ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

 Nice Polska Liga Zuzlowa - biale

Runda zasadnicza:

1. runda: 17 maja 2015 (niedziela)
Ostrów - Rybnik 48:41
Kraków - Gniezno 49:41
Bydgoszcz - Łódź 57:33
Daugavpils - pauza

2. runda: 12 kwietnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Ostrów 57:33
Gniezno - Bydgoszcz 42:48
Rybnik - Kraków 62:28
Łódź - pauza

3. runda: 26 kwietnia 2015 (niedziela)
Łódź - Gniezno 49:40
Kraków - Daugavpils 41:49
Bydgoszcz - Rybnik 48:41
Ostrów - pauza

4. runda: 10 maja 2015 (niedziela)
Daugavpils - Bydgoszcz 54:36
Ostrów - Kraków 52:38
Rybnik - Łódź 62:27
Gniezno - pauza

5. runda: 24 maja 2015 (niedziela)
Łódź - Daugavpils 40:50
Gniezno - Rybnik 42:48
Bydgoszcz - Ostrów 37:53
Kraków - pauza

6. runda: 31 maja 2015 (niedziela)
Daugavpils - Gniezno 61:29
Ostrów - Łódź 63:27
Kraków - Bydgoszcz 46:44
Rybnik - pauza

7. runda: 4 czerwca 2015 (czwartek)
Łódź - Kraków 48:42
Rybnik - Daugavpils 60:30
przeł. 02.08.
Gniezno - Ostrów 28:62
Bydgoszcz - pauza

8. runda: 14 czerwca 2015 (niedziela)
Łódź - Bydgoszcz 50:40
Gniezno - Kraków 41:47
24.06. (środa)
Rybnik - Ostrów 60:30
Daugavpils - pauza

9. runda: 21 czerwca 2015 (niedziela)
Ostrów - Daugavpils 48:42
Kraków - Rybnik 32:58
Bydgoszcz - Gniezno 61:29
Łódź - pauza

10. runda: 28 czerwca 2015 (niedziela)
Daugavpils - Kraków 57:33
Gniezno - Łódź 45:45
Rybnik - Bydgoszcz 51:39
Ostrów - pauza

11. runda: 26 lipca 2015 (niedziela)
Łódź - Rybnik 36:54
Kraków - Ostrów 36:54
Bydgoszcz - Daugavpils 43:47
Gniezno - pauza

12. runda: 9 sierpnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Łódź 58:32
Ostrów - Bydgoszcz 56:34
Rybnik - Gniezno 69:20
Kraków - pauza

13. runda: 16 sierpnia 2015 (niedziela)
Łódź - Ostrów 51:39
Gniezno - Daugavpils 36:54
Bydgoszcz - Kraków 58:32
Rybnik - pauza

14. runda: 23 sierpnia 2015 (niedziela)
Daugavpils - Rybnik 54:35
Ostrów - Gniezno 59:31
Kraków - Łódź 51:39
Bydgoszcz - pauza


PLAY-OFF

Półfinały - 1. mecze: 6 września 2015 (niedziela)
przeł. 11.09. (czwartek)
Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils 45:45
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - ŻKS ROW Rybnik 54:36


Półfinały - 2. mecze: 13 września 2015 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz 50:40
ŻKS ROW Rybnik - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 49:41


Finał - 1. mecz: 20 września 2015 (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 50:40

Finał - rewanż: 27 września 2015 r. (niedziela)
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils 49:41

Zwycięzca NICE PLŻ 2015 - SK Lokomotiv Daugavpils

Baraże:
4 października 2015
(niedziela)
Baraż o PLŻ - 1. mecz
Polonia Piła - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno 50:39

11 października 2015 (niedziela)
Baraż o PLŻ - rewanż
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Polonia Piła 55:35

Utrzymanie: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

 

Comments are now closed for this entry

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43