ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

1. runda: 23 marca 2013 - GRAND PRIX NOWEJ ZELANDII

Auckland - Western Springs Stadium

Flaga-nowej-zelandii

1. Jarosław Hampel (1,1,3,2,2,3,3) 15
2. Tomasz Gollob (3,1,3,0,3,3,2) 15
3. Nicki Pedersen (0,0,3,3,3,2,1) 12
4. Greg Hancock (3,3,1,1,1,2,0) 11
5. Darcy Ward (3,3,1,1,3,1) 12
6. Andreas Jonsson (3,2,3,2,1,0) 11
7. Tai Woffinden (2,2,0,3,2,0) 9
8. Chris Holder (2,2,0,3,1,1) 9
9. Fredrik Lindgren (2,1,2,2,1) 8
10. Niels Kristian Iversen (1,2,2,W,2) 7
11. Emil Sajfutdinow (0,3,0,1,2) 6
12. Krzysztof Kasprzak (0,3,2,1,0) 6
13. Antonio Lindbaeck (1,0,2,3,0) 6
14. Matej Žagar (1,0,1,0,3) 5
15. M. Vaculík (2,0,1,2,0) 5
16. J. Bunyan* (0,1,0,W,0) 1

Bieg po biegu:
1. T. Gollob, T. Woffinden, M. Zagar, K. Kasprzak
2. G. Hancock, Ch. Holder, N. K. Iversen, J. Bunyan
3. D. Ward, M. Vaculík, J. Hampel, N. Pedersen
4. A. Jonsson, F. Lindgren, A. Lindbaeck, E. Sajfutdinow
5. G. Hancock, A. Jonsson, T. Gollob, N. Pedersen
6. E. Sajfutdinow, T. Woffinden, J. Bunyan, M. Vaculík
7. D. Ward, Ch. Holder, F. Lindgren, M. Zagar
8. K. Kasprzak, N. K. Iversen, J. Hampel, A. Lindbaeck
9. T. Gollob, A. Lindbaeck, D. Ward, J. Bunyan
10. J. Hampel, F. Lindgren, G. Hancock, T. Woffinden
11. N. Pedersen, N. K. Iversen, M. Zagar, E. Sajfutdinow
12. A. Jonsson, K. Kasprzak, M. Vaculík, Ch. Holder
13. Ch. Holder, J. Hampel, E. Sajfutdinow, T. Gollob
14. T. Woffinden, A. Jonsson, D. Ward, N. K. Iversen (W)
15. A. Lindbaeck, M. Vaculík, G. Hancock, M. Zagar
16. N. Pedersen, F. Lindgren, K. Kasprzak, J. Bunyan (W)
17. T. Gollob, N. K. Iversen, F. Lindgren, M. Vaculik
18. N. Pedersen, T. Woffinden, Ch. Holder, A. Lindbaeck
19. M. Zagar, J. Hampel, A. Jonsson, J. Bunyan
20. D. Ward, E. Sajfutdinow, G. Hancock, K. Kasprzak

21. J. Hampel, N. Pedersen, D. Ward, T. Woffinden
22. T. Gollob, G. Hancock, Ch. Holder, A. Jonsson
Finał:
23. J. Hampel, T. Gollob, N. Pedersen, G. Hancock
----------------

2. runda: 20 kwietnia 2013 - GRAND PRIX EUROPY

Bydgoszcz -
Stadion Polonii

flagaUE

1. Emil Sajfutdinow (2,3,1,2,1,3,3) 15
2. Matej Žagar (3,1,2,1,3,2,2) 14
3. Tomasz Gollob (3,0,3,3,3,3,1) 16
4. Tai Woffinden (2,2,3,3,2,2,0) 14
5. Darcy Ward (1,3,2,3,3,1) 13
6. Nicki Pedersen (1,3,3,1,2,0) 10
7. Chris Holder (1,1,2,3,2,1) 10
8. Niels Kristian Iversen (1,3,0,2,3,0) 9
9. Jarosław Hampel (3,D,2,2,1) 8
10. Greg Hancock (3,2,1,1,1) 8
11. Krzysztof Buczkowski* (2,2,1,0,1) 6
12. Martin Vaculik (0,1,3,0,0) 4
13. Andreas Jonsson (0,0,0,2,2) 4
14. Fredrik Lindgren (2,1,1,D,0) 4
15. Antonio Lindbaeck (0,2,0,1,0) 3
16. Krzysztof Kasprzak (0,0,0,D,0) 0

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, F. Lindgren, Ch. Holder, M. Vaculik
2. T. Gollob, K. Buczkowski, N. Pedersen, K. Kasprzak
3. J. Hampel, E. Sajfutdinow, D. Ward, A. Jonsson
4. M. Zagar, T. Woffinden, N. K. Iversen, A. Lindbaeck
5. N. K. Iversen, K. Buczkowski, F. Lindgren, J. Hampel (D)
6. E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck, M. Vaculik, K. Kasprzak
7. D. Ward, G. Hancock, M. Zagar, T. Gollob
8. N. Pedersen, T. Woffinden, Ch. Holder, A. Jonsson
9. T. Woffinden, D. Ward, F. Lindgren, K. Kasprzak
10. M. Vaculik, M. Zagar, K. Buczkowski, A. Jonsson
11. N. Pedersen, J. Hampel, G. Hancock, A. Lindbaeck
12. T. Gollob, Ch. Holder, E. Sajfutdinow, N. K. Iversen
13. T. Gollob, A. Jonsson, A. Lindbaeck, F. Lindgren (D)
14. D. Ward, N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Vaculik
15. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, G. Hancock, K. Buczkowski
16. Ch. Holder, J. Hampel, M. Zagar, K. Kasprzak (D)
17. M. Zagar, N. Pedersen, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
18. T. Gollob, T. Woffinden, J. Hampel, M. Vaculik
19. N. K. Iversen, A. Jonsson, G. Hancock, K. Kasprzak
20. D. Ward, Ch. Holder, K. Buczkowski, A. Lindbaeck

21. Półfinał I: T. Gollob, M. Zagar, Ch. Holder, N. K. Iversen
22. Półfinał II: E. Sajfutdinow, T. Woffinden, D. Ward, N. Pedersen
Finał:
23. E. Sajfutdinow, M. Zagar, T. Gollob, T. Woffinden
-------------------------

3. runda: 5 maja 2013 - GRAND PRIX SZWECJI

Goeteborg - Ullevi

szwecja-duzaFlaga

1. Emil Sajfutdinow (1,2,3,3,2,3,3) 17
2. Chris Holder (3,3,2,0,2,2,2) 14
3. Nicki Pedersen (2,3,2,1,1,2,1) 12
4. Jarosław Hampel (2,2,2,3,3,3,0) 15
5. Tai Woffinden (2,3,3,2,1,1) 12
6. Niels Kristian Iversen (2,1,3,0,3,1) 10
7. Matej Žagar (3,0,0,3,3,0) 9
8. Tomasz Gollob (3,1,D,2,3,0) 9
9. Greg Hancock (0,0,3,3,2) 8
10. Antonio Lindbaeck (3,3,0,1,1) 8
11. Krzysztof Kasprzak (1,2,1,1,2) 7
12. Linus Sundstroem* (1,2,1,2,0) 6
13. Fredrik Lindgren (0,1,1,2,1) 5
14. Andreas Jonsson (0,1,2,0,0) 3
15. Martin Vaculík (1,0,1,1,0) 3
16. Darcy Ward (0,W,-,-,-) 0
17. Dennis Andersson (0,0) 0
18. Mathias Thornblom (0) 0

Bieg po biegu:
1. T. Gollob, J. Hampel, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
2. M. Zagar, N. K. Iversen, K. Kasprzak, D. Ward
3. Ch. Holder, T. Woffinden, L. Sundstroem, G. Hancock
4. A. Lindbaeck, N. Pedersen, M. Vaculik, A. Jonsson
5. A. Lindbaeck, L. Sundstroem, F. Lindgren, M. Zagar
6. Ch. Holder, J. Hampel, A. Jonsson, D. Ward (W)
7. T. Woffinden, K. Kasprzak, T. Gollob, M. Vaculik
8. N. Pedersen, E. Sajfutdinow, N. K. Iversen, G. Hancock
9. T. Woffinden, N. Pedersen, F. Lindgren, D. Andersson
10. G. Hancock, J. Hampel, M. Vaculik, M. Zagar
11. N. K. Iversen, A. Jonsson, L. Sundstroem, T. Gollob (D)
12. E. Sajfutdinow, Ch. Holder, K. Kasprzak, A. Lindbaeck
13. G. Hancock, F. Lindgren, K. Kasprzak, A. Jonsson
14. J. Hampel, T. Woffinden, A. Lindbaeck, N. K. Iversen
15. M. Zagar, T. Gollob, N. Pedersen, Ch. Holder
16. E. Sajfutdinow, L. Sundstroem, M. Vaculik, M. Thornblom
17. N. K. Iversen, Ch. Holder, F. Lindgren, M. Vaculik
18. J. Hampel, K. Kasprzak, N. Pedersen, L. Sundstroem
19. T. Gollob, G. Hancock, A. Lindbaeck, D. Andersson
20. M. Zagar, E. Sajfutdinow, T. Woffinden, A. Jonsson

21. Półfinał I: J. Hampel, Ch. Holder, N. K. Iversen, T. Gollob
22. Pófinał II: E. Sajfutdinow, N. Pedersen, T. Woffinden, M. Zagar
Finał:
23. E. Sajfutdinow, Ch. Holder, N. Pedersen, J. Hampel

---------------

4. runda: 18 maja 2013 - GRAND PRIX CZECH

Praga -
Markéta

Czechy-duzaFlaga



1. Tai Woffinden (3,3,3,3,1,3,3) 19
2. Krzysztof Kasprzak (1,2,3,1,1,2,2) 13
3. Nicki Pedersen (3,1,0,3,1,2,U) 10
4. Emil Sajfutdinow (2,3,3,3,3,3,T) 17
5. Fredrik Lindgren (2,1,2,3,2,1) 11
6. Matej žagar (3,3,2,2,0,0) 10
7. Andreas Jonsson (1,2,2,1,3,0) 9
8. Jarosław Hampel (0,3,1,0,3,1) 8
9. Chris Holder (3,2,0,0,2) 7
10. Niels Kristian Iversen (2,1,0,1,3) 7
11. Greg Hancock (2,2,1,0,2) 7
12. Martin Vaculík (1,D,3,2,0) 6
13. Antonio Lindbaeck (0,0,2,2,1) 5
14. Aleš Dryml (1,1,1,1,0) 4
15. Tomasz Gollob (0,0,1,0,2) 3
16. Josef Franc* (0,0,0,2,0) 2

Bieg po biegu:
1. M. žagar, N. K. Iversen, A. Dryml, T. Gollob
2. N. Pedersen, E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, J. Franc
3. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Jonsson, J. Hampel
4. Ch. Holder, G. Hancock, M. Vaculík, A. Lindbaeck
5. M. žagar, K. Kasprzak, F. Lindgren, A. Lindbaeck
6. T. Woffinden, Ch. Holder, N. K. Iversen, J. Franc
7. J. Hampel, G. Hancock, N. Pedersen, T. Gollob
8. E. Sajfutdinow, A. Jonsson, A. Dryml, M. Vaculík (D)
9. M. Vaculík, M. žagar, J. Hampel, J. Franc
10. K. Kasprzak, A. Jonsson, G. Hancock, N. K. Iversen
11. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, T. Gollob, Ch. Holder
12. T. Woffinden, A. Lindbaeck, A. Dryml, N. Pedersen
13. N. Pedersen, M. žagar, A. Jonsson, Ch. Holder
14. E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck, N. K. Iversen, J. Hampel
15. T. Woffinden, M. Vaculík, K. Kasprzak, T. Gollob
16. F. Lindgren, J. Franc, A. Dryml, G. Hancock
17. E. Sajfutdinow, G. Hancock, T. Woffinden, M. žagar
18. N. K. Iversen, F. Lindgren, N. Pedersen, M. Vaculík
19. A. Jonsson, T. Gollob, A. Lindbaeck, J. Franc
20. J. Hampel, Ch. Holder, K. Kasprzak, A. Dryml

21. Półfinał I: E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, F. Lindgren, A. Jonsson
22. Półfinał II: T. Woffinden, N. Pedersen, J. Hampel, M. žagar
Finał:
23. T. Woffinden, K. Kasprzak, N. Pedersen (U), E. Sajfutdinow (T)
---------------


5. runda: 1 czerwca 2013 - GRAND PRIX WIELKIEJ BRYTANII

Cardiff -
Millenium Stadium

UK.flag duza





1. Emil Sajfutdinow (1,1,3,1,3,2,3) 14
2. Niels Kristian Iversen (2,2,3,3,1,3,2) 16
3. Krzysztof Kasprzak (2,3,0,3,2,2) 13
4. Fredrik Lindgren (1,3,2,W,3,3,W) 12
5. Chris Holder (3,2,3,2,3,1) 14
6. Greg Hancock (2,3,1,2,3,0) 11
7. Nicki Pedersen (3,3,2,2,1,D) 11
8. Martin Vaculík (3,0,2,3,2,1) 11
9. Tai Woffinden (3,2,2,U/-,-) 7
10. Chris Harris* (0,1,3,1,2) 7
11. Jarosław Hampel (2,1,0,3,0) 6
12. Tomasz Gollob (0,2,1,0,2) 5
13. Andreas Jonsson (1,1,1,D,-) 3
14. Matej Žagar (1,0,0,1,1) 3
15. Ales Dryml (0,0,0,2,0) 2
16. Antonio Lindbaeck (0,0,1,0,0) 1
17. Craig Cook (1,0) 1
18. Josh Auty (1) 1

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, N. K. Iversen, M. Žagar, T. Gollob
2. M. Vaculík, J. Hampel, A. Jonsson, A. Lindbaeck
3. Ch. Holder, G. Hancock, F. Lindgren, A. Dryml
4. N. Pedersen, K. Kasprzak, E. Sajfutdinow, Ch. Harris
5. N. Pedersen, Ch. Holder, J. Hampel, M. Žagar
6. K. Kasprzak, T. Woffinden, A. Jonsson, A. Dryml
7. F. Lindgren, T. Gollob, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck
8. G. Hancock, N. K. Iversen, Ch. Harris, M. Vaculík
9. Ch. Harris, F. Lindgren, A. Jonsson, M. Žagar
10. E. Sajfutdinow, T. Woffinden, G. Hancock, J. Hampel
11. Ch. Holder, M. Vaculík, T. Gollob, K. Kasprzak
12. N. K. Iversen, N. Pedersen, A. Lindbaeck, A. Dryml
13. K. Kasprzak, G. Hancock, M. Žagar, A. Lindbaeck
14. M. Vaculík, N. Pedersen, C. Cook, F. Lindgren (W)
15. J. Hampel, A. Dryml, Ch. Harris, T. Gollob
16. N. K. Iversen, Ch. Holder, E. Sajfutdinow, A. Jonsson (D)
17. E. Sajfutdinow, M. Vaculík, M. Žagar, A. Dryml
18. Ch. Holder, Ch. Harris, J. Auty, A. Lindbaeck
19. G. Hancock, T. Gollob, N. Pedersen, C. Cook
20. F. Lindgren, K. Kasprzak, N. K. Iversen, J. Hampel

21. Półfinał I: F. Lindgren, K. Kasprzak, Ch. Holder, N. Pedersen (D)
22. Półfinał II: N. K. Iversen, E. Sajfutdinow, M. Vaculik, G. Hancock
Finał:
23. E. Sajfutdinow, N. K. Iversen, K. Kasprzak, F. Lindgren (W)
-----------------

6. runda: 15 czerwca 2013 - GRAND PRIX POLSKI

Gorzów Wlkp. -
Stadion im. Edwarda Jancarza

polska flaga godloflaga





1. Jarosław Hampel (0,1,3,2,2,3,3) 14

2. Chris Holder (0,3,2,2,3,2,2) 14
3. Tai Woffinden (0,2,0,3,3,3,1) 12
4. Greg Hancock (3,2,2,0,3,2,0) 12
5. Emil Sajfutdinow (2,3,3,3,3,1) 15
6. Niels Kristian Iversen (3,3,2,3,0,0) 11
7. Krzysztof Kasprzak (3,0,3,1,2,3) 10
8. Andreas Jonsson (1,1,2,3,2,0) 9
9. Nicki Pedersen (2,0,3,2,1) 8
10. Fredrik Lindgren (2,2,1,0,2) 7
11. Matej Žagar (1,2,1,2,1) 7
12. Bartosz Zmarzlik* (1,3,1,1,0) 6
13. Martin Vaculík (3,1,0,0,0) 4
14. Tomasz Gollob (1,1,1,D,1) 4
15. Antonio Lindbaeck (2,0,0,1,0) 3
16. Aleš Dryml (0,0,0,1,1) 2

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, A. Lindbaeck, A. Jonsson, T. Woffinden
2. M. Vaculík, E. Sajfutdinow, M. Žagar, J. Hampel
3. K. Kasprzak, N. Pedersen, T. Gollob, Ch. Holder
4. N. K. Iversen, F. Lindgren, B. Zmarzlik, A. Dryml
5. B. Zmarzlik, M. Žagar, T. Gollob, A. Lindbaeck
6. N. K. Iversen, G. Hancock, J. Hampel, K. Kasprzak
7. Ch. Holder, T. Woffinden, M. Vaculík, A. Dryml
8. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, A. Jonsson, N. Pedersen
9. J. Hampel, Ch. Holder, F. Lindgren, A. Lindbaeck
10. N. Pedersen, G. Hancock, M. Žagar, A. Dryml
11. E. Sajfutdinow, N. K. Iversen, T. Gollob, T. Woffinden
12. K. Kasprzak, A. Jonsson, B. Zmarzlik, M. Vaculík
13. N. K. Iversen, N. Pedersen, A. Lindbaeck, M. Vaculík
14. E. Sajfutdinow, Ch. Holder, B. Zmarzlik, G. Hancock
15. T. Woffinden, M. Žagar, K. Kasprzak, F. Lindgren
16. A. Jonsson, J. Hampel, A. Dryml, T. Gollob (D)
17. E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, A. Dryml, A. Lindbaeck
18. G. Hancock, F. Lindgren, T. Gollob, M. Vaculík
19. T. Woffinden, J. Hampel, N. Pedersen, B. Zmarzlik
20. Ch. Holder, A. Jonsson, M. Žagar, N. K. Iversen

21. Półfinał I: T. Woffinden, G. Hancock, E. Sajfutdinow, A. Jonsson
22. Półfinał II: J. Hampel, Ch. Holder, K. Kasprzak, N. K. Iversen
Finał:
23. J. Hampel, Ch. Holder, T. Woffinden, G. Hancock
----------------


7. runda: 29 czerwca 2013 - GRAND PRIX DANII

Kopenhaga -
Parken

Dania-flagaDuza






1. Darcy Ward (2,3,2,3,3,3,3) 19

2. Matej Žagar (W,1,3,2,2,3,2) 13
3. Chris Holder (1,3,3,2,2,2,1) 14
4. Tomasz Gollob (0,2,0,3,3,2,0) 10
5. Emil Sajfutdinow (3,3,3,1,2,1) 13
6. Tai Woffinden (1,2,3,2,3,0) 11
7. Greg Hancock (3,3,0,1,1,1) 9
8. Fredrik Lindgren (2,2,1,3,W,-) 8
9. Nicki Pedersen (3,1,2,0,1) 7
10. Jarosław Hampel (1,0,0,3,2) 6
11. Michael Jepsen Jensen* (0,1,1,1,3) 6
12. Krzysztof Kasprzak (2,0,2,2,0) 6
13. Martin Vaculík (1,2,2,D,1) 6
14. Niels Kristian Iversen (3,0,1,0,U) 4
15. Antonio Lindbaeck (0,0,1,0,1) 2
16. Andreas Jonsson (U/-,-,-,-) 0
rez.:
17. Peter Kildemand (2,0,0) 2
18. Kenni Larsen (1,1) 2

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Kasprzak, T. Woffinden, M.J. Jensen
2. N.K. Iversen, F. Lindgren, J. Hampel, T. Gollob
3. E. Sajfutdinow, P. Kildemand, Ch. Holder, M. Zagar (W)
4. N. Pedersen, D. Ward, M. Vaculik, A. Lindbaeck
5. D. Ward, T. Woffinden, M. Zagar, J. Hampel
6. Ch. Holder, F. Lindgren, N. Pedersen, K. Kasprzak
7. G. Hancock, T. Gollob, K. Larsen, A. Lindbaeck
8. E. Sajfutdinow, M. Vaculik, M.J. Jensen, N.K. Iversen
9. T. Woffinden, M. Vaculik, F. Lindgren, P. Kildemand
10. E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, A. Lindbaeck, J. Hampel
11. M. Zagar, N. Pedersen, N.K. Iversen, G. Hancock
12. Ch. Holder, D. Ward, M.J. Jensen, T. Gollob
13. T. Gollob, T. Woffinden, E. Sajfutdinow, N. Pedersen
14. D. Ward, K. Kasprzak, K. Larsen, N.K. Iversen
15. J. Hampel, Ch. Holder, G. Hancock, M. Vaculik (D)
16. F. Lindgren, M. Zagar, M.J. Jensen, A. Lindbaeck
17. T. Woffinden, Ch. Holder, A. Lindbaeck, N.K. Iversen (U)
18. T. Gollob, M. Zagar, M. Vaculik, K. Kasprzak
19. D. Ward, E. Sajfutdinow, G. Hancock, F. Lindgren (W)
20. M.J. Jensen, J. Hampel, N. Pedersen, P. Kildemand

21. Półfinał I: D. Ward, Ch. Holder, G. Hancock
22. Półfinał II: Zagar, T. Gollob, E. Sajfutdinow, T. Woffinden
Finał:
23. D. Ward, M. Zagar, Ch. Holder, T. Gollob
------------------
 
8. runda: 3 sierpnia 2013 - GRAND PRIX WŁOCH

Terenzano -
Olimpia

Italy flagaDuza
 
 
 
 
 
 
 
1. Niels Kristian Iversen (3,0,W,3,2,2,3) 13
2. Tai Woffinden (2,2,3,3,3,3,2) 18
3. Emil Sajfutdinow (0,3,2,1,1,2,1) 10
4. Matej Žagar (3,3,1,2,2,3,0) 14
5. Jarosław Hampel (3,2,1,3,3,1) 13
6. Nicki Pedersen (2,3,3,2,1,1) 12
7. Darcy Ward (3,2,2,1,3,0) 11
8. Leon Madsen (1,1,3,2,1,0) 8
9. Tomasz Gollob (0,1,D,2,3) 6
10. Antonio Lindbaeck (0,2,2,0,2) 6
11. Fredrik Lindgren (1,1,2,0,2) 6
12. Greg Hancock (2,0,0,3,0) 5
13. Krzysztof Kasprzak (0,3,1,1,D) 5
14. Martin Vaculík (2,0,1,1,1) 5
15. Aleš Dryml (1,0,3,0,0) 4
16. Nicolas Covatti* (1,1,0,W) 2
17. Nicolas Vicentin (U) 0

Bieg po biegu:
1. M. Žagar, N. Pedersen, N. Covatti, E. Sajfutdinow
2. N. K. Iversen, G. Hancock, A. Dryml, T. Gollob
3. D. Ward, M. Vaculík, L. Madsen, K. Kasprzak
4. J. Hampel, T. Woffinden, F. Lindgren, A. Lindbaeck
5. K. Kasprzak, A. Lindbaeck, N. Covatti, G. Hancock
6. N. Pedersen, T. Woffinden, L. Madsen, A. Dryml
7. E. Sajfutdinow, J. Hampel, T. Gollob, M. Vaculík
8. M. Žagar, D. Ward, F. Lindgren, N. K. Iversen
9. A. Dryml, F. Lindgren, M. Vaculík, N. Covatti
10. N. Pedersen, D. Ward, J. Hampel, G. Hancock
11. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, K. Kasprzak, N. K. Iversen (W)
12. L. Madsen, A. Lindbaeck, M. Žagar, T. Gollob (D)
13. T. Woffinden, T. Gollob, D. Ward, N. Covatti (W)
14. N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Vaculík, A. Lindbaeck
15. G. Hancock, L. Madsen, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
16. J. Hampel, M. Žagar, K. Kasprzak, A. Dryml
17. J. Hampel, N. K. Iversen, L. Madsen, N. Vicentin
18. T. Gollob, F. Lindgren, N. Pedersen, K. Kasprzak (D)
19. D. Ward, A. Lindbaeck, E. Sajfutdinow, A. Dryml
20. T. Woffinden, M. Žagar, M. Vaculík, G. Hancock

21. Półfinał I: T. Woffinden, N. K. Iversen, N. Pedersen, L. Madsen
22. Półfinał II: M. Zagar, E. Sajfutdinow, J. Hampel, D. Ward
Finał:
23. Finał: N. K. Iversen, T. Woffinden, E. Sajfutdinow, M. Žagar
-----------------------

9. runda: 17 sierpnia 2013 - GRAND PRIX ŁOTWY

Daugavpils -
Lokomotiv Spidvejs Centrs

Łotwa-duża





1. Greg Hancock (3,3,2,2,2,3,3) 18

2. Darcy Ward (3,2,0,3,1,2,2) 13
3. Tai Woffinden (2,3,3,2,1,3) 14
4. Nicki Pedersen (0,2,1,3,3,2,T) 11
5. Niels Kristian Iversen (3,2,2,3,3,W) 13
6. Jarosław Hampel (2,0,3,3,3,0) 11
7. Matej Žagar (3,1,2,2,0,1) 9
8. Andrzej Lebiediew* (2,0,3,1,2,1) 9
9. Martin Vaculík (1,3,0,0,3) 7
10. Emil Sajfutdinow (1,2,3,1,W) 7
11. Andreas Jonsson (2,1,1,1,2) 7
12. Tomasz Gollob (0,3,D,0,2) 5
13. Leon Madsen (0,1,1,2,1) 5
14. Fredrik Lindgren (0,1,2,0,1) 4
15. Krzysztof Kasprzak (1,D,1,1,0) 3
16. Antonio Lindbaeck (1,0,0,0,T) 1
17. Wiaczesław Giruckis (0) 0

Bieg po biegu:
1. N. K. Iversen, T. Woffinden, A. Lindbaeck, T. Gollob
2. D. Ward, J. Hampel, E. Sajfutdinow, N. Pedersen
3. M. Žagar, A. Lebiediew, K. Kasprzak, L. Madsen
4. G. Hancock, A. Jonsson, M. Vaculík, F. Lindgren
5. G. Hancock, N. K. Iversen, L. Madsen, J. Hampel
6. T. Gollob, N. Pedersen, F. Lindgren, K. Kasprzak (D)
7. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, A. Jonsson, A. Lebiediew
8. M. Vaculík, D. Ward, M. Žagar, A. Lindbaeck
9. A. Lebiediew, N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Vaculík
10. J. Hampel, M. Žagar, A. Jonsson, T. Gollob (D)
11. T. Woffinden, F. Lindgren, L. Madsen, D. Ward
12. E. Sajfutdinow, G. Hancock, K. Kasprzak, A. Lindbaeck
13. N. K. Iversen, M. Žagar, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
14. D. Ward, G. Hancock, A. Lebiediew, T. Gollob
15. J. Hampel, T. Woffinden, K. Kasprzak, M. Vaculík
16. N. Pedersen, L. Madsen, A. Jonsson, A. Lindbaeck
17. N. K. Iversen, A. Jonsson, D. Ward, K. Kasprzak
18. M. Vaculík, T. Gollob, L. Madsen, E. Sajfutdinow (W)
19. N. Pedersen, G. Hancock, T. Woffinden, M. Žagar
20. J. Hampel, A. Lebiediew, F. Lindgren, W. Giruckis (Lindbaeck - T)

21. Półfinał I: T. Woffinden, N. Pedersen, M. Žagar, N. K. Iversen (W)
22. Półfinał II: G. Hancock, D. Ward, A. Lebiediew, J. Hampel
Finał:
23. Finał: G. Hancock, D. Ward, T. Woffinden, Pedersen (T)
-----------

10. runda: 7 września 2013 - GRAND PRIX SŁOWENII

Krško -
Stadion Matiji Gubca
Slowenia duza
 
 
 
 
 
 
1. Jarosław Hampel (3,1,0,3,3,3,3) 16
2. Tai Woffinden (3,3,3,2,2,2,2) 17
3. Tomasz Gollob (3,1,2,3,3,3,1) 16
4. Niels Kristian Iversen (3,3,1,2,0,2,0) 11
5. Nicki Pedersen (2,3,3,3,2,1) 14
6. Darcy Ward (1,2,2,2,2,1) 10
7. Greg Hancock (2,1,1,2,3,0) 9
8. Matej Žagar (1,0,1,3,3,0) 8
9. Krzysztof Kasprzak (2,2,3,1,0) 8
10. Fredrik Lindgren (2,2,2,0,2) 8
11. Antonio Lindbaeck (0,2,3,1,1) 7
12. Martin Vaculík (1,3,0,1,0) 5
13. Aleksander Čonda (0,0,2,0,1) 3
14. Andreas Jonsson (1,0,1,0,1) 3
15. Aleš Dryml (0,1,0,1,0) 2
16. Leon Madsen (0,0,0,0,1) 1

Bieg po biegu:
1. J. Hampel, G. Hancock, M. Žagar , L. Madsen
2. T. Gollob, F. Lindgren, A. Jonsson, A. Lindbaeck
3. T. Woffinden, N. Pedersen, D. Ward, A. Čonda
4. N. K. Iversen, K. Kasprzak, M. Vaculík, A. Dryml
5. N. Pedersen, K. Kasprzak, T. Gollob, M. Žagar
6. M. Vaculík, A. Lindbaeck, J. Hampel, A. Čonda
7. N. K. Iversen, D. Ward, G. Hancock, A. Jonsson
8. T. Woffinden, F. Lindgren, A. Dryml, L. Madsen
9. A. Lindbaeck, D. Ward, M. Žagar, A. Dryml
10. T. Woffinden, T. Gollob, N. K. Iversen, J. Hampel
11. N. Pedersen, F. Lindgren, G. Hancock, M. Vaculík
12. K. Kasprzak, A. Čonda , A. Jonsson, L. Madsen
13. M. Žagar, T. Woffinden, M. Vaculík, A. Jonsson
14. J. Hampel, D. Ward, K. Kasprzak, F. Lindgren
15. T. Gollob, G. Hancock, A. Dryml, A. Čonda
16. N. Pedersen, N. K. Iversen, A. Lindbaeck, L. Madsen
17. M. Žagar, F. Lindgren, A. Čonda , N. K. Iversen
18. J. Hampel, N. Pedersen, A. Jonsson, A. Dryml
19. G. Hancock, T. Woffinden, A. Lindbaeck, K. Kasprzak
20. T. Gollob, D. Ward, L. Madsen, M. Vaculík

21. Półfinał I: J. Hampel, T. Woffinden, D. Ward, G. Hancock
22. Półfinał II: T. Gollob, N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Žagar
Finał:
23. J. Hampel, T. Woffinden, T. Gollob, N. K. Iversen
----------

11. runda: 22 września 2013 - GRAND PRIX SZWECJI

Sztokholm -
Friends Arena
szwecja-duzaFlaga
 
 


1. Niels Kristian Iversen (T,3,3,3,3,3,3) 18
2. Matej Žagar (3,3,3,2,0,2,2) 15
3. Jarosław Hampel (2,0,2,2,3,3,1) 13
4. Greg Hancock (3,3,0,3,2,2,0) 13
5. Darcy Ward (3,2,3,3,3,1) 15
6. Andreas Jonsson (2,3,2,1,2,0) 10
7. Krzysztof Kasprzak (1,2,3,2,2,0) 10
8. Leon Madsen (3,1,1,0,3,1) 9
9. Fredrik Lindgren (2,2,2,1,1) 8
10. Tai Woffinden (W,2,2,3,D) 7
11. Nicki Pedersen (2,T,1,1,1) 5
12. Fredrik Engman (1,1,0,2,0) 4
13. Antonio Lindbaeck (1,0,1,0,1) 3
14. Ales Dryml (0,1,1,1,0) 3
15. Kim Nilsson (1,0,0,0,2) 3
16. Oliver Berntzon (0,1,0,0,1) 2
17. Martin Vaculík (0,U,-,-,-) 0
18. Tomasz Gollob (U/-,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. Hancock, Lindgren, Lindbaeck, Vaculík
2. Žagar, Jonsson, Engman (Gollob u/-), Woffinden (w/su)
3. Madsen, Pedersen, Kasprzak, Dryml
4. Ward, Hampel, Berntzon (Iversen - t), Nilsson
5. Hancock, Kasprzak, Engman, Hampel
6. Jonsson, Lindgren, Berntzon (Pedersen - t), Nilsson
7. Žagar, Ward, Madsen, Lindbaeck
8. Iversen, Woffinden, Dryml, Vaculík (u)
9. Iversen, Jonsson, Madsen, Hancock
10. Ward, Lindgren, Dryml, Engman
11. Kasprzak, Woffinden, Lindbaeck, Nilsson
12. Žagar, Hampel, Pedersen, Berntzon
13. Hancock, Žagar, Dryml, Nilsson
14. Woffinden, Hampel, Lindgren, Madsen
15. Iversen, Engman, Pedersen, Lindbaeck
16. Ward, Kasprzak, Jonsson, Berntzon
17. Ward, Hancock, Pedersen, Woffinden (d4)
18. Iversen, Kasprzak, Lindgren, Žagar
19. Hampel, Jonsson, Lindbaeck, Dryml
20. Madsen, Nilsson, Berntzon, Engman

21. Półfinał I: Hampel, Žagar, Ward, Jonsson
22. Półfinał II: Iversen, Hancock, Madsen, Kasprzak
Finał:
23. Iversen, Žagar, Hampel, Hancock
--------------
 
12. runda: 5 października 2013 - GRAND PRIX POLSKI

Toruń -
Moto Arena
polska flaga godloflaga
 
 



1. A. Miedziński (3,2,1,2,2,2,3) 15
2. G. Hancock (3,3,3,3,1,3,2) 18
3. J. Hampel (3,1,3,3,3,3,1) 17
4. N. K. Iversen (3,2,1,3,2,2,0) 13
5. D. Ward (2,2,2,3,3,1) 13
6. T. Woffinden (1,3,3,1,1,1) 10
7. K. Kasprzak (1,0,3,2,3,0) 9
8. N. Pedersen (1,3,0,1,3,0) 8
9. L. Madsen (2,1,2,2,0) 7
10. A. Lindbaeck (2,3,W,0,1) 6
11. M. Vaculík (0,2,2,0,2) 6
12. T. Batchelor (1,1,1,2,1) 6
13. A. Jonsson (2,0,2,1,0) 5
14. M. Žagar (0,0,0,1,2) 3
15. F. Lindgren (0,1,1,0,0) 2
16. A. Dryml (0,0,0,0,0) 0
----
17. P. Przedpełski NS
18. K. Pulczyński NS

Bieg po biegu:
1. A. Miedziński, L. Madsen, T. Batchelor, F. Lindgren
2. G. Hancock, A. Jonsson, K. Kasprzak, M. Žagar
3. N. K. Iversen, D. Ward, T. Woffinden, M. Vaculík
4. J. Hampel, A. Lindbaeck, N. Pedersen, A. Dryml
5. T. Woffinden, A. Miedziński, J. Hampel, K. Kasprzak
6. G. Hancock, D. Ward, L. Madsen, A. Dryml
7. A. Lindbaeck, M. Vaculík, F. Lindgren, M. Žagar
8. N. Pedersen, N. K. Iversen, T. Batchelor, A. Jonsson
9. G. Hancock, M. Vaculík, A. Miedziński, N. Pedersen
10. K. Kasprzak, L. Madsen, N. K. Iversen, A. Lindbaeck (W)
11. T. Woffinden, A. Jonsson, F. Lindgren, A. Dryml
12. J. Hampel, D. Ward, T. Batchelor, M. Žagar
13. N. K. Iversen, A. Miedziński, M. Žagar, A. Dryml
14. J. Hampel, L. Madsen, A. Jonsson, M. Vaculík
15. D. Ward, K. Kasprzak, N. Pedersen, F. Lindgren
16. G. Hancock, T. Batchelor, T. Woffinden, A. Lindbaeck
17. D. Ward, A. Miedziński, A. Lindbaeck, A. Jonsson
18. N. Pedersen, M. Žagar, T. Woffinden, L. Madsen
19. J. Hampel, N. K. Iversen, G. Hancock, F. Lindgren
20. K. Kasprzak, M. Vaculík, T. Batchelor, A. Dryml

21. Półfinał 1. J. Hampel, N. K. Iversen, T. Woffinden, K. Kasprzak
22. Półfinał 2. G. Hancock, A. Miedziński, D. Ward, N. Pedersen
Finał:
23. A. Miedziński, G. Hancock, J. Hampel, N. K. Iversen


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2013
1. flaga UK Tai Woffinden  151
2. flaga Polski Jarosław Hampel 142
3. flaga Danii Niels Kristian Iversen 132
4. flaga USA Greg Hancock  129
5. flaga Danii Nicki Pedersen  121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  114
7. flaga Słowenii Matej Žagar 110
8. flaga Australii Darcy Ward 106
9. flaga Polski Tomasz Gollob  89
10. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  89
11. flaga Szwecji Fredrik Lindgren  83
12. flaga Australii Chris Holder 82
13. flaga Szwecji Andreas Jonsson 64
14. Słowacja Martin Vaculík  62
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 51
 
Woffi-IMS-gratulacje
 
 

Dodaj komentarz

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Czwartek, 19 kwietnia
pzmFinał Złotego Kasku w Pile
17:30
(Polsat Sport)
UK.flag duza Swindon -
King's Lynn
20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43