ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

SEZON 2014

Runda zasadnicza:

1. runda: 13 kwietnia (niedziela)
Piła - Kraków 50:39
Krosno - Opole
65:25
Ostrów - Rawicz 58:32

2. kolejka: 21 kwietnia (niedziela)
Opole - Ostrów 41:49
Kraków - Krosno
55:34
Rawicz - Piła 48:42

3. kolejka: 4 maja (niedziela)
Opole - Rawicz 52:38
Krosno - Piła
61:29
Ostrów - Kraków 52:38

4. kolejka: 25 maja (niedziela)
Piła - Ostrów 40:49
Kraków - Opole
51:38
Rawicz - Krosno 39:51

5. kolejka: 1 czerwca (niedziela)
Opole - Piła 43:47
Krosno - Ostrów
48:42
Kraków - Rawicz 62:28

6. kolejka: 15 czerwca (niedziela)
Piła - Opole 55:35
Ostrów - Krosno
54:36
Rawicz - Kraków
44:46

7. kolejka: 29 czerwca (niedziela)
Opole - Kraków 33:57
Krosno - Rawicz
51:39
Ostrów - Piła 56:34

8. kolejka: 3 sierpnia (niedziela)
Kraków - Ostrów
44:46
Rawicz - Opole 58:32
4 sierpnia (poniedziałek):
Piła - Krosno
45:45

9. kolejka: 10 sierpnia (niedziela)
Piła - Rawicz 54:35
Krosno - Kraków
42:48
23 sierpnia (sobota):
Ostrów - Opole 63:27

10. kolejka: 24 sierpnia (niedziela)
Opole - Krosno 37:52
Rawicz - Ostrów 38:51
7 września (niedziela):
Kraków - Piła 51:39


Runda finałowa:

11. kolejka: 14 września (niedziela)
Półfinał I: Victoria Piła -
MDM Komputery ŻKS Ostrovia 51:39
Półfinał II: KSM Krosno -
Speedway Wanda Instal Kraków 42:48

12. kolejka: 20 września (niedziela)
Półfinał I:
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Victoria Piła 65:25
Półfinał II:
Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 62:28


13. kolejka: 28 września (niedziela)
Finał - 1. mecz

Speedway Wanda Instal Kraków - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 54:36

14. kolejka: 5 października (niedziela)
Finał - rewanż

MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków


Mecze barażowe: 12 października (niedziela)
Baraż - 1. mecz

Mecze barażowe: 19 października (niedziela)
Baraż - rewanż


pzm


Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43