ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven


Runda zasadnicza:


1. runda: 19 maja 2013
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Kolejarz RAWAG Rawicz - Orzeł Łódź 40:49
Wybrzeże Gdańsk - KMŻ Lublin 47:43
pauzuje - Lokomotive Daugavpils

2. runda: 16 czerwca 2013
Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 47:43
Lokomotive Daugavpils - Kolejarz RAWAG Rawicz 62:28
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wybrzeże Gdańsk 39:51
pauzuje - KMŻ Lublin

3. runda: 14 kwietnia 2013
GKM Grudziądz - Lokomotive Daugavpils 49:41
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 52:38
22 czerwca (sobota):
KMŻ Lublin - Ostrovia Ostrów Wlkp. 46:43
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

4. runda: 21 kwietnia 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - GKM Grudziądz 33:57
Lokomotive Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk 44:46
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 47:42
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

5. runda: 28 kwietnia 2013
Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz RAWAG Rawicz 52:38
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź 46:43
13.06. (czwartek):
KMŻ Lublin - Lokomotive Daugavpils 60:30
pauzuje - GKM Grudziądz

6 runda: 5 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - KMŻ Lublin 36:54
Lokomotive Daugavpils - Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36
GKM Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk 42:48
pauzuje - Orzeł Łódź

7. runda: 12 maja 2013
KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 44:46
31.95. (piątek)
Orzeł Łódź - Lokomotive Daugavpils 41:48
17.05. (piątek)
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz RAWAG Rawicz 54:36
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

8. runda: 26 maja 2013
Kolejarz RAWAG Rawicz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 40:50
GKM Grudziądz - KMŻ Lublin 51:39
Lokomotive Daugavpils - Orzeł Łódź 43:47
pauzuje - Wybrzeże Gdańsk

9. runda: 2 czerwca 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp - Lokomotive Daugavpils 47:43
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 43:47
KMŻ Lublin - Kolejarz RAWAG Rawicz 60:30
pauzuje - Orzeł Łódź

10. runda: 9 czerwca 2013
Lokomotive Daugavpils - KMŻ Lublin 45:45
Kolejarz RAWAG Rawicz - Wybrzeże Gdańsk 50:39
4 lipca (czwartek):
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:46
pauzuje - GKM Grudziądz

11. runda: 30 czerwca 2013
GKM Grudziądz - Kolejarz RAWAG Rawicz 57:30
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotive Daugavpils 50:39
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 44:46
pauzuje - Ostrovia Ostrów Wlkp.

12. runda: 7 lipca 2013
Lokomotive Daugavpils - GKM Grudziądz 52:38
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 45:45
Ostrovia Ostrów Wlkp. - KMŻ Lublin 40:50
pauzuje - Kolejarz RAWAG Rawicz

13. runda: 21 lipca 2013
GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 52:37
Kolejarz RAWAG Rawicz - Lokomotive Daugavpils 37:53
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
pauzuje - KMŻ Lublin

14. runda: 4 sierpnia 2013
Ostrovia Ostrów Wlkp. - GKM Grudziądz 49:41
KMŻ Lublin - Wybrzeże Gdańsk 46:44
Orzeł Łódź - Kolejarz RAWAG Rawicz 63:27
pauzuje - Lokomotiv Daugavpils


Faza finałowa:

15. runda: 18 sierpnia 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 60:30
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 39:51

16. runda: 25 sierpnia 2013
GKM Grudziądz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Lokomotiv Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

17. runda: 1 września 2013

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 65:25
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 45:45


18. runda: 8 września 2013

Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37:52
GKM Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 55:35

19. runda: 15 września 2013
Lokomotiv Daugavpils - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 34:56
19 września (czwartek):
GKM Grudziądz - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 63:27

29. runda: 22 września 2013
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 59:31
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils 56:34


Awans do Ekstraligi: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk



Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Mrozek KrzysztofAndrzej (Lebiediew) to jest niesamowity dżentelmen, u niego liczy się dane słowo, co jest wielką rzadkością.

Krzysztof Mrozek dla Eleven

MundialTyper 2018

300x250pokredzie

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Środa, 20 czerwca
pzmDMPJ
Opole, Lublin, Gorzów (17:00)
DunskaLiga logoHolstebro - Holsted
Esbjerg - Grindsted SK

Team Fjelsted - Region Varde
UK.flag duzaRye House - Belle Vue
Somerset Rebels - Poole Pirates
20:30
Live: speedwayupdates

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  9 17 +128
2. Betard Sparta Wrocław  9 12 +46
3. Cash Broker Stal Gorzów  9 12 +29
4. forBET Włókniarz Częstochowa  9 11 +2
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  9 8 -48
6. Falubaz Zielona Góra  9 7 -14
7. Get Well Toruń  9 7 -57
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  9 6 -86
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  9 19 +167
2. Car Gwarant Start Gniezno  9 12 +41
3. Lokomotiv Dyneburg  7 11 +17
4. ROW Rybnik  8 11 +120
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 6 +20
6. Euro Finannce Polonia Piła  7 4 -86
7. Orzeł Łódź  7 3 -33
8. Arge Speedway Wanda Kraków  8 2 -246
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  8 17 +106
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  8 15 +108
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  8 10 +56
4. OK Kolejarz Opole  8 8 -7
5. Iveston PSŻ Poznań  7 5 -46
6. Polonia Bydgoszcz  7 5 -107
7. KSM Krosno  8 0 -110
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 2/10)
1. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
32
2. flaga UK Tai Woffinden
31
3. flaga Polski Patryk Dudek
24
4. flaga Polski Maciej Janowski
24
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
23
6. flaga Rosji Artiom Łaguta
21
7. flaga Słowenii Matej Žagar 16
8. flaga Australii Chris Holder 15
9. flaga USA Greg Hancock 15
10. flaga Australii Jason Doyle 14
11. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
13
12. flaga Danii Nicki Pedersen 11
13. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9
14. flaga Polski Przemysław Pawlicki  8
15. flaga Polski Krzysztof Kasprzak  7
16. flaga UK Craig Cook  4

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43