - Gniezno 66:24
Bydgoszcz - Częstochowa 41:49
Wrocław - Toruń 49:41
Leszno - Tarnów 44:46

17. runda - 15 sierpnia (czwartek)
Rzeszów - Zielona Góra 43:47
Gorzów - Wrocław 61:29
Toruń - Leszno 51:39
Częstochowa - Tarnów 54:36
Gniezno - Bydgoszcz 41:49

18. runda - 18 sierpnia (niedziela)
Tarnów - Toruń 50:40
Zielona Góra - Częstochowa 41:37
Bydgoszcz - Rzeszów 46:44
Wrocław - Gniezno 65:24
Leszno - Gorzów 43:47



Faza play-off:

PÓŁFINAŁY:

19. runda - 31 sierpnia (sobota) i 1 września (niedziela)
Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa 49:41
Unia Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:43


20. runda - 8 września (niedziela)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 53:37
Dospel Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 47:42

FINAŁY:

21. runda - 15 września (niedziela)
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz 46:43
Unia Tarnów - Dospel Włókniarz 49:41

22. runda - 22 września (niedziela)

Stelmet Falubaz - Unibax Toruń 40:0 (wo)
Dospel Włókniarz - Unia Tarnów 48:42


Falubaz-DMP2013

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 20 czerwca
pzmDMPJ
Opole, Lublin, Gorzów (17:00)
DunskaLiga logoHolstebro - Holsted
Esbjerg - Grindsted SK

Team Fjelsted - Region Varde
UK.flag duzaRye House - Belle Vue
Somerset Rebels - Poole Pirates
20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43