KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Baron Piotr ULNarzuciłem drużynie, żebyśmy poszli z przełożeniami w jedną stronę. Niestety, pierwsze dwie serie startów pokazały, że kompletnie się pomyliliśmy.
Piotr Baron po meczu w Lublinie

 


fim-logoKALENDARZ SPORTU ŻUŻLOWEGO 2018  pzm


Marzec:

27.03. (wtorek) - Eliminacje Złotego Kasku - Gdańsk, Poznań, Ostrów Wlkp.
31.03. (sobota) - Finał Złotego Kasku - Piła

Kwiecień:
02.04. (pon.) - mecz Reprezentacji Polski
10.04. (wt.) - Nice Cup - Gniezno
17.04. (wt.) - Eliminacje Brązowego Kasku - Lublin, Rybnik, Gniezno
20.04. (pt.) - Eliminacje Srebrnego Kasku - Opole, Rzeszów
24.04. (wt.) - Nice Cup - Rybnik

Maj:
01.05. (wt.) - Finał Brązowego Kasku - Gniezno
02.05. (śr.) - termin zarezerwowany na mecz Reprezentacji Polski
03.05. (czw.) - Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - brak potwierdzenia
07.05. (pon.) - Nice Cup - Kraków
13.05. (niedz.) - mecz Reprezentacji Polski
22.05. (wt.) - Nice Cup - Gdańsk
25.05. (pt.) - Finał Srebrnego Kasku - Lublin
28.05. (pon.) - Nice Cup - Lublin
31.05. (czw.) - mecz Reprezentacji Polski

Czerwiec:
01.06. (pt.) - 1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski - Krosno, Rawicz, Opole, Kraków
05.06. (wt.) - 1. runda DMPJ
06.06. (śr.) - 2. runda DMPJ
08.06. (pt.) - El. Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par - Ostrów, Krosno, Poznań
12.06. (wt.) - 3. runda DMPJ
13.06. (śr.) - 4. runda DMPJ
16.06. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
19.06. (wt.) - 5. runda DMPJ
20.06. (śr.) - 6. runda DMPJ
26.06. (wt.) - 7. runda DMPJ
27.06. (śr.) - 8. runda DMPJ

Lipiec:
03.07. (wt.) - El. Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Rybnik, Rawicz, Krosno
05.07. (czw.) - Nice Cup - Piła
06.07. (pt.) - Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Gniezno, Bydgoszcz
10.07. (wt.) - 1. runda półfinałowa DMPJ
11.07. (śr.) - 2. runda półfinałowa DMPJ
17.07. (wt.) - 3. runda półfinałowa DMPJ
18.07. (śr.) - 4. runda półfinałowa DMPJ
20.07. (pt.) - Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych - Wrocław
24.07. (wt.) - 5. runda półfinałowa DMPJ
25.07. (śr.) - 6. runda półfinałowa DMPJ
28.07. (sob.) - mecz Reprezentacji Polski
31.07. (wt.) - 7. runda półfinałowa DMPJ

Sierpień:
01.08. (śr.) - 8. runda półfinałowa DMPJ
03.08. (pt.) - Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa
04.08. (sob.) - Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Leszno
05.08. (nd.) - PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi - Gdańsk
05.08. (nd.) - Puchar Polskiej Ligi Żużlowej - brak potwierdzenia
07.08. (wt.) - 9. runda półfinałowa DMPJ
08.08. (śr.) - 10. runda półfinałowa DMPJ
21.08. (wt.) - 11. runda półfinałowa DMPJ
22.08. (śr.) - 12. runda półfinałowa DMPJ
28.08. (wt.) - 13. runda półfinałowa DMPJ
29.08. (śr.) - 14. runda półfinałowa DMPJ

Wrzesień:
07.09. (pt.) - Nice Cup - Chorzów
08.09. (sob.) - Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
18.09. (wt.) - Nice Cup - Łódź

Październik:
13.10. (sob.) - Nice Challenge - Toruń

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Baron Piotr ULNarzuciłem drużynie, żebyśmy poszli z przełożeniami w jedną stronę. Niestety, pierwsze dwie serie startów pokazały, że kompletnie się pomyliliśmy.
Piotr Baron po meczu w Lublinie

 

pokredzie baner

po kredzie 315x155px 02

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2022
1. Motor Lublin
5
10
+62
2. Moje Bermudy Stal Gorzów 5 7 +24
3. Fogo Unia Leszno 5 7 0
4. zielona-energia.com Włókniarz 5 4 +4
5. Betard Sparta Wrocław 5 4 +22
6. ZOOLeszcz GKM 5 4 -10
7. For Nature Solutions Apator 5 4 -16
8. Arged Malesa Ostrów Wlkp. 5 0 -86
 eWinner 1. Liga 2022
1. Cellfast Wilki Krosno
3 6 +54
2. Stelmet Falubaz ZG 4 6 +10
3. H. Skrzydlewska Orzeł 5 5 -12
4. ROW Rybnik 4 4 +22
5. AC Landshut Devils 4 4 -14
6. Abramczyk Polonia Bdg. 3 4 +22
7. Aforti Start Gniezno 4 3 -33
8. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 5 0 -49
2. Liga Żużlowa 2022
1. SpecHouse PSŻ Poznań
 5 8 +75
2. Optibet Lokomotiv Daugavpils  4 5 +17
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  3 4 +28
4. Unia Tarnów  3 4 -14
5. Metalika Recycling Kolejarz  3 2 -35
6. Budmax-Stal Polonia Piła  3 1 -54
7. TEXOM Stal Rzeszów  3 0 -15

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2021

1.  Artiom Łaguta 192
2.  Bartosz Zmarzlik 189
3.  Emil Sajfutdinow 149
4.  Fredrik Lindgren 129
5.  Maciej Janowski 129
6.  Tai Woffinden 122
7.  Leon Madsen 108
8.  Max Fricke 94
9.  Jason Doyle 87
10.  Robert Lambert 82
11.  Anders Thomsen 73
12.  Martin Vaculík 54
13. Matej Žagar 45
14. Dominik Kubera 44
15.  Oliver Berntzon 32
16.  Krzysztof Kasprzak 28

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43