KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kruzynski adamPrzepraszam. Wstydzę się dzisiaj bardziej niż zawodnicy.



Adam Krużyński po meczu Fogo Unia - Get Well 64:26

 Nice Polska Liga Zuzlowa - biale

Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Ostrów - Rybnik 48:41
Kraków - Gniezno 49:41
Bydgoszcz - Łódź 57:33
Daugavpils - pauza

2. runda: 12 kwietnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Ostrów 57:33
Gniezno - Bydgoszcz 42:48
Rybnik - Kraków 62:28
Łódź - pauza

3. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Łódź - Gniezno 49:40
Kraków - Daugavpils 41:49
Bydgoszcz - Rybnik 48:41
Ostrów - pauza

4. runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36
Ostrów - Kraków 52:38
Rybnik - Łódź 62:27
Gniezno - pauza

5. runda: 24 maja 2015 (niedziela)
Łódź - Daugavpils 40:50
Gniezno - Rybnik 42:48
Bydgoszcz - Ostrów 37:53
Kraków - pauza

6. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Daugavpils - Gniezno 61:29
Ostrów - Łódź 63:27
Kraków - Bydgoszcz 46:44
Rybnik - pauza

7. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Łódź - Kraków 48:42
Rybnik - Daugavpils 60:30
przeł. 02.08.
Gniezno - Ostrów 28:62
Bydgoszcz - pauza

8. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
Łódź - Bydgoszcz 50:40
Gniezno - Kraków 41:47
24.06. (środa)
Rybnik - Ostrów 60:30
Daugavpils - pauza

9. runda: 21 czerwca 2015 (niedziela)
Ostrów - Daugavpils 48:42
Kraków - Rybnik 32:58
Bydgoszcz - Gniezno 61:29
Łódź - pauza

10. runda: 28 czerwca 2015 (niedziela)
Daugavpils - Kraków 57:33
Gniezno - Łódź 45:45
Rybnik - Bydgoszcz 51:39
Ostrów - pauza

11. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Łódź - Rybnik 36:54
Kraków - Ostrów 36:54
Bydgoszcz - Daugavpils 43:47
Gniezno - pauza

12. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Łódź 58:32
Ostrów - Bydgoszcz 56:34
Rybnik - Gniezno 69:20
Kraków - pauza

13. runda: 16 sierpnia 2015 (niedziela)
Łódź - Ostrów 51:39
Gniezno - Daugavpils 36:54
Bydgoszcz - Kraków 58:32
Rybnik - pauza

14. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Rybnik 54:35
Ostrów - Gniezno 59:31
Kraków - Łódź 51:39
Bydgoszcz - pauza


PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
przeł. 11.09. (czwartek)
Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 45:45
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - ŻKS ROW Rybnik 54:36


Półfinały - 2. mecze: 13 września 2015 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz 50:40
ŻKS ROW Rybnik - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 49:41


Finał - 1. mecz: 20 września 2015 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 50:40

Finał - rewanż: 27 września 2015 r. (niedziela)
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils 49:41

Zwycięzca NICE PLŻ 2015 - SK Lokomotiv Daugavpils

Baraże:
4 października 2015
(niedziela)
Baraż o PLŻ - 1. mecz
Polonia Piła - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno 50:39

11 października 2015 (niedziela)
Baraż o PLŻ - rewanż
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Piła 55:35

Utrzymanie: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Kruzynski adamPrzepraszam. Wstydzę się dzisiaj bardziej niż zawodnicy.



Adam Krużyński po meczu Fogo Unia - Get Well 64:26

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 13
29
+168
2. Betard Sparta Wrocław 13 26 +89
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 13 19 +48
4. forBET Włókniarz 13 17 -24
5. MrGARDEN GKM Grudziądz 13 13 -16
6. Speed Car Motor Lublin 13 11 -40
7. truly.work Stal Gorzów 13 10 -70
8. Get Well Toruń 13 3 -155
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik 12 22 +110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 18  -8
3. Car Gwarant Start 12 17  +6
4. Unia Tarnów 12 17 +16
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 7 -49
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydg.  12 26 +133
2. Power Duck Iveston PSŻ  12 23 +193
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  12 21 +142
4. Wilki Krosno  12 14 -3
5. Euro Finannce Polonia Piła  12 13 -38
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  12 8 -35
7. Speedway Wanda Kraków
 12 0 -392
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 4 z 10 rund)
1. flaga Danii Leon Madsen
47
2. flaga Polski Patryk Dudek
47
3. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 47
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
44
5. SVK Martin Vaculík 44
6. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
42
7. flaga Danii Niels Kristian Iversen 32
8. flaga Australii Jason Doyle 30
9. flaga Polski Janusz Kołodziej 29
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 27
11. flaga Australii Max Fricke 27
12. flaga Słowenii Matej Žagar 27
13. flaga Polski Maciej Janowski 24
14. flaga UK Robert Lambert 24
15. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 23
16. flaga UK Tai Woffinden 15

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43