KALENDARIUM

26/2/2014

Przyszłość ukraińskiego speedwaya rysuje się obecnie niemal tak samo niepewnie jak przyszłość ukraińskiej państwowości. A jeszcze 2-3 lata temu te żużlowe nadzieje były spore, zwłaszcza we Lwowie i Równem. 26 lutego 2012 r. gwiazdą programu regionalnej TV Riwne1 był lider miejscowego Kaskadu, Stanisław Burza (video).

POWIEDZIELI...

poniedziałek, 26, luty 2018

sitera

sitera filipGdybym mógł cofnąć czas to pomimo mojego stanu zdrowia i tak zostałbym żużlowcem.

 

Filip Šitera (Przegląd Sportowy)

 

sportZ

Wyniki 2012


Runda zasadnicza Elitserien 2012:


1 runda: 1 maja 2012

Piraterna - Dackarna 41:49 (klik w rezultat otwiera szczegóły meczu)
Indianerna - Vargarna 42:48
Vastervik - Valsarna 40:50
9 maja 2012 (środa)
Hammarby - Elit Vetlanda 44:46

2 runda: 8 maja 2012 (wtorek)
Elit Vetlanda - Indianerna 49:41
Vargarna - Vastervik 43:47
Valsarna - Piraterna 44:46
Dackarna - Hammarby 52:38

3 runda: 15 maja 2012 (wtorek)
Piraterna - Indianerna 46:44
Valsarna - Elit Vetlanda 35:49
Dackarna - Vastervik 46:44
4 czerwca 2012 (poniedziałek)
Hammarby - Vargarna 52:38

4 runda: 22 maja 2012 (wtorek)
Hammarby - Piraterna 31:59
Vargarna - Dackarna 42:48
Indianerna - Valsarna 52:38
Elit Vetlanda - Vastervik 57:33

5 runda: 29 maja 2012 (wtorek)
Vastervik - Indianerna 48:42
Valsarna - Hammarby 44:46
Dackarna - Elit Vetlanda 47:43
Piraterna - Vargarna 58:31

6 runda: 5 czerwca 2012 (wtorek)
Indianerna - Dackarna 45:43
Vastervik - Hammarby 40:50
Valsarna - Vargarna 48:42
Elit Vetlanda - Piraterna 51:39

7 runda: 12 czerwca 2012 (wtorek)
Piraterna - Vastervik 46:44
Dackarna - Valsarna 48:42
Vargarna - Elit Vetlanda 40:50
Hammarby - Indianerna 43:47

Rewanże:

8 runda: 26 czerwca 2012 (wtorek)
Dackarna - Piraterna 55:35
Elit Vetlanda - Hammarby 49:41
Vargarna - Indianerna 43:47
Valsarna - Vastervik 48:42

9 runda: 3 lipca 2012 (wtorek)
Hammarby - Dackarna 46:44
Indianerna - Elit Vetlanda 42:48
Vastervik - Vargarna 48:42
Piraterna - Valsarna 40:0 (wo.)

10 runda: 17 lipca 2012 (wtorek)
Vargarna - Hammarby 46:44
Indianerna - Piraterna 44:46
Elit Vetlanda - Valsarna 52:38
Vastervik - Dackarna 35:55

11 runda: 24 lipca 2012 (wtorek)
Piraterna - Hammarby 56:34
Dackarna - Vargarna 44:46
Valsarna - Indianerna 45:45
Vastervik - Elit Vetlanda 48:42

12 runda: 31 lipca 2012 (wtorek)
Indianerna - Vastervik 54:36
Hammarby - Valsarna 52:38
Elit Vetlanda - Dackarna 53:37
Vargarna - Piraterna 38:51

13 runda: 14 sierpnia 2012 (wtorek)
Dackarna - Indianerna 49:41
Hammarby - Vastervik 60:30
Vargarna - Valsarna 49:41
Piraterna - Elit Vetlanda 46:44

14 runda: 21 sierpnia 2012 (wtorek)
Indianerna - Hammarby 68:22
Vastervik - Piraterna 48:42
Valsarna - Dackarna 48:41
Elit Vetlanda - Vargarna 48:42

Faza play-off:

Awans - 6 najlepszych drużyn po fazie zasadniczej.
Dwie najlepsze - bezpośredni awans do półfinałów (w nich wybierają sobie rywala).
Cztery kolejne - ćwierćfinały.

Ćwierćfinały:
28 sierpnia 2012 (wtorek)
Dackarna - Vastervik 53:37
Hammarby - Indianerna 46:44

4 września 2012 (wtorek) - rewanże 1/4 finału
Vastervik - Dackarna 43:47
5 września (środa)
Indianerna - Hammarby 56:34

Półfinały:
11 września 2012 (wtorek)
Dackarna Malilla - Piraterna Motala 44:46
Indianerna Kumla - VMS Elit Vetlanda 50:40


18 września 2012 (wtorek) - rewanże 1/2 finału
VMS Elit Vetlanda - Indianerna Kumla
58:32
19 września (środa)
Piraterna Motala - Dackarna Malilla 51:39

Finał:
2 października 2012 (wtorek)
Piraterna Motala - VMS Elit Vetlanda 46:44

3 października 2012 (środa) - rewanż
VMS Elit Vetlanda - Piraterna Motala 52:37


VMS ELIT VETLANDA - DRUŻYNOWY MISTRZ SZWECJI 2012

Crump-SvenskMastar

 PGE Ekstraliga 2017
1. eKantor.pl Falubaz Z.G.   14 25  +48
2. Betard Sparta Wrocław   14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów   14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno   14 23  +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit   14 17 -61
6. MrGARDEN GKM Grudziądz   14 10 -63
7. K.S. Get Well Toruń   14 8 -74
8. ROW Rybnik   14 8 -81
 Nice PLŻ 2017
1. Grupa Azoty Unia Tarnów  14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  14 22  +56
3. SK Lokomotive Daugavpils  14 20  +38
4. Orzeł Łódź  14 19  +55
5. Euro Finannce Polonia Piła  14 19   -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków  14 15   -61
7. Stal Rzeszów  14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz  14 3 -192
2. Polska Liga Żużlowa
1. GTM Start Gniezno  12 25 +218
2. Speed Car Motor Lublin  12 25 +118
3. TŻ Ostrovia  12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań  12 12 -82
5. KSM Krosno  12 12 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole  12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz  12 2 -212
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43