ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ


fim-logoKALENDARZ SPORTU ŻUŻLOWEGO 2018  pzm


Marzec:

27.03. (wtorek) - Eliminacje Złotego Kasku - Gdańsk, Poznań, Ostrów Wlkp.
31.03. (sobota) - Finał Złotego Kasku - Piła

Kwiecień:
02.04. (pon.) - mecz Reprezentacji Polski
10.04. (wt.) - Nice Cup - Gniezno
17.04. (wt.) - Eliminacje Brązowego Kasku - Lublin, Rybnik, Gniezno
20.04. (pt.) - Eliminacje Srebrnego Kasku - Opole, Rzeszów
24.04. (wt.) - Nice Cup - Rybnik

Maj:
01.05. (wt.) - Finał Brązowego Kasku - Gniezno
02.05. (śr.) - termin zarezerwowany na mecz Reprezentacji Polski
03.05. (czw.) - Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - brak potwierdzenia
07.05. (pon.) - Nice Cup - Kraków
13.05. (niedz.) - mecz Reprezentacji Polski
22.05. (wt.) - Nice Cup - Gdańsk
25.05. (pt.) - Finał Srebrnego Kasku - Lublin
28.05. (pon.) - Nice Cup - Lublin
31.05. (czw.) - mecz Reprezentacji Polski

Czerwiec:
01.06. (pt.) - 1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski - Krosno, Rawicz, Opole, Kraków
05.06. (wt.) - 1. runda DMPJ
06.06. (śr.) - 2. runda DMPJ
08.06. (pt.) - El. Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par - Ostrów, Krosno, Poznań
12.06. (wt.) - 3. runda DMPJ
13.06. (śr.) - 4. runda DMPJ
16.06. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
19.06. (wt.) - 5. runda DMPJ
20.06. (śr.) - 6. runda DMPJ
26.06. (wt.) - 7. runda DMPJ
27.06. (śr.) - 8. runda DMPJ

Lipiec:
03.07. (wt.) - El. Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Rybnik, Rawicz, Krosno
05.07. (czw.) - Nice Cup - Piła
06.07. (pt.) - Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Gniezno, Bydgoszcz
10.07. (wt.) - 1. runda półfinałowa DMPJ
11.07. (śr.) - 2. runda półfinałowa DMPJ
17.07. (wt.) - 3. runda półfinałowa DMPJ
18.07. (śr.) - 4. runda półfinałowa DMPJ
20.07. (pt.) - Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych - Wrocław
24.07. (wt.) - 5. runda półfinałowa DMPJ
25.07. (śr.) - 6. runda półfinałowa DMPJ
28.07. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
31.07. (wt.) - 7. runda półfinałowa DMPJ

Sierpień:
01.08. (śr.) - 8. runda półfinałowa DMPJ
03.08. (pt.) - Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa
04.08. (sob.) - Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno
05.08. (nd.) - PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi - Gdańsk
05.08. (nd.) - Puchar Polskiej Ligi Żużlowej - brak potwierdzenia
07.08. (wt.) - 9. runda półfinałowa DMPJ
08.08. (śr.) - 10. runda półfinałowa DMPJ
21.08. (wt.) - 11. runda półfinałowa DMPJ
22.08. (śr.) - 12. runda półfinałowa DMPJ
28.08. (wt.) - 13. runda półfinałowa DMPJ
29.08. (śr.) - 14. runda półfinałowa DMPJ

Wrzesień:
07.09. (pt.) - Nice Cup - Chorzów
08.09. (sob.) - Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
18.09. (wt.) - Nice Cup - Łódź

Październik:
13.10. (sob.) - Nice Challenge - Toruń

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43